Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
silmalaugude korrigeerimine
 
miks 29. jaanuar 2015, kl 12.37
pead minema just sinna haiglasse?Küllalt kohti kus hinnakirjad kodulehel.Konsultatsioon enne oppi kõikides kliinikutes ei saa ju minna otse opilauale.
 
huvilisele 30. jaanuar 2015, kl 17.53
vaata ars medica kodulehelt, hinnad ju olemas
 
silm 30. jaanuar 2015, kl 21.18
ars medicas Klett konsultatsioone ei anna, ainult Krüünvald. Imelik minu meelest - ma ei lähe ju lõikusele ilma eelneva konsultatsioonita...panin ka ITK-sse Kleti juurde tasulise konsultatsiooni aja kinni ja Clinicasse ka. Vaatan, mida sisetunne ütleb ja kuhu lõikusele lähen. Ma leian, et see ei ole mõnesaja euro kokkuhoiu koht.
 
huviline 03. veebruar 2015, kl 09.14
Olen juba kahel konsultatsioonil eri arstide juures käinud, kuid ei tekkinud sellist usaldust, et ennast lõigata laseks. Mõlemad on välja käinud ühe sellise lause mis teeb ettevaatlikuks.
 
viimasele 03. veebruar 2015, kl 11.55
ja mis lause see on?
 
huvilisele 04. veebruar 2015, kl 16.02
ju sa ikka nende arstide käest ka küsisid, mida nad selle lausega mõtlevad? Või sa kujutad ainult ette? Konsultatsioon on paras kirves ja kõik oma probleemid ja kahtlused tuleb arstiga läbi rääkida
Kas te teadsite , et narkoos maksab ka mingi 500-600 eurot, lisaks opi hinnale?
 
Minu kogemus 06. veebruar 2015, kl 12.38
Opereeritud mõlemad laud korraga. Alumistega võib rahule jääda, on näha, et on siiski parem. Ülemisi poleks pidanud tegema kui saaksin varem korraliku inormatsiooni.Kulmulihased endiselt laugude peal, nii et laud eriti välja ei paista, eriti piltidel on näha, peeglisse vaadates vähem.See on aga paljude inimeste iseärasus ja mõne riba väljalõikamine ei paranda seda.Aitab ehk Endotine meetod.
 
mis narkoos?! 06. veebruar 2015, kl 21.40
mõni inimene kohe on oma raha peale vihane,et aga sa kaks ära anda!Minul lõigatud ülemised kohaliku tuimestusega,ei tundnud midagi ja tulemus tipptopp.Jaselleks pole vaja hirmkallist kliinikut,tuleb uurida tavaliste haiglate silmaosakonna teenuseid.Mina nii tegin.
 
kle 06. veebruar 2015, kl 23.17
mis narkoosile
Jutt oli mõlema lau narkoosist ja seda kohalikku tuimestusega ei tee. Sul ikka kohale jõuab kui midagi loed või lahmid niisama? :)
 
viimasele mitteteadjale 07. veebruar 2015, kl 11.12
Laugude korrigeerimiseks (operatsiooniks)ei ole vaja narkoosi, väga ideaalselt sobib paikne tuimestus ja ei tunne peale väikest kõdi midagi.Meeldiv tunne oli ja tohtrid räägivad mida teevad. Soovitan kõigile.
 
silm 07. veebruar 2015, kl 17.56
mõlema lau narkoosi vist tõesti kohaliku tuimestusega ei tee...:)
 
kõik oli ok 08. veebruar 2015, kl 00.14
ega korraga ei lõigata siit ja sealt.algul tehakse süst ühe silma alla, lõigatakse ära, siis teise ja samamoodi ülemiste puhul. Mingit narkoosiseisundit pole tarvis!
 
silm 08. veebruar 2015, kl 10.56
Aga kas see jutt on õige, et ülemiste puhul mingil hetkel näed, mida tehakse? Et valguse kuma jne tuleb läbi, kui lõige on tehtud? See hirmutab mind, aga narkoosi samas ei tahaks...
 
silmale 08. veebruar 2015, kl 12.53
ära uduta
 
silm 08. veebruar 2015, kl 12.56
ei saanud viimasest vastusest nüüd aru...
 
h 09. veebruar 2015, kl 12.00
Aga mina tahan narkoosi. Ma ei suudaks olla teadvusel teadmisega et mu nägu lõigatakse. Inimesed on erinevad.Mõni kõnnib ka peale keiserlõiget ringi mõni on nädal valudes. Kõik on individuaalne.Ei maksa lahmida et narkoosi pole vaja. Mõnele on.
 
