Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
onaneerijad Egiptuse reisil - tõsine lugu
 
pettunud klient 16. veebruar 2015, kl 16.57
Läksin Egiptusesse ja kui esimest korda merre sain, siis kohalikud lehvitasid mulle totakalt, 1 käsi vee all. Seda olen Eestis ka näinud, et kohe, kui vette saan, siis mõni onaneerib. Kas nad ise aru ei saa, et mõne teise nurga alt paistab vesi läbi, kuigi otse alla vaadates võib vastu peegeldada?
Ok, see pole veel kõige hullem. Egiptuses on aga onaneerijad igal pool, bussis käperdavad sind, isegi hotelli bussijuhid teevad seksistlikke märkusi, teenindajad tahavad tuppa tulla jms. Kõige hullemad on poisikesed, kes tulevad tänaval ligi ja üritavad sulle midagi müüa või räägivad, et on giidid ja kuna neil on mitu hõlsti üksteise peal, siis ei märkagi esialgu, et nad üritavad sind katsuda lihtsalt onaneerimise pärast. Nendega ongi kõige raskem, sest võimatu on eristada uudishimulikku noort, kes üritabki midagi maha müüa, teenindajat, tänavamüüjat ja lihtsalt onaneerijat, kes pole tegelikult poepidaja. Mõnikord on naljakas, näiteks ükskord ajas vana poeomanik onaneerija kepiga pekstes välja, sest see oli tema klientidele müüjat mängima tulnud. Aga üldjuhul ei saada neidl kätte ja muudkui käperdavad ja onaneerivad, meres, vabaõhu restoranides, poes, tänaval, isegi hotellides ja bussis
 
tõmmu giid 16. veebruar 2015, kl 17.02
mis sa arvad, kas ma kirjutasin praegu kahe käega?
 
teadja 16. veebruar 2015, kl 17.15
teema algataja on lolliks läinud , käisin ka egiptuses ja mitte midagi sellist ei näinud,, nägin paljusid õnnetuid kasse ja koeri ,osad vigastatud
 
Haige maailm 16. veebruar 2015, kl 17.25
Eks igaüks näeb seda, mida näha soovib..
 
nuuks 16. veebruar 2015, kl 17.37
egiplastele meeldib 100 kilo-naise ilu! Minu kleenukese peale onaneerivad vaid valged mehed :(
 
omg 16. veebruar 2015, kl 18.04
No mida te ronite sinna murjanite maale siis. On ju normaalseid riike ka.
 
muttidele 16. veebruar 2015, kl 18.54
Ega Egiptuse onaneerija samuti paksu delfimutti vaata. Mina sõbrannadega käisin, olin 19, kuid peeti 15aastaseks. Sealt need onaneerijad tulevad, arvavad, et alaealine tütarlaps ja saab süütuse ära võtta
 
eks 27. november 2016, kl 08.50
nad ikka onavad, meri on kulleseid täis. Vaatavad ka 50aastaseid kõrvetatud nahaga pakse mutikesi, ei ole midagi nii, et ainult noori tahavad. Sõbrannadega olime 21-23 ja ka meid peeti alaealisteks, sest olime saledad ja üsna lihtsalt riides, samas kui meist paar aastat vanemad olid ikka natuke täidlased, ülipruunid ja nägid välja 30ndate keskel olevad mammid. Tugev meik ka näos ja pidevalt purjus. Taheti nii meid kui ka teisi emaseid, kohe hakkab kämml käima
 
Tips 27. november 2016, kl 14.39
Tõsi jah ma lükkasin oma pepu ette et tegutsege kui tahate aga nemad onaneerisid edasi nad on sellised oma ette tegutsejad ei mustade maale tasu minna
 
Rliblik 08. detsember 2016, kl 10.34
Eks valged naised on ise selle nii kaugele viinud,et lōunamaa meestel meist mulje jäänud nagu oleks me ainult nikupukid!!! Väisan perega tihti egiptust ja juba on teatud näod keda pea iga lend näen.Sellised keskeas meeleheitel koduperenaised. Jube mōeldagi sellepeale aga ōhtuti aetakse vanusele ebasobivad mini kleidikesed selga ja landitakse kohalikke. Ja neid ei ole seal üks kaks vaid silmatorkavalt palju. Sama saab öelda ka Eesti reisiesindajate kohta kes ōhtuti end ilusaks joovad ja kohalike kaenlas ripuvad. Mōned lausa jätavad pered maha,et saaks litsi ametit pidada ja teised mehele ei saagi kuna kes kohalike madratsit ikka endale soovib :D
Ja sellepeale mōned inimesed küsivad,rt miks kohalikud onaneerivad? Sest neile juba lubatakse töövestlusel piiramatus koguses heledat liha ja vōimalust seda ka tarbida!!!
 
jubekogemus 08. detsember 2016, kl 10.42
Oli mul nr40 bussis, istusin tagaistmele ja akna all istus mees, kes tegeles ikka väga hoogsalt, meie vahel aga istis teismeline koolitüdruk. Tüdruk ei olnud teps mitte sellest häiritid.
 
eelmisele 08. detsember 2016, kl 12.16
kust sa seda nii täpselt tead?
 
nohh 08. detsember 2016, kl 17.13
ta oleks 'mber istunud ju.
 
hmm 09. detsember 2016, kl 01.42
Ma poleks koolitüdrukuna ööd ega mütsi aru saanud, millega mees tegeleb. Ka 20aastasena ülikoolis mitte.
 
Rahvuslik omapära 09. detsember 2016, kl 08.43
Helsingis pidavat need pagulased ujulates basseinis onaneerima.

Mujal ka:
http://mvlehti.net/2016/01/24/paikalliset-jattivat-altaan-pakolaisten-masturboitua-poreammeeseen-ulostettua-lastenaltaaseen-seka-tunkeuduttua-naisten-pukeutumistiloihin/
.
 
Noh 09. detsember 2016, kl 13.49
Vähemasti julged ja avatud inimesed. Mitte nagu meie võltsnägudest poolesajased prouad, kes käivad vuih näoga ringi, mängivad lugupeetavat ja pärast laovad vibraatorid ja muu staffi voodiäärele lahinguvalmidusse. Mehi ju jalaga segada ja järjekord ukse taga. Missiis, et kapiukse ja tinasõduritest.
 
ise oled loll 11. detsember 2016, kl 01.31
mis sa ronid siis sinna kaamelikeppijate maale?
 
Kraps 11. detsember 2016, kl 08.55
Kui silmad lahti hoida, siis pole vaja vibrat kasutada igaltpoolt võid saada sähvaka.
 
Mull 12. detsember 2016, kl 13.18
Põhiline on see, et ujudes rasedaks ei jääks!
 
sukelduja 17. detsember 2016, kl 05.56
Käisime just Punasel merel sukeldumas, kogu kamp jäi tiineks, mehed kaasaarvatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!