Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kirjuta veel 03. veebruar 2015, kl 19.45
nii haritud! =)
 
ei vingu :) 04. veebruar 2015, kl 20.02
huvitav, mulle ei tundu tanja sugugi sellisena ehk siis subjektiivsus määrab ikka päris palju.

mis te näiteks birgit õigemeelest või merle palmistest arvate? jätaks vanuse kallal näägutamise välja (shrekile).

teemaalgataja vist siin enam lugemas ei käi, aga igaks juhuks - milline tüpaaz sulle meeldiks, teemataja?
 
Kirsi Moos 04. veebruar 2015, kl 20.14
teemaalgataja aurutab nahka nooreks, see on vanemate daamide uus trend, kas sa siis ei tea seda ja kellel nüüd enam aega siin aega surnuks lüüa, varsti kevad käes?
m. palmiste on vanuse poolest teemaalgataja jaoks tütar ja b. õigemeel tütretütar, ühesõnaga hoopis teine generatsioon, väga raske võrrelda.
 
ei vingu :) 04. veebruar 2015, kl 20.16
nii omanäoliselt väikse tähega lauset alustada, nii lahe ja unikaalne!
räägi veel =)
 
kadakajupp 04. veebruar 2015, kl 20.18
oijeahh :D. palmistest olen 8 aastat noorem ja õigemeelest 10 aastat vanem. ja oleksin tänulik, kui suvalistest teemadest siia mu postitusi kontekstiväliselt ei kopeeritaks.
 
tupp 04. veebruar 2015, kl 21.03
Olen materiaalselt kindlustatud, haritud oma erialal edukas mees, kes peab lugu spordist ning hindab maitsekat välimust nii enda, kui naise juures. Huvitab pikemaajaline suhe ja tulevikus kooselu, mitte ühekordsed sponsorlusaktid. Armastan mõõdukat luksust ning kutsun sind seda endaga jagama. Võiksime käia spas, teatris või võtaksime ette citybreaki mõnes Euroopa linnas. Kulude kandmine ja soovi korral sinu toetamine on enesest mõistetav. Kui sa oled naiseliku keha ja välimusega kuni 50 aastane naine ning minu kuulutus oli huvipakkuv, siis võta ühendust. Teeme koos talve elamisväärseks!
 
kadakajuüpp 04. veebruar 2015, kl 21.49
oi kurat, selline lahe kakaloopimise teema, nimetutega pealegi...oot, ma püüan ka kohe kvalifitseeruda :D

http://www.youtube.com/watch?v=968ByXQcz44
 
* 04. veebruar 2015, kl 23.08
Palun vabandust! Soovitasin heast südamest, sest siin on palju naisi, kel meestega õnne pole ja närvid püsti. Mul neist kahju lihtsalt.
 
* 04. veebruar 2015, kl 23.24
Andestust aga kui mina olen paha, siis Sina ju paljundad ja levitad paha!

Ps. Lisette on hea, tutvuge.
 
* 04. veebruar 2015, kl 23.40
* Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Andestust aga kui mina olen paha, siis Sina ju pal
> jundad ja levitad paha!
>
> Ps. Lisette on hea,
> tutvuge.

kupeldajast roojaja, edastasime mitmekordselt sinu sõnumi õigetesse teemadesse. Palun austada teisi inimesi ja mitte rohkem sõna võtta tutvumise teemades.
 
mh 04. veebruar 2015, kl 23.52
Permise kasutaja nimi on kaaperdatud .. urr küll :) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Head ööd kõigile püsikatele või siis mittepüsikate
> le ja kasutajanime "varastele". Ilmselt sai keegi
> nüüd õnnelikuks, kui mitte orgasmi :) Igatahes pal
> ju õnne :)
>

kas kaaperdamine häirib?
 
nh 05. veebruar 2015, kl 13.24
sa ei tea lapsepsühholoogiast ja lapsearenguteooriatest mitte midagi. Isiksus on suures osas kaasasündinud, suur siga oli ju lapsena pisike siga, suur psühhopaat oli juba lapsena väike psühhopaat jne.
 
22N printsess 05. veebruar 2015, kl 17.49
Sooviksin siis tutvuda mehega vanuses 30-35, kes oleks pikka kasvu, musklis, viisakas, rikas (et ma ei peaks metallraha lugema) ning peab oskama arvestada naise soovide ja vajadustega.

Endast siis mõne sõnaga: meeldib facebookis olla, muusikat kuulata, shoppamas käia, telekat vaadata. Sporti väga ei tee. Tööd hetkel pole. Mul on eelmisest suhtest 1 laps, kelle isa oli joodik ning suri alkoholimürgitusse. Sellepärast tahakski, et unistuste prints ei jooks üldse alkoholi.

