Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
avalik raseerimine
 
x 17. aprill 2002, kl 11.50
mis mõttes mehed ei raseeri? karvaste kaenlaalustega mees ajab mind oksele - nii ebahügieeniline. ja pean ka tõdema, et minu mees ajab ka kubeme ümber karvu veic lühemaks, see on ju ilusam ja mõnusam. milleks need krussis karvad seal, ah?
 
Beggy B 17. aprill 2002, kl 11.51
Rasseerimise osas on mehed kindlasti kultuursemad, vaevalt nad lähevad spordiklubisse oma karvu ajama.
 
Raina 17. aprill 2002, kl 12.50
Igat asja (peaaegu) saab teha nii, et see kellegi teise tundeid liialt ei ärritaks. Loomulik on see, et kui dushi alt ära lähen, Siis vaatan ka,et see oleks puhas järgmisele. Ja nii puhas nagu ma ootaksin seda ka eeldushitajatelt!
See, et riietusruumis ka uus pesukaitse pannakse - pole mingi probleem JUHUL KUI SEDA TEHAKSE VIISAKALT EGA VEHITA SELLEGA KÖIGI NINA ALL.
KAsutatud tampoon on midagi muud - seda peaks küll kusagil omaette vahetama.
 
juta 17. aprill 2002, kl 14.01
Inimesed, olge normaalsed. On asju, mida võiks üksi teha. Mina peaksin ikka väga purjus olema, kui ma avalikus dushiruumis sellist asja hakkaksin tegema.
 
tramm 17. aprill 2002, kl 14.35
vaadates teema pealkirja, ei saanud hästi aru. mida tähendab avalik raseerimine.
klõpsan teema lahti - loen ja imestan.
kuidas ma nii ajast maha olen jäänud, et isegi selle peale ei osanud tulla, et avalik raseerimine tähendabki avalikus kohas raseerimist.
tõesti. võiks juba siis lappe vahetada kõigi silme all. lasta peeru, kratsida kustiganes vajadus oleks. nuusta tatti otse põrandale kuna dushiruumis ju ometi taskurätikut kaasas pole.
ja siis vaadata halvakspanevalt, et keegi su röga sisse palja jalaga astub.
 
Pille 17. aprill 2002, kl 14.45
Inimesed, olgen'd mõistlikud. Kui karvad tekitavad vastikust, ajage ka juuksed maha! Pikad, kleepuvad, nutsakutes juuksekarvad löövad oma rõvedusega iga viimast häbemekarva. Mis keegi juuste pesemise vastu ei piketeeri? Keda need pisikesed kaenlakarvad häirima peaks? Ära vahi siis teise toimetamisi, nina pikal. Või käi koju pesema, kui selline esteet oled. Milleks üldse avalikud dušširuumid või veel hullem - ujulad? Seenhaigused, nahahaigused ja igasugused muud palju hullemad asjad hulbivad nii ujulates kui pesemisruumide põrandatel ja teie kisate siin mingite karvakeste peale.
 
tramm 17. aprill 2002, kl 14.53
minus ei tekita karvad vastikust.
küll aga selline avalik toimetamine. kuskil on piirid. samal põhjusel ei jaluta ju naised hommikul lokirullid peas tööle, et õhtul restorani minnes kena soeng peas oleks. ka ju loomulik ja tavaline asi, et naised lokirulle pähe keeravad.
 
elevant 17. aprill 2002, kl 14.58
minu jaoks on vôôra naise häbemekarvad oluliselt ebameeldivamad
kui juuksekarvad.

karvad karvadeks, need annab tôesti ära loputada, aga mind häirib just see intiimsuse demonstreerimine. tôepoolest pesemine on ka intiimne toiming, aga antud juhul toimub see sotsiaalses kontekstis ja ikka pisut teistmoodi. miks keegi trennis vôi garderoobis vinne ei pigista vôi ma ei suuda isegi välja môelda, mida veel teha vôiks?

krt, raseerimise eesmärk ongi luua ju illusioon sellest, et oled vähem karvane kui oled. miks siis mitte oma trennikaaslasi nii palju austada?
 
