Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ja olengi lumehelbeke?
 
Kuumavihkajast naine 10. märts 2018, kl 12.47
Olen natuke massist erinev naine, kuna no üldse ei naudi neid kuumi suvesid ja rannaskäimisi. Kui temperatuur on nii 26-35 (jah,juhtub siin Eestis)siis on see minujaoks migreenihooaja algus. Nii juba 18dast eluaastast saati. Ja joo seda vett palju tahad, aga näkku karjuv päike ei ole tore ja migreenist ei pääse. Ja saingi "tänu" mõne inimese arvamusele teada, et peaksin end kasvõi sundima päikest-kuumust armastama, muidu olen nõrk lumehelbeke! Nii "tore" on teada saada, et ilmtingimata peaksid armastama seda,mis tekitab tervisehädasid.
 
teine kuumavihkaja 10. märts 2018, kl 15.37
Kui sulle ei sobi kuumus, saada soovitajad pikalt. Nemad sinu nahas ei ela ega seda piina taluma ei pea, mida sina tunned. Seetõttu ei tasu nende soovitusi kuulda võtta. Reeglina kuumaarmastajad vihkavad külma ja vinguvad terve talve sellest, kuidas tahaks 25 kraadi sooja ja randa. Soovita neile näiteks taliujumist, sest sinu meelest on jahe õhk mõnus ja need, kes külma kardavad peaksid end kasvõi vägisi külma vette sundima. Seda enam, et see on tervisele kasulikum kui soojas vees suplemine.
Karl Kindermacher 10. märts 2018, kl 15.49
Ei pea ometi rumala inimese juttu südamesse võtma. Las targutab omaette - siis on tal vähemalt keda imetleda.
 
qaunittar 12. märts 2018, kl 09.17
No ei ole ju raske südapäeval mänguväljakul istuda? Harjutadki end kisa-käraga ja lapsi ka enam ei vihka. Võibolla teed jalutuskäigu Anne kanali ääres ja suhtled mõne jokkis ossigagi?
 
teemategijaga 12. märts 2018, kl 10.47
ühes paadis;) nooremana nautisin suvesi, praktiliselt elasin rannal ;) nüüd aga lausa vihkan päikest ja palavaid suvesi. ka minu jaoks hakkab nüüd pihta õuduste ja migreeni hooaeg:(
aga püüan end kuidagi ree peal hoida, käin juba solaariumis ja kui olid paar päeva soojemad, isegi päevitasin 10min, et Dvitamiini doosi saada. aga suvi võib minu poolest vahele jääda ja õnneks lubataksegi külma ja lühikeat suve.
 
nõus 12. märts 2018, kl 10.53
Ei maksa hukka mõista suvevihkajaid, väga palju erinevaid inimtüüpe on. Kes mida talub/ei talu. Kuumavihkajad ei talu kuuma, sest nei llöövad välja erinevad haigused, näit. migreen. Ja ei ole mingit mõnu nautida seda, mis sind haigeks teeb. Mina ka eriti kuumaarmastaja ei ole, aga käin suvel poolalasti peaaegu, näiteks lähen paiste kuumaga, riided /jalanõud peavad number suuremad olema kindlasti.
 
Kuumavihkajast naine 12. märts 2018, kl 11.30
No näiteks vihmane ja jahe ilm annab mulle energiat juurde, samuti paljude poolt kirutud-vihatud talv. Lausa naudin jahedust. Suvel käin alles õhtupoolikutel ja võimalusel öösiti väljas. Päike lisaks tekitab valgele nahale ka pigmendilaigud, mida Oriflame seerumiga 2 aastat ravima pidin. Seega on ka 50 faktoriga UVA/UVB kaistekreem omal kohal. Solli ei tiku, aga igasugu punasest kalast pidi D-vitamiini ka kätte saama.
 
