Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb veel 30. märts 2016, kl 17.01
tead P

Sulle tundub, et annab teha ükskõik mida, et mitte tunda üksikuna.
Ei anna.

Tahan midagi ette võtta, ikka pean seda ÜKSINDA tegema.
Lähen teatrisse, ikka ÜKSINDA.
Üritusele - ÜKSINDA.
Trenni - ÜKSINDA.

Keda ma kaasa võtan, kui ei ole kedagi võtta ??
 
siis ongi 30. märts 2016, kl 17.30
sul ju võimalus meestega suheldagi.
vaata selles "naabriplikas", ma täiesti usun, et sa leiaksid mõne nendesarnase küll ja veel, ja saaksidki suhelda.
miks krt see naine peab olema?
ma ka ei suhtle spetsiaalsuunitluse mõttes naistega, eriti meestega ka mitte. aga mu töö on selline, et inimesed tulevad, räägivad ja nende seas on ikka väga toreda suhtumisega tegelasi. ausalt.
sa vaheta tööd, otsi midagi, kus sa lihtsalt oledki seotud inimestega. siin arvutis muidugi ei saagi reaalis suhelda, siin vahi ekraani ja loe või lase näppudel käia. mis suhtlus see on, see rohkem nagu iseõppija "raamat" või mingi teadustöö inimeste meelsusest ja arusaamadest.
 
nojaa 30. märts 2016, kl 17.45
Pee ei saa, tal on vaja mingeid müstilisi asju just naistega ARUTADA, mida meestega ei saa. Ma olen suht samavana ja no kohe ühtegi asja ei tule pähe, mida ma peaks sõbrannaga arutama, aga ühegi mehega see ei oleks võimalik. Vbl mingid dieedi- ja meigiasjad, aga neid me ei aruta niikunii, need on igavad ja rohkem keskkooliaja teemad.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 18.51
On ikka olnud meetuttavaid.

Kuid mees ei asenda naistuttavat.
Meestega ei saa niimoodi paljudel teemadel rääkida.

Mees ei ole ju naine.

Eelmisele

No näiteks absoluutselt kõik naisteka teemad on paljude meeste arust idiootsus.
Üks mees ütles, et sealsed teemad on tobedus kuubis ja kirjutavad naistekas ainult idioodid.

Meikimisest muidugi ei räägi, ma ei meigigi.

Kui oled suht sama vana, siis meie ajal enamus õpilasi olid saledad, mina olin küll sale ja enamus oli.

Nii et meil ei olnud keskkooli ajal küll vaja dieetidest rääkida.

Ülekaal kimbutab rohkem ikka keskeas ning ma küll ei leia, et see oleks keskkooliaeliste teema, noored on saledad nagunii.
Nojah, tänapäeval küll enam nii mitte.

Kui mõne mehega saab igasugustel teemadel rääkida, siis see nagu ei olegi mees, naine rohkem.
 
Kurb to nii ongi 30. märts 2016, kl 18.56
Mis töökohas saad niimoodi inimestega rääkida ?
Psühholoogina, psühhiaatrina töötades ?
Sotsiaaltöötajana ?

Koolis õpetajana, aga siis muidugi saab õpilastega suhelda ?
Rohkem ei tulegi pähe.
 
nojaa 30. märts 2016, kl 19.10
Jumal, kui juhm sa oled. Ma mõtlesin seda, et asi, mida mõned naised ilmselt omavahel arutavad ja mida meestega pole mõtet rääkida, on nt meigi- ja dieediasjad, kreemid-värgid jms. Tänapäeva noortele naistele, keskkoolitüdrukutele ka olulised teemad. Aga minu ja mu sõbrannade jaoks on need mõttetud teemad niikuinii.
Ütle siis ise üks asi, mida sa pead tingimata naistega arutama, ilma kohe kuidagi elatud ei saa.
 
samas 30. märts 2016, kl 19.17
See ongi P arusaam suhtlusest - hakata ükskõik mis põhjusel vastu vaidlema. No kes viitsiks sellise lapsearuga tegelasega tegemist teha?
 
Kurb 30. märts 2016, kl 19.29
nojaa
Tõin ju näite.
Eranditult kõik naisteka teemad on meeste arust lollus.
Muidugi ei mõtle kõik mehed nii.

Sookaaslastega saab muidugi vabamalt rääkida.

See mees ei ole ju mees, kellega saab rääkida nagu naisega. Pool naist juba.
 
mis krdi kriteeriumid sul on 30. märts 2016, kl 19.37
ma saan küll meestega rääkida nagu naistega ja kohe kunagi pole ma neid mehi eitedeks pidanud.

sul on nende naistega ikka mingi muu teema, muidu sa sellist jaburat juttu suust välja ei ajaks. ausalt.

ja mis elu sul siin naisteks niiväga on, et sellest peab aina arutama.
mina nt loen ka vahel ja näe kommin ka su teemat..ja imestus, ma olen sinust nt meestega ka rääkinud. puht huvist lahanud sinu olemust selle kõige põhjal, mida sa siia ise kirja oled pannud.
aga naistega pole ma su teemasid arutanud, nad lööksid käega ja paneksid kiirelt diagnoosi.
 
nojaa 30. märts 2016, kl 19.51
Mu mäletamist mööda on sul ainult üks tuttav mees öelnud, et eranditult kõik naisteka teemad on lollus. See mees on kas ise väga rumal või peab ta sind rumalaks ja lihtsalt ei viitsi sinuga jahuda. Mõlemal juhul väärib see tüüp lihtsalt unustamist ja kõrvaleheitmist.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 19.52
Mõningatel teemadel on tõesti meestega kergem rääkida.
Oleneb teemast ja asjaoludest.

