Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Appi, Evelin uputab!
 
hosianna 27. november 2010, kl 22.03
2,5 nädala jooksul on ta külvanud delfi üle 13 artikliga, see teeb 1,3 artiklit päevas! Iga päev üks artikkel, teinekord lausa 2 või 3! Millal see uputus lõpeb? See ei ole enam naljakas!
 
a r s t 27. november 2010, kl 22.25
Pöördu minu poole, mul on sinu kompulsiivse häire vastu rohtu.
 
kah 27. november 2010, kl 23.30
Aga sa ära loe, las kirjutab.
 
aga 27. november 2010, kl 23.45
mind näiteks häirib, et evelini nägu ja pealkirjad igalt poolt vastu vahivad. inimestelt on võetud valikuvabadus. ma ei loegi tema lugusid, aga mind häirivad juba pealkirjadki.
pealegi ei tohi teda ka kritiseerida - teravamad ja tabavamad kommentaarid kustutakse.
minu arust on tegemist ahistamisega. olen siin juba ennegi teinud ettepaneku, et evelinile ja ta fännajatajele oleks eraldi link või rubriik, mida oleks võimalik vaid peale klikkides avama. mina ei taha iga päev delfit avades evelini näo või nimega vastamisi sattuda.
kah
kas sina tõesti suudad pealkirju mitte lugeda? või on sul valikuline nägemisvõime? ei usu!

pealegi mind huvitab ka puht praktiline külg. KES selle eest maksab? evelin ise vaevalt neid lugusid endast treib. keegi ju töötab selles kirjuatajaametis. aga kas raha tuleb maksumaksja taskust?
ootan huviga teadjamate arvamust.
 
teadja 27. november 2010, kl 23.46
ja lisaks ei saa Evelini kohta tõtt öelda, sest presidendi kantselei minitoorib hoolega kommentaare ja laseb neile mittemeeldivad ära kustutada
 
aga 28. november 2010, kl 00.04
siis näiteks huvitab mind veel selline asi, kas evelin ise ka arvutis istub ja enda kohta käivaid kommentaare loeb? ei taha uskuda, et ta kas või uudishimust siia ei kiikaks.
ja kujutage ette - ta ei võta õppust ja jätkab veel suurema innuga!
no mis ometi toimub?

president peaks naisele veto peale panema:)
 
no 28. november 2010, kl 00.14
Delfi võiks tõesti avada siin foorumis ka Evelini nurgakese, sest materjali on juba nii palju kogunenud.
 
kõrini 28. november 2010, kl 00.26
evelin peaks oma äri avama, siis leiaks vähemalt tegevust. las hakkab kohvikut pidama - pakub isetehtud piparkooke ja komme ja üldse tervislikku toitu. jube kui täisjõus inimesel tööd ei ole ja koguaeg end meedias eksponeerib.
 
Täpitriin 28. november 2010, kl 09.53
Näib, et autoril pole siiski villand, miks muidu teeb ta järgmise Evelini teema.
Teema autori näol on tegemist ilmselt algklassiõpilasega, sest juba II klassis õpitakse, et nädalas on 7 päeva ja korrutustabelit. 2,5 nädalat on 17,5 päeva ja seega ei ilmugi igas päevas tema kohta artiklit. Jää palun faktitäpseks!
Kindlasti on samapalju artikleid ilmunud ka reformikate, Andrus Ansipi ja erso kohta. Keegi ei sunni lugema, kui huvi puudub ja ainult ebaviisakas inimene kirjutab kommentaariumi lause: juba jälle! Lugejale tuleb jätta valikuvabadus.
 
habemega nali 28. november 2010, kl 12.40
no mida jälle keegi siin kiunumas, kas tõesti muud teha pole? mis see evelin Sulle ette jääb? tee ise ka midagi ära ja siis tule midagi kobisema. issand mis jobu Sa oled, kadedusest rohleine.
 
hosianna 28. november 2010, kl 13.02
Avaldas 17 päeva jooksul 12 artiklit, st päevas 1,42 artiklit. Erso kohta on ilmunud paar tükki kogu ajakirjanduse peale ja see on kindlasti EI vaimusünnitisest olulisem teema.

