Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
teeme reformi erakonna võimule lõpu!
 
okeiokei 16. veebruar 2015, kl 20.43
valime küündimatud ja laseme sellegi põhja mis meil on... nii või?

ja kes garanteerib, et uued ei hakka rollotama või mis ta oli.
kahjuks võim hakkab pähe... loll pea on eriti ohtlik..
 
valija 16. veebruar 2015, kl 21.52
IRL-i lubadused ajavad karvad turri, eriti Parts oma lihtsate tööinimeste jutuga. Oravad aga sammuvad üle laipade kindlalt edasi. Nii palju toredaid parteisid! Pole nii loll, et samu varganägusid valima hakkan.
 
naine 17. veebruar 2015, kl 01.20
Lubadused võib kõik mängust välja jätta. Peaks loll olema, et 1000 min.palk uskuma hakata. See pole reaalselt võimalik. Ja kui mitte oravid siis keda veel? Keskerakonda? Peaks peast puhta segi kui Kremlit pooldaks. Ei suuda unustada kuidas keskis hääletasid enamus ukraina iseseisvuse vastu ja kui oleks hääletusel eesti iseseisvus oleks tulemus sama.
ex-riigiametnik 17. veebruar 2015, kl 09.57
Mis mind tõsiselt hämmastas reffide juures: nende rõhumine kaitsevõime teemadele.

Nende pika ja pideva võimuloleku ajal on piir nii käest lastud, et piiri asemel on miski umbne võsa - ja nemad "rõhutavad" kaitsevõime tähtsust! Alles siis, kui tüüp sealt võsast venemaale läks ja kinni võeti - ja ega me ei teagi täpselt, kas siin- või sealpool piiri - taibatakse, et piir võiks ikka võssa sisse raiutud olla. Kus nad siiani olid?
Minusugune keskmine eesti kodanik arvas sinisilmselt, et küll seal ikka see okastraat korralikult postide vahel ja piirivalvurid patrullivad - ja tuleb meelde küll, et just rehvormikad olid need, kes Piirivalveameti ära kaotasid, Politseiga kokku kleepisid ja mõlema kaadrit oluliselt vähendasid - ja nüüd vahutavad nemad kaitsevõime suurendamisest?

Silmakirjatsejad.
 
mnjah 17. veebruar 2015, kl 11.48
Hea on väikeparteidel utoopilisi ja populistlikke lubadusi anda. Vaevalt, et sel valimistel neist keegi väga tegijaks saab, ma mõtlen siin all, et saab parema valimistulemuse kui 5. koha oma, ja trio väiksemana ei lasta tal ka oma tahtmist eriti läbi suruda. Hea näide ses suhtes on Rohelised.
Mind tõesti huvitab, kuidas EKRE hakkab Petserit tagasi nõudma.
 
mnjah-ile 17. veebruar 2015, kl 11.55
Vali EKRE, saad aimu.
 
huo 17. veebruar 2015, kl 13.00
Muig, inimene jääb inimeseks. Kas seal teistes parteides on mingist muust materjalist inimesed?? Kokkuvõttes on kõik parteid üks ja sama. Loota mingit imelist arengut, edu ja imeliste võimetega inimesi, kui muu parteil võimule tuleb... oh teid naiivitare. Võrrelge end teiste Ida-Euroopa riikidega. Millist te eelistaks elukohana Eestile? Nagu näete pole üheski Ida-Euroopa riigis mingit imet korraldatud ja ühe hüppaga Skandinaavia tasemele jõutud.
 
kam.. 17. veebruar 2015, kl 13.02
Kuule, autor! Sul on ju tõsised probleemid kirjaoskusega. Miskipärast aga on sinu arvates kõik teised lollid. Ise sa ei viitsinud koolis õppida ja logelesid. Loogiline, et sul pole nüüd head töökohta ega palka. Vinguda oskad imeshästi. Üheski riigis ei maksta lollidele head palka.
 
muideks 17. veebruar 2015, kl 13.06
Ma olen ka täheldanud, et kõige suuremad vingujad ja sõimlejad ei oska eesti keeles kirjutada. Vähemalt saab kirjavigade järgi aru, et ta kirjutab oma teema alla ise ka kommentaare.
 
naljatilgad 17. veebruar 2015, kl 14.32
Hehh, tänapäeval ei peagi mingi valvur piiril edasi-tagasi patrullima, selleks on tänapäeval elektroonika ja tehnika. See, et üks tüüp kinni võeti, oli erioperatsioon ega käi tavapärase piiril jalutamise alla. Selleks ajaks olid mingid süsteemid teadlikult välja lülitada kästud.
 
naljatilgas 17. veebruar 2015, kl 14.37
ja kaitsevõime all mõeldakse suutlikkust sõjalise rünnakuga toime tulla. Piirivalve pole mõedud armeega võitlemiseks.
 