Seda ma usun, et naised kohe diagnoose panevad, see paistab olema nii naiselik.

Sellepärast ma ei söandagi ühelegi naisele reaalis öelda, kui üksik ma olen või siis naistuttavast rääkida.

Naised sellist juttu ei kuulekski. Seda ma TEAN juba ette.
 
Kurb 30. märts 2016, kl 19.54
nojaa
Üks on täpselt nii öelnud tõesti.
Üks teine on veel öelnud, aga leebemalt.

Esimesega on keeruline rääkida, ta räägib väga spetsiifilistel teemadel.
 
Kurb veel 30. märts 2016, kl 20.02
nojaa
Ta ikka tõsiselt mõtleb, et kõik naisteka teemad lollus.
Muidu on tark mees, üldse ei ole rumal.
Temaga peab väga mõtlema, mis teemal rääkida.
 
nojaa 30. märts 2016, kl 20.12
Ei tundu tark mees, ehkki ilmselt haritud ja suurte teadmistega. Ilmselt mingi kibestunud vanapoiss.
Ja naistega peaksid sa ka mõtlema, mida rääkida, muide. Sa ei öelnud, mis ülitähtis ja naiselik teema see siis oleks?
 
Kurb 30. märts 2016, kl 20.25
nojaa
Näiteks psühholoogilised teemad.
Ma ei oskagi täpselt öelda, naised on ikka teistmoodi, kui mehed.
Vanapoiss ta ei ole, naisest praktiliselt lahus, selles mõttes, et naine elab pooles korteris, ei hakanud korterit müüma ega poolitama.
Silmaring tal tõesti lai ning väga peab mõtlema, mida temaga rääkida.
 
nonii 30. märts 2016, kl 20.46
Pee põlgas mu ära, sest olen temast 15 a noorem. On alles nõudmised.
 
niimoodi siis 30. märts 2016, kl 20.54
psühholoogilistel teemadel on just meestega huvitavam rääkida, P.
ma ei tea, kes on need mehed, need kaks meest, kellega sina rääkima oled sattunud, aga mina võin sulle öelda, et justnimelt annab meestega palju huvitavamaid jutte ajada, kui naistega. naised kalduvad asju emotsionaalseks ajama, mehed on väga asjalikud. muide, meeste selts muudab naisigi paremaks.

sest...
pole täisväärtuslikku naiselikkust ilma meesteta...
niisama nagu pole täisväärtuslikku mehelikkust ilma naisteta.
need kaks on nagu pluss ja miinus, mis panevad vooluvõrgu tööle.
muidu oleks seisak.
 
niimodile 30. märts 2016, kl 21.10
Sa ajad siin mingit stereotüüpset juttu, saa üle juba!
 
Kurb 30. märts 2016, kl 21.10
See on nii ja naa.
Osasid asju parem rääkida meestega, osasid naistega.

Tegelikult minust ei ole rääkijat mitme naisega, kramp tekib ja suu lukus.
Ühe naisega on palju kergem.

Kui on suurem seltskond, siis ma maru häbelik.
 
---- 30. märts 2016, kl 21.12
Sul on ju vanusepiir ka. Ise oled hullus suhtlemisvaeguses ja sulle veel ei sobi igas vanuses naised.
 
nii moodi niimodile 30. märts 2016, kl 21.23
tahtsingi ajada stereotüüpset juttu, oleks huvitav näha olnud, mis kostetakse. aga nää, ei midagi.
inimesel on naist vaja
 
no aga 30. märts 2016, kl 21.25
Kui midagi ei kosteta, mis sa siis tühja pläägutad?
 
ega 30. märts 2016, kl 21.26
ei pläägutagi rohkem, asi selge.
 
no aga 30. märts 2016, kl 21.36
Tõmba uttu siis
 
Kurb 30. märts 2016, kl 21.39
niimoodi

Ma ju ei vaidelegi vastu, et osadel teemadel on meestega parem rääkida.

Aga mees ei ole ju sõbranna aseaine.

Ma küll ei usu, et siinsed naised räägivad meestega täpselt samamoodi, kui naistega.

Ikka on vahe sees.
Kui vahet ei ole, siis miks naised ootavad meestelt teistsugust käitumist, kui endalt ?

Siis võiks ju mees täpselt samamoodi käituda, kui naine, aga ei või ju, kohe tuleks suur probleem.
 
oh 30. märts 2016, kl 21.44
Mis värk sul pee nende pagulastega on, et järsku kirjateel küsisid, kuidas pagulastesse suhtun ja mida arvan pagulaspoliitikast. Selge, et tahad inimestega tülli minna ja otsid intriigi.
 
oh 30. märts 2016, kl 21.44
Solvasid Lizat pagulaste pärast ja oled siin ka pasundanud.
 
oh 30. märts 2016, kl 21.45
Ega sinusugust marurahvuslast ei tahagi tunda.
 
Peele 30. märts 2016, kl 22.17
Kas midagi muud polnud kysida kui pagulaste kohta?
 
Kurb 30. märts 2016, kl 23.20
Oled siis kindel, et meil on eri arvamused selles suhtes ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!