Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
minu poeg on gei
 
18.a.poisi ema 15. detsember 2007, kl 14.38
Koguaeg olen imestanud,miks pole meie juurde külla tulnud ühtegi poja pruuti.Poiss ise on tagasihoidlik,rahulik,humoorikas,korralik,ei suitseta ega joo.
Hakkasin tähelepanu pöörama sellele,et pidevalt poisi sõbrad helistavad ja kutsuvad teda välja.Oli ka öid,kus ta koju ei tulnud,eks jäi ööseks nende juurde.
Eile ma siis küsisin,et miks tüdruksõpra sul ei ole?Kas sind ei huvita?Poeg siis vastas,et ema mul on sulle midagi öelda,vaata et sa infarkti ei saa.MA OLEN GEI!!!Jummal küll,pidin kokku vajuma.Hakkasin nutma ja küsisin , et miks?Kui isa teada saab ,siis poiss saab kolakat.Süüdistan ennast,et olen valesti kasvatanud oma poega.Miks ma varem ei pööranud tähelepanu.Maailmas ju nii palju ilusaid tüdrukuid.Ja veel need suguhaigused...olen täitsa mures,äkki saab aidsi või midagi muud.Kardan.Nüüd ma ei teagi mida teha,kas rääkida mehele,et tema poeg on gei või hoida suu kinni?Sest mees juba ütles,et poiss käitub kuidagi imelikult.Aidake,mida teha?Ma ei julge oma tuttavatelegi öelda,ega ka sugulastele.Ehk peaks viima ta psüholoogi juurde või kuhugile mujale?
 
k 15. detsember 2007, kl 14.43
Libateema?

Ma arvan, et sa reageerid üle. Muidu oled sa ju oma poja üle uhke, miks peaks arvamus muutuma vaid seetõttu, et ta mehi naistele eelistab? Pigem on talle vaja tuge. Isa, kes seetõttu OMA poega peksab, pole isatiitlit väärt. Sa ei ole kasvatuses kuidagi mööda pannud - poiss on ju korralik.

AIDSi ei saa, kui kondoomi kasutad. Heterotel on ju ka nii :P

Võib-olla peaksite terve perega psühholoogi juures käima, süü ei lasku ju poisis, vaid teie suhtumises temasse.
 
Just 15. detsember 2007, kl 14.51
Sina ise pead psühholoogi juurde minema, koos oma rumala mehega muidugi.
 
Potejto Tšip 15. detsember 2007, kl 14.52
uh homofoobia. las olla siis gei, pole midagi hullu ju. olge tolerantsemad!
 
Einoh 15. detsember 2007, kl 14.53
Ma saaks aru, et tal on vähk või ravimatu meningiit vms, siis oleks põhjust ohkida.
Teil pole ju muud muret, kui et lapselapsi vist ei saa.
 
18.a.poisi ema 15. detsember 2007, kl 14.59
Teema ei ole liba!
Minu meest on teistmoodi kasvatatud,siis oli ju NL aeg...ja tema juba sellistest asjadest aru ei saa.Aga kuidas ma peaksin sellisele vapustavale uudisele reageerima,minu sooviks ikka on olnud,et tema saab ilusa,kena pruudi,lapsed,hea töökoht.Meie peres selliseid asju ei mõisteta.Ehk on see lihtsalt mingi periood,kus vaja kõike proovida ja teha?Äkki võtab mõistuse pähe ja tuleb maapeale tagasi?
Jah kui aidsi ei saa,siis igasugused põletikud ja pärasoole venimine on kindlasti.Ma ei kujuta ette,kui ta on juba veits vanem,siis ju fekaalid enam üldse sees ei püsi.Jube,juba sellest rääkimine ja mõtlemine ajab südame pahaks.Oehh,loomulikult armastan oma poega,no vot ei saa aru MIKS???MIKS???
 
lohutaja 15. detsember 2007, kl 15.00
ja üleüldse võib ta ühel heal päeval kannapöörde teha ja naisi ka tahtma hakata. Täitsa heterot temast ei saa ehk, aga bi-ks võib tõenäoliselt saada. Paljudel nö. gei-poistel on miskipärast ka lapsed...kuskil.
 
viimasele 15. detsember 2007, kl 15.02
Võimalik,aga kus kohast ma neid lapsi otsima siis hakkan?Maailm suur ja lai.Tahaks ikka seda õiget lapselast.
 
k 15. detsember 2007, kl 15.09
Nõukogude ajal olid ka geid, aga neist ei räägitud. Praegugi on suur julgus, kui inimene tahab "kapist välja" tulla, sest nõuka-aegne mentaliteet on säilinud.
Oh jessas, sa seda tead, et ka paljud "normaalsed paarid" tegelevad anaalseksiga? Mehed, kes vihkavad homosid, tahavad oma naisega anaalseksi teha.
Geid on tundelisemad, ega nende elu ei käi ainult seksi ümber.

