Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
Trx 06. jaanuar 2015, kl 18.59
nii hea et ka siin saab tutvuda!
 
i6 06. jaanuar 2015, kl 21.57
kas keegi sooviks IPhone6 must, 590 eur uus karbis?
 
mustusele 08. jaanuar 2015, kl 15.36
Ootame et püsisõltlased püsiks oma mustusega siin teemas, ja väljapoole ei tükiks
 
eelmisele 08. jaanuar 2015, kl 15.39
püsi siis siin teemas, mida sa lamised iga nurga peal nagu õlleklaasis hulpiv kubemetäi.
 
mustusele 08. jaanuar 2015, kl 15.47
Ootame et püsisõltlased püsiks oma mustusega siin teemas, ja väljapoole ei tükiks.
 
kadakajupp 08. jaanuar 2015, kl 16.13
sina sarisaastaja arvad tõsimeeli, et päev läbi anonüümseid lagapostitusi tehes oled kuidagi õilsam või meeldivam? ei ole, paraku.
 
demagoogile 08. jaanuar 2015, kl 17.00
Ootame et püsisõltlased püsiks oma mustusega siin teemas, ja väljapoole ei tükiks.
 
mustusefoobikule 08. jaanuar 2015, kl 18.00
nüüd tõmbad hüpetega uttu siit, peerupüks. su ip on juba teada ja kandilised poisid sul varsti ukse taga.
 
kuidas mustus maitseb? 08. jaanuar 2015, kl 23.08
mustusefoobikule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nüüd tõmbad hüpetega uttu siit, peerupüks. su ip o
> n juba teada ja kandilised poisid sul varsti ukse
> taga.


Ootame et püsisõltlased püsiks oma mustusega siin teemas ja väljapoole ei tükiks.
 
kuidas mustus maitseb? 08. jaanuar 2015, kl 23.56
Mulle endale maitseb hästi. Oootame fekalismiklubisse uusi liikmeid.
 
jupile 29. jaanuar 2015, kl 23.10
kuidas on läinud?
 
kadakatupp 29. jaanuar 2015, kl 23.12
pole küll jupatsil jalgu hoidmas käinud, aga karta on, et mängib endiselt pipratuppe.
 
kadakajupp 29. jaanuar 2015, kl 23.24
kes krt selle välja kaevas, ah?

aga tänan küsimast, mul läheb hästi. mingi uitmõtte ajel läksin trenni ja imelikul kombel see isegi meeldib mulle. selline "uus hingamine" vahelduseks rutiinile.

jupats - misiganes sa täpsemalt silmas pead, aga ühiskondlikuks kasutamiseks ei ole ma tõesti :D.
 
to 23.10 29. jaanuar 2015, kl 23.24
supp sina vä?
 
kadakatupp 29. jaanuar 2015, kl 23.29
ahaa ikka võtsid mu nõu kuulda tupekuulitõuketrenni suhtes. tubli, jupats!
 
eurostrip 29. jaanuar 2015, kl 23.36
kumma kasuks otsustasid lõpuks kas pole dance või lap dance treeningud?
 
nii intelligente 30. jaanuar 2015, kl 10.41
räägi veel midagi =)
 
n46 30. jaanuar 2015, kl 10.54
jupp,
eks praegu ongi õige aeg rannahooajaks tagumik trimmi saada. kevadeootus ripub õhus. isegi mu hädine kohvipuubeebi on aknalaual äkitselt rohelisi lehekesi mühinal kasvatama asunud. sul juba näpud ei sügele? neid rohelisi pean silmas.
 
tampere 30. jaanuar 2015, kl 11.12
milline tampoon on kõige inteligentsem?
 
kadakajupp 30. jaanuar 2015, kl 11.54
mul pole tagumikul häda miskit, treening on lihtsalt füüsilise koormuse puudumise kompensatsiooniks.kindlasti mõjub see ka kannile positiivsemalt, gravitatsioon krt ei halasta ei paksudele ega peenikestele :D. kuna trenniskäimine hakkas kangesti meeldima, siis lähen vist lisaks pilatest ka proovima.