1.11 Evelin Ilves käis Kalevis komme maitsmas
12.11 Evelin Ilves: Eesti tarbijat iseloomustab ükskõiksus
13.11 Presidendi perekond toob toidu Tallinnasse kaasa
13.11 Evelin Ilves: Olen kogu elu tervislikus vormis olnud!
13.11 Mida sisaldab Evelin Ilvese toidukorv?
13.11 Evelin Ilves: lubagem meestel olla emotsionaalsemad!
14.11Evelin Ilves: lapsed ootavad, et isa tuleks koju ja kallistaks, kas või hilja
17.11Evelin Ilves: head lapsed kasvavad vitsata!
19.11Evelin Ilves asus korraliku koolitoidu eest võitlema
19.11NÄIDISMENÜÜ: Evelin Ilves pakub koolilapsele suppi ja praadi
22.11Evelin Ilvese jõulueelne retsept: porgandi-õuna leib
27.11Ärma esimesed piparkoogid tehakse Lõuna-Eesti vanaemade moodi
 
Täpitriin 28. november 2010, kl 13.37
Hosianna, kas sul on loendamisega raskusi? Esimene artikkel on 1.novembril ja 12. artikkel 27.novembril, see pole ei 2,5 nädalat ega 17 päeva ja sealhulgas 13.novembri artiklid tehti kõik ühe raadiosaate põhjal.
Palun ole vähe objektiivsem.

Ma ei öelnud, et ERSO teema on ebaoluline, kindlasti mitte, aga paar artiklit on ilmselge möödalask, eriti kui lisad asjale ka Jänese umbusaldamise ja mitmete kultuuritegelaste arvamused erso ja Jänese teemal.
 
hosianna 28. november 2010, kl 14.06
Esimene artikkel oli 11.11, 11.11-27.11 on 17 päeva, sul on endal loendamisega raskusi ja raadiosaade või mitte, see pole oluline.
 
möö ja mää 28. november 2010, kl 14.36
hosianna,
miks sa siis kirjutasid alguseks 01.11? Nüüd on see sujuvalt muutunud 11.11.
A see selleks, olen sinuga selles halvas kogemuses 100 prossa nõus - ÄRA TÜÜTAB teatud teema.

Täpitriin, kas sa mitte pesionile ei läinud? Mida sa jälle esined siin? Üks lõputu kiun ja ving pidevalt sinult, proua Tujurikkuja.
 
ehh 28. november 2010, kl 15.19
Hosianna, kuidas on võimalik, et sa ei suuda lihtsat jagamistehet teha? Ja ära ütle, et see on näpukas, sest sa väidad mitu korda, et avaldatud on 1,4 ja 1,3 artiklit päevas. 12/17 ei saa kuidagi olla 1, 4 artiklit vaid 0,7 . Äkki sa nüüd jääd vait ja ei näita rohkem oma rumalust. Täiskasvanud inimene võiks vähemalt nipalju matemaatikas aru saada.
 
preili 28. november 2010, kl 15.36
Kes see Evelin teile on, peretuttav, sugulane ja sõbranna või? Eriti nõme, et presidendi abikaasa kohta mingid võõrad lahmijad ainult eesnime kasutavad. Pole kuulnud, et eelmiste presidentide naiste kohta massiliselt Helle- ja Ingridi-jutte oleks ilmunud.
Presidendi institutsioon on ametlik ja tema abikaasa selle osa, ta pole mingi bussi-maarit ega printsessi-triinu, kelle kallal kaagutada. Ja otse loomulik on, et presidendiproua kui avaliku elu tegelase kohta ilmub meedias rohkem artikleid. Mis viga, kardate, et uudised Vaido Neigausist, Justin Bieberist ja Paris Hiltonist ei mahu internetti ära või???
Rohkem elegantset käitumist, auväärt lugejad!
 
tupetriin 28. november 2010, kl 16.33
mina näiteks käin iga Provva Ilvesest tehtud teemas vaatamas, kuidas täpiline tõmblema hakkab. evelin mind nii väga ei häiri, aga täpilise tõmblused on juba halenaljakad.
 
proua 28. november 2010, kl 16.34
preili
kui evelin käitub labaselt, siis teda ka koheldakse labaselt.
pr helle merit ja pr ingrid rüütlit austati, sest nad oskasid käituda väärikalt. evelin, kes käitub kui pläraläraleenu - järelikult teda ka koheldakse, kui pläraläraleenut. ei tee see inimest paremaks, et tal ilvesele mehele õnnestus minna. häbi, et meil selline esidaam on.

