Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb veel 18. märts 2016, kl 13.26
Mõned on kurja silmaga ja kogu mu ebaõnn seisneb minu kaetamises naistuttava poolt.
 
Kurb 18. märts 2016, kl 13.27
Kas te usute, et antud tingimustes tõesti aega üldse ei ole ?

Mulle ei tundu reaalne.
Ei olnud ju tegu eksamiteks õppiva üliõpilase ega kahel pingelisel töökohal rabava inimesega.
 
no näed 18. märts 2016, kl 13.28
" Ei ole aega mitme aasta jooksul korra telefonis rääkida " on mu meelest tõepärane siis, kui tegu üliõpilasega, kes õpib eksamiteks, siis tõesti pead kogu aeg õppima või inimesega, kes on kahe koha peal tööl või ülemusega, kes peab ka väljaspool tööaega ametis olema.
Vot siis on reaalne ja usutav.

Sa saad ju tegelikult ISE ka aru, et sinuga lihtsalt ei taheta rääkida. Järelikult on ebameeldiv.
Milleks kogu see klatš ja mõttetu jahumine siis?
 
Taevas teab? 18. märts 2016, kl 13.32
Et sa ka ei väsi/ei tüdine halamisest! Miks ometi?
Kõik sõltub endast, see tähendab - KÕIK SÕLTUB SINUST ENDAST, mitte teistest. Kõik vastused, mida soovid teada saada, on sinu sees, mitte mujal.
 
Usun 18. märts 2016, kl 13.33
Usun et su kooliõde ongi nii hõivatud ja sa tülitasid teda valel ajal.
 
Kurb 18. märts 2016, kl 13.38
Usun

Sellisel juhul oleks hiljem normaalselt rääkinud, mis põhjusel nähvama tuli.

Aga hakkas hämama ja tegi näo, et ei saa üldse mitte millestki aru.

Taevas teab?

Mis mõttes minu sees ?

Mina kõndisin rahulikult omaette, kui kooliõde nähvama tuli ja põhjus oli mulle arusaamatu.
 
Kurvale 18. märts 2016, kl 13.39
Oled rumalam kui arvasin.
 
Kurb 18. märts 2016, kl 13.41
no näed

Ma ei ole päris 100 % kindel, kuna inimene ise otse öelnud ju ei ole.

Kui ajapuudusest rääkima tuli, siis mu esimene mõte oli, et mis ta ajab.
Päevas 2 tundi tööl ju.
 
Kurb to Kurvale 18. märts 2016, kl 13.41
Mida silmas pead ?
 
rott oled ikkagi 18. märts 2016, kl 13.44
Kurb to roti kombed Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks on vaja nähvata? Sa ei solva mitte ainult min
> d, vaid lood kogu kommentaariumis halva keskkonna,
> sest seda loevad ka lapsed ja mida nemad peavad t
> undma?


Millised lapsed? Sinu kolm aborteeritud kakukest? See foorum ei ole jänku-jussi jututuba!
 
Kurb rotile 18. märts 2016, kl 13.45
Paljud mu tuttavate lapsed külastavad seda foorumit ja kurb kui nad peavad nägema, et täiskasvanute seas on sinusuguseid nähvajaid.
 
Kurb to rott oled ikkagi 18. märts 2016, kl 13.48
Sa vastad teisele inimesele, mina ei ole seda kommi kirjutanud, 13. 45 samuti mitte.
 
ohoo 18. märts 2016, kl 13.49
Sinu tuttavate lastele on palju kahjulikum sinusuguse tigeda klatšija ja vinguja nägemine.
 
lollid vanemad 18. märts 2016, kl 13.52
Vôi valetaja P. Mitte üks normaalne lapsevanem ei lase lastel sellises foorumis siblida, nad loevad ja kommenteerivad tekialuses osas ka?
 
Kurb to ohoo 18. märts 2016, kl 13.52
Mina ei ole 13. 45 kommi kirjutanud.

Pealegi ei olegi mul erilisi tuttavaid.
 
Kurb 18. märts 2016, kl 13.55
Eelmine Kurb on kellegi teise kirjutatud kl 13:48.

