Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Rõivase partei keerab eestlaste elu pekki!!!
 
Õige eestlane 03. märts 2015, kl 21.33
Esimestel päevadel juba selline ülbitsemine ja konkurentide alatu laimamine. Kuhu on kindlalt edasi minna?
 
EKRE eest väljas 03. märts 2015, kl 21.39
Olen sinuga täiesti nõus.+1
 
nojah, 03. märts 2015, kl 21.43
aga Rõivas ei ole ju mees
 
sammuja edasi 03. märts 2015, kl 21.51
4 aastat veel kindlalt tagasi minemist ja siis....
 
Nüüd on hilja suud pruukida 03. märts 2015, kl 21.53
Mida Teie karjute siin? Rahvas ise valis ja nüüd peab vait olema. Eesti maine on põhjas, sest Nool s...ttus Lõuna - Eesti täis. See valitsus kaua püsima ei jää!
 
Eesti+maa 03. märts 2015, kl 21.55
Eks eestlane ongi loll. Ise valib ja pärast kirub.
 
Õige eestlane 03. märts 2015, kl 21.57
Mina valisin muideks Rohelisi
 
kakk 03. märts 2015, kl 22.01
Ligid ja muud tohmanid ei saa vist aru et sellise minekuga nad küll kaua võimul olla ei saa. Las aga kaevavad endale auku edasi.
 
123 03. märts 2015, kl 22.02
Parem roheline, kui sinine!
Huvitab ainult raha, kas teadmisi on või mitte!
 
kõva vend 03. märts 2015, kl 22.05
Kui asi väga hulluks kisub siis kaigas kätte ja Toompeale!!
 
siil 03. märts 2015, kl 22.07
Olin ka valimistes suht pettunud(:
 
(?) 03. märts 2015, kl 22.10
varsti tuleb vist mässama minna!??!
 
lahendus 03. märts 2015, kl 22.13
KINDLALT EDASI SOOME!!!!!
 
123 03. märts 2015, kl 22.15
Ei tasu siis kiruda, kui aastal 2016 MTA - st midagi tagasi ei saa!
Ausõna, väga inetu käitumine. Kolm joodikut kokku ei käitu ka nii!
Samuti on spordimaailma maine põhjas. Hullem kui Andrus Värnik!
Annab ikka kolm päeva seedida!
 
Luisa 03. märts 2015, kl 22.16
ah mis te plärate?!
 
(väljarändajaeestist) 03. märts 2015, kl 22.17
Juba Tallink Starile pilet ostetud. Homme on minek. Goodbye Estonia!
 
j9 03. märts 2015, kl 22.24
(väljarändajaeestist) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juba Tallink Starile pilet ostetud. Homme on minek
> . Goodbye Estonia!


Kui rehvide võim jätkub, olen ka paari aasta pärast Eestist läinud. Edu orjamisel 300 euri eest!
 
123 03. märts 2015, kl 22.32
Kolmas laps ei näe kunagi 300 Euri!

Jah, rahvas ise valis!
Nüüd pole mõtet ilma ja valitsust kiruda!

Ehk on homme kõigil parem ning peagi käes Naistepäev. Mõelge, et homme on parem...Kui täna!
Mis seal ikka, elu läheb edasi!

Head ööd kõigile!
 
ilmselt 03. märts 2015, kl 22.38
kartis suur osa eesti rahvast et Kesk saab võimule - kangesti hirmutati Venemaaga... aga seda ei taibatud, et kui valid sotsid või muu kribu-krabu, siis saad niikuinii Reformi:-( iga rahvas on oma valitsust väärt, seisame aga paigal edasi. peale Savisaare ei hakka keegi noortele peredele munitsipaalmaju ehitama, nii et miks nad peaksid 35 a panka orjama, muidugi lähevad minema.
 
mis toimub 03. märts 2015, kl 22.41
ei saa mina ka aru, kes krt neid valis ligi, alender, randpere, kivimæe, halooooo kas keegi teab kedagi kes teab kedagi kes neid valis????? minu tuttavad küll ei tea, küsimus esitati laiale ringile, krd häma see toimub siin riigis.
 
mööduja 03. märts 2015, kl 22.53
minu jaoks on samuti küsimus, kes valis Autorollo? Kas E-hääled?
 
AA 03. märts 2015, kl 22.59
Vahet pole, mis räägib. Teod on need, mis loevad!
 
Avokas 03. märts 2015, kl 23.04
Vaja ongi minna mässama, meie mees istub tänaseni Venemaal kinni. Oleks Ligi raha andnud, poleks seda juhtunud.
Kagu - Eestlased peaksid tõesti jalad kodust välja ajama. Rosinat ei huvitagi, et mees vabaks saaks!
 
mis toimub 03. märts 2015, kl 23.08
aga enamus reformi hääli tuligi e- häältest.
 
mina tean, et tuli 03. märts 2015, kl 23.15
See oli teada, pole mingi uudis.
 
partei 03. märts 2015, kl 23.32
Milles see pekk seisneb? Kas roosamanna isiklikult oravate tagatoast käib teile kaikaid kodaratesse loopimas? Elage oma elu, las parteilased elavad oma.
 
no 04. märts 2015, kl 00.07
milleks nüüd takkajärgi kiruda!? oli võimalus valida, siis valinud. väikeparteid, rohelised, ekre, iseseisvuspartei. aga enamik ju lohhitasid sel ajal, kui pidi hääletama. samas, ega see keskmine eesltane poliitikast suurt nagunii midagi ei jaga. nende tasemeks jääb sellised võsapetsi klientuuri tüüpi lood.
 
valisin ju teisi 04. märts 2015, kl 00.48
teisi, aga sain reffid.

minu tuttavatest keegi ei valinud reffe, aga ometi kükitavad nad platsis.

muideks, teadsin enne valimisigi, et nad võidavad. tasus pisut kuulata sõnade tagant seda infot, kui nad rääkisid. lisaks vana ilvese jutust tuli see ka kohe välja.
valima läksin siiski, sest vajasin tõestust oma väljalugemise võimele. sain selle.
sain tõestuse, et ausust pole, kõik on suur vale ja sopp.

oli ka noori ja ükskõikseid, kes reffidele hääli andsid, aga neid polnud niiii palju kohe kindlalt.

oleks me rahvas sama üksmeeles nagu juudid, kes seisavad enda eest kasvõi sajanditaguse ülekohtu pärast, oleksime õnnelikumad.
praegu oleme loll mass, keda annab manipuleerida nii, et lausa häbi on eestlane olla.

kas siis tõesti pole võimalik mingi nipiga neisse valimisserveritesse sisse pääseda ja kogu värk paljastada. kas tõesti on see nii kaitstud. ma ei usu seda. keerulisemadki asjad muugitakse lahti.
 
jah 04. märts 2015, kl 00.52
kartsime savisaart ja putjat, aga nüüd tuleb ikka putja ja ....tuleb ka sõda. reffid vajavad madinat, ega muidu eestimaad sõjaväe polügooniks ei tehtaks.
"juudapojuke" tahab relvade-mängu.
 
onkel 04. märts 2015, kl 02.14
pohh,ise valisime ju
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!