Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Jepp! 29. märts 2016, kl 22.47
"Kui reaalis näiteks räägiksin oma üksindusest, SUHTLEMISE PUUDUSEST, siis kuulajat see ju ei huvitaks"

Tead, tegelikult ei huvita see kedagi ei reaalis ega virtuaalis. Sa lihtsalt tüütad inimesi ja nad proovivad sulle seda teada anda nii viisakalt kui vähemviisakalt, kuid sa oled nii rumal, et mõnikord mõtlen tõsiselt: huvitav, kui kaua võttis su emal aega, kuni sa potil käima õppisid? Või õpid ikka veel?
 
Kurb to Jepp ! 29. märts 2016, kl 23.56
Kui ütleksin ÜHE lause, et suhtlemise puudus on, kas see on tüütamine ?

Ma ei mõelnudki, et hakkaksin pikalt selgitama, kui paha on pidevalt üksinda olla.

Ma nagunii reaalis ei söanda seda öelda, keegi esiteks ei kuulagi, olen kindel, tehakse nägu, et ei kuuldagi.

Ma EI olegi mitte kellelegi reaalis öelnudki, et suhtlemise puudust põen.

Mis mõttes püüavad viisakalt teada anda, kui ma mitte midagi ei ole öelnudki ?

Ma lihtsalt TEAN ette, et ei tehta väljagi.
 
Kurb veel to Jepp! 30. märts 2016, kl 00.00
Nii palju, kui mul nooremana teiste naistega kokkupuuteid oli, siis mina sättisin ennast nende tahtmise järgi.

Oma mõtetest, soovidest ma ei rääkinud mitte midagi.
Ikka EI tekkinud sookaaslastega mitte mingit kontakti.

Vaadati, see nii äpu, hea pähe istuda ja oligi kogu lugu.

Mis tüütamisest sa räägid, kui ma enda probleemidest üldse midagi ei rääkinud ?
 
Püha kurat 30. märts 2016, kl 00.05
Ja see ÜKS lause muudkui kestab ja kestab ja kestab juba 32 lehekülge...and it's not over yet...
 
Kurb veel to Jepp! 30. märts 2016, kl 00.07
Naistele vist hakkas vastu mu tossikese kohmakas olek.

Tüütamise jutt on imelik, sest ega ma ei julgenudki eriti midagi rääkida, mökitasin totakalt ja olin krampis.

Seda, et naised mu ÜKSINDUSE juttu kuulama ei hakka, TEAN ma ette.

Ma ei ole üritanud ja ei üritagi.

Mis täpselt teisi naisi eemale peletab, seda ma ju ei tea.

Ju ma ei oska naistega ennast ühele lainele häälestada ja ega ma tegelikult ei saagi naistest aru, mis siis, et ise ka samast soost.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 00.11
00. 05

Mõtlesin, kui reaalis ütleks ühe lause, aga ma ei söanda sedagi öelda.

Ükski naine ei kuulakski mind ja teeksin ennast lolliks.
TEAN seda ette.
 
Ei, ole nüüd! 30. märts 2016, kl 00.13
Mis sa nüüd, sa ei teeks ennast lolliks! Sa juba oled!
 
vanaeit 30. märts 2016, kl 00.31
Krt, kui sa terve elu selline lammas olid, siis on nüüd viimane aeg end käsile võtta ja ennast muuta.

Kas selle halaga midagi muutub või?

Algatuseks hakka enda eest hoolitsema, pilt on sinust jäänud nagu mingi kossakas ülekaaluline vanamoor, suvalised hilbud seljas, kes juba oma välise ilmega peletab inimesed eemale.

Ja mõtle vähem teistele, arvesta vähem teistega, muutu ISEKAMAKS!
 
Kurb 30. märts 2016, kl 00.38
Kaalu nii 80 kilo, ega ma tõesti ei ole harjunud ennast üles lööma, ma ei oskagi.

Noorena olin sale, aga täielik tossike.
Nägin, et tossikesed ajavad naisi vihale.

