Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mis me riigis toimub?
 
jube 12. mai 2016, kl 02.24
Oktoobris kadunud noormees leiti Viljandi järvest. Tundub, meil mõrvatakse inimesi ja visatakse vette.
Miks peaks keegi külma ilmaga ise vette minema? Kui palju laipu on leitud veest ja lähevad kirja õnnetusjuhtumina, aga tegelikult on mõrv?
Miks politsei seda ei uuri, vaid laseb kurjategijatel takistamatult tegutseda?
 
pole-kindel 12. mai 2016, kl 08.27
Masenduses inimene või lihtsalt haige inimene ei mõtle, mis teeb. Sügisel, pimedal ja külmal ajal on nii lihtne ennast ära uputada, lähed meetri sügavusse vette, on juba väga-väga külm, lähed veel natuke, - ja ongi asi lõpetatud.
Ja kuidas see "mõrvar" siis läheb teist inimest järve uputama? Läksid paadiga sõitma ja viskas teise keset järve vette? Küllap on politsei seda ka juba uurinud.

Kui palju mina olen tahtnud MITTE ELADA oma peavalude pärast. Mul on 16-aastaselt alates jubedad, päevi kestvad peavalud, kui palju olen mõelnud, et aitab, mina ei jaksa enam. Ükskord suvel Pärnus (võisin olla kuskil 22-24) läksin ka meres lihtsalt nii kaugele, mul oli kõik ükskõik, läksin nii sügavale, et vesi oli ole pea. Aga kuna ma siiski oskan ujuda ja vesi oli soe (külmas vees oleks ma selleks ajaks juba alajahtunud olnud), siis muidugi ujusin tagasi. Ei teagi, kas tegin tol hetkel õigesti või valesti.
Kui inimesel on mingi ravimatu terviseprobleem, siis ikka ju mõtled, et milleks ma elan, mis mõte sel on!?
 
ega 12. mai 2016, kl 09.43
Kallis teemaalgataja. Kõik leitud laibad, ka veest leitud laibad läbivad ikka lahkamise. Tehakse kindlaks, kas vägivalla tunnuseid on jne. Me ei ela ju kiviajal, et leitakse laip ja keegi ei uuri. Ei maksa elu üle dramatiseerida. Enesetapule viivad haigused, võlad , suhtekriisid jne. Statistika alusel on Eesti riik suitsiidide arvu poolest küllalt kõrgel kohal. Eelmine postitus on väga õieti kirjutatud, mina olen ka plaaninud enesetappu- õnneks ei tulnud sellest midagi välja, ei julgenud. Päev oli mul juba valmis mõeldud, aga sain sellest üle. Just peresiseste tülide pärast. Politsei uurib kindlasti, kui on mida uurida.
 
kivike 12. mai 2016, kl 11.23
No inimesed lähvad vahel õhukesele jääle ka ja leitakse alles kevadel.
 
egale 12. mai 2016, kl 12.06
Oled sa rumal või mängid? Uputamist ei tehta mitte kuidagi kindlaks.
Kunagi oli selline juhtum. Inimene uptutati, põhjus oli rahas ja alkoholis.
Inimesel oli seda va krabisevat, aga keeldus teistele viina ostmast. Leiti uppununa ja koheselt läks kirja õnnetusjuhtumina.

Mõrvarid kukkusid hiljem kelkima, et hoidsid ta pead vee all. Nii tuligi välja.
Mitte kuidagi ei tehta kindlaks, kas suruti vee alla või inimene uppus ise.

Vaevalt uppunuid alati lahkama hakatakse.

Muidugi on ka enesetappe, aga ilma lahkumiskirjata ei saa selles iial kindel olla.
 
ehhee 12. mai 2016, kl 12.13
Mida sa siin jälle teisi juhmiks sõimad,pee!
Ise oled mingi akadeemik ja kriminaalekspert muidugi. Mida sa laimad eesti politseid ja asjatunjaid, saad selle eest venkudelt ilmselt head raha.
Reetur oled!
 
eheele 12. mai 2016, kl 12.35
Küll me riigis on kurjategijatel hea tegutseda. Politsei ei viitsigi uppumisi uurima hakatagi.
Politsei põhiline töö on trahvide tegemine ja riigikassa täitmine.
Üks eestlane ees või taga, see meie riigijuhte ei huvita.
 
kivike 12. mai 2016, kl 14.51
Nohjah, laipadega tegeleb meil ju liikluspolitsei, aga muidugi. Mihuke riik, selline ka politsei ja riik on selline nagu on selles elavad inimesed. Eestlased on eelkõige ise sellised, et üks võõras inimene ees või taga, mis Veega tähtkujust saabunud mutandid seal politseis ikka töövad - samasugused inimesed nagu meie kõik.
 
ang 12. mai 2016, kl 15.00
"Tundub, meil mõrvatakse inimesi ja visatakse vette."

Tase, vot see on tase. Ise loen uudist, ise otsustan, mis tegelikult oli, kuigi asjaolusid ei tea ja ise üldistan. Tundub, et Pille arust on tegemist trendiga.
 
pille on ju teada.. 12. mai 2016, kl 15.43
Ikka ja jälle hakkab silma, et pille eelistab seadusele vägivalda ja omakohut, politsei ja piirivalvet asendab tal odini kaabakate kamp ja demokraatiat ekre natsipartei.
Vene roheline mehike, seda ta on. Mida halvem on Eesti riigil, seda õnnelikum on pille.
 
lolliks läind 12. mai 2016, kl 17.34
minu nimi on ka PILLE, jätke järgi. ei tahaks selle topski pärast nime nüüd hakata vahetama, aga kui nii edasi, siis peab ilmselt.

etteruttavalt küsin - kuidas see nime vahetamine siin riigis hetkel käib, palju maksab, kaua läheb aega ja mis veel selleks vaja teha.
 
Pillele, mitte psäiko 12. mai 2016, kl 17.56
Vaata siin kusagil on nimede sageduse määraja, see nimi ei garanteeri aus-oleku ja intelligentne-oleku ja patrioot-oleku. Meenutan, et mitte kõik Adolfid pole massimõrvarid, samuti kui Vladimirid, aga samuti ei välista sama nimi, et nimekaim on ingellik.

Parem oleks, kui sa ei võrdleks ega võrdsustaks enda olemust Pille-psäikoga.
 
psäikotajale 12. mai 2016, kl 18.41
kui tihti seda psäiko nime muidu kohtab? nimede sageduses ja mida see siis nagu määraks?
 
kui ei tea 12. mai 2016, kl 18.49
siis ära uuri.

Kui tead, ära mängi lolli.
 
jube 12. mai 2016, kl 23.31
Seda ei hakatagi uurima, kas oli enesetapp, mõrv või uppumine, kõik lähevad nagunii õnnetusjuhtumina kirja.

Nii nagu baari-Talis pidi midagi avaldama, aga enne avaldamise päeva oli surnud, nii ka Tartu noormees teadis midagi, mida soovis teatavaks teha ja mitu kuud hiljem leiti uppununa.
Kusjuures inimesed olid sel ajal kuulnud jõe äärest karjeid.
Loomulikult läks seegi kirja õnnetusjuhtumina.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!