Soovitan tõsiselt oma poega toetada, kui ta teile tähtis on. Muidu on võimalik, et teil pole tema elus enam kohta.

PS! Sulle Queen meeldib? Tead, et Freddy Mercury oli ka gei?
 
õppige anatoomiat 15. detsember 2007, kl 15.10
Geiks ei kasvatata ega saada, geiks sünnitakse. Kui rase olid ja näiteks hoopis tütart tahtsid, siis sealt sinu mõtlemisest saabki kõik alguse.
 
Queeni fänn 15. detsember 2007, kl 15.33
Palun õppige ükskord Queeni laulja nime õigesti kirjutama. Mitte Freddy Mercury vaid Freddie Mercury.
 
viimasele 15. detsember 2007, kl 15.33
Ei tahtnud tütart,ikka poega.
Queeni võib kuulata ja Freddy oli tõesti gei,aga ikkagist suri ta ju aidsi pärast.Ise veel nii noor.Ja kus tal need kapsed on ?Mitte kuskil.
Poeg meil ainuke peres ja loomulikult eks ma pean aksepteerima tema otsust ja toetama.Ehk mõtleb veel ümber.Aga kuidas mehele seda serveerida,pole mul õrna aimugi.
 
mina veel kord 15. detsember 2007, kl 15.34
sõna kapsed läks valesti...lapsed
 
? 15. detsember 2007, kl 15.36
Sa räägid kogu aeg, mida sina pojast tahad. On see eluaeg nii olnud? Nüüd siis tuleb välja, et poiss on ehk kogu aeg midagi muud tahtnud. Vahel tekib küll mõte, et raske puberteet jms ongi reaktsioon vanemate survele. Mis ajast juba pinda käisite selle pruudi jutuga? Geindus muidugi omaette teema, aga kõik kindlasti sünnipärased geid ei ole.
 
- 15. detsember 2007, kl 15.39
suguhaigused levivad ka naiste seas. gayde seas kusjuures kipub neid eestis vähem olema. miks poiss kolakat saab? tema elu ainus eesmärk on sulle näidta ilusat naist? anaal seks ei tähenda kohe et sada jama. see on täielik müüt et iga gay kannatab saja surmava haiguse käes. reageerid üle. tähtis on et inimene on ise enda eluga rahul mitte et sina saad uhkustada et vaata hea töökoht, lapsed ka.
kohe kindlastgi minge terve perega psühholoogi juurde, mees sul veel eraldi ka. see ei ole soovitus, te tõesti vajate seda.
 
viimasele 15. detsember 2007, kl 15.42
Siis kui ta oli 16 ja tal tekkis esimene tüdruk,ma ei tea kaua nad käisid ja kas seks neil oli.Peale seda oli paus ja siis tekkisidki need nn.sõbrad.Tüdrukud lausa jooksevad tema järgi,saadavd smse,paar tükki on isegi ukse taga käinud küsimas teda.Eks poiss ole ka ilus,musta värvi juuksed ja sinised silmad,selline veits tõmmum,läks vist vanaisasse.Puberteedi ajal mingeid probleeme ei olnud,isegi aknet ei olnud näos.Ei tea jah,millest suur muutus?Eks peab leppima.
 
autor 15. detsember 2007, kl 15.51
Ta mul ainus poeg ja loomulikult ma soovin ,et tal elus hästi läheks.Terve elu olen hoolitsenud ja lubanud kõike talle.
Sain poja noorelt ja abiellusin noorena.
 
võeh 15. detsember 2007, kl 15.52
Gay'ks ei saa "hakata" ja ei saa ka "ümber mõelda". Kui oled, siis oled ja kõik.
 
ave 15. detsember 2007, kl 15.54
Muidugi tüdrukutele meeldivad ilusad poisid. Võib-olla tundiski esimese tüdrukuga, et see pole päris see, mis teda tõmbab. Tavaliselt homod saavadki tüdrukutega paremini läbi.

