Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Kurb veel 09. aprill 2016, kl 02.15
negatiivne P

Irooniline on see, et suhtlemine keelati, et olla teiste meele järgi ja mitte silma torgata.

Tegelikult aga suhtlemise keelamine põhjustas just inimeste põlguse ja äratas tähelepanu.

Tulemus oli loodetule risti vastupidine.

Oleks ma saanud vabalt suhelda, ei oleks sellist negatiivset tähelepanu tekkinud.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 02.17
mis saladus teil siis oli ?

Mitte mingit saladust ei olnud. Ei olnud midagi välja rääkida.

Ilmselt põhjuseks oli alaväärsuskompleks ja täiesti alusetud hirmud.
 
ja ikka kardad? 09. aprill 2016, kl 03.41
ja mida sa nüüd siis karada? nagu lapsepõlveski? mis saladus sul siis on?
kas sa muidu teistes teemades ka siin öösel kirjutad?
kas sina kirjutad Vana Lõbusa lese tekste ka?
on kuidagi sarane?
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 03.58
ja ikka kardad?

Võin ju üritada naistega juttu teha, aga reaktsioon oleks alati " neil ei ole aega ".
Kardan tõrjumist, pärast tükk aega ebameeldiv tunne.
Ei tea leske.
 
sa ka võid ju valetada 09. aprill 2016, kl 06.08
siin kirjutades valeta end ilusaks ja edukaks ja sexikaks ja rikkaks jne. võta eeskuju vanalt leselt, ikkagi kah ajviide ju.
 
aga ta valetabki ju 09. aprill 2016, kl 10.43
Pee on lapsest peale kõigile ärritavalt ja tüütult mõjunud (ja ilmselt ema ütles mõnel korral, et ära sega teisi oma jamaga), sellepärast polegi keegi kunagi tahtnud temaga päriselt suhelda ega midagi koos teha, sellepärast kasutas sõbranna teda ainult viimases hädas, kooliõde tuli ekstra ütlema, et tal pole aega jne jne.
Ainult et ta ei taha seda endale tunnistada, siis mõtleb mingeid lugusid välja, mis talle endale ka loogilised ei tundu.
 
Viimasele 09. aprill 2016, kl 11.53
Sul endal ju sama probleem, et keegi sinuga suhelda ei taha. Istud siin ööd ja päevad, labatsed, rõvetsed, õiendada, urgitsed. Ikka suht rõve tegelane oled, kui aus olla.
Sõimad siin Kurba, ise mitu korda hullem.
 
soo-soo 09. aprill 2016, kl 12.03
kurb ja viimasele jne on näitleja, ta lihtsalt teeb inimkatseid siin oma osa parimaks väljamänguks.
kord halab, siis sõimab, siis kurdab ja vahelduseks sõimab teisi osalejaid. siis püüab tuttavaks saada ja siis jälle tagasi halamas.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 12.34
aga ta valetabki ju
Lapsena olin tummahammas ja see ärataski tähelepanu.

Kui keegi on pidevalt vait, sõna suust ei tule, siis vaadati, et see on ju lollakas.

Probleemid tulidki rääkimise keelamisest.
Üleüldse just lapsed ei salli sellist, kes kunagi midagi öeldud ei saa, peetakse debiilikuks.

Muide just see ärritabki noori ja lapsi, kui kellelegi saab kõike öelda ja ta kunagi vastu ei ütle.

soo - soo
Kui keegi tõesti halvasti ütleb, siis ma ju kaitsen ennast vähemalt kirjalikult.

Või pean nüüd vanemas eas netis ka vait ütlema ja ära kannatama, kui mulle lollusi kirjutatakse ?

Mina esimesena ei ole kellelegi pahasti öelnud, ikka siis, kui eelnevalt on provotseeritud ning teadlikke provotseerijaid on siin küllalt.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 12.42
aga ta valetabki ju
Ema ise oli samamoodi inimestega vait ja kõigega nõus.
Kui naabritüdruk ütles, et päike paistab öösel ja päeval kuu või lund sajab juulis ja jaanuaris võib Läänemere ääres päevitada, siis see oli sulatõsi, sest tark tüdruk ütles niimoodi ja mina pidin noogutama " ja, jaa ".

Eks ma siis noogutasingi iga asja peale ja hakati vaatama, et see on lollakas.
 
