Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Sõnad, mis ärritavad või on lihtsalt naljakad!
 
a 17. detsember 2005, kl 12.20
see väää-tamine ajab lihtsalt närvi!
 
Trulli 17. detsember 2005, kl 12.25
..ja lisaks olid nendel trussikutel(võehh) ka porilauad ja taga pidurdusjälg....
 
et 17. detsember 2005, kl 14.41
tore eneseväljendus on: mõistlik (nt mõistlik aeg), piisav jms
kõik kasutavad, aga ei lepita eelnevalt üksteisega kokku, kuidas täpselt neid määratleda.
 
Cynthia 17. detsember 2005, kl 14.44
püksikud
tüdo
poika
 
cocci 17. detsember 2005, kl 14.57
Mind häirib slängi kasutamine ametlikus keeles, ropendamine ja titemammade ning ka armunute eriline pudikeel, millest siin näiteid on juba tüdimuseni toodud.
Aga teemaalgataja mõningad sõnad tunduvad mulle lihtsalt armsad ja omapärased nagu hunnitu, südikus, hurmas, tihanud, näitsik, vaagima
 
ellen 17. detsember 2005, kl 15.08
Püksikud jäid enne nimetamata. ja särgik, kann (mänguasja tähenduses), püdel, püree, memm, taat (vastavalt ema ja isa kohta öelduna).
Veel on nõmedad tüdo, mehka, poja, taadu, kassu, kutsa.
Ja veel igasugu tobedad lühendid nimedest nagu tannu, mannu, ossu, sassu jne. ja eriti nõme on stennu.
 
TIINEKAD, krt!!! 17. detsember 2005, kl 17.05
ma olen SUHT-KOHT BEIBE moodi küll, kuid mul teiste arvamusest JUMALA SAVI. ETÄÄÄ, ma isegi ei tea, mida mu sõbrants sellest arvab, aga ma IKKAGIST löön ta POIFRENDI üle. ta on IKKAGIST JUMALAST NUNNU KUTT ja TÄIEGA PANAV! ja homme lähen ma sõbrantsiga virusse TSILLIMA, pühapäeviti on seal ÄÄÄSTE NUNNUD BOIKAD koos, alati vahivad meile järgi LÕUSTAD IRVAKIL :P ISSVER, mulle sealt üks kutt nii meeldis eelmine pühapäev, et terve see nädal koolis ainult rääkisin temast, KLASSIKAD vaatasid mind kui mingit NÕMEDIKKU, NAGU muud TEEMAT pole, EKSÄÄÄ.... aga mul sellest IKKAGIST JUMMALA POHHUI :) ok, ma nüüd panen huuleläiget NATSA, siis olen ÄÄÄSTE NUNNU. mul isegi suur vend, RAIBE, ütles et ma olevat JUMMALASTA NUNNU PRÄÄGU. SÄUUU siis! AAA homme virus NÄEB siis, mind tunneb ära ÄÄSTE ÄNKSA neoonroosa jope järgi ja roosad karvased saapad kah:)
 
irw 17. detsember 2005, kl 17.36
aga SÕBRANTS ja KUTT oleks ka pidand suurte tähtedega olema, DAAAA
 
oi jah 17. detsember 2005, kl 17.48
tulivad, läksivad, peidutasivad
sõisivad kartult ja sousti, pühkisivad palakaga larhvi ka ikke üle
keedekardul
mis on eriti arusaamatu kui inimene ütleb: kuidas sa haigest pärast tööl saad käia? Arusaadavam oleks haigena, või minu poolest kasvõi haigest peast, aga HAIGEST PÄRAST?????
ja inglise keelsete sõnade valesti hääldamine- näit. Judas Priesti kohta öelda dzuudas praist
kui nimetavas käändes öeldakse kohvi, asja nimi on kohv ikka
on ikka väääää? ääää, määäääääää, bööööööö
 
t 17. detsember 2005, kl 18.27
Vait hup.
 
psihh 17. detsember 2005, kl 18.42
NUMMI on eriti ÕÕVASTAV sõna
PUDRUMULK-suu
naljakas sõna on madagaskarimudamölakas
 
Ei kommentaari 17. detsember 2005, kl 19.28
Päikest! (Viimasel ajal kasutusele võetud mõttetu sõnakõlks)
Liblikad kõhus(viitab tunnetekeerisele, kuid seostub mul eranditult haigusega kõhus, näit kõhuussid, või ka käärimisprotsessiga, gaasid.)
essu, prõlla, nibin-nabin (soomlaste kipin-kapin), graanulid, kompaktne,uriin, roe, jne.
 
¤ 17. detsember 2005, kl 20.03
 
9 17. detsember 2005, kl 22.33
väisama,
päädima- mis se on?-hakkama saama või?
selmet-ka kuulsin esimest korda
poliitikud või ettevõtte juhid räägivad:täna oleme siin või see on see koht, kuhu me oleme täna jõudnud.
need ajavad vihale.
kemmerg- ajab naerma.
Veel ajab vihale, kui inimesed ei oska sõna "puder" käänata ja sõna "leim", ma mõtlesin, et kirjaviga.
 
