Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mõtlen enesetapust
 
õnnetu to Üksi 13. veebruar 2018, kl 14.15
Mis vanuses oled ? Arvan, minust noorem ikka, ma kohe 50.
Aga väga õige, mida kirjutasid, nii ongi.
 
Kah õnnetu 13. veebruar 2018, kl 15.09
Üksindus on samasugune tapja nagu alkohol, suitsetamine ja ülekaalulisus.
 
teema algatajale 15. veebruar 2018, kl 11.20
Kirjutad, et saad materiaalselt hästi hakkama, st seda, et oled juba õnnelik, sest pool eestist elab vaesus-või alla vaesuspiiri. Sa saad endale lubada kõike, mida raha eest saab ja seda saab päris palju: reisid, kursused, spaad, kontserdid jne. Mida sa vingud, sul on nii palju võimalusi, mida ei raatsi kasutada. Siin vingumine on tasuta, eksole, aga nõiale ei raatsi isegi needuse mahavõtmise eest 250 euri maksta. Miks peaks nõid su elu tasuta korda tegema? Teises teemas (neid on sul veel) kurdad needuse üle. Kui ei raatsi nõiale töö eest maksta, eks siis võta ise endalt needus maha. Sa ei raatsi ilmselt ka reisile minna ega muu meelelahutuse ega teenuse eest maksta. Selline viriseja ja teiste seljas elaja ei ärata isegi kaastunnet.
 
Pol 15. veebruar 2018, kl 12.26
Pole olemas needusi ja nõidasi. Ära aja lolli juttu. Nõme manipuleerimine teiste inimeste psüühikaga.
 
õnnetu 15. veebruar 2018, kl 13.21
Selgeltnägijaga oli nii, et kahjuks rääkisime teineteisest mööda.
Pani kaarte ja rääkis mehest, kes mind armastab.
Sellist meest ei ole olemaski ja pea 50 aastasena ei ole mul seda armastust enam vaja.
See noorte naiste rida.

Esiteks ma ei läinud sinna armuprobleemidega, selliseid asju minu vanuses enam ei ole.
Paluti tagasi tulla ja kaasa võta selle mehe pilt, kes mind armastab ja selle pilt, keda tahan.
Selliseid mehi ei olegi olemas minu vanuses ja ma ei hakka ometi poolesajandilisena mehele minema.

Ühesõnaga selgeltnägija ei saanud üldse mu probleemist aru.
Rahvuselt juuditar või moldaavlane, rääkis oma keeles, teine noor naine tõlkis vene keelde.
 
seega 15. veebruar 2018, kl 13.27
Kui juba vanasõnade meenutamiseks läks, siis teema resümeerimiseks sobib vast "loll pea on kere nuhtlus".
 
kas 15. veebruar 2018, kl 13.30
Kas ikka veel aru ei saa, et tegemist trolliga?
 
õnnetu 15. veebruar 2018, kl 13.38
Mingi jõud vist ikka on, et kogu elu viltu on läinud.
 
Analüütik 15. veebruar 2018, kl 14.48
Parandamatu hing oled?
Meest ei taha, keppi ei taha, armastust ei taha....SAMAS raha ja materiaalne kõik olemas.
Sa ikka ise ka tead, mida sa tahad?
Sellises vanuses inimesel peaks mõistus, loogika ja elu mõtestatus ammu paika loksunud olema, kuid tuleb välja tõesti, et vanus on vaid number, ei muud.
 
õnnetu 15. veebruar 2018, kl 14.54
Mida ma 50a enam mehega peale hakkan ?
 
Kevad 15. veebruar 2018, kl 14.55
Kõigepealt õnnetu mõtle, kas sa üldse oled inimene?
 
pff 15. veebruar 2018, kl 17.47
50 a saad sa mehega peale hakata kõike seda mida 20 a, välja arvatud talle laste sünnitamine. kõik ülejäänud umbes tuhat asja on endiselt võimalikud. lihtsalt lõpeta minevikus kaevamine ja hakka elama.
 
Pol 15. veebruar 2018, kl 20.33
Jumal. Kui inimene ise teab, et tal pole meest vaja, siis miks te talle seda peale surute...? Ma täpselt ei saa aru kas sa tahaksid last või lihtsalt nuuksud, et see aeg on ümber. On ju alati võimalik endale "kasulaps" hoole alla võtta. Hakka sos lasteküla vabatahtlikuks.
 
to Pol 15. veebruar 2018, kl 20.50
Ta pole võimeline tundeid tundma. Temast pole abi ühelegi lapsele.
 
Pol 15. veebruar 2018, kl 20.54
Üht tunnet ta siiski tunneb - masendust.
 
õnnetu 15. veebruar 2018, kl 23.07
Pol, jah, last tahan.
 
to Pol 15. veebruar 2018, kl 23.13
P on ülbe, vastab ainult neile, kes talle kaasa tunnevad. Toetust vajav laps on ise masenduses ja talle pole negatiivset inimest vaja.
 
aitab ehk 16. veebruar 2018, kl 08.53
Lõpetage ometi trolli toitmine! Te ju näete, et mõtet temaga vaidlemisel ei ole.
 
õnnetu 16. veebruar 2018, kl 11.31
Oleksin pidanud ülbe olema, oleks elu hoopis teistmoodi läinud.

Häda selles ongi, et ma ei olnud ülbe. Olin selline alandlik möku.
 
.... 16. veebruar 2018, kl 13.13
Sul on elust väärastunud arusaam. Mitte ülbe, vaid enesekindel. Krt sa oled ikka nii segi, et vanduma ajab!
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.