Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 19.22
tänan siiski - teinekord ei postita topelt :).

kuulge nahad, misiganes olluselt või organilt. kirjutasin leebe kannatlikkusega nagu puupeadele selgitades. mingid kõrvalnähud kasvatusest vist.
mul pole mingit soovi siin põhjendada lõputult misiganes teemat. ega aru anda. järgmises postituses leiate te veel sada saiti, mille kohta aru pärite.

mis krt selle eesmärk üldse peaks olema?

ahjaa, lugemismaterjal neurotransmitterite tüüpidest ja nende funktsioonidest ei ole diagnostiline meetod.
 
eesnahk 13. november 2014, kl 19.31
huvitav ju teada, milliseid neurotransmittereid üks ajuhiiglasest kadakas ihas passides taga ajab.
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 19.37
irww... eksogeensed ja endogeensed virgatsained kindlasti ei oma teadvust, et teha endale konto kusiganes portaalis, aga ma pole ka kunagi eesnahka väga intelligentseks keha osiseks pidanud :D.

/mis keiss sul selle iha.ee-ga on üldse, ma ei taipa?/
 
supp 13. november 2014, kl 19.49
aga kas mokad on siis tagemad?
 
eesnahk 13. november 2014, kl 19.57
mokad ei peagi targad olema. peaasi, et ei ripu. no ihas sa kadakas ju veedad peeniste disaini uurides suurema osa päevast. või on mingi muu eesmärk ka?
 
tillinahk 13. november 2014, kl 20.02
kadakas, sa oled kas kirjaoskamatu või valetad? mis kirjutad teemasse kuhu oodatakse vaid väärt mehe otsijate arvamusi.

Re: Naised, mida te olete selle heaks teinud, et väärt mees leida, see on loomulikult kirjutatud ainult naistele kes on väärt mehest huvitatud. -
Täna:
oijahh, "selgroogsed" on ikka väga pika puuga...
by kadakajupp - Saame tuttavaks
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 20.11
eks ma liitusin ülejäänud kirjaoskajatega seal teemas, tee palun neile kah igaks juhuks märkus. võin sealjuures kinnitada, et juuli meheleminekut ja jaani naisesaamist see ei mõjuta kuidagi :D :D.

ihamaniakile - mis krt sa siin passid, kui sa ei suuda muust mõeldagi? ära projitseeri oma fantaasiaid igasse postitusse.
 
supp 13. november 2014, kl 21.35
teistele pole vaja teha. Sina üritad siin ainsana tarka mängida, kuigi silmnähtavalt seda pole!
 
supp 13. november 2014, kl 21.38
nali! ikkagi oled üks targemaid!
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 21.42
vahet pole, mis ma olen või ei - sina võid alati suhelda oma võimalustele vastavalt.
 
supp 13. november 2014, kl 21.49
kahju kadakas...sa ei taipa, et meid on siin mitu...erinevat :(
 
Täitsa Blond 13. november 2014, kl 21.50
kadakajupp
Ma loen ja ei suuda seda fenomeni mõista, miks sina kellelegi ette jääd? Ma saan veel aru, et mina...provotseerin, ässitan ja salvan...missest, et vahel ka paitan ja silun, st olen täiega selle viha ära teeninud, aga sina oled ju lausa lilleke:)
Liiga tark äkki?
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 21.51
mina vastan ju ka erinevatele, kuigi ilmselgelt need nahad on identsed... aga ma ei viitsi siin detektiivi mängida, nõnda kui küsimus, nõnda ka vastus.
 
supp 13. november 2014, kl 21.53
huvitav fenomen jah. loeb palju, parandab vigu, lolle ei ole, tark pigem. aga...väga lihtsate loogikaülesannetega lendab purki.

lihtsalt naine vist?
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 21.54
blond - sellepärast jäängi, et ma ei tee sedasi ning see provotseerib veelgi enam. katsetavad pisut ja siis enam ei viitsi ärrituda. kui endas enesekindlus puudub, siis tahaks ju teisi kah mutta suruda, vana lugu...
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 21.54
oo, supp - millised ned loogikaülesanded siis on? kõlab põnevalt
 
naine38DD 13. november 2014, kl 21.57
Naiste loogikal pole konvensionaalse loogikaga mitte midagi pistmist:) See on südame loogika, soe ja segane....
 
supp 13. november 2014, kl 21.58
ma täna ei viitsi enam, ehk homme. aga ega seda siis ülesandena siin kirjas polnud, ja inimene, kes loogikat ei taba, sellele pole ka mõtet seleta mis see on, kus see vastu tuli jne.
 
supp 13. november 2014, kl 21.59
naine38DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naiste loogikal pole konvensionaalse loogikaga mit
> te midagi pistmist:) See on südame loogika, soe ja
> segane....
jah, loogiline. ma ülesin, naine.
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 22.01
noh, eks interpreteering seab ka piirid - see siis supile.

tähenaine - mind segab naiselik loogika oluliselt vähem, kui enamusi naisi. ei teagi, miks see nii on olnud.
 
supp 13. november 2014, kl 22.04
kõikeoskajana, kõiketeadjana esineb tavaliselt tüüp, kes ei tea mis asjad maamunal peale tema teadmiste veel olemas on.
loogish jupats?
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 22.11
sinu tõde ei ole kindlasti "loogish" - aga kui soovid, siis olgu vastavalt sinu arvamusele.


