Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
naisteka uuendused
 
1 naine 06. mai 2017, kl 11.48
Delfi naistekaga on viimasel ajal halbu uuendusi tehtud - ei näe enam uute posituste teemasid paremal üleval, samuti paremal pole enam näha roosas kirjas teemasid. Tahan öelda, et ei kutsu enam kasutama. Samuti käib väga närvidele kõige all jooksev reklaam, mida peab koguaeg ristist kinni panema. Ei taha enam delfit külastada, otsin uut foorumit, ehk keegi soovitab.
 
kannataja 06. mai 2017, kl 13.20
Tahtsin Tervisemures postituses kirjutada sõna " hommikuti", tuli kiri ette, et postitus sisaldab keelatud sõnu. Hakkasin siis katsetama ja kustutasin eelvaates ükshaaval sõnu ära ja näe üllatust, patune sõna oligi käes.Aga igasugused roppused lähevad läbi.
 
vilets asi jah 06. mai 2017, kl 13.25
teemaalgatajaga täitsa nõus, ei taha enam naistekat
 
Kasutaja 06. mai 2017, kl 13.25
Kaks minu poolt üsna aktiivselt kasutatavat saiti tegid ümberkorraldused üheaegselt ja kasutajale mittesõbralikus suunas. Ma saan aru, et IT peab oma palga välja teenima, aga eesmärk ei saa ju olla kasutajast vabanemine?
Teine sait sai veel hullema asjaga hakkama, lehekülg ei ole enam mobiilis ilma luubita loetav.
PS Olen muidu sõbralik inimene ja heade uuendustega kohaneja, aga tekkinud ebamugavused panevad küll mujale vaatama.
 
Kasutaja 06. mai 2017, kl 13.28
Delfi äpp pole see. Mulle pole vaja putru lusikaga suhu toppida, valin ise, mis teemasid lugeda tahan ja see valim võiks olla korraga nähtav.
 
hommik 06. mai 2017, kl 13.44
Mingi kamm jah selle hommikuga, tegin ise ükskord sama protseduuri läbi, mis Kannataja.
Õhtu võis kirjutada, aga hommik, näe ei tohtinud! :D

Täna juba võib, halleluuja!
 
Teema algatajaga nõus! 06. mai 2017, kl 20.17
Aga reklaamide suhtesniipalju, et kasuta ADBLOCK-i ja ELEMENT HIDING HELPER-it, need kaks kaotavad viimase kui ühe p asa ära!
 
Ei saa aru 06. mai 2017, kl 20.23
Miks seda Naistekat ei likvideerita? Kustutata?
Kas korjatakse "klikke" iga "naistekas" vajutusega?
 
vd 06. mai 2017, kl 20.27
Uuendus on väga hea ja nüüd lihtsam vaadata.
 
1 naine 06. mai 2017, kl 20.48
ma ootan, kuni minu IT sõber tuleb, siis saan ADBLOCKi abiga reklaamijamast lahti. Aitähh soovitajale.
 
Pange JALAMAID vana 06. mai 2017, kl 21.33
kujundus tagasi!
Aga noh, tore on! Jääb vähem kasutajaid siia hullumajja nüüd!
 
ära rõõmusta 06. mai 2017, kl 22.04
Normaalsed kaovad, hullud jäävad!
 
Sapiens 06. mai 2017, kl 22.06
Uus hullumaja vanas hullumajas. Ehk läheb paremaks. - ja - teevad lõppkokkuvõteks plussi.
 
naiivitarid 06. mai 2017, kl 23.54
kakelge aga ja sõimake üksteist, kuid saage parem aru, et algamas on vaikiv ajastu ja keegi ei tohi mõelda ega arvata omatahtsi. algab hullem ajastu, kui oli nsvl. iga nurga taga on keegi, kes on valmis pisikese papi eest reetur olema ja kellegi elu ohverdama. aga jah, kui mõistust napib ja tahtmine kõiki lahterdada ja paika panna pimestab, sest MINA ju olen see kõige õigem, kõige parem, see kõige, kõige, siis varsti ongi auk endale kaevatud su omaenda kätega. aga ega sest enne aru saada, kui augus ollakse. siis on aga lootusetult hilja, sest kõik on peenraha eest maha mängitud. on ikka totukesed.
 
ei reklaamile 07. mai 2017, kl 09.23
Adguard AdBlocker
 
1 naine 08. mai 2017, kl 16.02
oh, väga hea - endine olukord on taastatud.
 
Esimest korda oma 67 eluaasta jooksul 08. mai 2017, kl 17.26
on DELFIs
HEA KOGEMUS! :D
Rõõmustav, et ometi kellelegi vajalikule isikule tuli mõistus
p--sest pähe ja sai tagasi Naisteka VANA KUJUNDUS!! :D
Oleks nüüd ka modedele mõistust jagataks st. ei kustutata ära nende komme, kes mõistavad hukka parasiteeriva ministri,kes ei kasvata lapsi ega tee ka tööd.Üks hull on isegi sellise Aasta emaks soovitanud oma ülevoolavas variserlikus orjalikus pugemises! Kurat, kas lastest pole kahju tõesti?
 
