Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
trikoo ujulates
 
ök 05. oktoober 2007, kl 09.22
No on inimestel, mõnedel, arusaamad, et ujulas oleks sünnis käia ja ujuda trikoos. Kui järele mõelda ja meenutada, siis ujulas käivad trikoos reeglina ainult mingid tursunud sardellid, kel põsed paistavad näost ka selja tagant vaadates. Muust kehast pole mõtet rääkida, see on lihtsalt öökima ajav ja teatud mõttes väga õiglane, et see on topitud mingisse soolikasse, mida nimetatakse trikooks. Taolisi on iseloomustanud veel lõõskav hingamine ja tige, enda ümber inimesi jälgiv pilk. Täiesti vaenulikud tüübid, tavaliselt juba vanemas eas, kui noorus.
Kindlasti on ka teistsuguseid ja normaalseid trikoo kandjaid, kuid nemad ei ole olnud selles osas silmatorkavad.
Ise olen piitspeenike, kannan nappe bikiine ja mul on nendega väga mugav olla, ei meeldi end ahistada mingisse märga ja liibuvasse kostüümi.
 
kl 05. oktoober 2007, kl 09.30
Kullake, aga bikiinid on ja jäävad rannariieteks :)
Kehakaalu, ümbermõõdu, juustevärvi, silmavaate ega iseloomuga pole sel mingit pistmist
 
Moor 05. oktoober 2007, kl 09.33
Kui igav, tühi ja mõttetu peab ühe inimese elu olema, et tema ainus probleem on see, mida teised seljas kannavad?

Hea küll, püstitasid palju komentaare koguva libateema, hakkas kergem???
 
ök 05. oktoober 2007, kl 09.35
Ahah, et randa samas minnakse siis...ainult bikiinides. Mida teevad siis seal igasugu mammid oma trikoodes? Enam tolerantsust paluks, pole ju vahet tegelikult trikookandjal sellest, et millega teised käivad. Kui siis ainult isiklik kadedus ja sallimatus oma loppis keha kohta.
 
mammu 05. oktoober 2007, kl 09.42
ÖK!
kas see on sinu suurim probleem? kui sul on igav, siis mine kodutuid loomi abistama.Teeb midagi ka kasulikku. Ole pealegi piitspeenike ja kanna stringe, ära arva, et kõik mitte nii piitspeenikesed on kohe kadedad ja sallimatud. Neil on muud asjalikku ka teha.
 
kl 05. oktoober 2007, kl 09.50
Kus siis trikood sinu arvates kanda tohib? Mitte kuskil?

Minu arvates on näiteks täiesti vastuvõetamatud teksapüksid, aga ma ometi ma ei mõnita inimesi, kes neid kannavad. Mina isiklikult ei paneks neid mitte iialgi jalga ja tegelikulöt häirib, kui neid kontoririietusena kantakse :(
 
asa 05. oktoober 2007, kl 09.54
jutt on nõme
ujulas võib käia ka bikiinidega, kuid vahest on päris naljakas kui siis bikiin vees viltu vajunud ja tiss või t...s välja paistab või mõni ehk seda taotlebki
ujuda on mõistlikum trikoos
 
ök 05. oktoober 2007, kl 10.00
*kuid vahest on päris naljakas kui siis bikiin vees viltu vajunud ja tiss või t...s välja paistab*

Aga mida sellest vahtida? Kui nad nii vastikud näha on pealeselle, vaevalt, et siin midagi tegelikult nii 'naljakat' on? Kas muidu ringi käies jälgite ka kõike vastikut nagu süljelärakad, koerajunnid jms?
Mina küll ei viitsi pingsalt otsida kellegi kehaosi ega näha ekstra mingeid rippuvaid lotte, elu ei pea olema nii masendav..
 
Kadri 05. oktoober 2007, kl 10.01
Aura (Tartu ujula) kodulehel on lausa kirjas, et rangelt soovitatav on ujulat külastada trikoos, mitte bikiinides.
Nii et tutvu enne asutuste reeglitega.
 
aly 05. oktoober 2007, kl 10.02
seletan siis - trikoo on mugavam seetõttu et pole karta et rinnad sellest välja hüppavad ujumise käigus, nagu teine nahk. Bikiinid ja päevitusriided on paigal istumiseks, ei usu et torust alla lasta või krooli/konna ujuda mugav on.
Ja sunas peaks käima ikka ilma riieteta...
 
piuks 05. oktoober 2007, kl 10.07
no kui ujulas UJUMAS käia, siis on trikoo kõige mugavam. kui muud eesmärgid, siis jääbki mõni elu lõpuni arutlema trikoo mõtte üle;)
 
ki 05. oktoober 2007, kl 10.09
mulle ka ei meeldi näiteks rasedad kes oma venitusarmides suure kohuga bikiinides käivad nii ujulas kui rannas... aga ma lihtsalt neelan sellle alla...
 
