Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
etskae jah 19. veebruar 2015, kl 22.09
see sitategija ju ei keegi muu kui üks ahjulalune. ta enda kommentaarid ka kõik üleöö kärbsesitaks muutunud:D
 
.. 21. veebruar 2015, kl 17.22
 
to .. 21. veebruar 2015, kl 17.44
sulle kah sama;)
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 21.10
Mina sooviks küll sellise naisega tutvuda. Võtsin kogu jõu kokku ja lugesin pool sellest kolumnist läbi. Alustaks tagasihoidlikult. Püsielanik siin ma ei ole.
 
kuuleah 21. veebruar 2015, kl 21.14
kui lugesid hoolikalt, siis oleksid pidanud vististi aru saama, et jupp ei tutvu siin ega mujal hetkel.
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 21.26
Seda ei lugenud, ma ei usu, et üks naine ei huvitu üldse meestest. Ma ei usu, et mina võiksin mõnele naisele probleemiks olla, pigem toetaks sellist naist igati.
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 21.28
vat kui nummi - kosilased ja kosjasobitaja kah kohal :D.
aga jätkake, ärge laske mu kommentaarist end segada.
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 21.29
Tere.

Mina palun tutvuda sinuga.
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 21.38
tere, tagasihoidlik mees - kosjasobitajal on paraku tutvumise osas õigus.
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 21.44
Mis siis juhtus?
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 21.45
Lahkame koos mehi?;)
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 21.52
sohh, ei juhtunud midagi erilist, lihtsalt eelistuste küsimus. mis neist meestest ikka lahata, eks iga inimene on olenemata soost erinev - üldistusi pole ma kunagi armastanud :).
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 21.53
Kas sugude eelistused, mis nii pop paistab olema?
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 21.58
ohh ei, seda mitte. pealegi homoseksuaalsus on olemas olnud vist sama kaua, kui inimkond. ma ei arva, et seksuaalsed eelistused oleksid trend, pigem siiski loomupärasus.

miks sulle pähe ei mahu, et ma suhet ei soovi?
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 22.00
Kuni elu lõpuni või on siiski tegemist mingi ajutise barjääriga?
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 22.03
ei oska pakkuda - võimalik, et homme või aasta pärast otsustan teisiti. hetkel arvan, nagu ütlesin.

ehh, miks mulle tundub, nagu see oleks mingi puue, kui suhteid ei soovi?
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 22.10
Need on vanad haavad mis Sind segavad tutvumast? Ma ju olen nõus sinuga sellest rääkima, ega sa ometi päris paranoiline meeste suhtes pole? Usu, natukenegi sõprusesse.
 
mul 21. veebruar 2015, kl 22.14
mul sama asi, alates vanematest kuni töökaaslasteni ei suuda mõista, alguses harjumatu aga pärast on selline mõnus vabaduse tunne, juba mitmes aasta, järgijooksjaid küll aga mitte ei taha.targemad on öelnud, et inimloomus on ikka mõeldud paaris eksisteerima:)
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 22.17
Pagan, mina oskan ju ka vabadusest rõõmu tunda ja nii peabki olema. Liigne klammerdumine ei sobiks ka mulle.
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 22.19
Tahan vaid ise vahel õnnelik olla ja oma partnerit õnnelikuks teha.
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 22.25
ei sega mind mingid vanad teemad, lihtsalt mulle meeldib hetkel sedasi olla ja elada. õnnelikkus ei sõltu ainult kellegi olemasolust oma elus.
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 22.29
Kellega sa enda rõõme ja muresid hetkel jagad kui küsida tohib, keda sa usaldad?
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 23.00
üsna isiklikud küsimused siinses keskkonnas, aga hetkel arusaadavalt ei jagagi neid kellegagi, pole sedasorti vajadust. vahest mõnda head emotsiooni sõbrannaga.

mind ahistaks kellegi ootus millegi jagamise osas, päriselt.
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 23.02
Mingi väljund peab inimesel olema. Ma ei usu, et kõik emotsioonid jäävad inimese sisse.
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 23.08
Kuna pole võimalik privaatsemalt suhelda siis vabandan sinu ees, et tekitan ebameeldiva olukorra. Saan aru, et oled siin keskkonnas populaarne naine ja ma ei soovi sinu mainet kuidagi kahjustada?
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 23.14
populaarne ma küll ei ole, vähemalt mitte naisena ega vist ka kasutajana, aga see selleks.

mis väljundisse puutub, siis suhe pole kindlasti ainuvõimalik viis selleks. sinu kirjeldus "emotsioonide sisse jäämisele" viitaks justkui kellegi teise piksevardana kasutamist?
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 23.20
Naisena oled väga huvitav. Mitmekülgne minu arvates. Sõbrannaga jagada midagi isikliku on natuke rabe teema, kas sa ei arva?
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 23.25
ei arva, jagan asju, mida tahan jagada. neidki on vähe. mulle ei käi üle jõu ka jagamata jätta ;).
 
tagasihoidlik mees 21. veebruar 2015, kl 23.29
Ja ülejäänud? Huvitavalt kinnine iseloom on sul, täpselt nagu minul. Kahjuks ei oma ka mina kedagi sellist kellega kõike jagada aga ma ei tunne samuti selleks suurt vajadust. St. hingel ei ole mingit koormat, räägin täpselt nii palju kui on paras.
 
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 23.52
ülejäänute osas sobib sinu vastus samahästi, kui minu oma. pole tarvidust ennast laiali laotada, thats it.

iseloom vast pole kinnine, olen pigem valikuline ekstravert :D.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!