Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mida arvate presidendi määramisest ?
 
küss1 06. oktoober 2016, kl 03.39
Palgalistel ja pugejatel paluks mitte kirjutada.
 
Väga hea valik 06. oktoober 2016, kl 05.32
Igati õnnestunud president.

Erakonnaäpud keerasid mitu valimisvooru omavaheliste kähmlustega lörri, vähemalt Kaljulaiu suhtes olid nad lõpuks 81,81% ühel meelel.
Nslja tegi üks erakond, kes ei olnud mitte ühegi kandidaadiga rahul, tema enda esitatud vennike sai vähem hääli kui oli tema kandideerimiseks allkirja andnuid ja kes lõpuks avalikkuse ees plärtsus, et ärge ikka Kaljulaidu valige, aga omavahel sosistas, et peab poolt olema, muidu saame Marina.
Sama sõgedad kui erakond, kes siseringis ei suutnud kamba peale otsustada, kas M või S või siis see rohelise lipuga kamp, kes omaenda ridadest pärit kandidaati boikoteeris.
 
VM 06. oktoober 2016, kl 09.17
Olen igati nõus eelmise kirjutajaga.
Oli ju valida 5 (viie!) kandidaadi vahel ja kui neist keegi ei sobinud, st ei jõutud kokkuleppele, siis tuli ju enne hääletamist üksmeelele jõuda. Tobe on praegu rääkida, et oli ainult üks kandidaat. Kas see valimisetendus oleks siis pidanud määramata ajaks kestma jääma?
Ma kardan, et kui Riigikogus oleksid kandideerinud nii Kaljulaid kui ka Luik, siis ei oleks meil praegu ikka veel presidenti. Ka kahe väga hea variandi korral on samuti keeruline ühel neist 68 häält saada.
 
maniila 06. oktoober 2016, kl 10.46
mis tähendab palgalistel ja pugejatel? et kui ei ole teemaalgatajaga 100 prossa ühel meelel, siis oled palgaline ja pugeja?
 
ei 06. oktoober 2016, kl 10.54
tunne tema palet..eks aeg näitab
 
hm 06. oktoober 2016, kl 13.40
väga rahul, väga tark naine ja erapooletu.
 
määratud 06. oktoober 2016, kl 14.04
Arvan, et oli määratud juba varem. Eelnev oli rahvale esitamiseks. Miks siis muidu tema nimi figureeris juba varem naispoliitikute rivis arvutis.
 
määratud 06. oktoober 2016, kl 14.08
Arvan, et oli määratud juba varem. Eelnev oli rahvale esitamiseks. Miks siis muidu tema nimi figureeris juba enne naispoliitikute nimistus arvutis.
 
jäta järele 06. oktoober 2016, kl 14.17
On ju räägitud et temaga oli sellest juttu juba kevadel, mis ime et kusagil juba "figureeris"
 
xxx 06. oktoober 2016, kl 14.29
Igavene häda selle asjaga! Ühele ei meeldi, et kusagil figureeris, teistele jälle, et liiga tundmatu.
Pole vaja kõikjal tonti näha!
 
nii on lood 06. oktoober 2016, kl 14.50
Ei otsigi tonti, olen tema artikleid lugenud,ja ei sobi tema seisukohad. Ega ta ikka Eesti president pole, olgu ta jutt nii sile kui tahes. Seda enam.
 
hmh 06. oktoober 2016, kl 17.55
halvasti arvan.
ei meeldi mulle see polkorrektne kõigile meeldiv tädike.
 
nojahnoh 06. oktoober 2016, kl 23.51
Aga mina arvan hästi, mulle üldse targad inimesed meeldivad. Mistõttu mulle sobis ka Ilves kogu tema väidetava arrogantsuse juures. Isa- või emakuju pole mulle vaja, pole lastekodust.
 
küss 1 07. oktoober 2016, kl 00.01
maniila, Väga hea valik, VM, nojahnoh, palusin ometi palgalistel ja pugejatel mitte kirjutada.
 