Vähemalt nägin, et kui nähti, et mulle saab pähe istuda, siis see kohe tekitas põlgust.
Vähemalt nii mulle tundus.

Noorena ei suutnud ma ennast muuta ka.
Nüüd olen julgemaks muutunud, aga kontakti saamine ikka ei õnnestu.
 
vanaeit 30. märts 2016, kl 00.58
Poed on moodsaid hilpe täis, kas sa tõesti endale midagi ei leia, see pole ju võimalik, et sa nii võhik oled ...

Nunnakloostris kasvanuna saaksin sinust veel aru, aga sul on ju silmad peas, teisi naisi ju ometi vaatad - vaata siis seda ka, kuidas nad välja näevad!

Kuidas sa saad ennast murust madalamaks mõelda, aru ma ei saa?

Kui satudki kellegagi mõne sõna rääkima, siis ära mõtle hirmuga iga oma sõna peale, ära mõtle, kas sa oled väärt seda õhku hingama mis teisedki - ole loomulik, sinu pingutatud olek hirmutab inimesi, kas saad aru?
 
mürgine kurbus 30. märts 2016, kl 01.10
Kui oma käitumisele ja tunnetele mitte tähelepanu pöörata, võib kergelt juhtuda, et me muutume kellekski, kes me tegelikult olla ei taha. Kuidas ära tunda, et sinust on saamas mürgine inimene?

1. Sa keskendud alati ainult iseendale. Enda eest on väga oluline hoolt kanda, teab Higher Perspective. Sa pead enda keha ja vaimu vastu hea olema. Aga kui ühel hetkel keerleb kõik vaid sinu enda heaolu ümber ning sa eeldad, et iga su soov peaks saama täidetud, on see märgiks, et sa oled muutumas toksiliseks inimeseks.

2. Miski pole kunagi sinu süü. Alati on keegi, keda sinu enda ilmselge vea eest süüdistada. Pole vahet, mille üle vaieldakse või milles on probleem, sa leiad alati viisi, kuidas süü endalt kellelegi teisele veeretada.

3. Sa hädaldad lakkamatult. Vahel võib ikka kurta ja halada, see aitab sul mõtteid organiseerida ja teised saavad heita pilku sinu maailma ning pakkuda lahendusi, mille peale sa ise ehk ei tuleks. Probleem on see siis, kui sa ainult kurdad ning ei kuula ühtegi lahendust.

4. Sa klatšid. Kellelegi ei meeldi klatšimoor. Kui sa levitad kuulujutte, püüad sa tegelikult enda mainet teiste arvelt tõsta. Tegelikkuses langed sa ise seda tehes hoopis madalamale.

5. Sa oled draamakuninganna. Kõik sinu elus on üks suur dramaatiline heitlus ning ühel või teisel hetkel leiad sa end kõigiga tülitsemas. See käib paratamatult kaasas aga toksiliste inimestega.

6. Sa ei tunne end enam ära. Ehk on teha muutusi paremuse poole?
 
Kurb 30. märts 2016, kl 01.29
Ma uskusin lapsest saadik, et kõik tüdrukud on minust paremad ja ma ei kõlba kuhugi, et mul midagi viga.
Nii mulle räägiti.

Mis riietesse puutub, siis mu maitsemeel tõesti vilets.

Tõesti olengi pinges.
Terve elu jooksul on olnud nii, kui juhtusin mõne naisega natukene rääkima, siis olin nii krampis ja kartsin, et äkki ütlen midagi valesti või mõjun tobedalt.

Ma ei tea, kuidas ma teistele mõjunud olen, aga kontakti ei leia kuidagi.
 
Kurb veel 30. märts 2016, kl 01.32
00. 58

Väga huvitab, mida inimesed tunnevad, kui keegi põeb ja pingutab ?
Su viimane lause pani mind väga huvi tundma.
 
