Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis lõhn on kanepil kui seda suitsetada ?
 
otu 04. juuli 2009, kl 08.52
Mure selles, et poeg tuli vastu hommikut koju, kampsuni jättis kööki. Kampsunil selline omapärane lõhn küljes. Siin targemaid inimesi liikumas, ehk keegi oskab seletada, milline lõhn on kanepil ?
Tänud !
 
Näh 04. juuli 2009, kl 09.59
Näiteks pane kodus igast ravimteesid (mitte pakkides) kokku väiksesse kuhja, pane põlema ja saad enamvähem analoogse lõhna kätte. Kirjeldada on seda suht võimatu...
 
polt 04. juuli 2009, kl 10.48
Minu teada on kanepil kanepilõhn. Ja kui keegi suudab seda trükikirjas internetifoorumis väljendada -siis respect!
 
humal 04. juuli 2009, kl 11.03
mulle meenutab kanepisuitsu ving kergelt vanilje lõhna. Samas, see ei ole selline kerge vanilje vaid hästi intensiivne. Aga suitsu on ka erineva kangusega, seega lõhn võib erineda. Käi korra Amsterdamis ära, siis tunned ka lõhna ära. See on suhteliselt äratuntav.
 
muidu 04. juuli 2009, kl 11.54
hea lõhn on
 
Kanep 04. juuli 2009, kl 12.59
Kanepil on kanepilõhn. Mulle meenutab natuke saunavihtasid ja muud kuivanud muru. Lõhn on suhteliselt hea, ei ole mingi vastik kärsahais. Palu kelleltki lõhnanäidist või vii kampsun mõnele teadjale nuusutamiseks.
 
tnh 04. juuli 2009, kl 13.28
hea tundub see lõhn vaid sõltlastele. teiste jaoks on see imal, meenutab lõhnastatud piibutubakat. või siidi põlemise haisu.
 
oeh 04. juuli 2009, kl 13.30
Küsi poisilt otse.
 
Kanep 04. juuli 2009, kl 13.30
tnh, tuli tahtmine ära panna? Ma olen mittesuitsetaja, aga nt sigarettide ja sigarite põlemise hais on kõvasti ebameeldivam kui kanepil. Kanepi põlemise hais ei aja köhima ja aevastama nagu tubakas.
 
lõunane 04. juuli 2009, kl 13.34
Nuusuta kaubamajas Hempzi (Hempz) body butterit. Selline paks magus lõhn.
 
tnh 04. juuli 2009, kl 13.45
mis "tahtmine ära panna"? sul tuli endal tahtmine ära saada...

kui sulle juba meeldib passiivselt kanepit kimuda, siis oled ju sõltlane.

kanepi pooldajad on nagu tartlased või linuxipeded - nad viibivad pidevas kaitseseisundis, olles kogu aeg valmis ründama neid, kes on tallinnast, ei kasuta linuxit või arvavad, et kanep pole kasulik.
 
üü 04. juuli 2009, kl 17.57
ma ei usu, et kanepi lõhn kampsunile üldse külge jääb. see hajub päris kiirelt ära.
 
sanpolit 04. juuli 2009, kl 18.39
et kust seda kohe saaks siis? ma prooviks kah noorte värgi ära ja siis oskaksin ütelda mis lõhn temal on.
 
punanekonn 04. juuli 2009, kl 18.49
ilge on, vähemalt minu jaoks. nagu odekat joonud parmu @!#$.
 
punanekonn 04. juuli 2009, kl 18.50
see viimane sõna oli viisakalt öeldes uriin.
 
Fluffy 04. juuli 2009, kl 19.14
Oi, tnh, sa oled koom tegelane:D

Üks küsimus: kas pole ka sina mitte passiivne kanepikimutaja, kui sa nii hästi seda lõhna tead?
 
tiiu 04. juuli 2009, kl 19.37
See võib ka vesipiibust jääv lõhn olla
 
Kati 04. juuli 2009, kl 19.38
Marihuaanal on piparmündikommi lõhn :) Minu meelest, kanepi kohta ei tea.
 
Kanep 04. juuli 2009, kl 19.53
tnh, lausest "lõhn on suhteliselt hea, ei ole mingi vastik kärsahais" lugesid sa välja, et mulle meeldib passiivne kanepi suitsetamine? Ja kui ma kanepi haisu kirjeldan, siis see ei tähenda, et ma pooldan kanepi suitsetamist, legaliseerimist jne. Kuigi tartlaste koha pealt on sul paraku õigus.
 
Mette 04. juuli 2009, kl 20.13
Kanep ei tapa... ja kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks :) Aga tõsiselt... isiklikult minu meelst on kanepil saunalõhn, no kui vihad ja värgid :) Aga ma ei usu, et see kampsunile väga külge jääb, väljas käies ikka hajub kiiresti ära. Pigem jääb jah mari lõhn juurde ja on see tõesti nagu karamell- (nats piparmünt)kommi lõhn. Tunnistan kohe üles ka, et olen jah omalaajal mõlemat teinud ja olen Tartus ka elanud :) Nüüd ei tee isegi suitsu enam.
 
KANEP 04. juuli 2009, kl 23.40
VALLANDAB SKISOFREENIA!!!
 
Katile 04. juuli 2009, kl 23.49
Kuule marihuaana ja kanep on sama asi:D
 
püüan aidata 05. juuli 2009, kl 00.25
minu jaoks on selline hästi imal lõhn.
 
püüan aidata 05. juuli 2009, kl 00.28
"kirbe" iseloomustab ka hästi seda lõhna. imal ja kirbe lõhn.
 
xx 05. juuli 2009, kl 00.54
nendes idaasjade poodides müüakse kah kanepilõhnaga viirukeid :)
 
soovitus teemaalgatajale 06. juuli 2009, kl 11.07
Kysi poja kaest ise jarele.soovitaksin kindlasti arutada sellel teemal.kui olin ise 14-16 aastane suitsetasin ka paris tihti.oleks mul vanemad minuga sellel teemal raakinud usun et oleksin kindlasti teistmoodi kaitunud.kuna mul vanemad olid molemad tool vaga palju ja mina veetsin palju uksi aega vaikesest saati sis ei olnud kedagi kes mind kontrolliks.vanematele valetasin paris palju asju kokku:( vanemad on mul vaga head aga arvan et tulevikus kui endal lapsed kasvatan neid natuke teistmoodi.loodan et raakimine lastega oskab neid suunata ja mone asja ule motlema ka panna.
 
hmm.. 06. juuli 2009, kl 11.43
minu arust selline põlenud heina lõhn vms.
 
mina 06. juuli 2009, kl 18.54
selline meeldiv heinane lõhn on. Mate tee on ka natuke sarnane heinane.
 
Undiin 07. juuli 2009, kl 08.55
Kui Balta tunnelis uriini järgi ei lehka, siis on seal kanepihais:) Eriti nädalavahetusel ning õhtupoole seal jaamapoolses otsas. Kellegi lapsed sinna kogunevad ja popsivad.
 
tere 08. juuli 2009, kl 17.29
meeldiv lõhn on. selline huvitav natuke heina ja ravimtee lõhn. absoluutselt erinev tubakast
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!