Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
viimasele 31. märts 2016, kl 10.16
Pee ei pea paljuks teisi lausa riigist ära ajada. Ei tea, kas mingid varjatud küüditaja geenid löövad välja?
Saab seda, mida on välja teeninud seega.
 
Kurvale 31. märts 2016, kl 12.42
Kohtume siis homme voi ei? Ja ara hakka pagulastest raakima.
 
Kurb 31. märts 2016, kl 13.33
Anna oma telefoni number. Lepime kokku.
 
eiei 31. märts 2016, kl 13.39
Ära anna telefoninumbrit, see hull hakkab pidevalt tüütama ju.
 
Jah 31. märts 2016, kl 13.59
Karta on. Seega- jaab ara.
 
Jah 31. märts 2016, kl 14.00
Lepime siin nt aja ja koha kokku, aind et siis tuleb voib olla uudishimulikke...
 
Kurb 31. märts 2016, kl 14.17
Ei hakka telefoniga tüütama.
 
Jah 31. märts 2016, kl 14.31
Ma ei julge.
 
Nii nii 31. märts 2016, kl 14.51
Miks te kirja teel kohtumist kokku ei lepi?
Sa vaata, Kurb, paljudki leiavad ilmselt võimaluse end sinu arvel nö. lõbustada nii siin foorumis kui ka kohtumisel. Viimasele tullakse ka ilmselt rohkem selleks, et siis sellest SIIN pläägutada.
See viimane tegelane tundub selles suhtes küllaltki ebausaldusväärne.
Aga eks sa ise tead.
 
Kurb 31. märts 2016, kl 16.46
Kummaline tundub tõesti.
Tahaksin enne telefonis rääkida ka.
 
Jah 31. märts 2016, kl 18.43
Ma pee on siis usaldusvaarne?
 
no tore siis ju 01. aprill 2016, kl 08.26
Pee ehk Kurb on inimene paralleelsest universumist. Põhihäda, mis tal on - on see, et ahi, mille peal ta istub, ei sõida ega küpseta ise pirukaid. Õiguse sellele, et ahi sõidaks ja ise pirukaid küpsetaks on ta ausalt välja teeninud sellega, et kõik ülejäänud on eluaeg tema soovi ahjuga sõita ja ahjutehtud pirukaid süüa välja naernud, sest tema universumis on ometi igal viimasel kui lollil selline ahi olemas. Ja tema püha usku, et selline ahi on ka siin universumis igaühel olemas ja tema on see ainuke, kes ilma ja sellepärast teiste naerualune, ei kõiguta absoluutselt mitte miski. :)
 
Kurb 01. aprill 2016, kl 13.06
no tore siis ju

Päris hästi öeldud.
Minu lapsepõlves elas naabruses üks 80 aastane naine, kes samuti põdes üksindust, tal ka ei olnud kellegagi rääkida.
Kuulsin, kui mu emale kurtis, et kellelegi külla minna ei ole ja nuttis.

Ma olin siis laps, nii jube kahju oli sellest vanemast naisest, tal oli ikka jube piinav suhtlemise puudus.

Hiljem ma ei ole näinud mitte ühtegi üksindust tundvat naist. Mitte ühtegi !!

Vaata, kuidas lõppes ÜKS kõne kooliõele. Tuli ju hiljem juurde nähvama, tal ei ole aega telefonis rääkida.
 
no kuule 01. aprill 2016, kl 13.38
Aga teised elavadki kiiremat elu, mitte ei käi päevas paar tundi koristamas ega aele ülejäänud päeva teleka või arvuti ees maha nagu sina. Võiksid ehk oma tädiga suhelda, tema ka ju üksik kindlasti.
 
huvitav 01. aprill 2016, kl 13.45
kui ainult see kunagine 80 aastane vanatädi P lapsepõlvest ja nüüd siis P, on õnnetult ja muutmatult üksildased, kes on siis KÕIK need ülejäänud õnnetud üksindust tundvad inimesed, kes samamoodi päevast päeva loodavad ja ootavad, et keegi ometigi tuleks, oleks, räägiks ja saaks kergema tunde südamesse.

ai, kuidas see P maailm on kitsuke.
 
Kurb 01. aprill 2016, kl 13.59
Momendil on mul selline töö, aga varem käisin tööl, kus olid sama pikad tööpäevad, kui teistel.
Ega ma siis terve elu koristaja ei ole olnud, ainult viimased aastad.

Kunagi oli selline töökoht, kus üks inimene pidi tund - paar kauem olema ja pea alati olin see mina, sest ma ei osanud " ei " öelda ja ega mul kauemaks jäämise vastu ka midagi ei olnud.

huvitav

Ma rohkem ei ole selliseid naisi näinud, kõikidel nii kiire - kiire.
 