Ma ise olen lühike ja mitte just kõige saledam... aga oma unistuste printsi jaoks võin muutuda küll.
 
ohhissaristivägi 05. veebruar 2015, kl 21.31
mida sa veel ei taha, äkki peaks su alumist otsa kah harima kui sina fb.-s aega surnuks lööd?
 
juhaN 05. veebruar 2015, kl 21.35
Pasanteeria aga mitte kolumn
 
kadakajupp 05. veebruar 2015, kl 21.38
vaata juhaN - ma paraku ei saa valida, kes siia mida tekitab, algne mõte polnud tõepoolest niisugune. aga vast elad sellegi üle, eksole :).
 
juhaN 05. veebruar 2015, kl 21.43
Tunnen kaasa su suurele murele aga ma läheks nüüd voodi ära puhkama kui sa lubad.
 
kadakajupp 05. veebruar 2015, kl 21.45
ole lahke tegemaks mida iganes sa soovid, v.a lihtsalt teemade läbustamine :).
 
ei vingu! 05. veebruar 2015, kl 22.21
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ole lahke tegemaks mida iganes sa soovid, v.a liht
> salt teemade läbustamine :).

räägi kas sulle ei meeldi veel midagi? :)
 
Shrečk 06. veebruar 2015, kl 14.04
Shrečk 06. veebruar 2015, kl 13.49
Mida see arst tupevarestele ikka öelda oskab-maania ja permanentne rahuldamatus pole ravitav. Eks tule vötta neid siin paratamatusena ja oodata, kuni nad oma täitumatuses kas popcornina plaksuga löhki lähevad vöi muidu kuhugi ära vajuvad. Pole nende elugi meelakkumine, igalpool löntis riistad ja miniviinerid, tohletanud vanamehenässid ja aseksuaalsus. Ei aita ka oma täku ette kujutamine enam. Höörita oma pontsakat tagumikku kui tähendusrikkalt ja seksikalt tahes vöi loobi jämedaid kintse risti üle jala.
 
kebernadze 06. veebruar 2015, kl 14.09
kebernadze 06. veebruar 2015, kl 14.07
füürer, see jutt oli sulle mõeldud. kui muidu aru ei saa, siis võta asend sisse ja peereta endale suhu, seni kuni mõjuma hakkab.
 
tõde 06. veebruar 2015, kl 14.59
mis sa Sid üldse vaevud midagi selgitama, nagunii sellest aru ei saada. lühidalt veelkord- keerad hullemat pa'ka kokku kui ennem siin oli, oledki põhi roojaja siin, täpsustus mage roojaja.
 
viimasele 06. veebruar 2015, kl 15.10
ime lutti.
 
kadakatupp 06. veebruar 2015, kl 15.46
tegelikult on tore, et toredaid teemasid pidevalt tõstetakse. jääb otsimise ja kerimise vaev ära.
kui mõnel aju ehitus selline, et suhtlemise asemel on võimeline ainult verbaalset puuksu tekitama, peab lihtsalt kaasa tundma.
 
kadakajupp 06. veebruar 2015, kl 16.27
tupsik, kuidas sa siis aru ei saa, see on missioonitunne - et tutvujad saaksid rahus tutvuda, siis tuleb püsikad välja süüa, ise kordades ajuvabamat teksti genereerida ja voila!, perekonnaseisuameti ukse taga on kilomeetrine järjekord registreerida soovivatest tutvujatest.
 
kadakatupp 06. veebruar 2015, kl 18.58
peale seda missioonitundest kantud verbaalset okselaviini pole siin ükski inimene enam tutvunud, enam kui kindel. ennem kaovad tutvujad kui püsikad. umbrohi on visa!
 
kadakajupp 06. veebruar 2015, kl 20.11
püsikad on piisavalt kaua kadunud olnud, aga tutvumise asemel on siia hunnik jama tekkinud....
mansion ghost 06. veebruar 2015, kl 20.22
Eks püsikatel tuleb ajutiselt positsioon loovutada foorumis vohama hakanud kõrgemale inelligentsile.
On teda käibetõde, et ühest nuhtlusest lahtisaamiseks tuleb see asendada veel hullemaga :D)
 
.. 19. veebruar 2015, kl 21.54
 
etskae 19. veebruar 2015, kl 22.05
kärbsed juba välja tulnud, üks on isegi ekraanile mõne punkti juba pannud, pühin ja pühin ekraani aga shitt on kinni mis kinni klaasil
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!