Kurb veel 30. märts 2016, kl 01.35
00. 58

Ega ongi praegugi tunne, et see või teine naine on minust parem ja ma ei saa ligidalegi.

Noorena oli see tunne väga tugev, aga ega praegugi päris ära kadunud ei ole.
 
mürgitataud kurb 30. märts 2016, kl 02.50
kas sa natuke enesearendamisega ei tahaks tegeleda.

Kui oma käitumisele ja tunnetele mitte tähelepanu pöörata, võib kergelt juhtuda, et me muutume kellekski, kes me tegelikult olla ei taha. Kuidas ära tunda, et sinust on saamas mürgine inimene?

sa P oled sellèga nõus?
 
sa oled ise enda elu ära rikkunud 30. märts 2016, kl 02.52
sa P oled ise ju ennast mürgiseks inimeseks muutnud. täiesti vabatahtlikult.
 
haige oled 30. märts 2016, kl 06.59
Näen, et ikka viitsitakse sellele kinnismõtete küüsis hullukesele kirjutada.
Mine ometi arstile, P
 
Kurvale 30. märts 2016, kl 10.20
Kirjutasin sulle. Võiksime reedel kohtuda.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 12.16
mürgitatud kurb

Muidugi ei ole mulle meeldinud selline tossike olla.

Praegu olen tunduvalt julgem, kui varem. Olin nii arg, sõna suust ei tulnud.
Aga ei teki ikkagi reaalselt mingit kontakti.

haige oled

Olen püüdnud endale sisendada, et ei ole teistest viletsam, aga kontakti teiste naistega ikka ei teki.

Kuidas ma ka endale ei sisendaks, et kõik korras, naised ikka hoiavad eemale.

Kurvale
Kuskandis elad ?
 
Kurvale 30. märts 2016, kl 12.27
 
Kurb 30. märts 2016, kl 12.32
haige oled

Lapsepõlvest alguse saanud.
Mulle selgitati, kõik tüdrukud nii tublid ja head, teavad ja oskavad kõike, iial ei eksi, kõik, mida ütlevad, on püha tõde.

Mina aga ei tea midagi ja pean järgima teiste tüdrukute püha tõde.

Uskusin seda kaua aega.
 
Kurvale 30. märts 2016, kl 12.44
Ütlesin sulle, et elan tartus ja kirjutasin sulle. Siin on sul aega unnata, aga kirjale ei vasta.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 12.47
Kirjutan vastuse kohe, kui hot - i sisse õnnestub saada.
 
no on ikka 30. märts 2016, kl 12.53
tead sa ka, kui palju on hingelt üksikuid inimesi, kes ootavad iga päev, et keegi neid märkaks, et keegi neile kasvõi aisa hea ja toetava sõna ütleks...vanad inimesed ootavad ja tihti jäävadki ootama oma lapsi, et neid veelkord näha enne minekut...aga lapsed ei tule, sest neil pole aega, nad ei helista, sest tahavad olla moodsad ja kooris hüüda, mu vanemad olid nii ja naasugused, tegid mulle vaid liiga ja mina vaene kannataja ei peagi neid pahasid enam tundma...nii need hüljatud ootavadki iga minut, iga päev ja iga mõte kisendab vaid ootuses ja kurbuses, et miks ometi, miks ometi...milles ma tegin vea.

näen neid üksikuid õnnetuid hingi igal oma tööpäeval..

ja veel, ma pole siitsamast ainsatki nende vingumist lugenud,...oled vaid sina, P, kes sa aina treid uusi ja uusi teemasid, kus kurta, kui pahad kõik on ja milline vaene kannataja oled sina, kuidas sind ei mõisteta, kuidas kogu maailm on süüdi selles, et sa ise ei viitsigi midagi ära teha...esmalt iseenda heaks ja samas teiste heaks.
ära on tüüdanud su virin, su hala...tead, see on nii mõttetu kogu ülejäänud üksinduse, halastamatuse ja ebaõigluse taustal, et ajab lausa iiveldama.

tee parem midagi, hakka kasvõi EMA TERESA kombel õnnetutele armastust ja lootust jagama.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 13.31
eelmisele

Ükskõik, kuidas ma ka ei püüaks või endale ei sisendaks, no EI saa sookaaslastega kontakti.

