Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
miks kustutati??
 
metsakaamera 04. juuni 2016, kl 23.50
huvitav,huvitav, miks kustutati minu teema, mida eile siin kirjutasin mustast toonekure perest, et kolmas poeg oli neil pesast alla kukkunud ja karjus haledasti. mõtlesin, et vaatan täna jälle, on keegi midagi huvitavat kirjutanud, aga üllatuseks teemat polegi enam. no on alles tegelased seal delfis. ei kirjutanud ma midagi ebasündsat ju ja ebasobivat. aru ma ei saa :(
moderaator2 05. juuni 2016, kl 00.02
Tere!

Kas tegu võib olla selle teemaga?

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?25,140...

Algselt on ta asunud ja asub hetkelgi alafoorumis Hea kogemus.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moderaator2 05.06.2016 00.04.
 
alles alles 05. juuni 2016, kl 08.18
Ma lugesin seda just hea kogemuse alt ja imestasin miks seal.
 
kess 05. juuni 2016, kl 10.27
Kureema viskas selle kolmanda haige poja pesast välja ja haudumata muna samuti.
 
21 aastat tagasi 05. juuni 2016, kl 11.03
Virumaal ootasime võõras kohas bussi ja seal oli mees õues, kurg sealsamas. Oli vist põuane suvi, mees ütles, et sealsamas elektriposti otsas oli kurepesa, emalind oli selle poja pesast välja visanud, ju arvas, et ei suuda toita. Mees oli talle rannast räimi hankinud, loomaarstid olid öelnud, et kui nüüdsest veel paar nädalat suudab noorlindu toita, siis saab tast eluloom.
Kurgede vastu pole mul eriti midagi, kuigi jah - konnade populatsioonile nad vist hästi ei mõju, muudele väikeloomadele ka.

"Linnalehes" kirjutati, et vaja oleks 1,6 maakera, et praegust rahvastikku toita. Inimeste ületootmine (mõnedes soojemates piirkondades)...
 
metsakaamera 05. juuni 2016, kl 17.49
jah just ongi seesama minu teema "heas kogemuses", kuigi ega ta nüüd hea tõepoolest pole. ise ma panin ikka nagu sellesse rubriiki.
moderaator2 07. juuni 2016, kl 10.23
Tõstsin ümber. Selle teema lukustan.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.