Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
avalik raseerimine
 
elevant 16. aprill 2002, kl 17.39
tulin just ujulast ja olen nats imestunud ja nördinud. jälle mingid pliksid (venelased, muuseas) raseerisid ennast dushshi all. olen muidugi seda varem ka spordiklubides näinud, aga vähemalt minu jaoks on halb kogemus, kui keegi ühises dushshiruumis oma tutti kraabib ja ühises rôivistus pesukaitset vahetab.
 
ll 16. aprill 2002, kl 18.54
aga mida siis tegema peab, kodus uuesti dušši alla minema ja seal raseerima ja vana pesukaitsmega edasi käima?
 
torkab 16. aprill 2002, kl 19.01
ja peabki kodus raseerima! ma ei taha dushi all käia nii, et mu jalatallad kellegi tutikarvu täis oleks!
pesukaitset saab tualetis privaatselt ka vahetada.
 
nojah 16. aprill 2002, kl 19.09
samas on avalik koht avalik koht. see ei võrdu ikkagi koduga. elevandiga täitsa nõus, mind oleks selline käitumine kohe väga-väga häirinud. kuskil läheb ikkagi mingi eetiline piir, aga eks venelane taju asja teisiti, temal käib kogu asjaajamine avalikumalt kui eestlasel. oma peretülisid pole neil mingi probleem karvupidi tänaval lahata ega oma naabreid sellesse kaasata. venelasel on sotsiaalsusest teine arusaamine, eestlasele võrdub see aga matsliku käitumisena, mida see minu arvtes ka täiesti põhjendatult on. mis teha, kui talupoeglik ajalooline mälu venelastel harimatuse pärast ikkagi välja lööb...
 
elevant 16. aprill 2002, kl 19.27
hea, et pole veel peale juhtunud, kui keegi küüsi lôikab ja tampooni vahetab...
 
Cetu 16. aprill 2002, kl 19.31
oh, see küünelõikamine oleks ilmselt üsna süütu asi!:)

aga muuseas, see on täitsa vale arvamus, et ainult venelased ennast avalikult raseerivad ja muidu mustad ja räpased on jne. Kuulsin just oma tuttavalt, kes ka ühes kesklinna tunnustatud spordiklubis käib, et seal pidi lausa naiste dushiruumi vee äravooluauk paksult kubemekarvu täis olema. Ja raseerijateks on enamjaolt just eestlased...Nii et pole me paremad ühtigi.
 
maalt 16. aprill 2002, kl 19.39
öäk! sellepärast ma ei käigi avalikes kohtades- maal hoopis teine asi elada!
 
kilpkonn 16. aprill 2002, kl 20.02
Mina olen näinud kui selle Veet kreemiga on jalgu/käsi ja mida iganes veel rasseeritud spordisaali riieteruumis ja eestlane oli. Kas siis inimesed ennast hommikuti ei pese, et nüüd õhtul pärast trenni ennast kärpima tullakse.
 
Miu 16. aprill 2002, kl 20.26
Mnjah, aga kõik halb on nakkav, teate. Kui kahe aasta eest nägin ühes spordiklubis, kuidas keegi end avalikult raseeris - nii kaenlaaluseid kui jalgu, olin shokis. Aastaga harjusin. Ja nüüd teen ise kah samamoodi :) Trennipäeval ma mõnikord hommikul kodus dushi all ei käi, ei taha juukseid nii palju solgutada, siis pesen end korralikult alles pärast trenni ja võtan ka zhileti välja. Aga mis puutub paljajalu tutikarvades käimisesse, siis avalikus kohas peaks ikkagi plätad jalas olema. Mul on tülgastav vaadata hoopis paljasjalgseid inimesi...
 
torkab 16. aprill 2002, kl 22.22
kuule miu, see et sulle paljasjalgsed inimesed tülgastavad tunduvad on su oma probleem. kuidas sa siis suvel üldse rannas käid? sokkides või? või tundud endale tülgastav? muuseas, ka plätade külge jäävad need nõmedad karvad kinni ja peale selle on dusshiruumis hulpivaid karvakesi vaadata palju hullem, kui paljasjalgseid inimesi!
 