Viimasele 09. aprill 2016, kl 12.43
Pole ma mingi Kurb, kuigi su pidevaid uulusid arvestades ma ei imesta selle avalduse üle. Lihtsalt fakt on see, kui sa siin pidevalt saja nime all nii ennastunustavalt ei ussitaks ega na püüdlikult urgitseks Kurva kallal, siis võimalik, et see teema oleks ka ammu hääbunud.
Kuna aga oled siin püsikunde, siis järelikult on sul suht samad probled, mis Kurval. No ühesõnaga 2 sarnast suhtlemisvaegurit rõõmsalt kokku saanud. Lisaks jätad sina aga suht rõveda, kibestunud, läbiussitanud vanamuti mulje.
Kurb lihtsalt kiiksuga ja sinu kõrval suht süüdimatu.
Seega soovitus: vaata peeglisse. Ikka ausalt ja põhjalikult vaata.
 
Viimasele 09. aprill 2016, kl 12.45
See eelmine oli siinsele teisele püsikliendile, küll ta aru saab.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 12.59
aga ta valetabki ju
Inimesed võivad ikka eluajal muutuda.

Näiteks kasvõi naistuttav muutus sekundiga, kui endale mehe leidis. Tegelikult õigem oleks öelda, mitte ei muutunud, vaid näitas oma suhtumist otse välja.
Naistuttav suhtus minusse algusest peale halvasti, ta häbenes minusugust mökut, kes sõna suust ei saanud ja iga asja peale koogutas.

Nüüd, vanemas eas julgen vähemalt kirjalikult kõik välja öelda.

Varem olin selline suss, häbenesin oma tossikese olekut.
 
soo-soo 09. aprill 2016, kl 13.21
viimasele

vastad minule, sest mina pidasin sind KURVAKS. aga sina lahmid ei tea kellele veel.

nimeta need sada/100/ erinevat nime, kelleks sa mind pead. ilma selleta on su jutt labane laim, sama labane nagu sa isegi oma suhtumistes.
 
naeran 09. aprill 2016, kl 13.40
Viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole ma mingi Kurb, kuigi su pidevaid uulusid arve
> stades ma ei imesta selle avalduse üle. Lihtsalt f
> akt on see, kui sa siin pidevalt saja nime all nii
> ennastunustavalt ei ussitaks ega na püüdlikult ur
> gitseks Kurva kallal, siis võimalik, et see teema
> oleks ka ammu hääbunud.
> Kuna aga oled siin püs
> ikunde, siis järelikult on sul suht samad probled,
> mis Kurval. No ühesõnaga 2 sarnast suhtlemisvaegu
> rit rõõmsalt kokku saanud. Lisaks jätad sina aga s
> uht rõveda, kibestunud, läbiussitanud vanamuti mul
> je.
> Kurb lihtsalt kiiksuga ja sinu kõrval suht
> süüdimatu.
> Seega soovitus: vaata peeglisse. Ikk
> a ausalt ja põhjalikult vaata.
----------------------------------------------------

Keegi on siin vist selgeltnägijaks hakanud, et suudab tuvastada kümneid erinevaid "viimaseid" või minu pärast kasvõi "esimesi", kes siin P-le nõu annavad, vahel õiendades, vihastades, aga selle on P ise välja kutsunud.

Ei maksaks nii enesekindlalt siin teisi foorumlasi "paika panna", nõmeda mulje jätad ise!
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 13.42
soo-soo
aga ta valetabki ju

Mismoodi saab 4 - aastane laps olla tüütu ?
Me vennaga olime just vaiksed ja häbelikud, sest ema oli ka ümbritsevatega madalam kui rohi.

Automaatselt kõik samamoodi, kui kodus käitutakse.

Ümbritsevate tüdrukutega oleksin küll tahtnud suhelda, aga ei lubatud.
Tänu oma pidevale vaikimisele saingi debiiliku kuulsuse.

Ei peeta ju normaalseks seda, kes kogu aeg vait, ükskõik, mis jama talle öeldakse.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 13.46
naeran
Mõistan, et kordan siin palju üle, aga tihti ütlen seda vastuseks kellelegi.

Samuti on lõpuks ometi koht, kus kõik välja öelda saab.
Reaalis seda võimalust ei ole kunagi olnud.
 
