Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Poes kassapidajana
 
astepaju 17. jaanuar 2017, kl 14.13
Olen näinud mitmes kohas kassas eestlasi (Helsingis ja selle ümbruses). Olen püüdnud ise kah poodi tööle saada ja otsinud tööportaalidest kuhugi Marketisse töökuulutust, aga asjata. Silma on hakanud rendifirmad kes pakuvad sellist täna siin ja homme seal ja võib-olla nädal aega polegi tööd, seega ei usalda neid. Nüüd ongi küsimus nendele kassapidajatele/müüjatele et kuidas olete saanud omale selle koha ja kas on keegi ka rendifirma kaudu tööl? Praegune töö on ammendanud ja otsin seega uut kohta.
 
fui 17. jaanuar 2017, kl 17.42
see on kõige madalam tase kas sa oled biomass, mine kooli õpi saa parem amet või tee muud tarka
 
maniila 17. jaanuar 2017, kl 18.43
fui võiks ise ennast täiendada. keeleoskus 3. klassi tasemel. FUI:(
 
to maniila 17. jaanuar 2017, kl 19.12
mitmes klass sul omal on? tüüpiline norija kes ise ei oska suurt paremini õigekirja IRW
 
? ? 18. jaanuar 2017, kl 01.37
Kas sul on ikka müüja koolitus/töökogemus ka olemas?
Neid müüja vabu töökohti on ju küll saadaval, aga nõuded on ka, näiteks:

Tehtävässä edellytettävä keskeinen osaaminen ja kokemus:
Lukio ja/tai kaupallinen koulutus ja/tai laaja työkokemus myyntitehtävistä

Työkokemus vähittäiskaupan alalta ja/tai asiakaspalvelutehtävistä ja/tai myyntitehtävistä

Soomes ei saa koristajaks ka ilma koolituseta.

Mis ametis sa praegu töötad ja miks arvad, et müüja koht parem on?
 
Nii on hoopis 21. jaanuar 2017, kl 17.26
Kuule viimane vastaja mis paganama jama sa ajad?? Ära räägi kui sa mitte midagi ei tea. Pole koristajal mitte mingit koolitust vaja, tehakse neid koolitusi firmasiselt aegajalt ja mingit erialalist haridust ei nõuta. Ja pole vaja ka müüjal mingit koolitust. Teemaalgatajale, olen olnud renditööfirmas ja seal pakuti mulle näiteka tööd Hesburgeris ja kui müüjatöid just nimelt tahta siis neid sealt kindlasti saab, aga see on ebakindel sissetulek ja kunagi ei või teada millal tööd tuleb. Muidugi oleneb sellest kus kohas elad, ma elasin väikeses kohas see aeg, aga suures linnas tuleb kindlasti rohkem pakkumisi. Otsi tööportaalidest ja kui keelt oskad hästi siis ei tohiks küll probleeme koha leidmisega on. Mingit koolitust pole vaja kaubanduse alal, neil kellel on selle kohane haridus saavad lihtsalt rohkem palka.
 
astepaju 30. jaanuar 2017, kl 14.12
Tänan, kes viitsisid vastata, aga vastust mida lootsin, ei tulnud. Oleksin soovinud müüja-koha saanutega vestelda, et kuidas neil see õnnestus. Loomulikult otsin tööportaalidest, aga tundub et eelistatakse ikkagi kohalikke.
 
müüjat.. 30. jaanuar 2017, kl 22.21
..Helsingis, Lapuankatu K-Marketis. Tänane tööpakkumine.
 
kilu 13. veebruar 2017, kl 22.52
Olen töötanud müüjana. Mitte küll soomes, aga arvan et soomes asi käib samamoodi. Otsid kas kuulutusi või lähed kohale oma cv-ga ja küsid et kas neil on hetkel tööd poes.

Aga soovitan sul edasi pürgida. Otsi hiljem erialast tööd või koolita ennast. Poe elu on igal pool ilmselt üsna vilets. Võibolla makstakse mõnes kohas rohkem palka, aga see ei tasu ära kehvasid ülemusi ja virisevaid kliente. Eriti kohtad rumalaid ülemusi just.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!