Su poeg usaldas sind nii palju, et otsustas sulle rääkida. Ära seda usaldust riku.
 
parem ema kui sina 15. detsember 2007, kl 15.54
Masendav on sellist teemat lugeda, ausalt, väga masendav. Kas tõesti on olemas emad, kes armastavad oma lapsi vaid siis, kui nad on heterod? Et kui laps on gei, siis lihtsalt saab armastus otsa? See pole sel juhul armastus, vaid mingi äärmiselt pealiskaudne ja haiglane pseudotunne. Sina aga, kallis teemaautor, oled halb ema. Tõesti oled, väga VÄGA halb ema, kes pole ema nimetust väärt. Mitte seepärast, et sinu lapsest gei kasvanud on, vaid seepärast, et sa asjasse niimoodi suhtud. Miks sinu poeg siis seksuaalse orientatsiooni tõttu nüüd halvem on?! Seepärast, et eelistab linade vahel mehega lebada, on ta nüüd kohe halvem inimene? See, et talle meeldivad suurte tisside ja tusside asemelel mehed , on ta nüüd kohe halvem laps? Lollim? Pahatahtlikum? Kurjategija? Või mida? Palun seleta mulle, tõesti tahaks teada, kuidas sellise ema mõttemaailm töötab...Jutu alguses räägid, et poiss on nii tore, tark, vaimukas, ei suitseta ega joo jne., no püha jumal, see on põhjus, et olla oma poja üle uhke! Ole uhke, et sul on tubli ja intelligentne poeg, kellest kasvab tubli ja intelligentne mees. Ole õnnelik, et ta on korralik ja vastutustunlik ühiskonnaliige, mitte labane joomar, kalkar ja tulevane alkooholik. Vaata ümberringi - tänapäeva ühiskond on täis 12-aastasi lapsi, kes seksivad, hooravad, joovad igal õhtul viina, suitsetavad kanepit, laaberdavad ja lällavad kooliskäimise ja õppimise asemel, kohtlevad oma vanemaid kui s*tta, peksavad endast nooremaid, piinavad loomi, kallavad kasse torusiiliga üle, panevad saunu põlema, sõidavad täis peaga autoga...OLE UHKE, ET SINU POEG ON KORRALIK INIMENE! OLE UHKE, ET SINU POEG ON NEIST PAREM! Ümberringi lokkab koolivägivald ja kuritegevus, narkomaania jne., OLE UHKE, ET SINU POEG ON TEISTEST PAREM, VASTUTUSTUNDLIKUM JA KORRALIKUM NOORMEES! Ole uhke selle üle, et sul on tore ja vaimukas laps, kel on oma arvamus ja oma maailmavaade! See on väärtus, mis on maailmas kõige suurem ja parem! See on väärtus, mis peaks igale terve mõistusega lapsevanemale olema kõige tähtsam asi kogu elus! Sinu pettumust ja vingu on lihtsalt vasti lugeda, sinusugsed inimesed tuleks steriliseerida, mitte paljuneda lasta! Selliste pealiskaudsete emade tõttu kasvavadki üles noored, kes end lõiguvad, antidepressante sööma on sunnitud ja enesetappe üritavad.

Mis puutub sinu lapse isasse, siis anna andeks, aga sinu kirjelduse järgi on tegemist puhtatõulise värdjaga. Sõnaotses mõttes. Isa, kes armastab oma poega nii pealiskaudsetel põhjustel, ei ole isa, vaid kõrvadega peenis. Lapsevanem, kes oma last sellisel põhjusel lööma on võimeline, ei ole lapsevanem, vaid lihtlabane kaak ja kurjategija.

Kas sa tead, kui paljud vanemad peavad oma lapsi matma? Kui palju lapsed surevad nii noorelt, et ei jõua veel elu maitstagi? Õnnetused, haigused, kasvajad - niiiiii paljud emad peavad oma lapse surnukeha matma ja elama teadmisega, et nende poeg on igaveseks läinud. SINU POEG ON AGA ELUS! Ära lükka teda eemale, vaid armasta ja aktsepteeri teda sellisena, nagu ta on! Sest sinul on poeg! Poeg, kes on elus ja kes elab veel kaua aega. Ära matta teda maha nii labasel ja tühisel põhjusel, nagu selleks on seksuaalne orientatsioon.
 