G 08. mai 2017, kl 19.57
Mina ka tänan! :)
 
Nii 08. mai 2017, kl 21.14
 
Sapiens 08. mai 2017, kl 21.59
Nii tore), Justkui g punkt!
 
Jälle jama tagasi 09. mai 2017, kl 00.14
Väga käpardlik IT töö. :) :(
 
ettepanek 09. mai 2017, kl 10.29
avalehel on Lolliklubi kohta põhjalik selgitus, aga miks pole näiteks Saame tuttavaks nurga kohta öeldud, et ``siin tutvuvad juba üle 10 a alu ja punapea`` või Feministide nurga kohta, et ``siin sõimlevad alu ja punapea eskordiga `` või Saatmata kirjade nurga kohta, et ``siin räägib kuldkass-punapea iseendaga ja ropendab eskordiga?`` Normaalsed foorumlased teaksid siis eemale hoida.
 
1 naine 09. mai 2017, kl 11.04
kirjutasin peatoimetajale.
 
naisele 09. mai 2017, kl 11.06
Mida kirjutasid, mida nõudsid? hiina teemadest ja kirjandusklassika kopeerimisest ning roppuste püsimisest ka kirjutasid?
 
1 naine 09. mai 2017, kl 11.36
ei kirjutanud roppustest ja hieroglüüfidest, sest need mind ei sega - ma lihtsalt ei loe neid ja ignoreerin koheselt. Kirjutasin, et pandaks tagasi paremale roosa teemade puu ja üleval paremas nurgas oleksid värsked teemad taas näha.
 
lea 09. mai 2017, kl 13.55
Jahh, nõus eelrääkijatega, kuidagi lapsemeelseks oma välimuselt muudetud "naistekas". Kas tõesti panstatakse juba ka siin lastele, et meelitada siia. Aga oli jahh eelnev etem, see ei kõlba, ei näe ju postitusi.
 
Ülla-ülla 09. mai 2017, kl 13.59
Väga hea, et vastamise-tsiteerimise võimalus on tehtud. Suurepärane! Aitäh! Delfi pealeht on näidanud, et see kulub väga ära.
Värvid on ka ilusad.

Aga nüüd ka kivid teie kapsaaeda - miks kõik nii hõredaks on pekstud?
Varem oli pilt ülevaatlikum, ekraanile mahtus rohkem teksti, nüüd on plats peaaegu valge ja vaid üksikud tekstiosad leheküljel? Kas kirjaoskus pole enam moes, et ei tohi enam palju kirja korraga keheküljele panna, inimesed lähevad lolliks, kui palju infot korraga näevad? Muudkui kruti ja kruti seda hiirt edasi-tagasi, näpuots juba valus. Kui ma realaotuse peenemaks panen, läheb ka kiri väiksemaks ja igapäevane töö raskeks, aga infota valgeid platse see ei vähenda.
Roosa puu paremas servas oli üks parimaid lahendusi, mis siin üldse oli, ja nüüd on see siis ajaloo kolikambrisse visatud. Miks ma pean rubriikide vahel liikumiseks neid rubriike kuskilt eraldi otsima?

Ma olen ise IT-kas ja üldjuhul uuenduste poolt, aga uuendusi tehes peaks alati vaatama, et midagi kasulikku ära ei kaotata - jah, ma vihjan siin sellele roosale puule. Ja suured valged platsid kirjete vahel on ju visuaalselt ilusad - aga seda ainult kirjaoskamatutele. Ülejäänud eelistavad informatsiooni ehk teksti (ma ei mõtle informatsiooni all reklaami). Tuletame meelde, et üldjuhul pole ekraan mitte sisedekoori element, vaid infoallikas!

Ja muuseas, kui olen eelvaate peal, siis need sisenemise E, f, g+, Y kastid jooksevad kolinal sinna roosa EELVAATE nupu peale. Võiks miskit muud moodi paigutada.
 
:)) 09. mai 2017, kl 13.59
Mis ei tapa, teeb vaid tugevamaks ;D
 
1 naine 10. mai 2017, kl 12.07
kas tõesti reklaami mahutamise pärast paremale poole tehti kasutajate elu kehvemaks? Mina näiteks reklaame eiran - mida rohkem pakutakse, seda vastumeelsem olen - niiet kõik firmad, kes siin paremal poole oma reklaame esitavad - nüüdsest põhimõtteliselt ei klikka nende peale.
 
üks 10. mai 2017, kl 12.20
Ülla-ülla
09. mai 2017, kl 13.59
Väga hea, et vastamise-tsiteerimise võimalus on tehtud.

See võimalus oli enne ka olemas!
Kuidas leheruumi kokku hoiti kui nüüd on tekst pikaks venitatud? Nagu mingi laste timblu-limbu nurk, jube lihtsalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!