Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kõige koledamad nimed
 
mh 18. september 2006, kl 08.19
 
Merike 18. september 2006, kl 08.40
Lapsena tundus ka Krõõt kole..nüüd aga enam üldse mitte. Üldiselt vanad head eesti nimed meeldivad.

Isiklikult ei meeldi ka kõik need Katsid ja Katad, neid on jah nii kuradima palju. Kristel, Kersti, Kristi - tegelikult ju viga pole, kui jälle teise pilguga vaadata.

Mehenimedest raudselt ei meeldi Uno, see on mul seostunud kogu aeg mingi nõrgamõistusliku olendiga. Ka Tõnu pole just lemmik. Ja naisenimedest - IMBI !!! Tegelikult kasutatakse imbit lausa sõimusõnana ju.
 
Jõeke 18. september 2006, kl 09.05
Meri-ke, kui jube mind sõimatakse juba lapsest saadik ja nii juba aastaid - Imbiks. Võibolla võtan nüüd nimeks Oja-ke, või Tiigi-ke või isegi Meri-ke. Irw.
 
Tika 18. september 2006, kl 09.07
See pole midagi, Inglismaal olles kohtasin inimest nimega Nigel @!#$. Pange Googlesse - ise näete, et tõesti on selline nimekombinatsioon.
 
kass 18. september 2006, kl 09.30
Imb on ju mütoloogias sama mis mardus, kurivaim
Lembitu on armutu.
jne.
ilmselt on paljud nimed mitme tähendusega
 
karin 18. september 2006, kl 10.26
merike, maarika - öäkk
 
merike 18. september 2006, kl 11.07
karin- torin, sorin - väkkk
 
Tiina 18. september 2006, kl 11.48
Ma küll oma nime koledaks ei loe.
Aga no ilmselt maitse ja mõistuse asi :)
Aga mulle isiklikult ei meedi need tämapäeva "moodsad" keerulised mitmest imelukust ja võõrapärasest nimest koosnevad nimed: Lotte Idris, Carina Egerda jms...
 
minule isiklikult 18. september 2006, kl 11.51
ei meeldi: Aita, Adolf, Leonti, Asta, Aasa, Aadu, Sulev, Ott, Peedu, Hilja, Emma, Kaspar jne... oma lastele ma neid kohe kindlasti ei paneks aga võib olla kellegil on teistsugune maitse kui minul.
 
cocci 18. september 2006, kl 12.07
Lotte on väga mõnus nimi ja too uus multifilm on andnud sellele veel toredama varjundi.
 
tädi anna 18. september 2006, kl 12.12
Tegelikult ei saa niimodi küsimust püstitada. Nimed on eri rahvustel erinevad, erinevad isegi piirkonniti ja ka eri aegadel on nad erinevad.
See mis meeldis meie vanaemadele praegusel ajal võib kõlada veidralt meie kõrvadele ja paljudele mitte meeldida aga ka meie lapselapsed ilmselt ei ole omal ajal meie praegustst nimedest vaimustuses.
 
Vambola 18. september 2006, kl 13.19
VOT MULLE KA ALICE EI MEELDI.
eesti keeles a litse, vastik nimi, pealegi tean ühte alitsi, tõeline krõõt
 
Keku 18. september 2006, kl 13.54
Krõõt, Kata, Kati, Mia/Miia, Pia/Piia jms., Hanna (nii tavaline ja igav!), Kleer (nagu liim), Vambola, Emma, Saara ja igasugu Cäthy'd ja muud c'g'd,ä,ö sigitised.

Aivo, Raivo, Sander jms. ei meeldi ka.
 
M 18. september 2006, kl 13.55
Rääkides nimest Nigel, siis PK tuli jutuks, kuidas ühele lapsele oli nimeks pandud Nigel Colin, kuna issi oli suur rallifänn. Ma ei jõudnud ära naerda nohhh...
 
viiu 18. september 2006, kl 14.16
viiuviiuviiuviiu
 
enna 18. september 2006, kl 15.13
Ei meeldi need välismaised massnimed:Kevin,Robin jne.
 
peppe 18. september 2006, kl 16.09
Mulle ei meeldi mitte nimed Kathryyn Külly vaid nende vanemate suhtumine nimepaneku tõsidusse....

