Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mehed tahavad ainult seksi
 
mida soovitate 13. jaanuar 2018, kl 20.57
Miks meestega ei saa suhelda, nagu sõbraga ? Ainult seks on neil peas ja muu nagu ei huvitagi. Tahaks meestega rääkida nagu inimene inimesega, mitte olla mingi seksobjekt.
Kohutavalt masendav.
 
vahest 13. jaanuar 2018, kl 23.41
a v6ib-olla sellistel pole ajusid, ega sydant, vaid ainult yks suur ego?
 
G 13. jaanuar 2018, kl 23.44
Mul oli sama teema, et superhea seks ja sõbralik suhe, kõik toimis. Tundeid mul polnud tema vastu ja püsisuhe temaga ei huvitanud, aga kokkulepe oligi lihtsalt kohtuda. Siis tekkisid tal tunded ja ta solvus mu peale, et mul ei olnud neid, kuigi jättis ise koguaeg väga sõltumatu inimese mulje. Ja ta lõpetas minuga igasuguse suhtlemise. See, et sõbrad olime ja koos kõike muud tore teha, ei lugenud nagu üldse.
Tihti on tunne, et mehed lihtsalt teesklevad sõprust, ka need, kellega seksi pole. Mina suudan küll meestega sõber olla, aga nendel on mingid probleemid sellega.
 
mida soovitate 14. jaanuar 2018, kl 00.43
On tuttavaid meeste hulgas, kellega heameelega suhtleks, aga võimatu. Kokku ollakse nõus saama siis, kui seksi saavad.
Varem olin nõus hädaga, suhtlemise pärast, kannatasin ära, aga enam ei suuda, nii vastikuks muutus.
Näiteks ühele tegin selgeks, et ei mingit seksi enam, oleme sõbrad ja suhtleme niisama.
See muidugi ei meeldinud, kui kokku saime, hakkas ikka üks seksi nurumine.
Vastik. Ei taha rohkem !!

Ühesõnaga, kui mehed seksi ei saa, suhelda ei tahagi. Väga alandav.
Tahan olla inimene, mitte mingi kiimaobjekt, masendav.
 
Mees 14. jaanuar 2018, kl 08.18
Ma pakun, et sa oled ilus ja armas ja ka sümpaatne naine. Mehed armastavad silmadega. Ehk sinuga on kogu aeg mõtted seksi peal ja hakkab tõusma. Ja kui juba andnud ka oled siis tahaks ikka ja veel saada. Ja tekivad ka tunded mida ei pruugi välja näidata. Sind teadmata, aga sinu peale mõeldes kirjutades tekkis soov sind näha ja asi mul hakkas ka funkama. Ju naistel on see miski nähtamatu energia.
 
lihtne 14. jaanuar 2018, kl 12.25
Sõbrustamiseks tuleb leida endale sõbranna. Normaalsetel meestel on ka sõbrasuhted teiste meestega.
 
sama siin 14. jaanuar 2018, kl 14.11
sama kogemus, et oleksin hea meelega mõne meesterahvaga lihtsalt koos ja ajaks juttu, käiks kusagil, aitaks üksteist naistetöödes, tema meestetöödes vahel. käiks koos väljas, sest on küll mehi, kes räägivad, et läheks sinna-tänna, aga polel kellegiga minna... Ni palun väga, kui minna ja teha asju koos, siis muutuvad pealetükkivaks ja hakavadki sexijutuga pihta. endal mitu sellist kogemust, et algul ollakse nii, aga pärast naa.
 
:) 14. jaanuar 2018, kl 14.42
Kummalised kujud siin.
 
mida soovitate 14. jaanuar 2018, kl 15.40
Sõbranna leidmine ei ole nii lihtne, et ostad poest nagu leivapätsi. Ei ole kerge sõbrannasid leida. See selleks.
Imelik on see, et mehi peale seksi naistega muu suhtlemine üldse ei huvita. See on rõve ja solvav ka.
Justkui ma polekski inimene, vaid mingi kiimaobjekt. Ei ole neil mingeid muid tundeid.
Kui oleksid tunded, arvestaksid minuga ka, mitte ei suruks oma kiima peale.
 
