Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
aga 08. aprill 2016, kl 16.57
Pee selle sõnniku ventilaatorisse lasi, eks ta arvab, et jääb ise phtaks nagu hani (sobib ta vaimse tasemega), aga what goes around, comes around.
Pisut ootamist ja saab, mida teistele soovib.,
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 16.59
Kui soovite kellegi juurde saata, siis ikka nendele, kes meile tõmmusid inimesi tahavad. Nagu Raud, Avandi jne.
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 17.04
aga

Mine artiklite juurde ja loe sealset EKRE ja eestimeelsete sõimamist, valimatute sõnadega, nilbusi ja roppusi täis.

Tekkis lihtsalt huvi, kes neid komme juba aasta otsa päevast päeva kirjutavad.

Tihti jääb mulje, 10 aastastel käib võistlus, kes on rõvedama suuvärgiga.

Kahjuks on kirjutajad siiski täisealised, kuigi raske uskuda.

Küsimus on, miks rõvetsemine käib EESTIMEELSE EKRE kallal, aga mitte REFORMI, kes pagulased me riiki reaalselt toob.
 
oehh 08. aprill 2016, kl 17.43
Ja KELLELT sa siis SIIN seda küsid, totakas? Küsi neilt endilt, kui nii kangesti huvitab nii mõttetu asi. Nemad käivad sulle närvidele, sina kellelegi teisele. Ühiskond on selline, koosneb erinevatest inimestest, ja sa ei pane teisi enda moodi mõtlema niikuinii.
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 18.03
oehh
Lihtsalt huvitab teiste arvamus.
Milleks sa selliseid mõttetuid küsimusi esitad ?
Kas nad siis ütlevad, miks nii kirjutavad, et reform maksab jne. ?

Äkki mõni oskab midagi tarka öelda.

Tasuta nüüd küll keegi ei hakka juba aasta jutti IGA PÄEV roppe ja rõvestsevaid sõnumeid EKRE aadressil kirjutama.

Või arvad tõesti, et on inimesi, kellel on hull vajadus just eestimeelste inimeste kallal rõvetseda ?
Et kohe eestimeelsus ajab nii närvi, et peab lausa iga päev netis rõvetsema ?
 
peeele 08. aprill 2016, kl 18.09
seleta sinagi meile, miks sa kirjutad aastaid üht ja sama?

sulle antakse nõu, sinuga ollakse nõus kokku saama, sulle tuntakse kaasa, su peale vihastatakse, kui sa kinni jooksed...sina aga kindla järjekindlusega sõidad kõigist ja kõigest üle, ning puhud ikka oma vilet.
tee selgeks, miks sa seda teed?!

ja saadki vastuse, miks need teised teevad nii nagu nad teevad.
 
oehh 08. aprill 2016, kl 18.22
Sa algatasid natuke aega tagasi täpselt sama teema, vaese ekre väidetava sõimamise teemal siis (ütlen 'väidetavalt', sest ma ei loe neid kommentaare delfi põhiosas). Ja sulle vastati selles teemas põhjalikult. Kas sa oled venelane või pagulane, et ei saa eesti keelest aru?
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 19.58
oehh
Vastati mida ? Nalja teed.
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 20.01
oehh
Täpselt samasugused " vastused " olid, nagu " aga", "veel" jne. kommides.
 
Kurb to aga 08. aprill 2016, kl 20.04
Mida teistele soovin ? Soovingi, et me kallil kodumaal elaksid ka tulevikus meie rahvuskaaslased eestlased.

Seetõttu on mul väga raske sinusugustest aru saada, kellel lausa hea meel on, kui rahvuskaaslased hukka saavad.
No ei mõista, ei mõista.
 
ehh 08. aprill 2016, kl 20.09
mis vastuseid sa siit ootad? või ei ootagi? nii tundub vähemalt. lihtsalt ketrad igavuse pärast ühte ja sama.
 
Aga 08. aprill 2016, kl 20.11
Mõtetelugejaks peab pee ennast ka, sest mina seda mõtet, mida see hani mu kommentaaris nägi küll üles ei leia.
Kulla mutike, mida sa kaagutad ja laimad teisi?
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 20.23
ehh

Loomulikult ootan. Tegelikult paneb väga, kohe väga - väga imestama, et osasid ei paista EKRET ja eestimeelsust mõnitavad kommid üldse häirivat.
Vot see tundub mulle uskumatu.
 
Aga 08. aprill 2016, kl 20.26
Sssssa sinine saaadanas, mõtlesin pisut ja sain aru, mida pee mulle öelda tahab! Ta sinder reetis oma räpased mõtted praegu ise, elajas!

Mina kirjutasin, et /Pisut ootamist ja saab, mida teistele soovib/
Ja tama vastas, et /Seetõttu on mul väga raske sinusugustest aru saada, kellel lausa hea meel on, kui rahvuskaaslased hukka saavad/

Vaata, Pee, mitte mina ei taha eestlaste hukku, vaid sina, sest kui sa nägid mu hoiatust, et saad seda mida teistele soovid, hakkasid sa hädaldama nagu tahaks MINA eestlastele halba. Ei, kui sa kardad, et mu hoiatus toob sulle halba, siis on ju halva soovimine eestlastele SINU soov!
Eriline tõbras oled, pole lihtsalt sõnu!
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 20.32
Aga
Ära provotseeri ja lõbusta ennast.

Kui sa eestlastele halba ei sooviks, siis huvitaks sind ka, kes kirjutavad ertiklite all eestluse vastaseid komme.
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 20.33
artiklite, mitte ertiklite.
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 20.48
oehh
Inimkaubandus on mõttetu asi ?
 