Egolaks 07. oktoober 2016, kl 01.56
Jälle üks tainas, kes teeb teema kus tohib ainult temaga nõus olla. Kes temaga nõus pole on vaenlased.
Internet on hiiglaslik inkubaator selluste oma naba imetlejate jaoks. Hauduvad ja ussitavad.
 
eelmisele 07. oktoober 2016, kl 17.21
vutt - vutt lennujaama, eestlaste vaenlasi ja kodumaa reetureid ei ole meile vaja.
 
hj 07. oktoober 2016, kl 18.44
Üllatavalt rahuldav lõpptulemuse vaatamata magedale algusele ja veidi lootusetule keskpaigale ... minu arvates. Kunagi ei tea, milleks miski hea on.

Seniks on see kritiseeritud süsteem tegelikult andunud täiesti head tulemused. Kui ikka sobivat valikut pole, siis on võimalik edasi minna, mitte ei pea halvimast parimat võtma.
 
eelmisele 08. oktoober 2016, kl 07.22
Kui sa ootad hulgim musti mehi ja naudid närvikõdi, kas jõuad kaubanduskeskusest eluga koju, siis muidugi on hea.
 
Kljld 08. oktoober 2016, kl 08.19
Kaljulaid oli tark valik, esimese plussid on ta mu silmis teeninud oma nõuandjaid valides.
Kõik seni kandideerinud on olnud liiga plekilised presidendiameti jaoks.
 
eelmisele 08. oktoober 2016, kl 15.18
Ehee, provokaator, hale nali.
 
to VM 08. oktoober 2016, kl 15.23
Mis siis sellest, kui ei olekski presidenti valitud. Mis sul sellest juhtunud oleks?
Sellisel kujul ei olegi presidenti vaja.
Parem juba olemata.
 
Nii ongi 08. oktoober 2016, kl 16.10
Kaljulaid on hetkel parim valik. Tõsiselt - kes siis veel? Haritud, maailma näinud eestlane, neli last, kommunistlik minevik cv-st puudub, ei välista koostööd mitte ühegi erakonnaga. Vingujaid on, neid oleks isegi siis kui Kristus oleks presidendiks valitud, aga vingujate ühine nimetaja on võimetus paremat kandidaati välja pakkuda.
Ühesõnaga: mina olen tulemusega väga rahul, tsirkus on lõppenud. Aasta pärast peaks juba näha, kas rahulolu on õigustatud, aga praegu on vingumine mõttetu ja nõme.
 
maniila 08. oktoober 2016, kl 17.05
las aga vingujad ussitavad ja kõdunevad, varsti on kompost valmis:D teemaalgatajalt tahaks küsida, kust pärineb väljend "palgaline" ja mida see tähendab? kas meil on palgalisi kommijaid või? teemaalgataja ise ilmselt on, kui nii hästi teab. mina isiklikult ei teadnud.
 
Aimek 09. oktoober 2016, kl 13.18
Olen väga-väga pettunud selles valikus. President peaks olema ideaalidega inimene, mitte selline materialist, kelle jaoks on kõige tähtsam raha.
 
ei ole 09. oktoober 2016, kl 13.48
Ei ole talle kõige tähtsam raha,presidendi palk on palju-palju väiksem tema eelmisest palgast.Aga kui Aimek tahab vinguda, siis lase aga tulla fakte teadmata.
 
Aimek 09. oktoober 2016, kl 15.15
Need on ta enda sõnad, et loobus talle huvi pakkuvast teadlasekarjäärist raha pärast.
 
polnud varem kuulnudki 09. oktoober 2016, kl 15.46
temast. Kes ta on ja kust tuli?
 
Aimek 09. oktoober 2016, kl 16.35
Oli euroametnik, kontrollikojas, nii et saime arveametniku presidendiks.
 
küss 1 09. oktoober 2016, kl 17.25
Palusin palgalistel ja pugejatel mitte kirjutada.
Kas ei ole, maniila, nii ongi, VM, HJ EI OSKA LUGEDA?
 
Kuule küss1! 09. oktoober 2016, kl 19.56
Kui palgalised ei tohi kommida, siis miks sa siin korralike inimeste hulgas oma kinnimakstud lõugu lõksutad?
Eesti sai väärika presidendi ja väärakatel ei ole mingit õigustust oma v..uviha tema peale välja valada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!