Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Noh, välismaa eestlased - mida hetkel teete?
 
kalahari 15. august 2011, kl 17.48
Millega hetkel tegelete? Mis plaanis veel?

Mina tööl ja tubli inimesena ikka suutsin omale lasta augu pähe rääkida, et terve see nädal oleks tiba kauem...
Hetkel (peale arvutis jõllitamise) lugesin kokku kõik kirjaklambrid topsis. Sain 104.
 
Niuts 15. august 2011, kl 17.54
Plaanin puhkust oktoobrisse aga ei taha üksi minna ja siis räägin tuttavatele ise auku pähe, et keegi kaasa viitsiks tulla:))
 
mina 15. august 2011, kl 18.15
Mina aga puhkas kodumaal,augusti lõpus jälle välismaale tagasi.
 
mimm, aga vana 15. august 2011, kl 18.36
Loeks ka seal kaugel kasvõi kirjaklambreid kui raha makstaks selle eest!:)
 
kalahari 15. august 2011, kl 19.09
Mimm (ei usu, et vana) -
Otseselt klambriloenduse eest ju ei maksta, aga vahel natu-natuke salaja ju võib. makstakse ikka suurte teguse eest..
 
mimm, aga vana 15. august 2011, kl 19.11
Vana siiski, sest 56, 63 juba vanur :)) Ei mina enam suuri tegusid tee aga mõnda hallipead paitaks vahel küll:)))
 
kalahari 15. august 2011, kl 19.16
Halli pead austa ja kulupead kummarda.... või kuidas see oligi?

Vana on ju inimene siis, kui või suus ära ei sula.
Nende naftamaitseliste margariinidega ei tasu katsetada, pärast kraabi spaatliga rasva kurgulaest kokku ja kellele sellist mäkerdamist vaja on.
Vat Jane Fonda(73) kutsub kõiki "vanureid" üles seksitegudele. Eks seegi ole selles eas "suur tegu".
 
Hispaaniast 15. august 2011, kl 19.40
Lösutan kodus diivanil ja nokin arvuti taga tööasju, õues on meeldivalt jahedaks läinud- 32 vaid, varsti lähen nö õhtule, lapin läpaka kokku ja viskun korraks basseini, et siis kohaliku kombe kohaselt nii umbes üheksast alates midagi hamba alla vaadata... raske elu ikka tõepoolest :)
 
K. 16. august 2011, kl 08.20
Õpin USAs, detsembris jõuludeks Eestisse.. ei jõua ära oodata!! :)
 
talent 16. august 2011, kl 13.23
Istun tööl, samal ajal uusi geniaalseid plaane treides. Oh, olen mina ikka andekas! Näiteks panin juustuleva mikrouuni asemel käekotti ja otsisin teist jupp aega taga...
 
talent 2 16. august 2011, kl 14.01
Kah tööl... homme jälle tööl. Puhkust on veel nädala jagu ees aga Eestisse ei söida. Peab mötlema veel, kuhu minna puhkuse ajaks. Kodunt ära igaljuhul...
 
Merje 16. august 2011, kl 20.16
hetkel vaatan kanal 2 uudiseid elan Tamperes.
 
iiris 17. august 2011, kl 00.56
Kallasin teise klaasi veini endale ja naudin vaikust. Lärmakas töönadal seljataga ja vabad päevad ees. Meest ootan ka koju, peaks tunni ajapärast jõudma.
 
georg 17. august 2011, kl 13.35
keppisin üht soome naist just. õhtul lähen baari - äkki leiab mõne veel.
 
mai 17. august 2011, kl 15.05
kuulan Daughtryt ja hakkan raamatut lugema, oues liiga palav +37 vilus ....
 
krissu 17. august 2011, kl 17.27
Mõtlen, kas peale tööd ja trenni juua õlut või valget veini. Töömaja uks sulgub mu taga alles kl. 20...
 
soomes 17. august 2011, kl 21.30
Vaatan mingit seriaali, naudin vaikust. Hommikud algavad siin majas juba 5st mõnel ja siis loota et vaikselt, ehh ei. Aga mõnus on küll, täna päike tuli jälle välja;)
Töö on kella pealt nii nagu peab, ei minutitki kauem;D
 
talent 20. august 2011, kl 13.53
Sõin just omakorjatud kukeseentest kastet ja tomateid ja nüüd hakkan koristama. Siis tuleb trenn, külm vein ja Poirot´. Kui viitsib, teeks õhtul sauna ka, a kes seda ette oskab ennustada.

Head taasiseseisvumispäeva Eestisse!
 
talent 20. august 2011, kl 23.06
Saadanas... täna polnudki ETVlt Poirot´ d.

Laulsime vabadusele kaasa - armas!
20a. tagasi olin ma juba mujal.. Aga sündmuseid tean, sest paljud sugulased pidasid vajalikuks omi emotsioone kajastada ja hiljem "mälumänge" korraldada.

Ilusat jätkuåidu ja esmaspäeval näeme!
 
kertu 21. august 2011, kl 02.22
lopetasin too kuskil kuue ajal, koju joudsin kell seitse. soin ja tegin endale uhe koksi. kerisime mehega nurgakale kerra, kuunlad polema ja vaatasime bee geesi kontserti algusest lopuni ara. nuud kaisin luuer korras , kohe voodi ja magama. ilus ohtu ja homme hommik veel ilusam.
 
maire 23. august 2011, kl 20.02
imesin jormal m.nni, nüüd peaks hispaania reis kindel olema. raske, aga huvitav.
 
kontorirott väljamaal 23. august 2011, kl 20.57
Istun päevad läbi kontoris ja õhtuti kodus, 40-kraadise kuumumusega ei ole erilist soovi "värske" õhu käes ringi liikuda...
Ootan juba pikisilmi oktoobrit, mil saan vanalinnas jalutades seda mõnusat külma õhku sisse hingata :)
 
kontorirott väljamaal 23. august 2011, kl 20.58
Oi, kuumumusega :)
Kuumusega ikka.
 
bro 23. august 2011, kl 23.09
Sügan kotte ja mõtlen magama minekule
 
keelepede 24. august 2011, kl 00.48
bro on rootsi keeles sild... aga muidu, eluke Rootsis on BRA!
 
soomest 24. august 2011, kl 10.59
Tööl. Söön viinamarju ja vahin silm punnis uuenenud Delfit. Täiesti ebaoluline uuendus see pohlamoosivärviline taust ja ümberpaigutatud foorumiteemad.
 
onjh 24. august 2011, kl 16.43
Nõus, nüüd tee krt kõike siin ringiga. Edasi ja tagasi kui tahad teisi foorumi teemasid ka lugeda. kes see geenius oli ka.
 
monika 26. august 2011, kl 00.53
peletasin rebaseid aiast välja.Tobe naaber viskab oma toidujäänuseid yle aia ja rebased kohe jaol.
 
kah monika 26. august 2011, kl 20.31
mina igatsen oma meest ,kes on ka soomes tööl .aga minust 400 km kaugusel.aga miagi pole teha ,varsti õnneks tuleb koju
 
a 27. august 2011, kl 12.32
üritan suitsu kokku keerata... filter ja paber ja tubakas ja .. eh.. annab ikka nikerdada, et normaalne saaks:)
magama vaja minna.. kah kuum päeval.. ei kannata õue minna..küprosel siis
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!