debiil 15. detsember 2007, kl 16.01
Tule taevas appi!! Sa selle peale ei tule, et ka naistel on suguhaigused???????? Isegi rohkem, kui meestel, kijutad ette! Täpselt samamoodi levib aids naiste ja neidude seas, ega see pole mingi meeste haigus, mille suhtes naised immuunsed on. Otsi netist mõni aidsi leht ja uuri statistikat ning saad teada, kui PALJU NAISI HIVi põevad.
Täpselt samamoodi harrastavad naised ka anaalseksi. Vaata näiteks siiasamma delfi noorteka foorumitesse, iga olmas teema on sellest, kas peaks anaalseksi proovima, millist libestit kasutada jne ja seda üsivad justnimelt tüdrukud!!!!!! See sinu pärasoole venimise jutt on lihtsalt nii lollakas ja ajuvaba, et ma ei tea, kas nutta või naerda
 
eesti mees tõesti on pelmeen 15. detsember 2007, kl 16.03
Saada palun oma mees ja poja isa siia minu juurde, ma lasen sitale kõva keretäie peksa anda!!! Mees ei saa nii loll ja haige olla!!! Kui ta arvab, et tal on õigus poega peksta, kuna too on gei, siis mina arvan, et kõigil on õigus selliseid isasid peksta, sest nad on lihtsalt silmakirjalikud ja lollid
 
N22 15. detsember 2007, kl 16.13
Olen nõus "?" jutuga. Kogu teemaalgataja jutt on ainult temast. Mida mina tahan, mina tahan lapselapsi, mina tahan, mina arvan, mina tean, mina-mina-mina jne. Halloo?! Aga mida su poeg taha? Kas su poeg on su meelest mingi käepikendus, kelle läbi oma elu elada?! Su poeg on eraldi inimene, kellel on õigus oma tahtmisteks ja soovideks! Pole sul õigust dikteerida, millist elu ta sinu meelest elama peaks. Kui sa niiväga lapselapsi tahad, siis mine lasteaeda tööle (tahtsin öelda, et lapsenda, aga sellisele perekonnale küll lapsendamist ei soovita), ega su poeg mingi spermadoonor ei ole, kes sinu rõõmuks lapselapsi peaks vorpima hakkama. Ja see aidsi jutt on lihtsalt haiglane. Täpselt samamoodi võib ta homme surra, jääda auto alla. Sama hästi võib talle homma kuskilt katuselt tellisivi pähe kukkuda või võib ta mistahes kasvajasse vms. haigestuda, niie see aidsi muretsemise jutt on lihtsalt ettekääne vihane olla.

PS. Psühholoogi ei vaja mitte su poeg, vaid mees! Kui meesterahvas on lapse voodielu pärast nii suures paanikas, siis on tal midagi peas korrast ära. Muretsegu ta enda pärast ja olgu vihane selle peale, et ta nii kitsarinnaline on, mitte poja peale...Miks sa sellise mehega üldse koos elad?! Mina ei suudaks küll iialgi sellist homofoobi ja õelat inimest enda meheks võtta, rääkimata veel temaga lapse tegemisest. Mul oleks piinlik sellise abikaasa pärast. Viimane aeg on lahutus sisse anda!
 
autor to 15.54 15. detsember 2007, kl 16.19
Jah sa räägid õiget juttu,loomulikult on mulle mu laps kõige tähtsam,ma pole elus kordagi selga pööranud,vaid käe ulatanud.Ma ei hülga teda sellepärast,ma armastan teda sellisena nagu ta on.Lihtsalt uudis tuli mulle shokina,aga kuidas sa ise reageeriksid?Ja selles nüüd küll mind alusetult süüdistada ei saa,et ma olen halb ema olnud.Ma olen teinud omalt poolt kõik,et tal elus hästi läheks.Nüüd on ta täiskasvanud noormees ja eks ta ise teab,mis oma eluga peale hakata,kui talle meeldib nii,las siis olla.
Mees on tõesti teistsugune...ei teda enam muuda miski.Jääb vaid loota,et ta mõistab poissi,aga kui käe külge paneb,eks ta siis saab mu käest.Üritan õhtu poole vestelda sel teemal,kui kõik pereliikmed kodus on.Suur tänu sulle,et andsid löögi kuklasse,seda oligi vaja.
 