Ehhee 16. aprill 2002, kl 22.29
perekoolis just mingid tibid kiunusid, et oi kui imelik, avalikus saunas näeb veel niii paljusid naisi, kes ei raseerigi oma tutti! Eks need on needsamad, kes end avalikult raseerivad, et siis nagu näitavad progressiivset eeskuju või nii. Needsamad tibid vahivad ka teiste trennitegijate riiete firmasilte, nii et silm kõõrdi.
 
Ehhee 16. aprill 2002, kl 22.29
perekoolis just mingid tibid kiunusid, et oi kui imelik, avalikus saunas näeb veel niii paljusid naisi, kes ei raseerigi oma tutti! Eks need on needsamad, kes end avalikult raseerivad, et siis nagu näitavad progressiivset eeskuju või nii. Needsamad tibid vahivad ka teiste trennitegijate riiete firmasilte, nii et silm kõõrdi.
 
ohhoo 16. aprill 2002, kl 22.33
kui ikka väga karvane on (no karvakasv nabani) siis jääb trennis paratamatult silma. Firmasiltide passimisega siin pistmist küll ei ole. Või sul on selles kohas ka firmasilt äkki?
 
Raina 16. aprill 2002, kl 22.35
no kuulge, aga kui kodus ei ole dushi vöi vanni (tartus pole see mingi haruldus)! JA kui ma siis peale tööd trenni lähen ja end pesen seal, siis jätke vöi vötke, aga mina kreemitan ja vajadusel ka raseerin seal!
 
torkab 16. aprill 2002, kl 22.38
...ja loobid karvad äravoolutorru, kus need kaaskodanike taldadele kinni kleepuvad? Fuih!
 
Miu 16. aprill 2002, kl 22.43
Paljajalu käimine on kahjulik eeskätt käijale endale (jalaseen). See, kui teised raseerivad, kellelegi seent ei tekita. Nii et paljajalu käimine dushi all on palju ebahügieenilisem ja seetõttu ka ebaesteetilisem kui raseerimine, sest kohe tulevad silme ette hirmsad pildid sellest, kuidas paljasjalgse varbad seenetama hakkavad. Rannas paljajalu käimine nii hull ei ole, seen hävib päikese käes kiirelt.
Btw., minge vaadake, mis siin teistes foorumites käib - seal inimesed räägivad, kuidas oma mehe-naisega kodus koos olles lasevad pepul teha selliseid hääli, nagu aga juhtub. Vot see on minu arust väga karm.
 
Mäu 16. aprill 2002, kl 22.50
Minu probleem on see, et ajasin tuti paljaks, sest poiss käskis. Ja nüüd kogu aeg kurjustab minuga, et need karvad ummistavad äravoolu vannitoas. Mis ma siis tegema pean? Pole rahul ei üht ega teistpidi. Poiss ütles, et raseerigu ma trennis, et kodus vannituba ei ummistaks...
 
anne 16. aprill 2002, kl 23.15
no kuulge,koliks siis üldse spordisaali elama.kodus na tülikas iga päev kütta aga seal on kogu aeg soe.ja milleks vetsus pissil-kakal käia,kui saab ka otse ujula või spordisaali dusiruumi auku asja ära teha.ning kõige vahvam on veel see,kui mensese ajal ilma lapita ujuma minna.saab hästi tuti puhtaks ja polegi vaja dusi alla minna.
 
vip 16. aprill 2002, kl 23.46
mega irw, vot meestel seda nalja ikka pole VEEL vist, tänu jumalale
 
Erviine 17. aprill 2002, kl 02.24
Einoh, kas raseerima/epileerima peab alati ainult dushi all? Hallo!? Dushi all on kahtlane, et kõik karvad korralikult eemaldatud saavad. Ja ummistama jäävad karvad äravoolutorusid siis, kui neid peale karvaeemaldust ära sealt ei uhuta - võiks tiba kraamida ka enda järel.
Eks see ole igaühe asi, kus ta oma karvu eemaldab, lihtsalt et teistel on rõve vaadata. Laske parem mehel kodus need karvad eemaldada ja saate lisaks ummistavale äraveetorule ka seksuaalset särinat toimingusse. Ja kui pikad need karvad siis on, et lausa midagi ummistama hakkavad? Juhul kui kõik nii hoolsad raseerijad, siis alla millimeetrised karvanääpsud ei ummista nüüd küll veel ühtegi toru:)
Head kaapimist.
 
