Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Valige Keskerakond
 
Valige Keskerakond 25. veebruar 2015, kl 18.35
Hoiduge Reformist.
 
ahh 25. veebruar 2015, kl 18.39
Ära plära :)
 
nii on 25. veebruar 2015, kl 18.44
eesti vaesrahvale ehk enamikule meist tuleb valida tuleb võimalikult ärikauge erakond. Leidke Reformi erakonnast kõige vastandlikum teistsugusem erakond, ja olete õigel teel.
 
... 25. veebruar 2015, kl 18.46
keskerakond on vene partei ja milleks seda Eesti delfis reklaamida.
 
ära siit 25. veebruar 2015, kl 18.46
Mina valisin ja loodan, et ka võidavad ning elu läheb paremaks, mitte ainult Tallinnas vaid üle riigi. Ja kui paari aastapärast ei ole muutatusi lähen ka mina põletades sillad!
 
oled kaine? 25. veebruar 2015, kl 18.47
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keskerakond on vene partei ja milleks seda Eesti d
> elfis reklaamida.

SEE ON REFORMIKATE JUTUJÄRGI!
 
Huviline 25. veebruar 2015, kl 18.51
Miks ma peaks keskerakonda valima? Mis siis paremaks läheb? Saamatud hakkavad pisut rohkem raha saama ja varsti veel rohkem nõudma? Üks selline siin just paar päeva tagasi kiunus, et küll riik on ikka jama, näe, laseb väljas mustal jääl tekkida ja nõuab, et inimesed ise ette vaataksid, kuhu astuvad. Täiega ebaõiglane, onju!
 
no 25. veebruar 2015, kl 18.53
Karta on, et tänapäevases maailmas ei suuda isegi keskerakond kirjaoskamatu 'vaesrahva' õuele õnne tuua, selleks peavad mingid eeldused siiski olema.

Mulle meeldis see, kui mingilt kesikust hotellipidajalt küsiti, et kas ta hakkab edaspidi oma koristajatele 1000 eurot maksma, siis ainus vastus oli, et ei sellist raha tal küll ei ole.
 
tuuleiil 25. veebruar 2015, kl 19.02
teeme tule alla keskiutele?
 
... 25. veebruar 2015, kl 19.07
lollakas kesik ei saa aru, et kui kesikuid on vene partei, siis ma ilmtingimata valin oravaid. oravad on samasugune vastik moodustis nagu kesikud.
kesikute juurest on kõik eestlased jalga lasknud ja seal vegeteerivad vaid Toobali sugused debiilid.
 
valija 25. veebruar 2015, kl 19.59
Ei vali seda venemeelset Keskerakonda. Oleksin valinud Vabaerakonna, kuid kuna seal ei olnud meie ringkonnas tõsiseltvõetavat kandidaati, siis jäin IRL-i juurde.
 
...-le 25. veebruar 2015, kl 20.03
ja mille poolest eestis elav vene rahvusest inimene sinust halvem on? Mille poolest sina parem oled?
Kõik algab suhtumisest, mida külvad seda lõikad. Poliitik peab olema diplomaat, salliv ning suhtuma kõikidesse eestis elavatesse rahvustesse lugupidavalt ning suutma kompromisse tegema.
Reformikad ja IRL küll sõimavad Savisaart, ent IRL üks valimiskampaania lubadustest on: kõik venelased saavad kodakondsuse ja hariduse omandamisel ei pea vaid eesti keeles õppima.
 
Vaba 25. veebruar 2015, kl 20.09
Igal juhul valin Vabaerakonna!

Kuskil oli ääretult hästi öeldud, et kesikud ja reformid on ühe ja sama tagumiku kaks poolt (teatavasti EL on nad ju partnerid).
IRL on kriips nende kahe kannika vahel, ning sotsid kriipsualune punkt.


