Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
Täitsa Blond 07. november 2014, kl 12.24
Just, ahzooloog...see on elegantne lohakus, kui oskad selle välja kanda:)
jupp, osta endale kuivati!
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 12.30
ma ei salli kortsus riideid ega toas/kuivatis kuivanud pesu lõhna, kiiks noh:/... tuleb lõuad pidada ja edasi triikida :).
 
ahzooloog 07. november 2014, kl 12.47
ma olen väga elegantselt lohakas...peaksite mu kodu nägema, millieid elegantseid mustreid isegi mu tolmurullid moodustada oskavad:D
 
Täitsa Blond 07. november 2014, kl 12.48
kadakas, peale head seksi triigin ma kogu oma pesuvirna hetkega ära, nii et naeratus ei lahku hetkekski mu näolt ja kui veel armunud olen, siis ei puutu jalad kah maad...proovi:)))

Vabandust, kui ma kedagi oma seksiteemaga jälle riivasin, aga ma ei väsi rääkimast hea seksi positiivsest mõjust inimorganismile ja-psüühikale:)
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 13.02
ma pole eluski selle peale tulnud, et peale seksi triikida, vaimuvaene olen vist :). see devalveeriks hea seksi tähenduse, kui peaksin pärast orjama hakkama.

mina luban oma teemas seksist jahuda ja kõigest muust.
aga kui ma viimati armunud olin, siis oli see katastroof, tööl keerasin uskumatuid käkke kokku - õnneks mind ennast see ei häirinud :D.

faunateadlasel on intelligentsed tolmurullid siis :D.
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 13.36
Kummaline. Kellel kuidas tõesti. Peale head seksi tahax nagu veel sexi ja mitte kedagi näha triikrauaga askeldamas. Ja pesuvirna juures..mis mõõtu kellel need aluspüksid siin ongi ja kas nad ilma lapikuks triikimata ei mahu pesusahtlisse kuidagi või?
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 13.46
shrek, teadupoolest on meie kultuuriruumis ja kliimas kombeks kanda enamat, kui niudevöö või aluspüksid :).
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 13.54
Ahsoo. Blondi pesuhunnik ja meie kliima/kultuur. Mis sinna küll mahtuda võiks? Rahvatantsu seelik ja soe aluspesu, villased sokid...mul ei tõuse enam kunagi vist:(
 
Täitsa Blond 07. november 2014, kl 14.03
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ahsoo. Blondi pesuhunnik ja meie kliima/kultuur. M
> is sinna küll mahtuda võiks? Rahvatantsu seelik ja
> soe aluspesu, villased sokid...mul ei tõuse enam
> kunagi vist:(


:DDD
Shrek, minu pitspesu ei kannata triikimist.
Seksi osas olen ma vähenõudlik ja peale head orgasmi kohe teist raksu otsa ei vaja ja ega siis kohe pea ka triikima tormama. Teatavasti püsib seksijärgne heaolutunne kauem:)
Kui tahad mu pesu näha, siis kaeva kuskilt mu kantud pesu ja kingade hinnakiri välja....keegi siin kunagi tundis selle vastu huvi:)
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 14.09
Blond, ei kaeva. Päriselt ka.
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 14.34
shrek - sa lappad ikka mingit klišeede käsiraamatut inspiratsiooni ammutamiseks? ei saa ju olla nii ahtake visioon ühiskonnast?
eriti küündimatu on arvata, et 40-aasta juubelil moonduvad naise kapis kenad riided mammikaltsudeks, keha paisub ja lamborghini maja ees muutub kõrvitsaks?
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 14.43
Kogu ühiskonna 4kümpiseid ma tõesti ei tunne. Siinjuures on õnn mõlemapoolne:-)
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 14.54
minu meelest just väga kahju, sul oleks oluliselt adekvaatsem arusaam naissoost selles vanuses.
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 15.00
No, nii pahatahtlik kohe? Soovid teisele kaela massiliselt naiskogemusi. Eiei, mulle piisab mõnest väga üksikust reaalelus ja ülejäänutest siin:-)
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 15.02
taevake, sa ei pea neid läbi tõmbama ega oimetuks suudlema, visuaalsest vaatlusest parajalt distantsilt piisab täiesti :).
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 15.07
Kustmaalt siis? Korrusmajast, vastast, binokliga või?:-)
 
n46 07. november 2014, kl 15.20
Bond, just nii kaugelt, et see lämmatav armastus peale ei tuleks, mida sa nii kangesti kardad.
vaatan, et äärepealt oleks täku pärast rebimiseks läinud. parem tema pilti mitte avalikustada. muidu upuvad kõik delfitarid lirtsuvatesse unenägudesse.
aga triikimine peale seksi järelmänguna? no miks mitte. kui mees selle väikse asja hopsti ära teeb.
ahjaa, ämm on minust noorem. aga ise ta seda ei aima. pidasime paremaks perekonda mitte šokeerida. peaasi ju, et visuaalses mõttes j.o.k.k.
 
