Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Õudsad nimed!
 
Johanna 15. juuli 2007, kl 15.02
Mis nimesid te oma lastele kunagi ei paneks, no sellised, et tekitavad okserefleksi ja on muidu halva maiguga teie jaoks.

Ise tunnen, et tütarlapsele nime valides peaks hoiduma üldse sellistest nimedest, mis algavad M, A ja K tähe pealt.

Need on sellised väga tüüpilised ja kuivad nimed - Katrin, Mari, Margit, Anneli, Anne, Kadri jne jne, mida terve ilm juba täis on. Eriline lollus on, kui klassi satuvad mitmed sama nimega nt 6 Katrinit. Õudus kuubis! Nagu Eestimaal tegijaid nimesid vähe oleks.
Vähesed on vaid ilusad nagu Anett, aga enam meeldib mulle sellised mis tõeliseks harulduseks osutub, vähemalt minu silmis - Laura, Emili, Tia, Sandra, Eva. Terle ja Telle on ka väga huvitavad nimed.

Poisslastele ei soovitaks üldse nimeks panna Martin, Aivar, Sven, Meelis. Ära leierdatud nimed.
 
naljakas lugeda 15. juuli 2007, kl 15.09
Laura ja haruldus-unista edasi.Katrin,Margit,anneli ja Kadri pole enam väga ammu populaarsed nimed ja on enam kui kindel,et klassis on ennem 6 Laurat+6 Sandrat.Tundub,nagu oleks see kiri umb.20 aastat tagasi kirjutatud.
 
??? 15. juuli 2007, kl 15.11
Laura, Sandra haruldus? Pool Eestimaad mu meelest viimastel aastatel selle nimega lapsi täis, mitte vähem, kui omal ajal Marisid ja Katrineid :)
 
cocci 15. juuli 2007, kl 15.17
Igal põlvkonnal on oma lemmiknimed ja praegu ei sünni kuigi palju ei Katrineid, Pireteid ega Annesid.
Laurad, Sandrad, Liisid on küll ilusad, aga nii populaarsed, et oma lapsele küll neid ei paneks.
 
elene 15. juuli 2007, kl 15.18
irwadi-irw! just tahtsin öelda, et neid Laurasid ja Sandraid on kõik põhikooliklassid ja lasteiad täis. Anette ka, ja muidugi Miasid:P see viimane on viimastel aastatel saadnud samasuguseks parasiitnimeks tütarlaste seas, nagu kunagi poistel oli Kevin. huvitav, millal Tia avastatakse (see muide tähendab portugali keeles tädi).
heal juhul eksib klassinimekirja ka Kadri, Katrin või Anneli ära, aga Margiteid kohtab juba väga harva.
loodetavasti siiski on see teema liba, nii loll ei saa üks inimene küll kuidagi olla:D
 
lihtsalt Mari 15. juuli 2007, kl 15.31
Heh, need on lihtsalt mingi hetke moenimed. Praegu küll ma oma tütrele ei paneks nimeks Anett(e), Laura ega Sandra. Sõbranna lapse lasteaiarühmas on näiteks 4 Anettet! Mulle isiklikult meeldib väga Kadri/ Katrin/ Katariina. Seda et kõik sinu poolt välja toodud "koledad" nimed on vägagi normaalsed võrreldes tänapäeval pandavate vädnimedega (nagu näiteks Änn-Chatryn või midagi sellist). Vahest on täitsa naljakas mõnest lehest lugeda järjekordseteid näiteid, mis nimedega geeniusvanemad oma järeltulijaid õnnistasid.
 
Tupsu 15. juuli 2007, kl 15.31
Ei saa mitte vait olla, aga õige vorm on õudsed :)
 
Anni 15. juuli 2007, kl 15.34
Minu nimi hakkab ka a- tähega ja mul on endaraust küll ilus nimi, ning seda on palju mulle öeldud ka. aga jah laurasid ja sandraid on ikka jah üpriski paljupalju.
 
päh 15. juuli 2007, kl 15.37
Kätlin on üks jubedamaid nimesid (nagu ka kõik selle mugandused a la Cäthryn etc) ja tundub, et mõjub ka seda nime kandvate inimeste IQ-le väga kehvasti ...
 
Margit 15. juuli 2007, kl 15.37
Mia, täielik parasiitnimi, vastik kohe.
Johanna, vanainimese nimi, tean ühte last, kellel on see nimi.
Tõnu, kole nimi.

Aga sinu pakutud "haruldused" on väga levinud (Laura, Sandra).
 
Hing 15. juuli 2007, kl 15.42
Paljud nimed ei tundu liitnimedes enam nii koledad ja vastuvõetamatud, ka Mia ja Johanna.
 
Katrin 15. juuli 2007, kl 15.50
mulle nii meeldib minu nimi;)
 
jopski 15. juuli 2007, kl 15.54
Edvard..

ja Viktor
 
Johanna 15. juuli 2007, kl 15.56
Võite lõtva panna.
Mina isiklikult ei tea-tunne ühtegi Laurat. Niisiis kohtumise asi.
Ühte Sandrat küll tean, igati meeldiv inimene. Ja eks siin mängib rolli ka nime väljakandmine, mõnele sobib 100%, teine ei oska seda välja kanda ja jääbki märkamatuks. Ju siis elate sellises pommiaugus, kus iga teise nimega Katrin vmt, kui ta oleks pomm, plahvataks peale 2 sammu. Õnne! :DDDD

Ja Margit - mina ka ei tunne kahjuks üldsegi Johannat. Isegi ei tea mitte. Aga huvitav oleks. Näha, kuidas nimi kellelegi sobib jne.
 