Täpitriin
sina oledki üks evelini kinnimakstud käealustest või?
kuidas sa siis aru ei saa - inimesed on valikuvabadusest ilma jäetud. tegemist on ahistamisega. aga kuna oled nö samast parteist, kust alu ja evelin, siis sa muidugi ei saa aru:)))
 
proua 28. november 2010, kl 16.36
ehh
ära tegele triviaalsete asjadega. kedagi ei huvita sinu matemaatika. teema on evelini üliaktiivsusest.
 
tupetriin 28. november 2010, kl 16.42
ei ole täpiline mingist ühest parteist, lihtsalt kaaluprobleem on neil ühine! :-D
 
palun väga 28. november 2010, kl 16.57
Tupetriin kaitseb see-eest üliagaralt poisilikke raagritsikaid.
 
to proua 28. november 2010, kl 16.58
Huvitab ikka, kui teemaalgataja matemaatika ja sealhulgas loogika lonkab kahte jalga. Teema pole Evelinist, vaid Delfi ajakirjanike soovist ja autori isiklikust soovist teema kuum hoida.
 
to tupetriin 28. november 2010, kl 16.59
Sinu tõmblused pole ahistavuses isegi halenaljakad.
 
nii nummi 28. november 2010, kl 17.11
Tupetriin jälle siin! Kas vähe jube pole, kui oma elu pole ja peab täpilise kannul käima, et üldse mingit tegevust oleks? Kus sellist eluhälvikud tulevad?
 
tupetriin 28. november 2010, kl 17.19
tubli täpiline, sa oled ka midagi õppinud! :-DDD
 
Täpitriin 28. november 2010, kl 17.37
Tupetriin, sina kahjuks pole üldse õppimisvõimeline ega pole suutnud siiani mõista, et mida suurem on autori vahkviha, seda suurema tõenäolisusega olen mina seal teemas tema loogikavigadele tähelepanu juhtimas. Alates sellest, et kui midagi Delfis ei meeldi, siis arukaim viis on kirjutada toimetusele, mitte treida siin ühte järgi teemasid. Üks alles lõppes, teisega tuleb kohe alustada. Mille poolest selle teema autor erineb kollasest ajakirjandusest? Ei millegi.

Millisest valikuvabadusest ilmajätmisest küll proua räägib? Äkki peaks lektüüri siis vahetama, kui tema lemmikväljaannete oma hirmsasti kiiva kisub. Loe Päevalehte, seal pole enam ammu presidendi kaasa tegemistest eraldi juttu ja tema FB konto ei näi neid ka huvitavat. Väga tore, mind ka ei huvita. Las ta toimetab omanuhti.
 
moraal 28. november 2010, kl 18.18
Täpitriin loeb kõvasti siin kollast kirjandust ja hoiab kümne küünega sellest kollasest siin kinni, ega ole elu, ei ole elu:S irw
 
tupetriin 28. november 2010, kl 18.21
seda, et sa siis kirjutad pidevalt toimetusele või!? :-D selle pärast need teemad kaovad, mõistan-mõistan ;)
 
põlgur 28. november 2010, kl 19.46
proua presidendi kohta peabki eesnime tarvitama.
fännitarid sellepärast, et leedide (tiitel siis) puhul kasutatakse ainult eesnime - Lady Evelyn,
vihkajad sellepärast, et semuks trügivat Efkat on kuidagi vastuvõetamatu proua Ilveseks nimetada.
 
proua 28. november 2010, kl 19.52
Täpitriin
ma loen "päevalehte", "ekspressi" ja isegi "horisonti", kui niisugusest asjast üldse kuulnud oled. kuid kuna elan välismaal, siis löön lahti ka aeg ajalt delfi - ning sealt kargavad mulle IGA JUMALA PÄEV vastu pealkirjad ja fotod tädi evelinist. mis ma peaksin nüüd delfi lugemise evelini pärast lõpetama või?
on ju eespool soovitatud - tehku talle oma link.

to 16.58
kas sa arvad, et delfi ajakirjanikud teevad seda tasuta? kui ei, siis KES selle jama siin kinni maksab?
või vastupidi, keegi maksab hoopis delfile, et nad evelini naeruvääristaksid? muud moodi seda enam nimetada ei saa.

matemaatikaga pole siin mingit pistmist - on absoluutselt ükskõik kas evelini lugusid on viimase aja jooksul olnud 6, 16 või 26 - ilmne on see, et neid on LIIGA palju!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!