janet 17. aprill 2002, kl 09.05
no tegelikult on üldse hea kuulda, et eesti naised end raseerivad, kuigi vist ainult tutti, mis sellest raseerida, vaadake et ikka jalad oleks siledad, see kõige õudsam kui sukkade või trennipükste alt mustad karvad välja paistavad, see on lausa teiste inimeste ahistamine, mujal maailmas vist pagendatakse inimene selle peale üldse ära (usa näit). Siledaid jalgu!
 
Beggy B 17. aprill 2002, kl 09.21
Vot selle peale pole ma veel tulnudki, et nii kah saab? Nilbe vaatepilt tõesti, äkki on varsti normaalne ka näiteks pesu proovimine keset poodi, mitte riietuskabiinis, võibolla kutsute kogu pere kohe spordiklubisse pesema ja üldse mehega hakkate mööblipoes keppimas kah käima, mis sest kodusest voodist ikka rüüstata.
 
elevant 17. aprill 2002, kl 09.41
to Raina:

kreemita aga kreemita, kuid raseerimise vôiksid siiski koduseks tegevuseks jätta. no krt, môned asjad lihtsalt on, mida teiste silme all EI TEHTA. olgugi vôi ainult suguôed. kas sa siis ka raseeriksid, kui oleks ühine dushshiruum?
 
Zen 17. aprill 2002, kl 10.44
To: Beggy B
Tegid kohe hommikul tuju heaks :) 10 punkti sulle! Eriti mööblipoe osa :)
 
täpi 17. aprill 2002, kl 10.45
kusjuures just sama asja vaatasin spordiklubis (kus enamjaolt käivad eestlased). no mul on küll imelik, kui keegi ühises duširuumis karja naiste keskel tutti kraabib, vahetagu siis tõesti ka tampoon samas ära...
 
Laura 17. aprill 2002, kl 10.53
tean, et ühes kesklinna spordiklubis on pandud lausa dušširuumi uksele silt, et raseerimine keelatud. No aga kes siis tänapäeval keelavat silti tähele paneb :-((((
Muideks, kui igal pool karvad jne, saab tervisekaitse inspektsioon trahvi teha.
Ja nad reageerivad kaebustele (omad kogemused)!
 
Cetu 17. aprill 2002, kl 10.56
Laura: me vist räägime ühest ja samast kesklinna spordiklubist. Seal klubis, mida mina silmas pidasin, pidavat ka selline silt olema, aga raseeritakse sellele vaatamata.
 
xs 17. aprill 2002, kl 11.07
Täitsa lõpp, mis inimesed - ühele on tülgastavad paljad jalad, teisele karvased sääred!!! ei tea, miks need dushiruumis tülgastavamad on kui tänaval või rannas. Miks meeste karvased sääred ja särgikaelusest paistev karvane rind ja kaenlaalused paremad on? Miski loomulik nüüd küll tülgastav ei tohiks olla ja kui keegi nii tunneb, on see tülgastuja sügavalt isiklik probleem, mingu arsti juurde. Kui sedasi mõtlema hakata, siis võiks näiteks tselluliidi ja üleliigsete rasvadega inimesed kah spordiklubide pesuruumidest pagendada.
 
Minake 17. aprill 2002, kl 11.37
Kahjuks jätab paljudel lastetuba soovida. Ja kui keegi kaljukindlalt arvab, et spordiklubis raseerimine on normaalne, siis ilmselt on tema peakuju juba selline, et talle vastupidist selgeks teha on peaaegu võimatu.
 
mari 17. aprill 2002, kl 11.46
no mis te tahate- paljud ei oska avalikus käimalaski käituda, mis siis veel tuti raseerimisest rääkida, mis on ju küllaltki uus mood. ma ei tahaks väga üksikasjalikke näited tuua, aga mida kõike avalike vetsude lahtistesse prügikastidesse järeltulijatele imetlemiseks jäetakse, see on ikka tõesti masendav!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!