kõrvaltmuigaja 07. november 2014, kl 15.24
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kustmaalt siis? Korrusmajast, vastast, binokliga v
> õi?:-)


eks ikka teiseltpoolt kohvikulauda:D
 
Prioriteedid Paigas 07. november 2014, kl 15.34
Lamborghini kõrvitsaks muutumist ei kujuta hästi ette,aga kõrvitsaid,kes enda daatsiat lamboks peavad olen tihti näinud...
 
n46 07. november 2014, kl 15.40
Shrek pelgab ju kohvikusse minna. äkki peab veel kellegi kohviarve maksma ja see lööks kuu eelarvesse juba piraka augu.

kõrvaltmuigaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks ikka teiseltpoolt kohvikulauda:D
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 15.43
shrekil on allergia kolksuvate lauanõude vastu, seega papptopsid käravad :).
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 17.50
Kusjuures-kui juua kaanega papptopsist, siis on kogu asja väljanägemine esteetilisem, kui mingi poolde joodud kohvitass mingi rõveda vahuvõruga peene daami hoolitsetud sõrmede vahel. Poti sìtavõru on rõve eksole:-)
 
thhhh 07. november 2014, kl 17.53
vaene shrek juba nii väetis eas, et käib ööpoti peal sital? teeb muidugi tigedaks terve maailma peale.
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 17.56
dziisas, shrek - sul on mingi mister monkilik obsessiiv-kompulsiivne häire või? ukselinke avad küünarnukiga ja ei suuda ühel taldrikul vaadata rohkem kui ühte komponenti?
 
Täitsa Shrek 07. november 2014, kl 18.09
Uksi avan kas käe või jalaga muidu, aga kui nüüd diagnoosi ikka väga panna tahetakse (missiis, et patsienti polegi), siis...kas see pruuni serva, rantide ja vahuga kohvitass on peenete prouade meelest tõesti nii kaunis, et selle tagant saab veel siseilust pikki vestlusi pidada? Kui siseilu on ju kaa vähemalt ühest torust samasugune, nagu see tass?
 
kadakajupp 07. november 2014, kl 18.16
meelevaldsed võrdlused, shrek... samahästi võiks küsida, kas pooleldi söödud prae taldrik on kena koos kastmejääkidega või kakaokreemine lusikas naise käes. ja söömise juurde või lihtsalt koos olles on teemade variatiivsus pisut enamat, kui vestlus siseilust.

->> pole iialgi mõelnud, kas poolik kohvitass on ilus või kole, see ONGI poolik kohv - koos suurepärase aroomi, vahuse piima ning mõnus-tuttavliku kohvimaitsega jooki sisaldav anum.

mis papp-ja plastnõudesse puutub, siis neid ma väldin pigem. mulle ei meeldi naftatöötluse jääkroduktidega ennast koormata ning seega eelistan alati klaasi, portselani, savi, fajanssi või roostevaba terast.
 
kõrvaltmuigaja 07. november 2014, kl 18.17
Või tassist joovad vaid peened prouad?:) No tänan diagnoosi eest, kuigi pole eriti peen, ei volüümilt ega kommetelt.
 
kroku 07. november 2014, kl 18.23
Ei ole siin midagi kohvi larpida, niased. Õige Bondi (Shreki) väljavalitu ei söö kunagi, ei joo midagi, on alati valmis peremehe käske täitma kui tal erisoove esineb, koristab ja kokkab Bondi meeleheaks haudvaikuses ning meenutab välimuselt Barbit.:)
 
kadakasupp 07. november 2014, kl 18.39
nonäed siis, ära tasus. varsti saab kadakakeppi teha.
 
n55 07. november 2014, kl 18.42
tulin mõttele, et delfi mehed peaks ühe teatud tüübi kinni võtma ja tublisti tuuseldama. Sest pärast tema agaraid etteasteid sugeneb tõsine kahtlus, kas ja kui normaalseid mehi üldse leidub. Ime siis, et naised kohtama ei julge tulla, ja muud kaebused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!