Hetkeseisul on ainsad tõsiseltvõetavad Vabaerakond ja EKRE.
Ojuland mingu käekotte müüma.
 
valitud 25. veebruar 2015, kl 20.14
Keskerakond!
 
hhmmmm Vabaerakond, tänan EI 25. veebruar 2015, kl 20.23
Mida teab kamp näitlejaid Riigi juhtimisest?

http://vabaerakond.ee/vabaerakonna-programm-anname-riigi-rahvale-tagasi

Toon välja ühe lause ja rõhutan, et see on elementaarne, et poliitik peakski selline olema
Meie peamised väärtused on vabadus ja avatus, alalhoidlikkus ja rahvuslus, usaldus, hoolivus ja vastutustunne.
 
... 25. veebruar 2015, kl 20.25
...-le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja mille poolest eestis elav vene rahvusest inimen
> e sinust halvem on? Mille poolest sina parem oled?
>
> Kõik algab suhtumisest, mida külvad seda lõika
> d. Poliitik peab olema diplomaat, salliv ning suht
> uma kõikidesse eestis elavatesse rahvustesse lugup
> idavalt ning suutma kompromisse tegema.
> Reformi
> kad ja IRL küll sõimavad Savisaart, ent IRL üks va
> limiskampaania lubadustest on: kõik venelased saav
> ad kodakondsuse ja hariduse omandamisel ei pea vai
> d eesti keeles õppima.


vahe on selles, et need okupandid ei oma adekvaatset ülevaadet nii Eestis kui ka maailmas toimuvast ja ülistavad terrorist Putinit.
keskerakond ongi pigem ususekt, kus juht võib teha mida iganes, aga sekti liikmed ikka anduvalt jumaldavad teda.
 
hehheh 25. veebruar 2015, kl 20.28
ja kui valitegi kesikud, siis juhtub nii, et see vähene, mida nad ise ära ei varasta, jagatakse lollidele ja laiskadele vaestele muulastele. kuskilt aga peab raha tulema ja siis pidistavad ilmselt väikeettevõtjaid. mina kui väikeettevõtja siis enam ei nõe võimalust ega põhjust ettevõtet pidada, endale ja teistele töökohta pakkuda ning panen etevõtte kinni. seega ei tule ka makse, mida vaestele jagada. ja vot siis kolin mina küll siit ära, kui rõve paksmagu peaministriks saab. seda häbi ei ela ma üle.
 
... 25. veebruar 2015, kl 20.39
hehheh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja kui valitegi kesikud, siis juhtub nii, et see v
> ähene, mida nad ise ära ei varasta, jagatakse loll
> idele ja laiskadele vaestele muulastele. kuskilt a
> ga peab raha tulema ja siis pidistavad ilmselt väi
> keettevõtjaid. mina kui väikeettevõtja siis enam e
> i nõe võimalust ega põhjust ettevõtet pidada, enda
> le ja teistele töökohta pakkuda ning panen etevõtt
> e kinni. seega ei tule ka makse, mida vaestele jag
> ada. ja vot siis kolin mina küll siit ära, kui rõv
> e paksmagu peaministriks saab. seda häbi ei ela ma
> üle.

ole mureta, ei saa ta peaministriks. vanapaks ei suuda valimisstuudios isegi tunni püsti seista ja siis tahab riiki juhtida. Brežnevi koopia.
 
korras 25. veebruar 2015, kl 20.50
savisaar ikka
 
hehheh-le 25. veebruar 2015, kl 20.51
Kes sul keelab lahkuda, mine kuhu tiivad kannavad ja sinna kus sul on hea elada.
 
valija 25. veebruar 2015, kl 20.52
...-le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja mille poolest eestis elav vene rahvusest inimene
> sinust halvem on? Mille poolest sina parem oled?


Eestis elav vene rahvusest inimene ei olegi minust halvem.
Aga Savisaar ajab asju putinlastega ja teist Ukrainat ma siia küll ei taha! Ega Vene riigi ülemvõimu.
 
??? 25. veebruar 2015, kl 21.08
Kas sellist peaministrit te, kesikute valijad, tahategi?
Mõned näited:

https://www.youtube.com/watch?v=722WnkcMKSU
https://www.youtube.com/watch?v=avjgWu8etEM
https://www.youtube.com/watch?v=EIYx4CPR7oA
 
Ei vali 25. veebruar 2015, kl 21.11
mitte iial kesikuid!
 