Kurb veel 01. aprill 2016, kl 14.01
huvitav

Võiksin proovida, aga tean ette, et saaksin ainult tõrjuvaid vastuseid.

Öeldakse, ei ole aega ja kõik.
Milleks hakata oma tuju rikkuma ?
 
ära kohe räägi 01. aprill 2016, kl 14.42
või sina tead kohe ette, et mitte keegi ei taha sinuga sõnakestki rääkida, et kohe öeldakse, et nii kiire, kiire.
no sa oled siis selgeltnägija ju. hakka raha teenima ja lisaks tulevad inimesed ise su juurde kui selgeltnägija juurde. ehk saab mõnest su sõbrannagi.
 
no tore siis ju 01. aprill 2016, kl 15.55
Kurb veel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav
>
> Võiksin proovida, aga tean e
> tte, et saaksin ainult tõrjuvaid vastuseid.
>
>
> Öeldakse, ei ole aega ja kõik.
> Mill
> eks hakata oma tuju rikkuma ?

Vot jah, teistel ju ahjud sõidavad ja küpsetavad pirukaid, ise. Andke Peele ometigi see Havi, kes kõik ta soovid täidab, kõigil teistel selline havi ju teeb ringe kodus kraanikausis. Soovitada Peele midagi teha on sama hea, kui soovitada jalutul teha üks käik jalgade abil. Ainult selle vahega, et Pee ei suuda isegi mitte alternatiividele mõtlemise mõtlemist üritada. Kuidas saab Pee tuju rikkuda on üldse mõistatus, sest tal see tuju on ju kogu aeg permanentselt selles "rikutud tuju" seisundis. Kogu tema maailmavalu piirneb sellega, et maailm ja inimesed ei vasta tema ootustele, nad ju ometi peavad.
 
Kurb 01. aprill 2016, kl 18.39
ära kohe räägi

Kogemused on näidanud, et nii see on.

no tore siis ju

Tegin lolluse, ajasin peigmehe naistuttava meeleheaks minema, lisaks tegin aborti.

Hiljem üritasin kogu hingest kõike parandada, suhtluskaaslasi leida, ei õnnestunud.
 
Kurb veel 01. aprill 2016, kl 18.47
no tore siis ju

Mul ei olegi erilisi ootusi. Ainuke ootus ongi naissoost tuttavaid leida, kellega vahel suhelda.
 
mööduja to kurb 01. aprill 2016, kl 19.21
Hei Kurb, avastasin enda jaoks www.horoskoop.net lehekülje, kus ka sina saaksid teada, mis on sinu eluülesanne. Klõpsi "sinu horoskoop" ja sisesta oma sünniandmed, äkki see aitab sind.Eluülesanne on Kuu Põhjasõlme asetuse all. Abiks ikka:)
 
imelik 01. aprill 2016, kl 19.22
Imelik väljend - "Tegin lolluse, ajasin peigmehe naistuttava meeleheaks minema."

Ajasin peigmehe minema?? Nagu mõnd kärbest ajasid minema ... Lõpetasin suhte vms öeldakse selle kohta ... Sa suhtud inimestesse nagu mingitesse malenditesse!
 
Kurb 01. aprill 2016, kl 19.28
möödija

Aitäh. Lähen vaatan.

imelik

Väljendasin ebaõnnestunult, aga nii lõppkokkuvõttes oligi.
Ütlesin pidevalt peigmehele, et mu poole ei saa tulla, sest naistuttav siin.
Või lihtsalt ütlesin, et ta peab ära minema, sest naistuttav tuleb.

Meenutades tundub nii totakas, aga nii see oli ja kahjuks enam midagi muuta ei saa.

Teeks kõik teisiti, aga kahjuks aega tagasi ei pööra.
 
maasikas 01. aprill 2016, kl 20.00
Kas keegi seda inimeselooma reaalis ka näinud on? Tundub väga eriline eksemplar olema.
 
agaPeee 01. aprill 2016, kl 20.15
me võiks kokkutuleku teha. ma ka väga üksildane ja ma tean veel inimesi, kes oleksid heal meelel nõus kokku saama heatahte korras, et omasugused üksikud hinged kokku saaksid.
 
Kurb 01. aprill 2016, kl 20.44
eelmisele
Mu email India2@hot.ee
 
agaPeee 01. aprill 2016, kl 21.04
nii, tore.
kuskohas võiks olla see koht, kuhu need üksikud kokku saaksid tulla ja midamoodi sina P seda näed.
alusta ettepanekutega.
 
Kurb 01. aprill 2016, kl 22.05
eelmisele
Kirjuta palun emailile. Küll koha jõuab kokku leppida.
 
Jah 01. aprill 2016, kl 22.17
Ara alanda ennast veel rohkem. Sind tahetakse kaeda kui mond imelooma ja sina annad oma kontakti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!