Õnnetu 01. märts 2015, kl 12.18
Küsin,kas tegite üla-või alalaud. Soovin alalaugusid uuesti teha(kotid). Üks op. on tehtud,millel polnud mingit tulemust.
 
Õnnelik 04. märts 2015, kl 13.21
Õpi tervislikult elama ja pole siis õnnetu.
 
to õnnetu: 04. märts 2015, kl 18.04
Kelle juures sa tegid? ja millal? Palju aega möödas on ja kas peale opi oli tulemus parem?
Mul on kahe vaesti lõikuse aeg käes ja hirme on palju, seetõttu igasugune lisainfo on teretulnud.
 
to Minna 04. märts 2015, kl 18.05
Nüüd sul alalaugude lõikusest juba piisavalt möödas,kas oled tulemusega rahul?
 
Helen 04. märts 2015, kl 23.28
Oi mul tuleb see kõik tuttav ette kui jaanuari algul Pree juurde alalaugude opile läksin. Milline põdemine nädal aega ja opi päeva hommikul polnud enam mingit hirmu. Lihtsalt ei viitsinud enam väriseda.:) Narkoosiga pole üldse hirmus, 2 minuti pärast juba magad ja ärkad ühel hetkel palatis. KUi ma omadest kogemustest räägin, siis ei ole mul olnud selle poolteist kuu jooksul mingeid valusid, silmad on kordades ilusamad, lõikejoon on ripsmete sees, mingeid arme pole kui ainult välisnurkades. Algul on tunne nagu silmad oleks koguaeg rähmas, siis kisuvad aegajalt, aga lähevad päevadega ilusamaks, sest turse hakkab kaduma. Nägu on värskem, mul ei olnudki meeles, et mul nii suured silmad olid. Ma kiidan dr. Preed, tõsiselt, ja ei kahetse ühtegi minutit, et just tema valisin
 
heh' 04. märts 2015, kl 23.48
Reklaam või? :)
 
to heh 07. märts 2015, kl 14.50
jobu oled ve?
 
õnnetule 08. märts 2015, kl 14.08
kui sul tekivad kotid silmade alla,siis võid jäädagi tegema alalaugude oppe.Seal ei aita operatsioon.Tegu ilmselt millegi muuga,et kotid tekivad ja alalaugude nahk venib selle tulemusel jällegi välja.
 
tehtud... 10. märts 2015, kl 17.50
2014 oktoobris alalaugude opp,Tallinnas Niine Nahakliinikus,dr.Märtsini juures.Tehti kohaliku tuimestusega,ei mingit valu peale oppi,kahe nädalaga sinikad kadusid.Käisin 5 korda lümfiteraapias,mis oluliselt kiirendas tursete taandumist.Soovitan olla kannatlik,sest lõplik tulemus võtab siiski aega kuni 6 kuud:)
 
viimasele 13. märts 2015, kl 12.02
Kas sa saaksid öelda kus kohas käisid lümfiteraapias? Kas oled lõikusega rahul? Mul tehtud eelmise nädala lõpus ja selline tunne on nagu oleks auto üle pea sõitnud, vaatepilt on õudne.
 
silmapilk 14. märts 2015, kl 19.14
Lähen mõne nädala pärast ülalaugude opile, kohalik tuimestus. Küsimus neile, kes sama teinud - kuidas tagasi koju tulla: kas keegi peab vastu tulema või saan ise takso tellimisega ja sinna sisseistumisega hakkama? Kliinik pole kodust kaugel, kas jalgsi minek tuleks kõne alla?
 
vastus silmapilgule 14. märts 2015, kl 20.46
minul sama asi 2 aastat tagasi tehtud.Ja kutsusin endale söbranna autoga vastu.Põhimõtteliselt oleks saanud ka üksi koju mindud,sest ega arst sind kättpidi haiglauksest välja ei saada.Lihtsalt väga ebamugav on,sest sidemed,mis silmade peale pannakse,piiravad nägemist,muid muresid vähemalt minul polnud.Edu sulle!
 
to viimasele 14. märts 2015, kl 21.24
kes sind lõikas, et nii jube välja näed?
 
....... 19. märts 2015, kl 10.43
Oehh kõige eksitavam on info et tegemist superkerge lõikusega. No ei ole niimoodi.Kerge on kirurgile. Lihtsalt korrektset infot eestikeelset pole kusagilt saada. Plaanin teha blogipostituse oma lõikusest ja usun et peale seda nii mõnedki mõtlevad ehk rohkem lõikuse vajalikkuse peale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!