Mari 15. juuli 2007, kl 15.58
Kuule, teema autor, sa oled ikka väga rumal inimene.
 
Keiti 15. juuli 2007, kl 16.00
Kädi ,Ketlin, Kristiina, Kristi jne... ei meeldi kohe mitte ja Peeter ,Margus ka.
 
Johanna 15. juuli 2007, kl 16.03
Sama võib sinu kohta öelda, kulla Marikene! ;)
 
... 15. juuli 2007, kl 16.13
Eeti nimetraditsioon hakkab kaduma...
 
Katariina Rosaalie 15. juuli 2007, kl 16.16
Eks nimi on maitse asi. Mulle ei meeldi näit tüdrukute puhul R tähega nimed: Riina, Raina, Raili; Reelika, aga see on ju tegelikult minu probleem.
Nimi ja inimeneei pruugi kokku minna kui nimel on ka mingi konkreetne tähendus
üdini õnnetu Õnne
asjalik Luule
105 kg-ne Ebe
litsakas Virge
Kõigi poolt hüljatud Aare
jne
 
mina 15. juuli 2007, kl 16.22
Ei imesta ,et enamus inimesi psühhiaatri juures käivad.Tegeletakse ja tõmmeldakse mõtetute probleemidega.
 
Y 15. juuli 2007, kl 16.27
Mina loodan, et teemaalgataja provotseerib, sest nii loll ei saa ju inimene olla ... teisalt aga saab vist küll, sest hiljuti oli pererubriigis selline huvitav teema nimedest:
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=13&i=144403&t=144403

Muide, kui keegi paneb oma lapsele nimeks Mari või Toomas, on see VÄGAGI originaalne nimi, sest klass on ju Kevineid ja Miasid täis - aga need on vähemalt korrektselt kirjutatud nimed. Kõige hullemad on ikka Chätrynid ja Garlid ja muud nimevärdjad.

Teisalt aga on tulevikus hea - nime järgi on kohe selge, kes on matside ja/või tõusikute järeltulija :)
 
Anlourdees 15. juuli 2007, kl 16.31
nimedest rääkides ei saa ma kunagi üle ikka Veerpalude tütrest - kes veel ei tea, siis Anlourdees! see ikka lagi! ja ega Kersnate Kelvin ka head emotsiooni ei tekita

tundsin kunagi ühte sajakilost ja eesnimeks oli talle saatuse kuri käsi vanemate kaudu andnud Kübe! Keegi rääkis, et õde olla Ebe aga seda ei või ma kinnitada, võis ka linnalegend olla, kuid Kübet tundsin isiklikult. ja väis-eestlannast kuulus Käbi Laretei eesnimi tekitab minus ka alati kulmukortsutust

samuti ei leia pea ma sobivaks kohalikes oludes nime Mark ning võõrastust tekitavad ja sellised imeloomad nagu Matthias (kaashäälikuühendis siis reeglist väljumine) jne.

Veel on mul ühel tuttaval tuttav, kelle tütre nimeks sai Chanely, ise ütleb alati, et nagu Chanel (Coco Chanel siis) aga igrek lõpus

* teemalagataja oma kirjavigadega on muidugi õudus kuubis
 
kriips 15. juuli 2007, kl 16.38
Minu nimi on Marianne ja koolis käies ei leidunud mitte ühtki teist Mariannet terves koolis, olin ainuke.:) Ebapopulaarne nimi mul. Klassis oli küll kolm Peetrit, kaks Jaani ja kaks Maaritit. Kuid nüüd on Miade ja Sandrate puhang, poistest on peaaegu kõik Martinid.
 
lolo 15. juuli 2007, kl 16.39
oskar väikese poisi nimeks on jubedaim!
 
omg 15. juuli 2007, kl 16.41
Anlourdeesi (vaene laps!!!) nime ma juba teadsin.
Aga Kelvin on küll midagi uut. Kelvin?!?!?!? Nojah, ootame siis Kersnate perele lisa. Arvan, et Kelvini vennake võiks nimeks saada Fahrenheit ja õeke Celsius.
 
Johanna 15. juuli 2007, kl 16.43
provotseerin? ja mina? püha lihtsameelsus, mõtle midagi paremat välja! Aga jah - tahaks loota! Et jah. Millega siis küll? :DDDDDDDDDDDD
aga jah, vat ei ole aega seda sinu teemat lugeda. Kahjuks!
Aga mingi kokkusattumus siis v? Midagi tõeliselt hullu v? Ega pomm sulle jumala eest kaela ei kukkunud? :(


ännlourdees: otsa nunnukene, küll kaevasid nüüd kõva probleemi üles! Pane tõesti aeg kinni, nagu üks siin eespool soovitas! :DDD Saad äkki utoopiast lahti. Musi! ;p
 
Heli 15. juuli 2007, kl 16.44
Marge ja ehk ka Margit on koledad nimed,võib-olla seetõttu,et kokkupuuted nende-nimelistega on väga negatiivsed.
 
:D 15. juuli 2007, kl 16.46
Johanna peksab segast, mitte midagi ei saa aru!
 
Johanna 15. juuli 2007, kl 16.47
Tubli! :DDDDDD
 
infoks 15. juuli 2007, kl 16.50
heh.. Johanna lihtsalt teeb kõik, et oma nime välja kanda
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!