Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 15.17
no aga
Särkide triikimine oli sel noorel naisel siis, kui me olime peigmehest juba lahus.
Peale lahkuminekut natuke rääkisime peigmehega.

Vot siis ma mõtlesin, et mina ju särke ei triikinud, ainult ajasin teda muudkui minema.
Kahetsesin mis hirmus.
 
jälle on jutt muutunud 07. aprill 2016, kl 15.26
Sa ju ise kirjutasid, et ''ma ei tulnud selle pealegi, et särke triikida või pesta''
Endal oli ema nagu pesukaru, aga ise nii lohakas.'
 
kahetsed 07. aprill 2016, kl 15.32
sa nüüd, sest sul on endast nii hale, nii hale, ja kade meel, et sõbrannal läks paremini.
ära parem keerutagi, sind nähakse läbi.

ja mis peika?!
kord oli sinuga, kord teisega. muidu ei helista keegi niisama, et hoia eemale.
sina rasestusid ja kaugelt oli näha, et jääd lapsega üksi, eks seepärast sõbranna sulle head nõu andiski, et tee aborti. ja õigesti tegi, tunnista seda.
 
loogiline 07. aprill 2016, kl 15.33
Loll ja lohakas, peika ka ilmselgelt poole aruga. Ainus terve mõistusega isik oligi seal sõbranna, kes eesti rahva genofondile teene tegi.
 
oh issand 07. aprill 2016, kl 17.55
P-l on öösel jälle hoog peal olnud, ja nagu näha, jätkub ka täna ...

P, sul on ikka mingi tabletiravi ka peal või?
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 18.24
kahetsed

Kas sul ei oleks kahju, kui oma elu viimase võimaluse ära rikud ? Kindlasti oleks.

Sa ajad midagi segi.

Naistuttav oli see, kes oli peigmehe peale kade ja meid lahku ajas.

Saad aru, naistuttav pidas ennast minust paremaks ja ta ei suutnud leppida sellega, et kuidas mind keegi tahtis ja teda ei tahetud.

Aborti soovitas sellepärast, et laps oleks mind peigmehega sidunud ja siis ei oleks olnud meid nii lihtne enam lahutada.

jälle on jutt muutunud
Mis asi muutunud on ? Ei tulnudki selle peale, ega tegelikult ei oleks siis ka triikinud, kui oleksin selle peale tulnud, siis tundsin kohustust suhet rikkuda, mitte hoida.
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 18.28
loogiline

Mina oma süütunnetega kindlasti normaalne ei olnud.

Aga ka naistuttavast ei olnud normaalne minu nõrkusi oma huvides ära kasutada.

Peigmees ütles mulle küll, et naistuttav ei hooli minust ja ei ole mulle sõbranna.

Mul aga olid need tobedad süütunded ja ikka tegin naistuttava tahtmist.
 
mida sa sokid siin 07. aprill 2016, kl 18.31
kohe siis esimeset hetkest peale kukkusid suhet rikkuma ja ei plaaninudki peika särke pesta ega triikida.

kui sa seda peikat ei tahtnud kohe algusest peale, mida sa siin jahvatad siis, et ainus eluvõimalus oli.

see on sul hilisem luulu, see on su eneserahustuseks suur enesepettus, vale, mida sa tahad ise uskuda.
saad aru, neid inimesi, kes oma valesid usuvad rohkem, kui tõde, on peale sinu veel ja veel.
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 18.39
kahetsed

Peigmees ei olnud kellegi teisega.
Ma ajasin peigmeest kahe naise juurde ja üldse ei saanud aru, miks ta minna ei taha.

Selle noore naisega sai peigmehe töökaaslane tuttavaks internetis. Peigmees oli autojuht töökaaslasele ja meeldis tüdrukule kohe.
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 18.44
mida sa sokid siin
Loomulikult tahtsin sisimas, aga tundsin, et ma ei kõlba ja kuidas minusugune nõmedik teistelt naistelt nii hea partii eest ära võtab ja naistuttavale oma õnnega haiget teeb.

Särkide triikimine ja peigmehe enda külge sidumine ei tulnud mulle pähegi.
 
jälle hakkas peale 07. aprill 2016, kl 18.45
Sa ei teadnud ju ise ka, kelle laps see oli, aelesite ringi seal ikka mõnuga. Hea, et sõbranna ei lasknud sul "peika" elu ära rikkuda, leidis vähemalt normaalse naise.
 
no ja mis on sinu panus? 07. aprill 2016, kl 18.46
kui sa nagu seda lugu siin samas sõnastuses 1000 korda veel kirjutad, mis Sinu tegemistes siis nagu muutuks? Sinu enda panus iseenada ellu? nüüd vana inimesena? et kuna enam ei meeldi siis peaks nagu seda elu muutma?
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 19.05
jälle hakkas peale
Kuidas ei teadnud ?
Naistuttava ja peigmehe vahel oli vimm.

Naistuttaval tekkis peigmehe vastu kohe viha.

Hiljem ütles, et talle peigmees ei meeldinud üldse.

Täiesti vale, peigmees meeldis naistuttavale väga, ta oli sellist meest endale eluaeg oodanud.

Pidin pikali kukkuma, kui hiljem ütles, et peigmees talle üldse ei meeldinud. Milleks hiljem hämada ?