Regina 17. detsember 2005, kl 22.37
Kah rase.Tundub lausa solvav.
Mannetu
Morjendama
Püksikud
Lääge
Pelutav
Puksima
ja üks mu mehe sõber vanuses 40+ ütleb tissivest(prrrrrr)
 
heh 17. detsember 2005, kl 23.10
TUSANE ! vihkan seda sõna :S
 
toru... 18. detsember 2005, kl 01.17
eriti vafffa kui öeldakse mobiili kohta et "pane toru hargile"(nt. kui helistad miljonimängu) no vabandage väga, kus krt siin on toru ja kus on hark???
 
kass 18. detsember 2005, kl 11.25
lõõgastav
ridikül
neiu
mahe
kalla-mehe kohta..öök!
trussikud
 
Baila 18. detsember 2005, kl 18.46
PÄRALE jõudma, MANAMA, MORJENDAMA, SEBIMA ( suhtes olemise kohta) jne jne
 
natasha 18. detsember 2005, kl 20.53
johtuma
tüüne

Tegelikult olen ma vägagi kõigi nende ebatavaliste ja kummaliste sõnade poolt ning arvan, et need muudavad keelt ainult mitmekülgsemaks.
Ja aru ma ei saa, miks SELMET nii paljudes pahameelt tekitab- vaadake kui ökonoomiline see keele seisukohalt on (ega Aavik rumal mees polnud)
 
elku 19. detsember 2005, kl 00.53

KANN- paljud (vanemad inimesed) kasutavad seda sõna laste mänguasjade kohta: " Lapsed, võtame nüüd kannid ette ja hakkame mängima; või "Lao oma kannid mulle ette, vaatame mis sul siin on..." Nilbe kuidagi.

KONKU e pime panipaik- kõlab nii tobedalt ja kurja kuulutavalt

BARDATSHOK- ei tea kas kirjutasin õigesti aga jumala eest miks ei või kasutada selle asemel noraalsemat sõna, nt kindalaegas??

PILU- tobe, tobe, tobe sõna

MUNAPIIKS- kunagi oli poiste seas väga levinud mingi nõme mäng, et teeme munapiiksu.(arvake ära, mida see tähendas...)Hiljutisel suguvõsa kokkutulekul panin tähele, et mõned noorema generatsiooni esindajad kasutasid ka seda sõna, et polnudki ainult meie aegne.

IRF- eriliselt vastik irvitus

KASVÕI LÄBI USSIM...I- mõni inimene iseloomustab oma sihikindlust... kuidagi väga palju kuulda olnud viimasel ajal. Inetu väljend.

MINU NAINE- ei tea aga ei meeldi kohe üldse kui mu kallim seda minu kohta kasutab. Samamoodi ei meeldi ka nimetus ABIKAASA. MEES ja ELUKAASLANE on ok-id sõnad minu jaoks.
Samamoodi on imelik sõna TÜTAR(kõlab liig sarnaselt ühe ropu sõnaga TÜ..A), POEG on ok.
 
Tralla 19. detsember 2005, kl 09.27
Astun Vigurvända parteisse, kui vastu võetakse.
XX-le ütlen, et Lõuna-Eestis läheb tõepoolest piim müredaks ja ongi nii.
Ja üldse, sõnu on nii palju, et on, mille vahel valida. Maitse asi!
 
no 19. detsember 2005, kl 10.50
sekslemine
kunagi lugesin ühest raamatust sellist sõna nagu *hõllandamine*,
siiamaani pole sellele sõnale tähendust leidnud ning keegi pole osanud seletada ka.
 
Jakob 07. juuli 2016, kl 13.14
"uudistoode" on naljakas mingil põhjusel :D
ex-riigiametnik 07. juuli 2016, kl 13.35
Minu jaoks on väga imelik, kuidas mõned naised oma lapsi peepsudeks nimetavad.

Minu jaoks on Peep selline suur, turske ja väheke joomane naabrimees, kellele tema vanemad sihukese narri nime pannud. Aga tema järgi oma pisikesi lapsi ka juba Peepsudeks nimetada - ei ole selles stiili ega hoolivust.
 
judun 07. juuli 2016, kl 16.18
eelkirjutanuil oli enamus sõnu kirjas, mis minul judinaid tekitavad.oli ka päris vahvaid sõnu muidugi, mis naerupahvakaid tekitasid ja arusaamatuks jäid. endal on raske midagi lisada, kuid kordaks, mis minujaoks eriti rõvedad tunduvad. need on selmet. selle sõna tähendust on raske mõista, vähemalt minujaoks. lugesin ka siinkirjutajalt, et on selline sõna olemas nagu urru- väga jube. siis veel kalla, et öeldakse kalli inimese kohta. No ma ei tea, ise ma kasutan lühendeid väga harva ja hüüdnimed ei meeldi üldse. Ju ma olen siis huumori vaene, nagu keegi väitis, kui selliseid sõnu ei kasuta.
 
ja 07. juuli 2016, kl 16.45
uus kolesõna on taristu
 
ei kasuta neid 07. juuli 2016, kl 17.09
Vanad sõnad-väljendid ei ärrita. Neid kasutan meelsasti. Uuema aja omasid minu sõnavaras pole. Panustama, seinast seina, mida iganes, väljakutse, okei, äpid, tüdruksõber jne. Neid on palju tekkinud. Võõrad asjad.
 
hoopis see ajab naerma 07. juuli 2016, kl 17.16
Naerma ajab hoopis nii arulage suhtumine keelesse, eriti vanemasse keelde. Paistab, et te ei tea sellest midagi.
 
Murrak 07. juuli 2016, kl 17.53
Järvamaalt pärit:
vareksed vahtisid katuksel. Mulle meeldib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!