Feliks 17. aprill 2002, kl 14.58
:)) tuli silme ette fantaasiapilt, kudas mehed pärast ujumist saunalaval oma kubemelt karvu ajaksid...vahepeal ajavad riista kõvaks, et oleks kergem ajada..ja siis mehkeldavad sedasi omaette nohisedes edasi:))))))
 
toka 17. aprill 2002, kl 15.04
öäkk! süda pahaks selle jutuga. huvitav millised spordiklubid need on? peaks eemale hoidma. ise sellistesse sattunud pole (käisin ka viimati spordiklubis pool aastat tagasi võibolla on asi nii plaju arenenud). paari vene rahvusest tüdrukut nägin raseerimas sääri ja siis vaatasin ka suurte silmadega. huvitav kas mehed ajavad ka habet spordiklubis. samas võin kindel olla et põrandale nad tatistavad koguaeg.
 
Tigr 17. aprill 2002, kl 15.40
muidugi ajavad mehed spordiklubis habet...millal enne meespooltel mingeid reservatsioone on tekkinud...nad ei pane seda tähelegi, kas kõrval teised mehed sama teevad või mitte....huvitav, selles osas on nad kuidagi sallivamad.

mina muidugi raseerin jalgu ka trennis, aga kuna raseerin neid nii tihti, et sellist paarisentimeetrist karvakasvu ei teki, siis arvan, et minu jalakarvad väga äravoolutorusid ei ummista (tahan loota vähemalt :)
 
ehee 17. aprill 2002, kl 16.10
trammiga täitsa nõus. see on lihtsalt kasvatamatus ja lugupidamatus. kahjuks soosib kõike seda palju ka yhiskond...oma ego on tunnistatud peaaegu pühaks ja puutumatuks (a la eraomand) suhtumine, MINA on totaalselt üle MEIE...

tigr, probleem on tegevuses, mitte niipalju selles et pikem karv on koledam...see on sama suhtumine kui a la ytled venelasele et olge nyyd kena ja ärge murdke tänaval sirelipõõsalt oksi, ta vaatab syydimatult sulle otsa ja ytleb ...aga ma ainult yhe võtan ju
 
Tigr 17. aprill 2002, kl 16.24
ehee: aga tegevus iseenesest täiesti loomulik ju. see feliksi näide oli vast ehk veidi fantaasiaküllane....

nojaa, samas, maailma muutma ju ei hakka....venelased kisuvad endiselt sirelipõõsastelt oksi, viskavad prügi maha, sülgavad jne....eestlased teevad jälle midagi muud kohutavat...

samas, alates selles, mil eramajja kolisin, pole enam vajadust ennast kusagil mujal kui koduses dushiruumis raseerida....lihtsalt saan nüüd päris oma saunast tulla ja niiviisi on kergem ja vähem nahkakahjustavam ajamine garanteeritud.

aga spordiklubides kannan plätusid, loputan need koju jõudes kõigepealt kraani alt läbi (ja spordikotti asetan nad ka väiksemas kilekotis) ning teisi, kes ennast raseerivad, hukkamõistvalt ei vaata ning sõbrannale "vaikselt" kommentaare selle kohta ka ei jaga.....nad ei tee ju siiski midagi sellist, mis tervet dushiruumi mõjutab (näitena inimesed, kes tulevad sauna, viskavad oma männiõli või eukalüpti kerisele ja ei küsigi enne teiste käest, kas äkki keegi sellele allergiline või muud moodi tundlik ei ole....vot see on juba midagi, millest foorumis rääkida)
 
ehee 17. aprill 2002, kl 16.30
tigr, pissimine on kaa täiesti loomulik tegevus...aga ei tee seda ju kõigi silme all...ikka otsid varjulist kohta...lausa kinnist ruumi...ja kas see kui mul kodus pole wc-d õigustaks seda et ma asja pargis põõsa alla ära õiendan?

sry, näide on trastiline kuid siiski olukorda objektiivselt peegeldav
 
ballerinagirl 17. aprill 2002, kl 16.43
grow up! või vahetage klubi. kõik inimlik on loomulik. mida vahite, mingid lesparid olete või? käige plätudes ja ärge tuksutage oma kubet ebaoluliste asjade pärast, hallid karvad on kerged tulema..
 
täpi 17. aprill 2002, kl 16.59
ballerina, siin oli juba juttu kõikvõimalikest muudest täiesti loomulikest tegevustest, mida siiski mõnede inimeste arvates kõigi teiste silme all teha ei sobi. aga mõni võib muidugi leida, et keset tänavat pissile hakkamine on ka täiesti naturaalne ja vabameelsust näitav..
 