.... 12. märts 2018, kl 14.11
,,,kust seda punast /päris/ kalamarja saab? ,,,"oriflami"seerum:o) , siis õhtupooliku asemel eelistaks mina varahommikut, kui kaste pole veel haihtunud...siis on veel karge ja värse õhk. Õhtuks muutub ju vastupidi just läppunud umbseks see olemine, kji just merebriizi ei ole. Mina käin rannas varahommikul, lähen juba kl 7 ja lahkun kl 12. Vesi on puhas, karge meres veel ja päike ei põleta ja ka rahvas tuleb peale lõunat, seks ajaks proovin kaduda. Ei kannata seda läbu.
 
Vihkan ka suve 12. märts 2018, kl 14.35
Kui suvel tööl olla, siis on päevast päeva vaid hullumaja! Sest siis on eriliselt palju turiste linnas. Aga sel aastal on neid isegi südatalve ajal ebaloomulikult palju Tallinnas, mis veel siis suvel saab, kui TÕELINE turismi hooaeg hakkab!?
Kaldun arvama, et need praegused vaid teesklevad et on turistid Tallinnas! Tegelikult on nad ilmelt hoopis põgenikud, krs moslemitel on lasknud omal maal endile pähe istuda ja riigid anastada! Js Eestis siis mängivad turiste ja laiutavad igal pool! Krt selleasemel võiks nad tööd teha, kui on moslemite eest plehku pannud omalt maalt @!
 
niisama 12. märts 2018, kl 14.45
Viimasel õigus, mul on tuttav, neil on tööl ka neid nn noh neid. Ei oska nimetada. Laisad pidid olema! Eriti neist kasu tööl pole, nad pole ju harjunud tööd tegema. Üks oli TTÜ lõpetanud aga loll kui loll. Neile tehakse seal vaid mingid kursused aga saavad diplomi.
 
pille 13. märts 2018, kl 14.41
no täna on minu lemmikilm. naudin täiega, mõjub näonahale hästi.
 
marthah 14. märts 2018, kl 22.42
Homseks lubati juba jälle lund ja külmakraade. Kas rõõmustate nüüd suvevihkajad.
Maris Kurm 15. märts 2018, kl 12.34
Jah, igatahes parem kui Sahara suvi.
 
kalbe ja kaunis 15. märts 2018, kl 18.24
suve ei vihka, vihkan kuumust ja päikest.
suviti käin väljas vaid õhtupoole ja pilvise ilmaga. väga mõnus.
tihti sõimatakse foorumis selliseid, kes ei talu kuuma, paksudeks. see on levinud müüt, asi pole kehakaalus. tegelt tean palju pakse, kes naudivad kuumust, saunamist ja rannas praadimist.
ma pole juba oma 15a päikest käinud võtmas, ei kavatse edaspidi ka. mu nahk näeb solaariumihullude ja soojamaareisist fännide - sõbrannade omast 15a siledam välja.
igale oma.
 
kusjuures 15. märts 2018, kl 18.27
mul on ka madal vererõhk ja liigne kuumus mõjub mulle nii, et hakkan vaikselt pilti tasku panema.
mingite jõmmide jorin, et pole midagi, küll sa ära kannatad jne, ei mõjuta minu otsust ranna, sauna, soojamaareisi jne kasuks.
 
õnnelik 23. märts 2018, kl 18.57
Sel aastal saab siis kergemalt hingata, juunis tuleb lumi maha aga juuli, august pidid jahedad ja vihmased tulema, hüpersuper ju. Nii võikski jääda.
 
Oeh ving 26. märts 2018, kl 13.01
Miks ei võiks suvi olla 3 kuud nii 27-35 kraadi mõnusat ilma? Eelmine aasta oli jäle!
 
jaaamuidugi 28. märts 2018, kl 12.56
vedelejale rannas on muidugi kuum suvi ok. aga kes tööl peab higistama end umbses ja kuumas hingetuks, meeldib loomulikult külm suvi rohkem. kuumalembezed minge Dubaisse. meie oleme siin põhjamaa, karge ja ilus.
 
