Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Miks nõuka aja jõulude kohta valetatakse ?
 
to Kord 29. detsember 2016, kl 15.11
nahhaaalsust
 
näe, uudis mulle, et 29. detsember 2016, kl 16.53
siin kirjutamas niisugune hulk aparaadis töötanuid, poleks arvanudki.
 
vanematest veel 29. detsember 2016, kl 17.27
Tundub, et need vanemad olid intelligentsed inimesed ja iga tühja asja pärast vaidlusse ei astunud. Liiatigi, kui oli näha, et see kuhugi ei vii. Lapsele kõrvalt vaadates tundus, et nad lasevad endale liiga teha, aga tegelikult olid nemad sellistest asjadest üle.
 
jaaaa 29. detsember 2016, kl 17.48
Kahju, P, et sa ikka pole veel enda jaoks lepitust leidnud, ikka otsid endale kannatusi välja. Küll on selleks venelased, küll su enda vanemad, kes totud justkui olid, kord tea, mis või kes.
Rahune juba maha. Ükski laps ei tunne sellest häbi, kui tema ema üldkoridori peseb. Üks hästi kasvatatud laps võtab ise harja ja aitab hoopis, sest oma kallist ja maailma parimat inimest, ema, tahabki laps aidata. See lihtsalt on nii.
Minu ema ka koristas ja ma pidevalt aitasin oma ema. Mingit häbi ei tundnud, sest tol ajal oli suhtumine, et töö pole häbiasi, et kes ei tööta, see ei söö...ja ma olin rahul ja uhke, et meie võime süüa, sest teeme tööd.

Täitsa huvitav, mis teemadel sinu kodus räägiti, et sul sihukesed kiiksud ikka veel hinge närivad. Ja mis eriti rõve su pidevas samataolises jorus, on see, kuidas ikka kõik venelased teile liiga tegid.
No saa juba üle. Ei saanud nii olla, et kõik venelased ainult teie peret piinasid ja halvustasid.

Kui inimene 50 aastaselt ikka samu asju kerib, mis 20-selt, siis no on need vahepealsed 30 aastat mõttetu aeg olnud. Arengupeetus, seisak. Elu peab voolama ja inimhing on pidevas arengus kuni surmani. Õpitakse hällist hauani, selleks siin ju ollaksegi.
Või arvad, et ehk hoopis selleks, et pidada arvestust teiste hea ja halva üle, või lugeda ainult raha?
Ei...elu on sinu enda teekond, sinu enda areng ja õppimine ning sisemine kasvamine.
 
to vanematest veel 29. detsember 2016, kl 19.56
Ei olnud neil ükskõik.
 
Et see p ka ei väsi 29. detsember 2016, kl 20.22
Raske vaadata seda vanemate halvustamist-haletsemist, mida peekene siin lehekülgede kaupa kritseldab. No ei saa inimene selkest põlgusest oma vanemate vastu üle, kohe peab seda kõigile välja näitama.
 
eelmisele 29. detsember 2016, kl 23.17
Ei ole põlgust. Kahju on, et vanemad ennast teiste ees alandasid ja lasid ennast halvasti kohelda.
 
kaua võib 30. detsember 2016, kl 11.28
sa oled nagu katkine plaat, kas sa oledki nii loll või kiusu pärast korrutad üht ja sama.
 
eelmisele 30. detsember 2016, kl 14.41
Ma ju vastasin kommile.
Ma ise samamoodi olen lasnud ennast halvasti kohelda ja seda peamiselt naistuttaval, kes mulle hiljem saatis sõnumi PUGEMINE ON SINU TÖÖ.
 
misteha 30. detsember 2016, kl 19.08
Tõde on valus.
 
mis siis ikka 30. detsember 2016, kl 21.17
sa oled enesehaletseja, naudi siis.
 
eelmisele 31. detsember 2016, kl 01.39
Ei naudi. Lihtsalt halba kohtlemist ja alatust on väga raske unustada.
 
tututuuu 31. detsember 2016, kl 02.06
kui sa, p, ei soovi unustada, siis kes käseb sul unustada. hoia aga kõik halb meeles ja vaata, et sa iga päev ikka oma halva üle loed, et üksi killuke ära ei kaoks. lisaks veel, et ära sa tagane ka oma noorepõlve arusaamadest, mis sellest, et aastad muudkui aga lähevad.
 
Õigeusklik 06. jaanuar 2017, kl 15.04
Õigeusklikud ei kartnud kunagi jõule pidada ja alati toodi kuusk tuppa. Ka müügil olid kuused ja odavamad kui muidu. Vale jõulu pidavad Lutherlased võib-olla kartsid valesid jõule pidada.
 
näärimees 06. jaanuar 2017, kl 15.42
Õigeusklikud peavad jõule nendel päevadel mida tavalised inimesed tollal nääriajaks nimetasid. Muidugi ei seganud teid keegi, näärid olid ju õiged pühad. Jõule peab valdav enamus rahvaid siiski detsembri lõpus.
 
Õ 06. jaanuar 2017, kl 16.33
Jõulud on 6-9 jaanuar ja uusaasta 14 jaanuar. Neid peetakse vana kalendri järgi.
 
maniila 06. jaanuar 2017, kl 16.57
no loen ja imestan. on tõesti rõõm, kui vanas eas saab veel imestada:)tutuul on vist kellegagi või millegagi kana kitkuda. püüa ennast vabaks lasta, no ma ei tea, võib-olla sinu puhul aitab saade Jututuba. minu ainuke soov on - lase ennast vabaks:)
 
maniila 06. jaanuar 2017, kl 17.09
ja veel to Jaaale. sa ei saa ikka mitte millestki aru. kas oled ajakirjanik või? need oskavad jube hästi sitast saia teha:) kui ei, siis pane oma loll pudrumuk kinni.
 
Õ 06. jaanuar 2017, kl 21.54
Häid õigeusu jõulupühi kõigile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!