Kui peigmees ei oleks naistuttavale meeldinud, siis ta ei oleks meid hakanudki lahku ajama.
 
naljakas 07. aprill 2016, kl 19.11
Pee kujutab endale peas igasugu asju ette ja siis imestab suu ammuli, et nii imelikud ja arusaamatud asjad kukkusid välja :D Ja jaurab ja jaurab lõpmatuseni. Huvitav, kuidas sellist häiret nimetatakse?
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 19.13
no ja mis on sinu panus
Mis ligi 50 aastase inimese elus enam muutuda saab ?
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 19.15
naljakas
Mida nimelt silmas pead ? Ei kujutanud midagi ette, kõik oli reaalselt kahjuks.
 
Haiguse nimi 07. aprill 2016, kl 19.16
Pee haiguse nimi on logorröa gradus gravis pluss ühenduse puudumine kõne/kirjutuskeskuse ja aju vahel.
A võimalik, et kõnekeskusel polegi millegagi ühendust pidada, tegemist on keelikloomaga, peaaju puudub.
 
jajah 07. aprill 2016, kl 19.19
"Kas sul ei oleks kahju, kui oma elu viimase võimaluse ära rikud ? Kindlasti oleks."
..............................................

Nii et 33 aaastaselt on sinu arvates viimane võimalus?? Tule oma nõmedatest raamidest välja!
 
üleüldse 07. aprill 2016, kl 19.25
Keegi usub ka seda peigmehe asja või? Mingi pooletoobine P, kelle eest jooksevad isegi naised pakku, saab äkki mingi ihaldusväärse mehe, keda ajavad ka teised naised taga?

Räägi nüüd ausalt, mis nö "külaga" tegemist on, kus te kõik koos elate?
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 19.29
jajah

Kui suhe oli juba täiesti ära lõhutud, siis ma tundsin selgelt, et enam kedagi ei leia.
Ei olnud ju enam 25.

Ei ole nii lihtne sellises vanuses enam keagi leida.
Mida noorem, seda kergem.

Naistuttav oli samuti täiesti veendunud, et ma kedagi ligilähedast peidmehele enam ei saa.
Ta ei öelnud otse välja, aga seda oli tema üleolevatest ja sarkastilistest märkustest selgelt aru saada.
 
faktid letti 07. aprill 2016, kl 19.29
alustamegi sellega, et P räägib konkreetsest kohast, kus kogu teema stsenaarium alguse sai.
et asi tõene oleks.

kui asi tõesti tõene, siis hakkan ise su sõbrannaks. ausalt. ma ka jummala üksi.
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 19.33
üleüldse

Ma ise ka ei suutnud tükk aega uskuda, kuidas peigmees mind tahab, kui ümberringi on nii palju kauneid ja fantastilisi naisi.

Alaväärsuskompleks oli mul ikka nii tugev. Eks sellepärast ka oli naistuttaval meid lihtne lahku ajada.
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 19.36
faktid letti

Peigmehega tutvusin, kui olin 31. Enesehinnang oli mul sel ajal ülimadal.

Aga muidu, miks arvad, et naised ja mehed näevad asju ühtemoodi ?

Kindlasti oli ka mehi, kes mind ja naistuttavat veidrikuteks pidasid.

Rohkem ikka olime naiste silmis kaks imelikku tola.
 
tiina 07. aprill 2016, kl 19.38
Mis jutt, et 33 aastaselt pole enam kedagi leida. Täielik umbluu. Isegi 50 aastaselt on võimalik leida. Mina leidsin täiesti suvalt sel talvel sõbra ja olen üle 60. Mitte mingi bomsi, vaid normaalse inimese.
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 19.41
üleüldse

Naistega on ikka tuhat korda raskem kontakti saada.

Naised on palju kriitilisemad, palju valivamad tuttavate suhtes.

Lisaks on mulle jäänud mulje, et naistel alati nii kiire - kiire.
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 19.42
tiina
Mina ei leidnud 33 aastaselt enam uut suhet, ei ole siiani leidnud.
Rong läks ära.
 
faktid letti 07. aprill 2016, kl 19.43
kus ma arvasin, et naised ja mehed asju ühtmoodi näevad?

ma tahtsin teada, kuskandis see lugu algas, kus toimus, sest ainult faktid kinnitaksid, et sind saaks uskuda ja kui kõik klapib, siis hakkan su sõbrannaks. peaks sobima sulle ja sobib ka mulle.
sa ikka soovid sõbrannat?
 
faktid letti 07. aprill 2016, kl 20.05
P, kus sa mu sõbrannake siis nüüd oled, ma nii ootan, et sa väheke täpsustaksid oma lugu faktidega. ootan kohtumist ja kena suvist koostegutsemist. või ei taha sa mind.
 
Kurb 07. aprill 2016, kl 20.20
faktid letti.
Mu email India2@hot.ee.

Mina ikka soovin.

Kirjutasin ju, et tutvusin peigmehega 17 aastat tagasi ja täiesti juhuslikult.
Ma ei uskunud, et mulle hiljem helistab.

Meeste ja naiste asjade erineva nägemuse vastus oli rohkem mõeldud " üleüldsele ".
 
faktid letti 07. aprill 2016, kl 20.27
kahjuks mul pole meili aadressi, kasutan võõrast arvutit, ja sedagi ainult nädalakese veel.
kui üldse, siis midagi pole teha, aga siinsamas tuleb asjad selgeks rääkida, võimalikul moel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!