Viimasele 09. aprill 2016, kl 13.57
Teisele siinsele püsikliendile. No see ikka tavaliselt kiunub, kelle varba peale astutakse.
Pealegi pea olema selgeltnägija, et sama autorit tuvastada. ;)
Muljete koha pealt aga juba tuli soovitus: vaata, muti, peeglisse.
 
soo-soo 09. aprill 2016, kl 14.06
loomulikult ei jää ma ükskõikseks, kui mingi "Viimane" alusetult selgelnägijaks hakkab ja kõik valimatult ühte patta paneb.
sa ise oleksid vait, kui sulle võõraid patte kaela määritakse?
vaata peeglisse ka ja otsi kindlasti abi, su jutt pole terve inimese oma.

oled nagu valitsuski, ajad umbmäärast iba, aga mitte midagi konkreetset ei julge öelda. väääga limukalik vingerdamine.
 
aga ta valetabki ju 09. aprill 2016, kl 14.20
Pee, ära näe vaeva, ma ei usu sind.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 14.30
aga ta valewtabki ju

Ära provotseeri. Näen, see pakub sulle lõbu, mis teha.

Mind peeti debiilikuks, kuna midagi vastu öelda ei julgenud.

Keegi ütles halvasti, ma ei saanud vastu öelda, kuna kodus oleks sellest pahandus tulnud.

Keegi seda ei teadnud, arvasid, et mina olen pooletoobine, et sõna suust ei tule.

Näiteks karjuti " loll, loll jne. ", oi, kuidas ma põdesin, aga midagi vastu öelda ei julgenud.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 16.58
Ema, ema, kommenteerijad läksid mo pärast kaklema!
 
Oehh 09. aprill 2016, kl 17.02
"Viimasele" paneb mitu vastajat sujuvalt kokku. Ehkki selles on tal kyll point et loll laheb pekstes veel lollimaks. Head nouanded lykkab P ka kohe tagasi kui kolbmatud ja kaastundlikele hyppab varem voi hiljem nakku. Aastaid on ju seda siin nahtud. Pidagu siis monoloogi.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 20.40
Oehh
Asjalike vastuste eest olen alati tänulik olnud.

Mis provotseerimisse puutub, siis vahel olen püüdnud mitte väljagi teha.
Kuid alati ei suuda, kui valusat kohta torgitakse.
 
eeem 09. aprill 2016, kl 20.45
kui sul p on valusad kohad, siis kirjutagi siia ritta need kohad, et teised tahtmatult neid kohti ei torgiks.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 21.23
Näiteks kasvõi see, et suhelda ei lubatud ning kui totaka mulje niimoodi teistele jätsin.
 
eeem 09. aprill 2016, kl 21.32
olgu, saan aru, aga see oli ju kunagi, nüüd peaksid rõõmsalt vastu võtma just igat soovitust, mis sulle pakutakse. siin paljud ju täiesti heasoovlikud, mitte sugugi pahatahtlikud.
ära mõtle kogu aeg sellele, mis kunagi oli. mõtle, et nüüd alustan nagu uut elu, sünnin uuesti ja tuhka see, mis oli.
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 21.43
eem
Keegi nii väga siin ju tahab, et ma otsast peale kirjutaksin.
Muidu ju ei provotseeriks.
 
eeem 09. aprill 2016, kl 22.07
ma ei arva, et keegi kohe kindlasti tahaks, et sa aina ja aina otsast peale kirjutaks. sa ise kuidagi usud seda ja justkui ise kaldud ikka ja jälle minevikku.

sa ära karda, keegi siin ei taha sulle halba, aga inimesi vahel ärritab, et sa räägid ja räägid ja ikka oled alguses tagasi.

minevik ja olnu pole täna enam määravad, need las jäädagi sinna, kus nad olid.
sina oled juba kaugel sest ajast ja pole vaja aina seda meelde tuletada.

ma täna kuulasin kaua muusikat ja mõtlesin sinu peale. saatsin sulle mõttes häid soove ja tahtsin sinult küsida, milline muusika sulle meeldib.
tahad sa mulle seda öelda?
 
Kurb 09. aprill 2016, kl 22.16
eem
Disko. Aitäh.

Aga, veel, küss viimasele kommid on küll provokatsioon.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!