Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
silmalaugude korrigeerimine
 
Minna 04. veebruar 2014, kl 00.04
Oskab keegi soovitada usaldusväärset kliinikut Tallinnas?
Soovin "kotte" silmade all lasta eemaldada. Kas seda tehakse soovi korral ka kohaliku tuimestusega?
 
!!! 04. veebruar 2014, kl 04.00
Laud on ikka silmade peal mitte all!
 
Viimasele targale 04. veebruar 2014, kl 08.21
Ülalaugude plastika

Alalaugude plastika
 
nibrits 04. veebruar 2014, kl 09.34
Seda tehaksegi kohaliku tuimestusega. Aga kliinikuga on nii, et surfa netis, loe kommentaare ja tee otsus :) Mina nii tegin, kuigi opini ma ei jõudnud.
 
Minna 04. veebruar 2014, kl 10.48
Ma siiski palun, et räägite oma kogemustest, nii positiivsetest kui ka negatiivsetest.
 
raskelaug 04. veebruar 2014, kl 11.08
Kas keegi on kursis, milline arst otsustab, et ülalaugude plastikal on meditsiiniline näidustus? Silmakirurg või ilukirurg? Kust alustada, kui tundub, et mul on nn. rasked laud?
 
sõna sekka 04. veebruar 2014, kl 13.55
Mina lasksin oma ülemised laud korrigeerida eelmise aasta oktoobris.Tulemus super,10 aastat noorem sõbrannagi ütleb,et kuradi ilusad silmad on!Ja tehtud sai see tegu mitte mingis kallis kliinikus,vaid tavalises haiglas silmaosakonnas.Hind 600 euri.Nii et uurige asja!
 
tt 04. veebruar 2014, kl 18.01
Jäävad armid, need valged triibud.

Laserlõikusega arme, valgeid triipe ei jää - aga Eestis ei tee ükski arst laserlõikust.

Nt. Soomes tavalise arsti suunamiskirjaga(kui ikka on vajadus) tehakse lasrelõikust silmakliinikutes.
 
sõna sekka 04. veebruar 2014, kl 20.06
no ei tea,minu lõikusest on juba ikka mitu kuud möödunud,aga arme pole.Millal nad siis tulevad?Ja kui Eestis laserit ei tehta,siis peaksid ju kõik taolise op teinud naised armidega olema?
 
to sõna sekka 04. veebruar 2014, kl 20.42
tean,et nõukaajal tegid paljud silmaarstid neid oppe.Kes oli sul see hea käega silmaarst?
 
sõna sekka 04. veebruar 2014, kl 22.07
Minu arst töötab IdaViru Keskhaiglas ja tema juurde ei sattunud ma juhuslikult,ma ei teadnudki,et tavalises haiglas asi ära tehakse.Teda soovitas mulle Vipmedicumi laserravi spetsialist.Enne seda,veel krooniajal käisi Pree juures konsultatsioonil,maksin 500kr,pluss vereproov üle 200.Op ise 15000,aga hakkasin narkoosi kartma,ei läinud.Nüüd sain odavamalt ja olen kindel,et sama tulemuse oleksi ka Preelt saanud,ainult kallimalt.Ja IdaVirus tehti kohaliku tuimestusega,ei mingit narkoosi ega vereproovi.Lähen lasen alumised ka teha.
 
täpid 04. veebruar 2014, kl 23.48
laser on samamoodi lõikeinstrument, jääb haav ja arm. armid kaovad aja jooksul.
kust alustada .. hmm.. ma olen netist lugenud, et tehakse niisugune test, mis määrab, kas silmalaud piiravad vaatevälja (ülalt ja kõrvalt). vaatad mustas kastis värvilisi täppe. siis teibitakse silmalaud üles ja vaatad neidsamu täppe. kui sedasi näed rohkem täppe, maksab haigekassa:)
 
to: sõna sekka 05. veebruar 2014, kl 09.19
Ära valeta, et neid arme- valgeid triipe pole.
Kuidas neid ikka ära ei peida, ikka saad aru, et silmad lõigad ja triibud nii all, kui ka üleval.

Või siis juba oled täitsa pime.
 
B 05. veebruar 2014, kl 16.12
Keegi armifoobik muudkui võtab sõna selliste teemade all. Miks inimene peaks valetama? Silmaümbruse nahk paraneb väga hästi. Kellel armid on näha, sellel on alles paranemise faasis. See võib võtta aega mitu kuud kuni paar aastat. Mõnel üksikul juhul võib arm jäädagi näha. Enamusel kaob nähtamatuks. Minu arm paranes seestpoolt väljapoole, nina poolne ots oli täiesti nähtamatu juba 2 nädalat peale oppi, nii et hakkasin ise juba kahtlema, kui pikk see haav täpselt oligi. Välisnurgast oli näha palju kauem.
 
