Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
eee... 08. november 2014, kl 16.10
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ah et kohe tagajalgadele? :D ja loomulikult olen m
> a vaimupuudega, siin ju teistsuguseid polegi.
>
> noh, vähemalt oli sul piisavalt mõistust, et oma a
> rvamus õigesse kohta kribada :).

- kui sul sisuliselt enda õigustuseks mitte midagi öelda ei ole, siis pigem ära vasta. iga hinna eest ja täiesti mõttetu jutuga vastavad (nagu sina kl 15.57 tegid) tõsise vaimse hälbega netitrollid.
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 16.20
mul pole plaaniski end õigustada ja vastan täpselt siis, kui soovin. vaimne hälve on juba mitmeid postitusi tagasi tuvastatud, no mis sellest enam jahuda?
 
kadakasupp 08. november 2014, kl 16.35
 
eee... 08. november 2014, kl 16.36
ma arglikult küsin, et kui sa ise tunnistad et vaimne hälve on olemas, miks sa siis abi otsimiseks psühhiaatri poole ei pöördu, vaid selle asemel siin delfis marutad ?
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 16.45
las diagnoosijad vastavad sulle, mina ei viitsi jahuda. mis see marutamine on? kirjutamine või?
 
kadakasupp 08. november 2014, kl 16.49
jahumine x 2 = marutamine
 
eee... 08. november 2014, kl 17.08
las ma arvan -
sa kadakajupp oled vallaline, sul ei ole meest ega lapsi, ja nίkku said sa viimati mitu aastat tagasi. eelnev sunnib sind ennast delfis välja elama, normaalne naine kellel on pere, lapsed jne ei tee vähem kui kuu jooksul 340 postitust delfis. eksole ju loogiline ? ;)
 
kadakasupp 08. november 2014, kl 17.10
laps tal on, seega mingi 7 aastat tagasi ta ikka nik.u sai.
 
ahzooloog 08. november 2014, kl 17.25
ma usun, et kui teie erinevate kasutajanime alt tehtud postitused kokku lugeda, siis tuleb sama suur või isegi suurem postituste arv.
 
päevapäike 08. november 2014, kl 17.29
Mingil eluperioodil mingite tobedate elusündmuste tõukejõul siin masspostitusi treida on üsna tervendav :) Küll kadakajuppki mujal edasi elab, kui siinne teraapia on mõjujõu saavutanud ;)
 
punapea 08. november 2014, kl 17.58
kuidas see küll saab probleem kellelegi olla, mitu postitust püsinimeline siin teinud on? ei saa aru... :/
kirjutada on ju mõnus, kui mõtted muudkui tulevad ja tulevad ja lähevad:D ruumi siin ju kõigile.
 
Raili 08. november 2014, kl 20.29
kadakajupile mõjub teraapia negatiivselt.aina rohkem ajab mõtetut möla aga ise arvab, et geenius. kahju aga midagi pole parata.
 
tüdind juba 08. november 2014, kl 21.12
mida te railid ja muud loomad inisete siin läbi sinise peanaha? käsib teil keegi teiste mõttetut möla lugeda või?
 
noh jupats 08. november 2014, kl 21.21
tüdind küll, aga logi ikka oma nimel sisse, jupats ;)
 
tüdind juba 08. november 2014, kl 21.27
ravi paranoiat, ajukääbik
 
ajukääbik 08. november 2014, kl 21.40
oot mis mina siia puutun?
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 23.05
oo, mis arutelu ja oletused, nunuh :). võin öelda, et ma ei postita mitte kunagi registreerimata. milleks siis üldse nimi regada?

aga tore, et te teemat sihtotstarbeliselt kasutate :).
 
eee... 08. november 2014, kl 23.12
sa jupp ära nüüd küsimusest kõrvale hoidu -
las ma arvan -
sa kadakajupp oled vallaline, sul ei ole meest ega lapsi, ja nίkku said sa viimati mitu aastat tagasi. eelnev sunnib sind ennast delfis välja elama, normaalne naine kellel on pere, lapsed jne ei tee vähem kui kuu jooksul 340 postitust delfis. eksole ju loogiline ? ;)
 
kadakajupp 08. november 2014, kl 23.19
sul kaashäälikute pakett pole kah muud tegevust, kui netis mu postitusi kokku lugeda? aga "wrong guess", ei hakka mina sulle siin miskit põhjendada, seega arva, mis tahad :).

äkki kuulad pisut head muusikat, mõjub rahustavalt?

 
Täitsa Blond 08. november 2014, kl 23.50
Ma ei väsi ikka imestamast, miks inimene tuleb teisele inimesele ütlema, et sina tohid siin rääkida seda ja toda ja sina ei tohi siin üldse käia.
Või treivad teemasid, kus annavad teada, kui vastikud kõik siin on, aga "mina" lilleke tulin seda pasamerd ilustama.
 
babe 08. november 2014, kl 23.56
Jah. Mina tahan ainult teada anda, et E on endiselt täishäälik :)
 
kaashäälikute pakett 08. november 2014, kl 23.59
jupile -
selgub et sul on vist siiski toimiv organ nimega aju isegi mingil määral olemas. lolli juttu ajasid ainult ühe korra - 08. november 2014, kl 15.28. mulle soovitatud muusikavalik oli igati ok. ja hoolimata sellest et sa regulaarselt nίkku ei saa on su huumorimeel igati säilinud. nimetuse "kaashäälikute pakett" peale ma olen pigem meelitatud kui solvunud, see ei oma tähtsust et eee ei ole tegelikult kaashäälik, mulle sümpatiseerib sinu juures see et sa oskad peale koma tühikut panna. kuula ise ka midagi lahedat -
https://www.youtube.com/watch?v=jMNIvLiCnw8
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 00.00
ups, täishäälik jah :). aga see ei muuda asja antud juhul.
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 00.07
pakett - mul on ausalt ükskõik su oletustest minu suguelu või ajumahu osas.
huumorimeele puudumise üle kah ei kurda - sulle vist kuluks pisut tolerantsust ja pisut rohkem "big picture`t" ära?

laulu kuulan ära kohe, kui eelmine on lõppenud.
 
kaashäälikute pakett 09. november 2014, kl 00.13
kuula ometi lugu ära, minutiga sa seda ometi teha ei suutnud. saan aru et sa valvad pidevalt enda teemat, see on järjekordne tõestus et sul enda elu puudub. sorry, ma ei taha midagi halvasti öelda, aga paraku on see puhas tõde millele ma viitan, mõtle selle peale, jupike ;)
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 00.22
jah, ilmselgelt olen ma online, sherlock :D.
aga huvitav, miks ja kuidas see sulle sedavõrd segav või häiriv tundub, et alates pärastlõunast sa justkui muuga ei olegi tegelenud, kui minu postituste kokjulugemise või erinevate oletustega mu isiku ja elukorralduse kohta?

ok, oletame, et mul puudub igasugune muu elu, ma olen aheldatud käeraudadega internetiühendusega arvuti külge.... postitan siia ja sinna, loen erinevaid portaale - kuidas ja miks peaks see kedagi segama?
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 00.23
ahjaa -lugu... MJ pole mu lemmik ja see versioon oli küll väga andekas, aga ei kõnetanud.
 
viimasele 09. november 2014, kl 10.19
mine homme arstile ja millisele , seda sa tead ise.
 
kadakajupp. 09. november 2014, kl 10.24
Tulen sinu vastuvõtule siis
 
supp 09. november 2014, kl 12.48
võid ka viimasele minna, peaasi et aitab.
samas...võin sulle ka ise vääga head teraapiat pakkuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!