Aga 08. aprill 2016, kl 20.54
Kurb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga
> Ära provotseeri ja lõbusta ennast.
>
>
> Kui sa eestlastele halba ei sooviks, s
> iis huvitaks sind ka, kes kirjutavad er
> tiklite all eestluse vastaseid komme.

Miks, no miks peab mind iga s.tt huvitama? Kas sina kogud nende kirjutajate nimesid ja teritad kirvest? Või oled lihtsalt pervert, kellele meeldib enesehaletsuse mädas püherdada ja kisendada "oo, kuidas ma kannatan, ma olen sitaks õilis!"?
 
panama 08. aprill 2016, kl 20.56
kas sa tõesti arvad, et sinu piiksatusest see laviin peatub. juhm oled sa ikka tõesti.

sama juhmid on ka kõik need, kes räägivad mingist eesti valitsusest ja natost, kui õilsast kaitsjast.

pole meil ammu enam mingit eesti valtsust, on aint käpikud, keda nagu vajalikku elementi peetakse.

vaata seda panama asjagi laiemalt.
ei ainsat iisraellast, ei usa tippmiljardäri. nokitakse mingite teiste kallal.
tundub, et see on meelega tekitatud skandaal, et peaasjalt tähelepanu kõrvale saaks, et omad ISE aitaksid soovimatud likvideerida ja et tee oleks puhas "ülla ja uue maailma loomiseks".


nsvl'i lagunemine oli ka silmamoonutus, see oligi plaanis likvideerida nagunii, et saaks uuega edasi minna, et saaks asuda viimsele sirgele enne võidukat lõppu.

meie käpikud on mängu tõmmatud ja usuvad pimesi, et neid vajatakse ja neist peetakse. unistagu aga. pärast on samasugused kurjategijad nagu hitler, nagu stalin, lenin jt.
need viimased olid ka vaid abivahendid ja kasulik element üksnes, et saaks mängida õnnetut holokausti. öäkkkk.

see kõik on nii haige, nii pöörane....ja eriti lollakas on see, et massid lasevad end haneks tõmmata või ajada nagu idioodistunud lambakarja, ise rõõmsalt kaasa määgides.

öakk, miks ma pidin just siia ajastusse sündima, miks?
 
Jess! 08. aprill 2016, kl 21.04
Viimane kommentaator peaks peele sobima, paras aeg publikul koguneda ja gigantide heitlust jälgima hakata.
 
Kyss 08. aprill 2016, kl 21.18
Kes on siis tegelikud niiditombajad ja koige selle taga?
 
Mina tean! 08. aprill 2016, kl 21.22
Tõelised niiditõmbajad on Pee ja odini poisid!
 
Kurb 08. aprill 2016, kl 22.28
Kyss
Eks ikka Ameerikast see väljavalitud rahvus.

panama
Vot sellist arutlust on hea lugeda.
Kõige õudsam on, et omad inimesed on pandud propagandat tegema.
Aasta tagasi tegi palgatud ang siin kõva ja põhjalikku "selgitustööd", et peame ikka võtma, ise elab teisel pool ookeani.

Nüüd ang enam ei julgegi naistekas kirjutada, nagu arvata oligi või siin ei kirjuta registreeritud kasutajana.
 
Oehh 09. aprill 2016, kl 00.30
Ara valeta nii labaselt. Seal teemas olid muu korval taiesti adekvaatsed vastused. Loe yle, kui su vana pea enam ei maleta. Aga sul on ikka vaja heietada nagu katkine plaat. Vaat seeparast su ema ilmselt ei tahtnudki, et sa teistele narvidele kaiksid, piinlik ju naabrite jms ees. Ja mitte inimkaubandus pole mottetu, demagoog, vaid kysimus kommenteerijate isikutest. Mis motet on kysida kysimust, millele tapset vastust teab ehk ainult politsei?
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 00.49
oehh
Täpset vastust teavad need, kes palgalised tööle võtsid.
Küsisin lihtsalt arvamust, äkki keegi teab jne.
 
Kurb veel 09. aprill 2016, kl 00.51
oehh
Lapsepõlves olin niivõrd arg ja vaikne, lihtsalt pidi kõikidele meele järgi olema ja koogutama.

Tegelikult tulemus oli vastupidine. Koogutaja tekitab inimestes hoopis põlgust.
 
Kurb veel 09. aprill 2016, kl 00.59
Oehh
Lisan ka, et kohustus oli inimestele meele järgi olla, iga asja peale noogutada, kõigega nõus olla.

Koogutamine hoopis torkas silma.
Inimesed hakkasid vaatama, kes see koogutaja on, mingi lollakas või.
Igal juhul oli loodetule täiesti vastupidine tulemus.

Tavalise suhtlejana oleksin inimeste hulka sulandanud, lömitajana ja tummana aga äratasin tähelepanu.

Vaadati, see tummahammas on vähe lollakas.
Ma ei saanud ju tihtipeale sõna suust, kuna rääkimine oli keelatud, olevat teiste segamine.
 
negatiivne P 09. aprill 2016, kl 01.29
Sa ikka naudid seda enda mahategemist kohe mõnuga!
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 02.10
negatiivne P
Ei naudi, vastasin eelnevale kommile, kus arvati, et olin jutukas ja seetõttu keelati rääkimine.
Tegelikult niikaua, kuni ma mäletan, ei tohtinud teiste tüdrukutega suhelda.
Mäletan aega, kui olin 4 - 5 aastane ja ei tohtinud naabritüdrukuga rääkida.
 
mis kuri saladus teil siis oli? 09. aprill 2016, kl 02.15
mis kuri saladus teil siis varjata oli? et kardeti, et laps kogemata räägib välja?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!