Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Vagla-Marge kohtuotsus õige?
 
oopium. 26. mai 2011, kl 13.10
ekm,"Loomakaitse tegutseb meie riigis väga agaralt, kuid lastekaitset ma ei ole märganud. Koer on inimesest kõrgemale tõstetud. Olen saanud ähvarduskirju. Palun mõelda sellele, mis mina ja minu pere praegu tunneb,"
"kas see on ilusam tõde?"


selle peale oleks pidanud varem mõtlema, just see moor oma laste peale, selle olukorra tekitas ta ise, mitte ühiskond! kui loomakaitsjad poleks oma tööd teinud, oleks see juhtum lihtsalt ... ja koer samuti...:(
 
oopium. 26. mai 2011, kl 13.14
minu arust saavad paljud lapsed sellest juhtumist väga valesid signaale ja kuidas tunneb ennast loomaarst, kes selle koera terveks ravis!
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.14
oopium.

meil vist on loomaarstid loomakaitsega tihedat koostööd tegemas.
või ei...?
...arstidest rääkida, siis ma ei usu, et meil loomaarstide tase suurt inimtohtrite tasemest erineb.
 
mölakas 26. mai 2011, kl 13.18
>Palun mõelda sellele, mis mina ja minu pere praegu tunneb.
huvitav mida ta tundis koera abitusse olkorda pannes jättes
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.18
oopium.

kui sa just antud inimese naaber ei ole ja oma silmaga ei näinud, kuidas looma koheldi, siis...
milleks kõik see...?
 
mölakas 26. mai 2011, kl 13.21
>...arstidest rääkida, siis ma ei usu, et meil loomaarstide tase suurt inimtohtrite tasemest erineb.
igal juhul seda kes Marge koera ravis kiidavad pärnakad küll
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.22
mölakas

sa arvad, et kui sinu tegude pärast sinu lapsi terroriseeritakse, siis nii peabki olema.
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.23
mölakas

igal juhul seda kes Marge koera ravis kiidavad pärnakad küll
----------------------------------------------------------------------------------------

eks neid kaebusi ole ka olnud
 
oopium. 26. mai 2011, kl 13.25
ma ei tea, ma pole nagu tema lapsi puutunud ja sinu teooriast saan ma aru, et need kellel on lapsed, need vabastatakse kuritegudes süüdi mõistmisest!
 
oopium. 26. mai 2011, kl 13.26
ekm, mida tegi see loomaarst sinu arust valesti? ja palun ilma keerutamata!
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.28
oopium.

kui sa oled unustanud, siis tuletaks meelde, et loomakaitse meie riigis õnneks ei ole kohtuorganiks.
ja kohus pole siiamaani süüdimõistvat otsust langetanud.
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.30
oopium.

ekm, mida tegi see loomaarst sinu arust valesti? ja palun ilma keerutamata!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ilma keerutamata ütlen sulle, et kui ei tea, siis ei tea...
mida antud juhtumi korral õigesti või valesti tehti.

ja fantaseerima ma ka ei hakka.
 
oopium. 26. mai 2011, kl 13.31
see käis nüüd loomaarsti kohta või?
 
mölakas to:ekm 26. mai 2011, kl 13.33
>ilma keerutamata ütlen sulle, et kui ei tea, siis ei tea...
>mida antud juhtumi korral õigesti või valesti tehti.
>ja fantaseerima ma ka ei hakka.
???????
aga mis see siis oli
>eks neid kaebusi ole ka olnud
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.34
oopium.

see käis nüüd loomaarsti kohta või?
------------------------------------------------------

aga loomulikult.
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.36
mölakas to:ekm


teile ju teemavälised lingid ei meeldi.

a kui huvitab, siis otsi ise...
 
:) 26. mai 2011, kl 14.00
see ekm käib ringi nagu katkine plaat, äkki lõpetaks nüüd ära...Igaühel on oma mõtted ja tunded selle asja suhtes, ega foorumis jorutamine kellegi suhtumist ei muuda.
ekm on ilmselt vagla-tädi ise. ta ikka igal pool nii õhinal kaitserindel.
 
oopium. 26. mai 2011, kl 14.01
keegi ei keela sul selle naise tegu kaitsta, aga sa võiks teha seda selliselt, et seda ka teised mõistaks. kohus kohtuks, see ei tee juhtunut olematuks.
 
mölakas to:ekm 26. mai 2011, kl 14.26
>kui sa just antud inimese naaber ei ole ja oma silmaga ei näinud, kuidas looma koheldi, siis...
kohtemise tulemus on ju teada
oma silm on kuningas
all pool oleval lingil on pilt kus väha vaglad mis suuruse järgi hinnates ei ole 1 ega 2 päevased kui ei usu uuri mõne kalamehe käest kes neid ise kasvatab
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/229474_162358760495045_162152463849008
 
to mölakas 26. mai 2011, kl 14.29
lingil pole midagi, vahest postitad lingi uuesti.
 
ell 26. mai 2011, kl 14.32
Kui sellise võika teo puhul pole loomapiinajat võimalik süüdi mõista, siis on järelikult seadus puudulik, sest siin pole ju vähimatki kahtlust selles, et looma piinati ega ka selles, kes koleda teo toime pani!