nõuanne 03. aprill 2018, kl 17.33
Ei mõista probleemi, miks on vaja rannas peesitada paljalt sellepärast, et kellegile meelejärele olla? Kui sinu ihu ja tervis kuumust ei kannata, siis sa lihtsalt ei lähe randa ja valmis, see ei ole mitte kellegi asi kommenteerida. Sa ei pea ka suvel kuuma ilmaga tänavaid mööda patseerima ega saunaõhtutel kambajõmm olema. Meil jagub jahedaid kohti küll, ka suveajal. Ei pea ilmtingimata kuumal rannaliival peesitama, on olemas ka jahedaid jõgesid ja allikarikkaid järvesilmasid, kus ujuda saab, näiteks varahommikul või õhtul hilja. On jahedaid konditsioneeridega varustatud kohvikuid ja baare, kus kumma kohvi või tee asemel lubatakse vabalt ka jäävett või rohke jääga mahlajooki tellida. Kui tööleminek hommikul, siis reeglina pole veel kraadid meil üle 20 kunagi, lämbes kontoris on võimalik omale töökoha juurde ventilaator muretseda, kui tööandja keeldub finantseerimast, siis võib selle ka ise soetada, ei maksa palju. Koju minnes on võimalik valida alati see tänavapool, mis varjus ja et nägu päikse käes üldsegi vältida, on meil saadaval päris elegantseid laia servaga suvekübaraid. Ka päikeseprillid aitavad eredat valgust vähendada. Riietuses eelista alati naturaalseid kangaid, mis lasevad tuult läbi ega tekita kasvuhooneefekti. Näiteks linane, puuvillane või õhkõrn siid. Tuulest meie kliimas viimasel ajal, ka suveti, puudust ei ole, pigem ikka vihma ja tuult kipub rohkem olema kui seda lõõskavat kuumust. Kasuta siis õuesolemiseks neid päevi, kui ilm teiste meelst sitavõitu. Ja lõpetuseks - vali ometi omale õiged sõbrad! Kas siis sellised, kes sinu terviseprobleemidesse mõistvalt suhtuvad või siis veel parem, kui päris saatusekaaslased.
 
tegutse 03. aprill 2018, kl 17.35
Ei mõista probleemi, miks on vaja rannas peesitada paljalt sellepärast, et kellegile meelejärele olla? Kui sinu ihu ja tervis kuumust ei kannata, siis sa lihtsalt ei lähe randa ja valmis, see ei ole mitte kellegi asi kommenteerida. Sa ei pea ka suvel kuuma ilmaga tänavaid mööda patseerima ega saunaõhtutel kambajõmm olema. Meil jagub jahedaid kohti küll, ka suveajal. Ei pea ilmtingimata kuumal rannaliival peesitama, on olemas ka jahedaid jõgesid ja allikarikkaid järvesilmasid, kus ujuda saab, näiteks varahommikul või õhtul hilja. On jahedaid konditsioneeridega varustatud kohvikuid ja baare, kus kumma kohvi või tee asemel lubatakse vabalt ka jäävett või rohke jääga mahlajooki tellida. Kui tööleminek hommikul, siis reeglina pole veel kraadid meil üle 20 kunagi, lämbes kontoris on võimalik omale töökoha juurde ventilaator muretseda, kui tööandja keeldub finantseerimast, siis võib selle ka ise soetada, ei maksa palju. Koju minnes on võimalik valida alati see tänavapool, mis varjus ja et nägu päikse käes üldsegi vältida, on meil saadaval päris elegantseid laia servaga suvekübaraid. Ka päikeseprillid aitavad eredat valgust vähendada. Riietuses eelista alati naturaalseid kangaid, mis lasevad tuult läbi ega tekita kasvuhooneefekti. Näiteks linane, puuvillane või õhkõrn siid. Tuulest meie kliimas viimasel ajal, ka suveti, puudust ei ole, pigem ikka vihma ja tuult kipub rohkem olema kui seda lõõskavat kuumust. Kasuta siis õuesolemiseks neid päevi, kui ilm teiste meelst sitavõitu. Ja lõpetuseks - vali ometi omale õiged sõbrad! Kas siis sellised, kes sinu terviseprobleemidesse mõistvalt suhtuvad või siis veel parem, kui päris saatusekaaslased.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!