HaukuvPeni 17. veebruar 2015, kl 20.13
okeiokei Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> valime küündimatud ja laseme sellegi põhja mis mei
> l on... nii või?
>
> ja kes garanteerib, et uue
> d ei hakka rollotama või mis ta oli.
> kahjuks võ
> im hakkab pähe... loll pea on eriti ohtlik..

Rollotama hakkavad nad mõne aja pärast kõik. See on täiesti kindel! Uute valimine aga lööb segamini vanade tiksujate ja mahhinaatorite süsteemi ja tänu sellele on mõnda aega veidike korda majas. Pealegi uued kardavad võimu liiga ruttu kaotada ja esialgu väga julgelt ei esine. "Vanad kalad" on kindlad endas ja teevad mida tahavad, sülitades rahvale ja seadustele. vajadusel muudavad ka seadusi oma kasuks. Rahvas saab ainult möla kuulda ja ei mingit reaalset tulemust!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 17. veebruar 2015, kl 20.31
Tegelikult ei ole meil mingit võimalust oravatest lahti saada. Kui nüüd võtta ja valida väikeparteisi, siis ei saa ükski nendest nii palju hääli ja kohti parlamendis, et saaks moodustada valitsust. Ainuke kes oleks selleks võimeline on kesikud aga me ju ei taha teda eriti, eks. Positiivne oleks kesikute võidu korral see, et nad suudaksid "platsi oravatest puhtaks lüüa." See pläma, et kesikud on rohkem Moskva meelsed kui oravad on jama. Mõlemad vaatavad kes rohkem maksab, selle hümni laulab. Kas siis vaikselt ja salastades 75 aastaks oma tegusi või veidi valjemini. Kesikud vaid arvestavad rohkem venekeelse elanikonnaga keda Tallinnas pole mitte vähe ja sellest need sõnavõtud ja teod.
Kurb, aga pidulik. Kui tahad oravatest lahti saad pead valima kesikud uueks hooajaks. :-( Nelja aasta pärast saab ehk siis mõlemad igaveseks ajaloo prügikasti saata.
Ei pretendeeri absoluutsele tõele oma jutuga aga midagi muud mul välja pakkuda ka ei ole. Kellel on???

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Paidest 17. veebruar 2015, kl 23.33
Keskerakond lubab 1000 eurost miinimumpalka.Tänases kohalikus lehes küsitakse kanditaat Kersti Sarapuu käest,et kas ta hakkab siis oma hotelli koristajale seda maksma.Vastus on muidugi,et ei ole võimalik.No millest me räägime siis,ainult tühjad lubadused.
 
HaukuvPeni 18. veebruar 2015, kl 13.15
Loomulikult tühjad lubadused lollide jaoks. Kõik need erakonnad ihkavad vaid võimu ja piruka juurde, ei muud. Selle nimel on valmis oma vanemad ja lapsed ka risti lööma.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
õige valik 18. veebruar 2015, kl 20.44
Ei lähegi valima
 
boikoteerida 18. veebruar 2015, kl 23.54
tulebki boikoteerida ja läbi kukutada kogu see hääletamise värk. las vahivad siis silmad pulkas, et mis vasel ja lollil orjarahval pähe karanud on, äkki ronivad barrikaadidele veel ja läheb kodusõjaks...

aga see, et üks valib, teine ei vali ja ühtsust pole, siis boikoteerimine jääb ära. kahjuks küll.
näha, milline vale ja varastamine käib ja milline rahava mõnitamine...aga ikka ronida oma hääleksest neile kinkima. ..
no ei saa ikka nii endavaenulik olla.
või on see ajutegevuse laiskus ja arusaamise võimetus või ongi siis hetkel mõni jevrosendike taskupõhjas rohkem...

see pläma, et raha ei ole ja raha ei ole, ongi pläma päriselt.
seda raha ei saagi olla, kui rahapajas on auk, kust see rahake aina välja voolab ja kaob...
miskipärast isegi ei tunta huvi, et see auk üles leida...ja kinni panna.

igatahes on meie riigike täiesti teadlikult kraavi veetud. kelle juhatusel, seda tahaks teada.

aga, et savikas rohkem putja-meelne oleks, kui oravad, seda küll mitte.
kellega mestis need siimu-oravad siis vangerdasid veb-i ja muid miljoneid ???

raha pimestab ja hajutab tähelepanu ja õigetel valimistel ei tohiks üldse raha teemal jutustada. inimloomust annab rahaga panna tegema nii valesid otsuseid, et pärast kirud end ogaraks, aga otsused on tehtud, muuta enam pole midagi.
tunnista ainult, et su ajukest pesti järjekordselt sinu enda vabal nõusolekul.
 