mis sügelemisse puutub, siis oi kuidas veel :). mul vaimusilmas peenrad juba paigas peaaegu ning igasuguseid ideid erineva kraami kultiveerimiseks.
 
küss 30. jaanuar 2015, kl 13.52
miks bloogi tegid tutvumise foorumisse?
 
kadakajupp 30. jaanuar 2015, kl 14.08
küss - loe esimese lehe esimest posti.
 
ohooo 30. jaanuar 2015, kl 14.13
kadakas : kas sületantsu- või postitantsutrennist on reaalset kasu ka juba tõusnud...ma mõtlen meeste võrgutamises?
 
Igav 30. jaanuar 2015, kl 14.19
http://www.igav.ee/motteterad/miks-mehed-armastavad-naiste-tagumikke-nappida?id=70663109

Selline võiks olla treeningute lõpptulem, kevadel tuleb sul kadakajupp delfi terava silma ja keelega meesžürii ette astuda, seega kaua enam pole sul aega jäänud, ole visa ja sihikindel.
 
kaevur 30. jaanuar 2015, kl 14.25
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes krt selle välja kaevas, ah?
>

miks kaevamine halb oli?
 
n46 30. jaanuar 2015, kl 14.28
terve ja tselluvaba keha mõjub vaimulegi virgutavalt. lohutav muidugi teada, et gravitatsioon ei jäta puutumata ka terava keelega meesžürii nürisid nokse ja õllelihaseid. et näidaku aga enda biitsepsid ja sixpäkid ette. selliseid adooniseid tagumikke hindama ei lasta:
http://www.dravenstales.ch/wp-content/uploads...

jupp,
ära siis melissi kevadel külvata unusta! kust sa muidu kurgiseemneid hangid või tead äkki mõnd head mõruainevaba sorti soovitada?
 
kadakajupp 30. jaanuar 2015, kl 14.30
kus on kirjas, et ma sellises trennis käin?

ja mul on tunne, et minu anatoomia pole pildil oleva näitsikuga piisavalt sarnane, et samasugune saaksin välja näha. trennis käin liikumise pärast - mulle meeldib mu tagumik niigi. zürii ette pole plaanis astuda, minge hinnake kuskil lihaletti, kui ilmtingimata tarvis hinnata.

kaevamine... no näed nüüd, küsivad kah igasugust ja muudkui vasta.
 
kadakajupp 30. jaanuar 2015, kl 14.34
mõruvabad on vast enamus, aga oleneb pinnasest ja kastmisest. mul oli muuhulgas ka paar taime "adamit", krobelise koorega ja väga saagikas, aga neid kuramuse minikaktuseid ma enam ei pane, värskelt söömine oli koore paksuse tõttu vägagi kaheldav. alfa-alfa on hea kurk, pisikeste seemnetega.


need siis avamaa sordid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 30.01.2015 14.34.
 
tallinna targutaja 30. jaanuar 2015, kl 15.22
kadakajupp

Enda arvates võid sa ju olla piisavalt prink aga kui kriitiline ja õige hindaja üks naine ikka olla enda keha suhtes saab ? Lgp. agronaised teile spetsiifiline küsimus. Millal till tõuseb ja hernes keppi tahab ?
 
kadakajupp 30. jaanuar 2015, kl 15.32
jah, eks me hinnangud endi kohta ole ikka rohkem või vähem subjektiivsed, aga mis mul kellegi objektiivsest hinnangust?
siiani pole veel rannas kividega loobitud ning mul on muudki teha suvitamas olles, kui oma taguotsa meeldimise/mittemeeldimise pärast muretseda.

tilli ja herne puhul sõltub, millal neid on külvatud ja temperatuurist/pinnase niiskusest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!