Ma ju püüangi, aga see kõik on peaga vastu seina jooksmine.
Naistega lihtsalt jutule ei saa.

Ongi kahju õnnetutest, aga ükski naine ei vaja minult lootust.
Muidugi jagaks, kui vaid võimalus oleks.

Aga teised naised ei soovi minuga rääkida, ei soovi minult mingit lootust.

Ainult naistuttav kasutas ,mind ära, nii kaua, kui see talle kasulik oli.

Kui mind enam vaja ei olnud, pööras kohe selja.
 
Kurb veel 30. märts 2016, kl 13.38
eelmisele

Mis töökoht see on, kus näed ?
Mulle naised ennast ei ava, näitavad välja, et neil ei ole aega, kiire - kiire.

Ma pidasin silmas eakaaslastega suhtlemist, ise olen 48.
Nii vanuses peale 40.

Noorematega ligi 50 aastane ei sobi, aga 80 aastasega võib - olla tõesti võib jutule saada.

Ilmselt tõesti 80 aastasega saab natuke rääkida, aga noorematega küll ei saa.

Kuni 60 aastased naised on nii hõivatud, neil ei ole aega.
 
Miks 30. märts 2016, kl 13.55
Miks 60-aastased suhtlemiseks ei sobi?
 
arusaamatu jah 30. märts 2016, kl 14.08
Pee on ju sisuliselt ühe jalaga hauas juba, kuna ta ise usub, et elus ei juhtu enam midagi ja ülejäänud aeg tuleb arvutis vingumisega sisustada. Seega peaksid suhtlemiseks sobima ju kõik sookaaslased, sh 100-aastased. Väga valiv on see pee :)
 
tead, P 30. märts 2016, kl 14.36
maailm ei keerle ainult sinu ümber, saa sellest aru juba.
sul pole vähemalt lapsi ja sa võid teha ükskõik, mida, et tunda ennast mitte üksikuna. kui sul, ja just sul sinu suhtumistega, oleksid lapsed, siis usu, su tõeline põrgu oleks alles ees. eriti, kui sa oleksid oma lapsed kasvatanud samamoodi enesekeskseteks vinguviiuliteks, kelle igas hädas oleks süüdi kõik teised ja kogu maailm. sul oleks just niipalju hukkamõistjaid nagu sul oleks lapsi.
loe kasvõi siinseid teemasidki - kui palju on hala ja kisa, et emad, mehed, vanaemad ja kogu suguvõsa, lisaks töökaaslased ja kes veel, on nii halvad, nii pagana halvad, et tahaks põgeneda - ainult kuhu, vaevalt isegi teatakse - aga kindel on see, et ilmselt sinna, kus on "heade" paradiis, kus pole paha ema ja isa, ämma ja äia, kus pole tölle ja lolle mehi, kus pole penskareid - kus kõik nii kaunis näib.

aga eks sellised muinasjutud ole osaliselt abikski, vähemalt mingil hetkel. hiljem, vahel liiga hilja, mõistetakse, et see oli vaid enesepettus.
sinu elu , mhhh, meie kõigi väike elu - see on nagu tikust tuld tõmmata.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 16.55
Miks
Loomulikult sobivad. Kus ütlesin, et ei sobi ?
Kõrvalmajas elab üksik 60+ naine, heameelega suhtleks, aga ei julge tülitada, nagunii saan eitava vastuse.

tead, P

Kui mul ka oleks mees, siis kiruma ma teda küll ei hakkaks.
Ei ole kunagi aru saanud meeste kirumisest.

Kui mehi kirutakse, siis hakkab mul nendest nii kahju.
Naised on meestega liiga julmad, mehed vajavad kaitset.

Pidasin silmas emotsionaalses mõttes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!