On sookaaslastel tõesti nii kiire ja palju tegemist, et pole aega korraks kohvikus rääkida? Miks peab tulema tänaval ligi ja nähvama?
 
Kurb 18. märts 2016, kl 13.55
Aga teismelised?
 
Kurb to lollid vanemad 18. märts 2016, kl 13.56
Mul ei olegi eriti tuttavaid, naisi küll mitte ja kellegi pereelust ei tea ma midagi.
Keegi veel kommib siin.
 
irwwwwwwe 18. märts 2016, kl 13.57
Skisofreenik. Registreeruda ei viitsi, siis lepi sellega, et kõigi libade kommentaarid ON SINU OMAD, P. Mitte keegi ei viitsi neid enda jaoks lahterdada.
 
ah teismelised? P või? 18. märts 2016, kl 14.00
Teismelised hullavad mõnuga teki all ja 50+ osas, neid pole võimalik šokeerida.
 
no näed 18. märts 2016, kl 14.01
Selle asemel, et kooliõde poolearulise kombel foorumis taga rääkida, oleksid pidanud olema tänulik, et ta viitsis vähemalt mingisuguse vabanduse v ettekäände välja mõelda, ja vabandama, et sa tema aega raiskasid. Ja siis unustama igaveseks.
 
Kurb veel 18. märts 2016, kl 14.02
Imestan kui õelad võivad inimesed olla, kasvõi siin kommentaariumis.
 
Kurb eelmisele 18. märts 2016, kl 14.02
Mina ei ole teismeliste ega laste komme kirjutanud.

Pealegi tutvusringkond mul puudub, olen üksik hunt.
 
Kurb to no näed 18. märts 2016, kl 14.05
Milleks ettekääne, kui me ei suhelnud nagunii ?

Minu meelest on see nagu tüli norimine, tulla mingi ühe vana kõne pärast nähvama.

Tegin ühe kõne, millest oli möödas kuu aega .
Kas ma helistasin kuu jooksul veel, et nähvata vaja oli ?
Ei helistanud ju.
 
Sest 18. märts 2016, kl 14.07
Ta kartis, et äkki läheb aasta-paar mööda ja sa jälle helistad. Ta tahab, et sa enam kunagi temaga ei kontakteeru.
 
Kurb to Sest 18. märts 2016, kl 14.12
Tundub kõige tõenäolisem.

Aga samas oleks võinud otse öelda " ei taha ".

Muidu äkki teine pool mõtleb, et mõne aasta pärast ei ole nii kiire.

" Ei taha " on selge ütlus, et ära kunagi helista, isegi kümne aasta pärast mitte.

" Ei ole aega " võib teisele poolele jätta mulje, et praegu on kiire, aga mõne aasta pärast ei ole.

Kas kooliõde sellest aru ei saa ?
 
vastupidi 18. märts 2016, kl 14.55
Sina ei saa aru, et ei ole aega = ära helista enam kunagi (viisakalt väljendudes). Õpi see nüüd endale pähe.
 
tohoh! 18. märts 2016, kl 15.00
P ei tea viisakusest midagi. Pole vaja ennast vaevata ja talle seletada, mis on viisakas, ta EI SAA ARU.
 
kle, P 18. märts 2016, kl 15.35
Miks sa tõesti siin ennast registreeritud kasutajaks ei tee? Saaksid oma libadest kohe lahti, kes sind veel tobedamana paista lasevad kui sa ise oledki ...
 
soovitus 18. märts 2016, kl 15.42
Selle jubeda lapsepõlve tõttu oled sa nii ära hirmutatud ja allasurutud pingeid täis, mis on kuhjunud kõigi nende aastate jooksul. Selle sinuliku ettevaatliku suhtlusstiiliga sa sellest välja ei saagi - soovitan hoopis nägu täis sõimata, kes sulle halvasti ütlema või nähvama hakkab ... st. soovitan julgelt verbaalselt kaklema hakata!

Allaheitlikke ja lömitavaid, mööda seinaääri käivaid inimesi ei sallita ja neist hoitakse eemale!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!