G 14. jaanuar 2018, kl 16.41
Võib-olla aitab, kui valida keegi enda liigast väljaspool olev mees, kes pole nii meeleheitel? Kel naisi palju, aktiivne väljaskäija, sportlik ja liikuv. See oht muidugi on, et hakkad ise rohkem tahtma kui vaid sõber olla. Seks võib ju isegi olla, aga kui süda saab haiget... Aga väike vaheldus siiski :)
 
mida soovitate 14. jaanuar 2018, kl 17.04
Mina küll midagi rohkemat ei taha, ma pole enam üldse seksist huvitatud, pole noor ju.
 
no lihtne ju! 14. jaanuar 2018, kl 17.47
No tuleb leida normaalne mees, mitte mingi kiimakott. Kui mehikesel ainus funkav organ asub jalgade vahel, siis loomulikult muude organitega (pean silmas aju) ta midagi ette võtta ei oskagi. Selliste arust ongi seks kogu elu. Kuidas sa küll aina selliste otsa komistad?
 
robb 14. jaanuar 2018, kl 20.13
Niisuguse suhte peale vaadatakse viltu. Vaadatakse viltu nii sellisele mehele (ja seda pruugivad ka naised teha) ning vaadatakse ka sellise mehe peale meeste poolt edaadekvaatse hinnanguga. Püüa siis elada sellises suhtes. Kui tahetakse vaid mingit harva kohtumist kus saab meessoost isikuga suhelda siis selliseks suhtlemiseks on töökeskkond näitkes või trenn või muu avalik paik.
Kui mina mehena olen pakkunud välja kellegi naise koju külla minemist ilma isegi mõttes teda lahti riietamata vaid lihtsalt mingist lähisuhtevälisest teemast siis naised lausa minestavad ja hakkavad ohkima - kuidas sa julged! kas sa oled hull või jne! Sellepärast ei näe mina mingit mõtet hakata suhtlema naisega kes tahab vaid rääääääkida....
 
õigus! 14. jaanuar 2018, kl 22.18
Kõige olulisem on ju see,mida teised sinust mõtlevad ja räägivad.
 
õige! 14. jaanuar 2018, kl 23.28
Aga proovi elada või töödata seal kus sinust räägitakse seda ja toda!
 
mida soovitate 15. jaanuar 2018, kl 01.40
On mõni meestuttav, kellega heameelega suhtleks, võtaks koos midagi ette, aga võimatu.
Nende kokkusaamise eesmärk on ainult ja ainult seksi saada. Jah, olen vastu tulnud ning suhtlemise pärast seksinud, aga enam ei, ei suuda, nii vastikuks muutus,

Ühele selgitasin, ma ei soovi seksi ega üldse mitte mingit intiimset lähedust.
Oleme seksinud küllalt, pea igal kokkusaamisel, miks ei võiks edaspidi lihtsalt rääkida, midagi koos ette võtta.

Seletasin pikalt - laialt, kui tülgastav on tema pidev seksist rääkimine ja kiimlemine.
Ütlesin otse, see tekitab minus vastikust ja on ka väga solvav.

Saime kokku, mis juhtus, algul hoidis ennast tagasi, siis kukkus kiimlema nagu segane ja minu poole minemist nõudma ja veel solvunut ( !! ) mängima, et ma ise ajasin ta kiima --- appi, kuidas, olin eelnevalt pikalt selgitanud, et mulle on TÜLGASTAV nii seks kui sellega pealekäimine.

Mis meestel viga? Ütled täiesti otse, et see on sulle vastik ja et eelnevalt olin vastikustunnet maha surudes talle vastu tulnud, aga tehakse nägu, nagu ma poleks mitte midagi öelnudki.
 
küsimustega tegelemist soovitame 15. jaanuar 2018, kl 09.47
See on imelik, et sa tahad vastassugupoolt aga mitte seksi. Miks sa ei liigu ringi oma naistuttavatega ja ei võta ette midagi? Milleks sulle meest vaja on?
 
dima 15. jaanuar 2018, kl 13.12
mehed ei ole mingid aksessuaarid puudritoosi ja huulepulga kõrval, mehed on konkreetsed. kui tahad meest, siis pead sugu tegema, kui ei soovi, siis sõbrusta mitte-meessoo esindajatega. neid on tänapäeval nii karvaseid kui sulelisi.
 
mida soovitate 15. jaanuar 2018, kl 14.26
Igaühel ei ole naistuttavaid. Liiguks heameelega, aga kust neid võtta.
Naised ei ole ju leivapäts, et lähed poodi, ostad ja liigud temaga ringi, kaua tahad.

Meestega on tuhat korda lihtsam tutvuda, sest nad tahavad ju seksi. Naistega tutvumine väga keeruline.
 
mida soovitate 15. jaanuar 2018, kl 14.29
Miks arvatakse, et sookaaslastega on jube lihtne tutvuda. Ei ole kahjuks.
Tahan minna sookaaslasega kohviku, jalutama, aga kust võtta, mitte kuskilt, ei vea ju kedagi nööri otsas kaasa nagu koera.
 
tean 15. jaanuar 2018, kl 15.45
Ma unistasin kaua endale gayst sõpra just sel samal põhjusel. Leidsingi, aga pole nali, isegi see gay arvas minuga koos olles, et ta polegi nii väga gay enam. Mulle meeldiksid väga meessõbrad, kellega ei seksi ja üks mees, kellega seksin aga tema peaks mu meessõpru aktsepteerima. Kahjuks on see vist võimatu.
 