B-le 05. veebruar 2014, kl 17.16
Kuule, kirjuta ikka ka asjast.. ära pläägúta. Vaata lõigatud silmi hoolega. Ja näed arme, iseasi, kui neid tahad näha.
Iga aus kirurg ütleb, et armid jäävad.

Need armid, kaovad ära siis, kui sured ära.
 
tt 05. veebruar 2014, kl 17.21
Käige pressssse oma kortsudega, ausõna!

KEDA HUVITAB, ON ARME VÕI EI OLE ARME.
 
kah teadja 05. veebruar 2014, kl 23.16
no kelle nina alla ma peaksin oma silmi minema näitama?!Eks midagi ikka näha on,kui ligidalt uurida,aga see on minimaalne,meik peidab ära.Ja kui mõnele teema huvi ei paku,pole vaja lugedagi.Milleks see foorum siis üldse tehtud on?Nii võiks ju kõik teemad kuhu iganes saata...
 
mina 06. veebruar 2014, kl 09.12
rääkige asjast nüüd. kes siis lõikab alalauge hästi? ja kas tõesti tehakse seda ainult kohalikus narkoosis?
 
Boa 06. veebruar 2014, kl 16.46
Kas Medemises mitte laseriga laugusid ei korrigeerita?
 
Piia 06. veebruar 2014, kl 18.11
to: mina

Otse kohe siis asja juurde.

Lasin lõigata dr. Mare Malva juures, nii alumised, kui ka ülemised.
Veeni pandi süst ja mingit rohtu, olin üleval, valu ei tundnud, pärast muidugi kipitasid, 7 päeva silmad sinised- kollased, paistes.Niidid välja alles 8 päeval.

Haigusleht 2 nädalat. Ikkagi kohe saadi töö juures aru, et silmad lõigatud. Siiamaani ikka see "valge triip" kui hoolega vaatad.

Kui oleks võimalus veel valida, ei läheks.
 
mina 06. veebruar 2014, kl 20.41
A kuidas nad aru said- sinu ilusast uuest, puhanud välimusest? Sinikad olid ju tagasi tõmmanud ja arme saab meigiga peita. Kirjutad, et kahetsed. Kas käiksid parem kottis silmadega?
 
viimasele totule 06. veebruar 2014, kl 21.23
Jah, ongi kohe nii ilusad, kui niidid välja tõmmatakse, totu!


Kohe nii panedki meigipurgi peale, tegemist ikka lõikusega!
 
to Piia 06. veebruar 2014, kl 21.32
Miks sa kahetsed?
 
Piia 06. veebruar 2014, kl 22.58
Ega see lõikus ikka nii kerge kah ei ole. Paar kuud on ikka punased-roosad lõikusest armid ikka tugevasti näha, hiljem jääb jah see n.ö. valge triip.

Kui juba geenidesse programeeritud need kotid silma all, siis 4-5 aasta pärast on need kotid silma all tagasi. Looduse vastu ei saa.
 
kuulen 06. veebruar 2014, kl 23.13
esimest korda,et keegi kahetseb.Minul oli ühel silmal song ja sinna jäi 0,7mm pikkune välge niidi sugune arm.Edasi armi pole ja teisel silmal ka pole.Ei kahetse.Kui vaja lähen iga kell uuesti.Lõikus ei ole mingi raske.Jah on paistes ja verevalumid(mul olid),kuid sõbrannal ei olnud ja ta läks nädala pärast tööle.Keegi ei saanud midagi aru.Mingeid punaseid,roosasid triipe polnud enam peale niitide võtmist.Vat siis oli valge triip.
 
Ma 06. veebruar 2014, kl 23.16
arvan,et kellegil on lihtsalt "hapud viinamarjad".Oleks vaja silmi lõigat,siis selle pärast räägibki armidest ja laseriga lõikusest.Või siis tõesti kellegil nii ebaõnnestunud.
 
to:ma 07. veebruar 2014, kl 08.29
Sul endal hapud viinamarjad peas....kui mitte midagi ei tea, siis pea suu kinni.

Kohe ongi nii, et korra käid opil ära ja kuni surmani pole neid silmaaluseid kotte. Kõik tuleb tagasi, samuti kortsud silma alla.
 
to: kuulen 07. veebruar 2014, kl 10.02
Täitsa luulude käes vaevleb, või lakku all veel ja kõvasti.

Ega need operatsioonid mingid abordid ei ole, et kohe kõik korras ja wittttttuga tööle.
 
kuulen 07. veebruar 2014, kl 21.22
to: kuulen 07. veebruar 2014, kl 10.02
Täitsa luulude käes vaevleb, või lakku all veel ja kõvasti.

Ega need operatsioonid mingid abordid ei ole, et kohe kõik korras ja wittttttuga tööle.


Jah ongi väga kerge operatsioon.Mine tee ära siis saad teada ja ka ilmselt rohkem seda tööd mida mainid.
 
to : kuulen 08. veebruar 2014, kl 05.07
Hästi kirjutatud seekord, et ajatud ilukliinik ja abrodikliinik segamini.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!