Undiin 15. detsember 2007, kl 16.30
Mis siis ikka. Kui poeg on homo, siis on homo. Isa ei puutu enne asjasse, kui poeg ise talle seda räägib. Esialgu oli jutt ema ja poja vahel, eks? Ju siis oli poisil põhjust seda isale mitte öelda. Võib-olla ootab, et saaks oma kooli lõpetatud, omale eraldi elamispinna ja siis ütleb isale ka. Kui üldse ütleb. Tegelikult ta ei pea ütlema ja ammugimitte ei pea ta põhjendama oma valikuid. Keegi pole midagi valesti teinud, mõnikord lihtsalt on nii.
 
xx 15. detsember 2007, kl 16.35
15.54, sa old ikka väga kuri ja millegipärast kangesti hüsteeriline!
ema ei ole ju kuidagi HALB! aga keegi ei saa ometi öelda, et tal poleks õigust murelik olla... kuigi tõesti nende asjadega on, nagu on, ja maailmas on kindlasti ka hullemaid muresid.
igall juhul jõudu teemaalgatajale, ja ole oma pojale alati toeks!
 
emma 15. detsember 2007, kl 16.38
tore on kuulda, et kõik nii mõistvad ja toreda suhtumisega, aga paljudel teist siis endil pojad geid on? olen ka suht ükskõikne, et olgu siis inimene milline tahes, aga samas oleks kole küll, kui oma poeg selline oleks. ei oska mina öelda, kuidas käituma peaks.
 
ema 15. detsember 2007, kl 16.45
Minu tütar on lesbi, aga ei mina ega mu mees pole sellepärast iialgi mõelnud, et ta seepärast meile halvem tütar oleks. Me mõlemad oleme tema üle väga uhked - ta lõpetas eelmine aasta ülikooli, ta on väga intelligentne ja laia silmaringiga noor naine. Nüüd just sai ta suurepärase töökoha, mille üle olema ma südamest rõõmus. Lisaks on ta väga heatahtlik ja hooliv inimene, kes muretseb teiste inimeste ja loomade pärast, käib vabatahtlikuna loomi abistamas, ei räägi kunagi kedagi taga ega ütle midagi halvasti. Lisaks on ta meile olnud parim tütar, keda üldse tahta - me oleme alati kõigest rääkinud, koos naernud ja nutnud, ta on mind alati austanud ja armastanud, kõikide pühade ajal Tallinnast koju vanemate koju tulnud. Ja see, kellega, miks, kuidas ja kui tihti ta oma isiklikku voodit jagab, ei ole enam ei minu, tema isa ega ühegi sugulase asi. Ta on täiskasvanud naisterahvas ja piisavalt tark ning kogenud, et ise oma elu üle otsustada. Kui talle meeldivad rohkem naised, siis meeldivad, pole minu asi seda arvustada. Minule oleks tähtis, et ta oleks õnnelik ja kui ta on õnnelik olles koos naisega, siis palun väga :) Lapselapsi ma muidgi tahaksin, aga samas pole nende mitte saamine ohe kindlasti maailma kõige hullem asi. Nagu keegi siin varem kirjutas - palju emad peavad oma lapsi matma, see on kõige hullem, mis elus juhtuda saab, lapselapsed või mitte, peaasi, et mu tütar elus ja õnnelik on.
 
lugeja 15. detsember 2007, kl 16.47
kuidas suhtuksin sellisesse uudisesse näiteks mina? Ma suhtusin sellesse suht leebelt, ausõna. Kui inimene on muidu tipp-topp, siis tema voodielu küll minu arvamusi tema suhtes ei muuda. Jutt siis mu vennast. Õnneks ka meie vanemad sellised laia silmaringiga, ei minestatud, ei mindud kallale, võeti see fakt teatavaks ja elu läheb edasi nagu ennegi. Mida see teade pere jaoks muudab? Minu arvates mitte midagi. Isa veel pobises omaette, et võib-olla ongi õigem armuda ühte asjalikku mehesse kui nendesse tänapäeva tibidesse, kelledel ainult rahanumbrid silme ees keerlevad ja tuul kõrvade vahel ulub. Kallis teemaalgataja, las ta olla õnnelik, pole ju mõtet teda voodisse sundida sugupoolega, kes on vastumeelt, see oleks poolenisti nagu vägistamine või nii...
 
ema 15. detsember 2007, kl 16.49
PS. Kas su poeg tahab, et sa sellest isale räägiksid? Kui ta seda pole sinult palunud, siis pole sinu asi seda vastu tema tahtmist abikaasale kuulutada. Küll ta ütleb ise või palub sinul öelda, kui tema jaoks õige aeg on. Minu tütar pole seda näiteks vanavanematele rääinud ja pole ka minu asi seda teha. Küll ta räägib ise, kui soov on ja kui ei ole, siis ei räägi, mis siis ikka....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!