/kus ma küll ennast kõiketeadjana presenteerisin? ei leia sellist postitust./
 
naine38DD 13. november 2014, kl 22.15
Mind ei sega ükski loogika, alati leiab võimaluse, kuidas sellest mööda hiilida:) Soe naeratus on abiks, näiteks:)
 
supp 13. november 2014, kl 22.17
muidugi sa ei leia. sa ei leia ka ühtegi oma postitust, milles esimese lause mõte oleks vastuolus teise lause mõttega.
sa lihtsalt ei leia.
et paljustki aru saada, tuleb esmalt oma rumalus ära tunda.
 
supp 13. november 2014, kl 22.21
naine38DD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mind ei sega ükski loogika, alati leiab võimaluse,
> kuidas sellest mööda hiilida:) Soe naeratus on ab
> iks, näiteks:)

nii jõuab tõepoolest kaugemale. pikk ja loll vaidlus jääb ära, või annab mees kohe vaidluse alguses alla - pole ju mõtet...see nagu kadakapõõsale hiina keele õpetamine.
 
kadakajupp 13. november 2014, kl 22.30
supp, kui soovid, siis olen rumal. oled rahul? kohe üks rumalamaid isendeid ning peaaegu loogikavaba, vaevu suudan elektrilülitigi üles leida, kui pimedaks läheb. loll, mis loll.

aga mind huvitab hoopis see, miks ja kuidas see sind sedavõrd segab? ise sa siia teemasse tuled, kirjutad ning kui mu vastan, siis hakkad tiitleid jagama? mis selle asja point oleks kah, seleta rumalale?
 
eesnahk 13. november 2014, kl 22.46
jupats, kliitori ikka leiad üles kui pimedaks läheb ja neurotransmitterid möllavad?
 
supp 14. november 2014, kl 17.20
ma ei soovi seda, ma soovin, et sa oleksid päriselt tark. mitte ainult, et sulle endale tundub nii.

lihtsamast loogikast rääkides, siis mind ei sega siin miski, ega keegi. tegid sina teema ja jagasid välja veksleid, siis on ju LOOGILINE, et ilmub mingi tüüp, kes seda kõike testida soovib.
ilmub teema ja loogika kohaselt ilmuvad sinna ka postitused. kõik postitused ei ole tagantkiivad, on hoopis ilkuvad, mõnitavad, naljakad.
kui sa seda kõike ei eelda, mis oleks aga loogiline, siis siit järeldus - sul puudub elementaarne loogilise mõtlemise võimeksus.
nüüd...loogiline on, et sul ei jõua minu postituse täpne mõte kohale. hulga loogilisem sellest, et sa asjale pihta saad.
kõik see ei ole solvang. loogiliselt võttes on sinu esmane reaktsioon sellele postitusele solvumine, tahe tagasi teha. ja sa valid 50:50- kas panna pasunasse või jääda leebeks.
kas tutvud kah?
:D
 
kadakajupp 14. november 2014, kl 17.35
ohh, supike - nagu ma olen öelnud, siis tegin teema ilma eeldamata midagi. mind ei sega ega häiri ükski postitus siin, ok, mõni ajab itsitama küll... teema tegin, et oleks vähem risu minu aadressil teiste teemades ja miks mitte ka asjalikumat teksti - ehk siis kõige jaoks.

ma ei tea, mis kvalifitseeruks päriselt targaks ja mis mitte. olen nagu olen, mina pole endale hinnangut andnud, seda on teised teinud.

tagasitegemise iga jäi mul vast sinna kuskile lasteaia-vanusesse :D.

ahjaa, nagu teemas mainitud, siis endiselt ei tutvu - ei siin ega ka iha-s või mis see kellegi soovnimekiri eespool oligi.
 
supp 14. november 2014, kl 17.41
see viimane osa oli nali, arvan, et kõik saavad sellest aru. lihtne nali ja loogiline on, et saavad. aga sina mitte :D

vaevalt saan ma oma posti teele läkitatud, kui laksti - vastus olemas. passid, päevad läbi passid siin ja valvad. loogiline ju.

kas sa ei hangiks endale elu? mis see minu asi on, eksole ju, küsid sa...loogish.

okei. võtan madalamaks, et ikka sina kaugele paistaksid. kuskil eespool, veel kadakasupina tõstsin su kukile, et sind kaugemale näha oleks. see sulle ei sobinud. formuleerime siis ringi - et sina kaugemale näekid :D

ma enam ei tee(väiksematele liiga)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!