ök 05. oktoober 2007, kl 10.09
Kadrile

Nagu aru saan, on tegemist range soovitusega, aga mitte mingil juhul nõudega.

alyle

Tuleb valida omale õiged ja kvaliteetsed bikiinid, siis ei juhtu midagi sellist..ei saagi tahta, et odavad asjad head oleks ja hästi seljas istuks.
 
appi 05. oktoober 2007, kl 10.16
ei ole võimalik et teemaalgataja tõesti mõtlebki nii? kust selline viha trikookandjate vastu? mis sul viga on???
 
teemaalgatajale 05. oktoober 2007, kl 10.19
mulle on aga vastunäidustatud ujulas kondised nappide bikiinidega solaariumis kärsanud olendid,kes tulevad sinna ennast näitama ja teisi vaatama!Rohkem tolerantsusst,noor iludus!
 
viki 05. oktoober 2007, kl 10.20
Ökil on tõesti arsti vaja ja kiiresti. Ise piitspeenike ja nii kuri :D
 
ök 05. oktoober 2007, kl 10.28
Mõni tunneb siin kohe ennast nagu ära..trikookandja siis:)

Aga ei, teema tegin põhjusel, et viimastel päevadel on nagu just trikookandjate viha bikiinitaride vastu ennast üles näidanud, seda ka avalehel mõned päevad tagasi.
 
vussi 05. oktoober 2007, kl 10.31
madal laup, ütleks selle kohta.
 
ök 05. oktoober 2007, kl 10.35
Ärgem mingem labaseks, mammid (ilmselge). Ei näe hakata kedagi põhjust siin nimetama pirnikehaga kõrgelaubaliseks, ehkki see nii ilmselt on.
 
kah 05. oktoober 2007, kl 10.37
Kui ujaulasse treenima minna- ehk siis ujuma , siis ei ole seal bikiinidega küll midagi teha. Aga kui niisama sulistama ja pea veest väljas kätukestega koeraliigutusi tegemas käia (ah jaa, peaasi, et meik ju laiali ei läheks eks,sest kes siis meikimata ujulasse läheb, siis kannatab bikiine kanda küll.
Ainult palve on, et hoidke siis oma poseerimine mõnele äärmisele rajale-seal lihtsam silma ka jääda kuttidele ju, ja ärge palun tolgendage jalus nendel, kes ujulasse sportima tulevad.
 
asa 05. oktoober 2007, kl 10.40
mina ei öelnud, et neid tisse ja t...e jube vaadata on, aga tobe, olen vahest mõnele heasoovlikult öelnud, et kuulge, teil püksikud viltu vm, kohmetuvad ja punastavad, sest reeglina ei soovi keegi, et need välja paistaks

sina ök, aga oled vahkvihas pisut paksemate trikookandjate peale ja aru ma ei sa, et miks
mina pole küll näinud, et need need paksud trikoodega mammid vihasema pilguga oleks kui mõni bikiinides pruun kõrend, kelle arvates üle 50 kg kaaluvad inimesed üldse ei võiks nina kodust välja pist
 
ök 05. oktoober 2007, kl 10.42
Ega ma mingi sportlane tõesti ei ole, et umbes taolise tüsedama naishülgega(kes omaarust on sportlane) võidu hakkaks ujuma. minu poolt jääb teile alati isegi mitu rada vabaks.
 
ehee 05. oktoober 2007, kl 10.47
ök käibki end ainult ujulas poseerimas, irw
 
päh 05. oktoober 2007, kl 10.51
ja juttu jätkub kauemaks
 
iiiiiiiii 05. oktoober 2007, kl 10.52
tule taivas appi!
 
Keegi 05. oktoober 2007, kl 10.56
Aga võib-olla on see palja keha eksponeerimine mingi aja märk. Ök-il lihtsalt oma keha kultus peale tulnud.

Tegelikult tuli selle aja märgi järeldus lihtsalt sellest, et vaadake missivõistlusi, kohalikke ma mõtlen. Enam ise ei ole neid küll pingsalt jälginud, aga kui varem oli ikka trikoovoor trikoodes, siis nüüd on ju nii, et mida paljastavam, seda parem ja trikoos kandidaat oleks justkui mingi võõrkeha seal.
 
ök 05. oktoober 2007, kl 10.58
asale,

Nomaeitea nüüd..kui tuleb mingi mammi hingeldades kommenteerima, et mul on bikiinipüksid natuke viltu tema arust. Kui nad tõesti viltu on ja pole seda märganud ise, ütleksin muidugi tänan, aga vastasel korral küsiks küll vastu, et kas see rikkus teie päeva ära või?
 
xxs 05. oktoober 2007, kl 10.59
ilusat surma sulle noorelt ja ilusalt - arvad et sina ei vanana, ja veel kuidas vananed ja muutud muuseas samasuguseks "sardelliks" ja lötakil kõhu ja reitega mammiks ja siis kaitsed ennast (aga hoopis teisel teemal)
Olen pidev ujulakülastaja ja trikoos muuseas ja ujulates on väljas pilt bikiinid ja punane kriips peal, siit sulle kodune ülesanne - mis see võiks küll tähendada
 
ök 05. oktoober 2007, kl 11.10
xxs,

sa oled ilmselt nii labane, et ära kah ei upu. kahju.
 
asa 05. oktoober 2007, kl 11.12
sinu mõtlemine, ök, on väga piiratud, et kui ma räägin, et pole just mõistlik vaatepilt kui t..s paistab bikiinide vahelt, siis olen kohe hingeldav mammi
ma pole ei mammi(ilmselt kunagi muidugi saan ka selleks), ei hingelda(tervis on korras, sest näit käin ujulas ujumas) ja kui sa natukenegi ringi vaatad, siis on ka nooremaid ja saledaid inimesi, kes kannavad ujulas trikood
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!