Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kuidas delfi naisteka uuendused meeldivad?
 
vananaistesuvi 03. oktoober 2010, kl 00.36
mina olen positiivselt üllatunud, ilus ja mugav on, vähemalt esialgsel vaatlusel. muidugi siinsamas kastis olnud tekst võiks ikka korrektne olla, praegu on näidata asemel näida - ilmne lohakus.
 
kiku 03. oktoober 2010, kl 00.44
Tundub,et ekooli arendajad on oma disainerit laenanud.
 
69 03. oktoober 2010, kl 00.52
samamoodi prsse keeratud nagu e-kool jah
 
Ariadne 03. oktoober 2010, kl 01.00
Mind huvitab pigem see, et kui palju neid registreeritud kasutajaid siis on? Praktiliselt kõik nimed, mida proovisin olid väidetavalt juba kasutusel.
 
999 03. oktoober 2010, kl 01.00
ei meeldi
 
pealkiri 03. oktoober 2010, kl 01.02
pealkiri, millise foorumi teemanurgas asun, võiks ka näha olla kui mõni püstitatud teema lahti teha. praegu tulin seda teemat lugema paremal nurgas asetsevast "foorumi viimased postitused" ja pole aimugi kus ma siis asun (feministid, hea kogemus, halb kogemus?). kui soovin hiljem samas teemas uusi postitusi lugeda, siis pean kogu foorumi läbi kammima, et seda üles leida.
 
??? 03. oktoober 2010, kl 01.23
ei meeldi, siin pole võimalik enam orienteerudagi ja mitte millestki ei saa enam aru!?
 
musträstas 03. oktoober 2010, kl 01.32
ästi roosa on. paneb silmad veits krõlli hetkel
 
testimiste tulemus 03. oktoober 2010, kl 01.41
Edukalt saab anonüümsena kasutada juba kellegi teise poolt registreeritud Delfi Web ID kasutajanime!!!
Seega toimetuse artiklis väidetud lause...

"Juhul, kui oled Delfi Pildi või Video kasutaja, on sul Web ID konto juba olemas ja sa võid foorumi lehele lihtsalt sisse logida"

...ei taga mingit identiteedikaitset!
 
madu 03. oktoober 2010, kl 01.54
ei meeldi, et näitab, palju teemat on vaadatud. see on täiesti kasutu teave ja võid vahetada kogemata ära teema vaatamiste ja vastuste arvu. samuti ei meeldi, et pikad teemad on mitmel lehel. lappa nagu loll.
 
keegi 03. oktoober 2010, kl 02.23
Ahah, et siis sellised "uuendused", pikalt ei tule siia foorumisse, siit tõesti võimatu midagi aru saada, kus on VIIMASED POSTITUSED, ei jaga enam sedagi kus teemas asun ja mida üldse kommenteerin, pole näha, mis teema on populaarne...ja üldse on kõik suur jama ja pas-k kokku keeratud, delfi saab minu poolt küll kauaks unustatud!
 
k 03. oktoober 2010, kl 02.33
mind segab see, et linke ei mõista enam panna... kas see on minu viga?
 
k 03. oktoober 2010, kl 02.39
nüüd juba 2 x olen riielnud, kuna mind huvitavad teemad/kommid on kadunud.
vastsan siis nö. uuesti ja mida ma näen? kõik eelnev ja uus on kenasti koos. klikin uuesti, et äkki ma vaatasin valesti ja - ups! POLE SEDA, MIDA MA ÄSJA NÄGIN!!! klikin kolmandat korda - kõik on tagasi - mu eelnev jutt ja komm, mida ma äsja ei näinud.
palun toimetajatel seletada. tegelt ka!
 
yvettey 03. oktoober 2010, kl 02.57
Mulle uuendused meeldivad, samas ma harjun alati kiiresti uute asjadega, nii et see pole ka ime.
 
Heidi 03. oktoober 2010, kl 07.06
Ei meeldi, see roosa hakkab silmadele, see kirjapilt, mis siin kastikeses on, on parem silmadele,.
Hea on see, et enam ei viida siin aega, sest silmad väsivad sellest roosast.
 
kar 03. oktoober 2010, kl 07.49
väike kiri, kole roosa
 
... 03. oktoober 2010, kl 08.26
nõme on see, et loetud teema pealkiri ei muuda värvi. enne oli hea leida teema üles, mis huvi pakkus ja kus juba arvamust oli avaldatud, aga nüüd...
 
Naeratus 03. oktoober 2010, kl 08.27
Niihhh, lõpuks on aeg siit lõplikult taanduda. Väga ebamugav, algeline ja jama, mis siin nüüd kokku on keeratud. Absoluutselt ei ole rahul.
 
rgtf 03. oktoober 2010, kl 08.41
tglt ei lähe siit keegi kuhugi :D ka eelmine kord kui tehti muudatusi ähvardati ära minna...
 
test 03. oktoober 2010, kl 10.04
 
? 03. oktoober 2010, kl 10.07
Päris ausalt, ei meeldi, roosa hakkab silmadele.
Eelmisele, lähevad ikka küll, see titekas ja roosa hakkab vastu ja üsna segane on see kah. Paljudel pole selleks aega, kui enne sai kiire ülevaate, siis momendil seda ei saa ja siia lihtsalt kiikamiseks poleks seda aega.
 
silm 03. oktoober 2010, kl 10.15
Kas enne oli ka paremal pool sähvivate reklaamide tulp? Eelistan iga kell foorumeid kus pole seda silmadele koormavat infomüra.
 
captain 03. oktoober 2010, kl 10.28
Huh kui roosa. Jube.

Miks te arvate, et täiskasvanud naised sellist roosamannat ihaldavad?
 
mar 03. oktoober 2010, kl 10.40
ei meeldi tahaks lausa vana tagasi!
 
k 03. oktoober 2010, kl 10.47
kas siis keegi mulle õpetaks nüüd linkimist?
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,10629167
 
k 03. oktoober 2010, kl 10.48
palun väga! pane nurksulge vöi ei - ikka ei toimi...
mis õigusega? jube hea on ikka linkidega "suhelda", eriti köögifoorumis ja muidu ka..
sigadus, ma ütlen!
 
lugeja 03. oktoober 2010, kl 10.48
MIks nii laiad vahed igal pool? Muudkui kruti üles-alla.
 
ei tule enam siia 03. oktoober 2010, kl 11.40
Misasjad need (Kokku 1 2 3) on????
Vahed on laiad, ei saa aru, kus on pealkiri, kus teema, kus vastus.
Ah ongi hea, saigi juba mitu aastat siin delfis ära raistatud, saab nüüd lõpuks oma asjadega tegelema hakata.
 
pettunu 03. oktoober 2010, kl 11.44
absoluutselt ei meeldi!!!
 
k 03. oktoober 2010, kl 11.45
need 1 2 3 näitavad, mitu lehekülge vastuseid on antud teemale. mitu kommi lehel on, pole lugenud, aga sellese sain alles täna ise pihta. muidu pidasin ennast juba hulluks, et kirjutan-kirjutan, aga kuhu need kaovad, ei tea. alles siis märkasin teemalõpus mikroskoopilisi leheküljenumbreid.
olen tegelt VÄGA nördinud. oli tore koht, aga vägisi tahetakse "kodust" välja visata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!