PUNAROTTORAV 19. veebruar 2015, kl 08.09
Reformikad on kõik raha ära varastanud . Aastaid pole nad Eestirahva jaoks midagi teinud ,Rahvas nälgib ja käib sandikopikate eest tööl et neid üleval pidada
 
kui 19. veebruar 2015, kl 11.39
ei vali siis küll itimees vaikselt sinu eest ära valib
EKRE on väga vajalik, et ülejäänud pätikampa tasakaalustada
 
Täpitriin kui'le 19. veebruar 2015, kl 11.48
Miks just EKRE ja mitte Vabaerakond? Teiseks pole seal EKREs mingid illikukud ega teflonist inimesed, kellele omakasu võõras poleks. Need, kes arvutis hääletamist saatanast peavad, minge siis valimisjaoskonda, pole ju keegi seda võimalust vanamoodsal viisil valida teilt ära võtnud.
 
* 19. veebruar 2015, kl 13.16
Kuule, punarottorav, kui Sina nälgid ja ehk Su tuttavad ka, siis see ei tähenda veel, et kogu rahvas nälgib. Ära üldista. Mina näiteks ei tea otseselt kedagi, kes nälgiks. Nälgijatest olen kuulnud peamiselt siin Delfi foorumites, aga arvestades, et siin kommib väga väike osa rahvast, siis ka nälgijaid on tegelikkuses väga väike osa rahvast.
Ma ei vaidle, et et võimul olles kusagilt midagi kõrvale ei nihverdataks ja omakasu peal väljas ei oldaks. See on inimlik. Ja seda teevad ka kõik uued tulijad, kuni taskud täis. Seega tasub pigem valida neid, kes on end juba nö täis söönud ja ei vaja enam tulihingeliselt mammonat. Neil on aega ja tahtmist ka riigi ja rahva asjadega tegeleda.
 
Ha-haa-haaa 19. veebruar 2015, kl 13.33
Lubage naerda - tasub valida neid, kes on juba täissöönud? neil puukidel ei saa kunagi kõht täis. uued tulijad - neil on vähemalt esialgu säilinud mingi aatelisus ja nad ei hakka kphe oma taskuid täitma.
 
HaukuvPeni 19. veebruar 2015, kl 15.16
Ha-haa-haaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lubage naerda - tasub valida neid, kes on juba täi
> ssöönud? neil puukidel ei saa kunagi kõht täis. uu
> ed tulijad - neil on vähemalt esialgu säilinud min
> gi aatelisus ja nad ei hakka kphe oma taskuid täit
> ma.

Värskel poliitikul on vaja uut autot, a'50000€ Jägmiseks on vaja ridaelamu boxi, a'500000€
Siis on vaja suvilat ja uhkemat maja a'5 milj €
Kuna "algajast poliitikust" on juba nelja aastaga saanud "tuntud poliitik" siis vajab ta paremat autot, suuremat villat ja head firmat omale. Kokku 50 mil. €. Veel nelja aasta pärast kui broilerist on saanud juba "tipp poliitik" on vaja investeerida Utah ja Jordaania põlevkiviväljadele, nii igaks juhuks,äkki rohkem ei saa eestist varastada? 500 milj. €. igal aastal.
Võtke nüüd ilusti kokku, kas varastab rohkem värske parteilane või vana "kõigi poolt armastatud" tipp poliitik.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Teeme KE võimule lõpu 19. veebruar 2015, kl 20.09
Annan oma hääle Reformile, nagu ikka.
 
Valija 19. veebruar 2015, kl 21.28
Valin EKRE ja lähen valima oma jaoskonda. Ei usalda E- hääletust, kus ei kehti samad reeglid, mis jaoskonnas valides.
 
Valija 19. veebruar 2015, kl 21.32
Kindlasti on neid, kes valivad refi, olenemata sellest, mida nad korda saadavad ja ka valijatel endil naha üle kõrvade tõmbavad. Seda vaid enda heaolu nimel. Veb fond, autorollo, mustad kilekotid ämma öökapi raha.. on vaid jäämäe tipp, aga ikka leidub neid, kes ikka vanast harjumusest rutiinselt neid valivad, sest nad ju ei vaevu mõtlema.
 
Variserid 20. veebruar 2015, kl 00.41
Ja Keskerakonnal ei ole ju ùldse luukeresid kapis, ei ole...
 
Valija 20. veebruar 2015, kl 12.11
On ju peale Refi ja Keski teisigi, keda valida - mida siin kraagelda.
 
to Valija 20. veebruar 2015, kl 12.55
Igal erakonnal on oma luukere kas siis otseses või ülekantud tähenduses kapis. Luukere all võib ka mõista inimest, kes rumalusest või oma suurest egost lihtsalt korraliku käki kokku keerab. Mõlemal väikesel - EKREl ja Vabaerakonnal - on need ladvikus olevad inimesed. Talvik ja Helmed on minu jaoks sama vastuvõetamatu kaader juba oma jutuga kui Savisaar.
 
Valijale 20. veebruar 2015, kl 13.04
Sa võid puupeale seletada palju tahes, ega ta nii kui nii aru ei saa, ikka ajab oma joru. Mõttetu tegevus. Kui üks erakond on ta ajud ära pesnud, samal ajal teised erakonnad mutta tampinud, siis ei aita puupea puhul ei ussi-ega püssirohi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!