Kas nelja last ebainimlikult kohelnud vanemad on süüdi ainult juhul, kui nad kohtusse antakse? Ja kui ei anta, siis on kõik korras?
 
mölakas 26. mai 2011, kl 14.33
https://www.facebook.com/pages/Marge-Arum%C3%A4e-s%C3%BC%C3%BCdi/162152463849008?sk=photos#!/photo.php?fbid=162358760495045&set=a.162156400515281.43125.162152463849008&type=1&theater
 
mölakas to:ell 26. mai 2011, kl 14.58
>Kui sellise võika teo puhul pole loomapiinajat võimalik süüdi mõista, siis on >järelikult seadus puudulik, sest siin pole ju vähimatki kahtlust selles, et looma >piinati ega ka selles, kes koleda teo toime pani!
on küll võimalik näiteks oleks teda süüdistatud väärteos (loomakitseseaduse alusel) siis arvatavasti oleks ta süüdi ja karistuseks määratud rahatrahv
kuid prokurör süüdistab teda karistusseadustiku alusel mis vähe kangem paragraf ja selle juures peab olema tõendatud tahtlikus ja see võib olla ka kaudne
kohtunik tahtlust ei näinud või ei tahtnud näha
enamus kes endale selle loo segeks on teinud leiavad et M.A tegevuses oli tahtlikus või siis vähemalt kaudne tahtlikus
ehk siis M.A lahkudes kodunt pidi olema teadlik et koer on haige ja võib vajada ravi, ei tea mis ta omas peas mõtles , võib olla lootis et midagai hullu ei ole ja sellega saab tegutseda ka peale puhkust.
 
ekm 26. mai 2011, kl 15.27
mölakas to:ekm

ma ju ei fantaseeri, et loomakaitsjad koera vakladega üle kallasid ja sellest endale propaganda filmi tegid.
milleks siis sina püüad rääkida asju, millest sa ei tea.
 
mölakas to:ekm 26. mai 2011, kl 15.34
>milleks siis sina püüad rääkida asju, millest sa ei tea.
mida ma ei tea????
kas seda et M.A minu arvates udutab kui räägib et veel eelmisel päeval oli koer rõõmus ja terve, selle põhjal mis ilmnes järgine päev ei saa teda üks tervemõistuslik inimene uskuda
 
ekmile 26. mai 2011, kl 15.36
Kui loomakaitse ei kallanud vakladega üle ja Marge enda arust ennem pani söögi, joogi, kust need vaglad siis tulid?
Rohelised mehikesed panid või?

Ei ole olemas selliseid putukaid, et vaglad nii kiiresti välja arenevad. Küsisin seda muide bioloogi käest.
 
. 26. mai 2011, kl 15.37
Videot nägid kõik ja mul on täitsa kama, mida selle looma perenaine või tema lapsed tunnevad. Tundku end võimalikult halvasti, saavadki ehk teada, mis tunne on.
Mu 5-aastane tütar hoolitseb kõigi meie loomade eest ja elab neile väga kaasa, olgu või koeral vaid pind käpas. Ükski mu lastest, kel mõistus peas, poleks jätnud looma hoolitsuseta, mees ammugi mitte. Ma ei kujutaks sellist olukorda ettegi, et ma lähen 12-ks tunnikski minema nii, et keegi naabritest koerte juurde ei tule vaatama, kas neil on kõik korras, ega veekauss pole ümber läinud vms. Ja poegiv koer! Öösel oleme vastsündinuid kordamööda valvanud, mitu nädalat jutti.
 
ekm 26. mai 2011, kl 15.50
.

neist vähestest seletustest võiks välja lugeda, et...

"Meie äraolekul pidi Claudia eest hoolitsema sõbranna."

miks siis arvad sina, et sinu äraolekul kohe kindlasti naaber on platsis ja jälgimas.


ekmile

kas sa tead, mis kohus nende vaklade kohta kostis?
 
oopium. 26. mai 2011, kl 15.50
ekm
26. mai 2011, kl 12.04
"...ja kui sul nende vaklade kohta küsimusi on, siis vali üks suvine soe ilm ja hakka katsetama, kui kiiresti vaglad tekivad.
ära ainult seda unusta, et vaglad järavad ainult surnud kudesid."

nii et, spetsialisti selgitustest ei peaks piisama, ekm-i arust kõik vaklu kasvatama ja mina eriti :D

ekm, tekib tahtmatult küsimus, kas sul on kunagi koeraga midagi juhtunud, ketis ennast ära keerutanud, mida sa lahti pusida enam ei suutnud vms. ?
 
mölakas to:ekm 26. mai 2011, kl 16.01
>kas sa tead, mis kohus nende vaklade kohta kostis?
no ja mida siis kohus kostis vaklade kohta ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!