Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
17 000 autojuhti on juhtimisõiguseta?
 
Miks??? 24. detsember 2017, kl 09.45
Rahaahned tegelased mõtlesid välja, et avariide põhjuseks on uneapnoe. Kõik autojuhid, kelle kaela ümbermõõt on üle 43 cm või vööümbermõõt üle 102 cm on uneapnoe ja need tuleb roolist kõrvaldada. Neil tuleb maksta 300€, pannakse külge seadmed, magad nendega öö ja adjöö autojuhtimine. Ühe uneapnoe väljamõtleja võttis vanapagan oma juurde põrgusse, teised rahaahned tegutsevad edasi. Järgmiseks mõeldakse välja, kelle kaela ümbermõõt on väiksem ja kael pikem tuleb samuti roolist kõrvaldada. Kuna nende pea võib järsul pidurdusel ära lennata ja selleks tuleb vastavad Katsed läbida. Sellised rahaahnete tegelaste katsed autojuhtidega tuleks lõpetada muidu sõidavad kõik ilma juhtimisõiguseta.
 
Mees105 24. detsember 2017, kl 13.55
Normaalse Eesti mehe kael on jäme nagu härjal ja nemad ennast lollidel nöökida ei lase. Sõidame niikaua ilma sõiduõiguseta kui loll seadus ära muudetakse. Rahaahnete kukruid täitma ei hakka.
 
Kael48 24. detsember 2017, kl 15.35
Jummalast õige meie neile raha teenima ei hakka sõidame parem ilma arstitõendita kuni seadus muudetakse.
 
Huvtav1 24. detsember 2017, kl 21.53
Telekas esinesid mitu onu, kelle kaela ümbermõõt ületas 43cm Maanteeametist ja politseist , kuidas need omale tervisetõendi said. Kas keegi oskab vastata?
 
Arvamus 24. detsember 2017, kl 22.12
Kas nõuame, et muudetaks see rumal seadus ja ahveristid jääks oma rahast ilma või hakkavad kõik normaalsed inimesed ilma arstitõendita sõitma? Kaela ümbermõõt üle 43cm ja vööümbermõõt üle 102cm. Ei allu lollustega.
 
Kindel justament 28. detsember 2017, kl 20.36
Uus valitsus uuel aastal parandab vea ja kõik on nagu vanasti.
 
Tarvas 29. detsember 2017, kl 02.33
Raudselt Arvamus siin vähendab parameetreid, et oma lihakeha jätkuvalt rooli taha litsuda. Kui oleks mingi muu organi mõõdud jutuks tulnud, siis oleks teine koheselt esirinda trüginud.
ex-riigiametnik 29. detsember 2017, kl 11.52
Jah, räägivad, et see apnoe pidada magamist segama.
Aga olen üsna kindel, et ma ei sõida magades ega maga autoroolis olles, nii et see oletatav uneapnoe minu autojuhtimist ei sega.
 
Lootus 29. detsember 2017, kl 14.59
Kui 17 000 autojuhti sõidab mõne rahaahne tegelase tõttu juhtimisõiguseta ringi kuna pole arstitõendid, et makske 300€ ja minge uneapnoe kontrolli. Loodame, et Maanteametis leidub mõni helgem pea, kes tühistab rumala seaduse. Uneapnoe ei tulene sellest, et kaela ümbermõõt on üle 43cm või keskpaiga ümbermõõt on üle 102cm. Varsti kutsub Vanapagan ka ülejäänud ahned tegelased nagunii põrgusse võib-olla leidub tõesti mõni targem riigiametnik, kes tühistab lolli seaduse. See seadus on häbiks kogu riigile.
 
Vana Tõde 06. jaanuar 2018, kl 15.00
Ainult piitspeened ja nälginud inimesed jäävad roolis magama ning on oht, et lagunevad avarii korral laiali.
 
pandora 23. jaanuar 2018, kl 13.02
Lol mul oli uneapnoe nii 18-19 aastasena ja alla 60cm vööümbermõõdu juures (kaelaümbermõõtu ei mäleta, vaevalt et keskkohaga samas suurusjärgus oli). Põhjuseks ninavaheseina deviatsioon ja paistes kurgumandlid. Vastik asi, kuid autojuhtimine oli küll viimane mida see segas. Tüüpiline Eesti seadusloome.

Kuigi, mõnes mõttes peaaegu et karma...Vähemalt 70% fanaatilistest "liiklusohutuse" eest võitlejatest kes jalgratturitele kohustuslikku kiivrit ja 6 kmh kiiruseületajatele surmanuhtlust nõuavad, kuuluvad minu kogemuse kohaselt isikute hulka, kes selle mõõtude järgi koostatud seadusega nüüd ise pihta saaksid. Niipalju kui neil üldse load olemas on muidugi...
 
NO kui lumetuiskamine üle jääb: 01. veebruar 2018, kl 09.07
pandora Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lol mul oli uneapnoe nii 18-19 aastasena ja alla 6
> 0cm vööümbermõõdu juures (kaelaümbermõõtu ei mälet
> a, vaevalt et keskkohaga samas suurusjärgus oli).
> Põhjuseks ninavaheseina deviatsioon ja paistes kur
> gumandlid. Vastik asi, kuid autojuhtimine oli küll
> viimane mida see segas. Tüüpiline Eesti seadusloo
> me.
> Siis kevadel ---soovitan kõigil --omale uus ARST vaadata !
SIIN on mängus --mingi EUROOPAST SAABUNUD HULL SEADUS,,
SIIN ANNAB --KA RASKE KAALULISELE --MASINAT NII KOHENDADA
ET IGA EESTI MEES SÕIDAB ---KUI SEE RUMALAM TEIE LOLL SEADUS
> Kuigi, mõnes mõttes peaaegu et karma...
> Vähemalt 70% fanaatilistest "liiklusohutuse" eest
> võitlejatest kes jalgratturitele kohustuslikku kii
> vrit ja 6 kmh kiiruseületajatele surmanuhtlust nõu
> avad, kuuluvad minu kogemuse kohaselt isikute hulk
> a, kes selle mõõtude järgi koostatud seadusega nüü
> d ise pihta saaksid. Niipalju kui neil üldse load
> olemas on muidugi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!