Aga üks uskumatult lahe kombinatsioon oleks Ustav-Võitur-Tapper, kahju, et kolme eesnime enam panna ei tohi :D
 
kõblas 18. september 2006, kl 17.14
jap
nigel m.unn täitsa olemas:D

http://images.google.com/images?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rls=SUNA,SUNA:2005-52,SUNA:en&q=nigel%20@!#$&sa=N&tab=wi
 
Anneli 18. september 2006, kl 17.20
Aga mulle ei meeldi nimi Prääks. Kõige nõmedam nimi üleüldse. ja ma õnnitlen neid lapsi, kellele vanemad on nimeks pannud Ondatra, Felicity, Onnela-Eele jne. Ma kägistaks oma vanemad ära raisk, kui mul selline nimi oleks.
 
suhkrupeet 18. september 2006, kl 17.25
Kui nimekandja on sümpaatne muutub ka nimi ilusaks.
 
Ülla-ülla 18. september 2006, kl 22.39
Gürsalea on üle prahi. Ja venelaste Arseni.

Mis paneb vanemad andma oma lapsele nime, mis tuletatud sõnast indlema - Inna, Inno, Innar? Kas on tõesti vaja kogu maailmale kuulutada, millise tegevuse või oleku tulemusena see isik siia ilma tekkis? Kui veel jälgida, millise kalduvuse see nimi kaasavaraks andnud näiteks Inno Tähismaale või Inna Roosile, siis . . .
 
Virginalia-Sepsistella 19. september 2006, kl 14.34
Keeltes võib erinevatele nimedele leida erinevaid kaudseid seoseid räpaste või kaunite nähtustega.Nii labast tõlgendust ei leia kindlasti nt.vene keeles vm.Kole nimi on ikka suhteline näitaja-inimene selle nime taga võib muuta suhtumise nimesse täiesti.Ja kunagi on üks ema pannud oma armsale lapsele nimeks Vahur,Vaike,Hilda,Krõõt...ja need on nt.meie vana-vanaemad,paljudele väga armsad inimesed.Aga praegused Christinad ja Mirabella-Nathalied...neil tuleb veel elada nii,et vaatamata tobedale nimele ka keegi järgnevatest põlvedest veel armsaks peab.
 
Hüüdja 17. detsember 2018, kl 16.40
Aga meil koolis oli selline kelle nimi oli Oliver Kruup. Noh temal oli kohe mitu hüüdnime peale enda nime. Perekonnanime järgi siis kruubipurk siis loe perekonnanime tagurpidi. Ja eesnime poolest oliivi veri. Ja kui see kokku pandi siis oli oliivi veri kruubipurgis
 
kle 20. detsember 2018, kl 03.46
Hüüdja, sa oleksid küll võinud koolis vahelduseks õppimisega tegeleda
 
Vello Vaher 08. juuni 2022, kl 23.19
Aga vot mina sinu arvamusega ei nõustu. Kõik Eesti nimed on väga ilusad ja need väljamaa nimed võiksid ka sinnasamusesse väljamaale kolida.

-Vello Vaher 08.06.22
 
pole nõus 09. juuni 2022, kl 00.43
on ilusaid eesti nimesid ja on koledaid eesti nimesid. samuti on koledaid väljamaa nimesid ja on ilusaid väljamaa nimesid. ja kolida pole sellepärast kellelgi vaja.
ex-riigiametnik 09. juuni 2022, kl 16.39
Krõõt - võtab üks õhem plastmassist kamm ja tõmbab sellega mööda aknaklaasi, ja siis kõik need kammipiid krõõpsuvad ja kriiskavad kooris ja ükshaaval.
Eesti nimi on see seetõttu, et seda sakslaste Gretet korralikult järgi hääldada ei mõistetud, aga taheti ju kuidagi peenemalt saksapärane olla.
 
Viimasel ajal 02. märts 2023, kl 13.01
On selline nimi muutunud eriti populaarseks----simon. Mida selles nimes küll leitakse, et seda eelistatakse kõikidele teistele nimedele!?
 
vaesed lapsed 17. märts 2023, kl 16.32
Peavad kogu elu elama nimedega Mia või Johanna, kindlalt kolenimede esikümnes.
 
ja mis on nendel nimedel viga täpselt 17. märts 2023, kl 16.54
ilusad nimed ju. sa vist oled üks neist kes panevad lastele välismaa nimesi juhul kui nad tahavad välismaal karjääri teha või miskit ....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!