Tead, 15. jaanuar 2018, kl 16.46
on ka välimuselt naist meenutavad isendid, kes agarasti määrivad endale igasuguseid kokkukeeratud lõhnasid (tegelikult haisusid) peale, koorivad end poolpaljaks hööritades abielumeeste nina all ning saadavad internetis lisaks endast rannapilte. Pehmodele pole rohkem vajagi: abielu tormates maha jäetud, "nii väga kallid lapsed" unustatud, neist välgukiirusel eemaldunud ning nahaalse agaruse läbi end võõras peres "pereisaks" lohistada lastud. Seda kõike ühe meestemurdja taktikepi all, kes "ajab oma asja" enda ja oma pere huvides.
 
Olen, 15. jaanuar 2018, kl 17.02
"Tead", ka ühte sellist kogenud ning seetõttu pere lagunenud. Tõsiselt rõve kuju. Vastutus aga jääb ka niisugusele.
 
mida soovitate 15. jaanuar 2018, kl 18.01
Siis võib seksida, kui on kooselu, ühised huvid, ühised tegevused, vastastikune lugupidamine.
Aga lihtsalt seksida tänutäheks selle eest, et keegi sinuga üldse räägib või kohvikusse tuleb, on äärmiselt alandav.
Kuigi olen seda teinud küll ja küll, aga enam ei suuda.

Ängistav on kellegagi üldse rääkida, kui näed, ta paaniliselt ootab hetke, millal nüüd seksima hakkame. Siis need pidevad närvilised küsimused, kas ikka kindlalt läheme sinu poole ja kui kaua peab veel ootama.

Meestele on suhtlemine nagu üks piinakamber, mida peab hambad ristis ära kannatama, sest pärast saab ju seksi. Öäkkkkkkkkkkkkkkkkk .
 
Sul 15. jaanuar 2018, kl 18.18
"mida soovitate" tuline õigus!
 
mida soovitate dimale 15. jaanuar 2018, kl 20.28
Selles asi ongi, et ei teinud mingit sugu.
Vaevalt need meestuttavad lapse tegemisest, kasvatamisest ja alimentidest huvitatud olid.

Ei leia küll, et meestele tuleb rääkimise eest seksiga maksta, aga seda ju loodetakse.
 
dima 16. jaanuar 2018, kl 11.22
õige, kasvatamisest ja alimentidest ei ole huvitatud, see on naiste pärusmaa. ühiskond peab muutuma, sest evolutsioon on oma töö teinud ja kõik katsed bioloogilist protsessi reeglitega kontrollida kukuvad läbi.
 
dimale 16. jaanuar 2018, kl 19.12
Mehed on 'konkreetsed' - v6i lihtsalt egoistlikud?

Mida ytleks Dima kui naine ytleks: tead, naised on konkreetsed, sa Dima anna raha v6i hakka astuma!

Sama asi ju.
 
mida soovitate dimale 17. jaanuar 2018, kl 01.33
Mida sa nüüd öelda tahad ? Et iga mehega, kellega räägid, pead seksima minema.

Ma kasutasin alati kondoome, samuti meestele oli kaitsevahend väga oluline, sest kartsid rasestumist.
Nii et sugu tegemisest ei olnud kumbki pool huvitatud.

Täna oli suur skandaal tuttava mehega, tegin selgeks, ei mingit seksi enam. Mispeale meesisik teadvustas, et siis kõik, me rohkem ei suhtle.

Tülgastav, meesterahvast huvitas ainult ja ainult seks, kui seda ei saa, siis ei viitsi vaevata ennast rohkem rääkimisega.

Mis kõige tipp, selgitasin, kui häiriv see tema pidev seksist rääkimine, võiksime muudel teemadel vestelda. Seepeale meeskodanik käratas, aa millest mul sinuga veel rääkida on ????????????????????????????????

Ennekuulmatu, mis suhtumine, seksitakse naisega, kellega ei tahetagi mingit muud vestlust.
Vot see oli alles solvang.
 
dima 17. jaanuar 2018, kl 07.59
raha tuleb anda nii-kui-nii, kas otseselt või kaudselt, pealegi kasvatab naine ühiselt valmistatud pärdikuid. toit peaks ikkagi laual olema ja eluruum puhas. rääkida on naisega huvitav suhte algusfaasis, seda siis infokogumise eesmärgil, seks on ainuke, mis suhteks võib areneda. üldjuhul ei ole naistega millestki rääkida, sest huvid ja eesmärgid on erinevad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!