elevant 17. aprill 2002, kl 18.11
aga miks mina peaks klubi, ujulat, jne. vahetama? las koonduvad parem raseerijad oma kohtadesse ja teistes paneme sildid üles, et pole lubatud. nagu kuuldavasti mônel pool juba on.

millegipärast pole ühtki treenerit näinud oma intiimhügieeni eest avalikult hoolitsemas?

ja veel üks aspekt, mis pole veel siit arutelst läbi käinud: kui tund lôpeb, on ruumi enamasti pesuruumis vähe. karvakraapijatel läheb palju aega ja nad on teistel lihtsalt ees.
 
olja 17. aprill 2002, kl 18.47
elevant - mina küll olen näinud treenerit end dushiruumis raseerimas. ülihea treener, muideks. ilmselt on inimestel, kes oma keha väga hästi valitsevad ja tunnevad, ka vähem komplekse. ja ise raseerin kah, ja nüüd, pärast seda vestlust, veel suurema innuga :)
 
kiisuk 17. aprill 2002, kl 19.16
oehh ei taha kedagi halvustada
igaühe asi
mina eelistaks kodus seda teha(tähendab teengi)
enda eest hoolitsemist, karva ja muid asju on mul ALATI aega kodus teha
 
ehee 17. aprill 2002, kl 20.14
yks vabandus tobedam kui teine...see kui elistad ja pead õigeks intiimseid toiminguid omaette olles sooritada pole kyll kompleks. kurb fakt on lihtsalt see et on inimesi kes on nii suured egod et arvavad et ei pea teiste nimestega arvestama ega mingite yhiskondlike normidega ( ntx tuimalteirata spets silti pesuruumi uksel raseerimise kohta)ta on lihtsalt nii kuningas,ettema võib ja kes sildi panid on ise lollid..kurb jõmmieetika...
 
väikeMy 17. aprill 2002, kl 20.51
ehhee: kolme käega poolt!!!!!!!!!
 
caprice 17. aprill 2002, kl 23.52
Kahe käe ja kahe jalaga selle poolt, et võiks ikka kodus oma karvu ajada. Ei saa kohe kudagi sellest aru miks peab oma tussukarvu spordiklubi duširuumis ajama?!! Ei tea mis teema järgmine on...
 
anne 18. aprill 2002, kl 00.21
järgmine teema võiks olla:kui juba enne ujulasse minekut dusi alla minna,siis PESEMA;mitte koos trikooga nagu kass vett kartes endale peale pritsima,et kellelegi(NO MA EI TEA KÜLL KELLELE)tõestama,et nagu oleks end pesnud.
 
Ebe 18. aprill 2002, kl 00.55
Aga võib-olla mõnel tõesti pole omaette vannituba või omaette olemist? Või on neil mõni muu mõjuv põhjus? Kui õige püüaks neist ka inimlikult aru saada? Ja kas see oleks siis parem, kui keegi sellises kohas WC-d 10-15 minutit kinni hoiaks?
 
anne 18. aprill 2002, kl 02.46
muretseme endile nn.liputaja-mantlid ja tegutseme käigupealt,siis vähemalt ei hoia 10-15 min wc-d kinni.irw.ja kui juba jutt liputajatele läks,siis peaks see tegevus ka hästi loomulik olema.sest võib-olla ta lihtsalt ei saa mõnel mõjuval põhjusel kodus oma tegevust harrastada.veelkord irw.
 
LÕPETAGE 18. aprill 2002, kl 10.29
ISSAND KUI JÄLE SEE KÕIK ON!!!!!!!!!
 
aru ma ei saa 18. aprill 2002, kl 10.37
??? misasi on jäle?
mis sa sokid?
 
vip 18. aprill 2002, kl 10.52
teate, helistage pealtnägijasse ja siis kajastatakse seda üleeesti:))))))
 
Tigr 18. aprill 2002, kl 10.52
samas on põhjust rõõmustamiseks, sest ometi on püstitatud teema, mis meie naisinimesed nii elevile on ajanud...järelikult on see tõsiseks probleemiks, mida võiksid KÕIK siinkirjutajad arvestada oma edaspidises tegevuses spordiklubide dushiruumides.
 
Minake 18. aprill 2002, kl 10.55
to Ebe: Et mõni siis ainult spordiklubis saabki ennast pesta? Ja kui seda kohta poleks, siis oleks pesemata?! Naeruväärne!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!