???-le 25. veebruar 2015, kl 21.35
Eks Reformikate parim kaitse on ka alti rünnak olnud. Savisaar on tark mees, pole suu peale kukkunud, eks oska temagi vastastele samaga vastata.
Pole mõtet Reformi ja IRL siin kaitsta, see et Eesti on kõik allamäge läinud on süüdi just nende valitsus. Palju on nemad Eestist maksumaksjate raha välispankadesse ümber on kantinud? See pole ammu enam saladus, ka need faktid on olemas.
 
tavamutrike 25. veebruar 2015, kl 21.40
arvan ka, et KE tuleks juba seepärast valida, et teda nii palju on materdatud, nüüd peaks nad juba tulivihased olema ja RE maatasa tegema, sellel ju palju suuremaid patte hingel
 
:) 25. veebruar 2015, kl 21.49
kesikutest tollid ehk veebipätid savisaart kiitmas:)

toetate keskerakonda, toetate ka ühtlasi putinit.
 
mina 25. veebruar 2015, kl 23.52
Valisin reformi,mis teha,teiste erakondade kandidaadid ei kannatanud üldse kriitikat minu piirkonnas.
 
mina siis 25. veebruar 2015, kl 23.52
Valisin reformi,mis teha,teiste erakondade kandidaadid ei kannatanud üldse kriitikat minu piirkonnas.
 
tore siis 26. veebruar 2015, kl 01.56
nääd siis, kuidas sõnal on jõudu.
kõik see aeg, kui reffarid võimul on olnud, pole muud juttu olnud, kui et savisaar on venelastega pundis ja mõtleks penskarite ja vaestega ka....

oh, jube lugu...
ja tulemus ongi käes.
savisaar justkui oleks rohkem venemeelne, kui keegi teine meil
ometi on reffid kordi rohkem kgb-iidid ja irlikad ikka müüsid elamislubasid...
aga...
kes see veel oli, kelle ajal estonia põhja lasti?
kes need on, kelle saladused lukku pandi ja paberid hävitati..
kelle tõttu mõned komistavad, kukuvad ja surevad....

ja sotsid, no neil kama kaks, mis estlandist saab, kas juhivad seda edaspidi multid või kultid, pole tähtis...

see paljukirutud savisaar on vähemalt see, kes ta on ja peaks ammu selge olema, et diplomaatia on alati parem, kui räuskamine ja vaenu õhutamine ja kirbu kombel hüppamine.

ja mõtleks, kus kadedaid, või väiksepalgalised justkui ei väärikski, et neil pisut elamisväärsem elu saabuks.
ja kujutad ette, savisaar, igavene kesik, äkki teebki nii, et vaestel kergemaks läheb. ei saa ikka kesikut valida, äkki võtab mõnel jõukalt paar senti ära...
häbiväärselt ihne mõni ikka ja kade ka..

valige, kes veel pole valinud, just SAVISAAR ja ärge kuulake seda sõnnikupildumist.
vastik igatahes.
ma poleks keski valinud, aga nüüd valin.
sest, kui need sotsid, irlid, reffid põhiliset kõik ühe mütsi all on ja elu on meil siiani nagu on, siis las KESK, keda tõrjutakse, sõimatakse ja püütakse maatasa teha, saab siis võimaluse.
ehk lõpuks ometi hakkab muutuma midagi.

aga putja tuleb ükskõik, kelle valitsemise ajal, kui ta tulla tahab. ja ega putja ei tulegi, tulevad separatistid, nagu ukrainaski...
niiet, uskuge aga igast jutte.
EKP ja NSVL dressuuri saanud reffid käituvad sama valelikult nagu putja. valige reffe ja saate oma putja...
 
sinikas 26. veebruar 2015, kl 07.51
Reform, sotsid ja irl võtaks kõik venelased enda kampa kui saaks. Nad punnitavad veel praegugi kõigest väest. Põhjus, miks nad seda teha ei saa, on lihtne. Nad jäid hiljaks, kesk jõudis neist ette. Kadedusest muud teha ei saa, kui keski puutinlasteks sõimata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!