Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
silmalaugude korrigeerimine
 
imelik 23. oktoober 2014, kl 22.08
Minu üks tuttav tuli nädal tagasi Pree juurest silmaopilt ja lõigatud oli perfektselt- ei ühtegi armi, paistetust. Krt seda teab miks ühel lõigatakse nii , teisel naa. Kas Pree lõikab ikka kõigil ise või on vahepeal mingi assistent tema asemel :)
 
nädal 24. oktoober 2014, kl 18.14
peale oppi ongi kõik ok,aga mitte kõigil.Selle pärast ei pea Pree juurde minema.Ka teised arstid teevad head tööd.
 
ti imelik 26. oktoober 2014, kl 19.39
Kuidas see võimalik on, et nädal hiljem ei ole armigi järel?? Nädal hiljem võetakse ju alles niidid välja! Vähemasti minul võeti....ja mu tuttaval, kes on ka sama opi teinud ühes teises kohas, kus mina.
 
no mis jutt 27. oktoober 2014, kl 05.39
see on,et nädalaga möödudes on kõik ok?Siis alles võetakse tõepoolest niidid välja ja minul polnud sinikadki veel täielikult kadunud.Pree võib ju hästi lõigata,kuigi hea papi eest,aga paranemisprotsessi ta küll mõjutada ei suuda...
 
prits 27. oktoober 2014, kl 20.33
kül see eesti-inimene ON "heatahtlik sapi pritsija".Kui endal iluravi suhtes teised arusaamad,keegi ju ei sunni sind operatsiooni tegema.Ja ausalt öeldes,laseks endalgi korrigeerida,oleks raha.Teatud vanuses see väike armike ei loe midagi.Make up tänapäeval peidab sügavamadki haavad
 
mul 28. oktoober 2014, kl 00.50
tehti silmalaude op 15 aastat tagasi ja niidid võeti välja järgmine hommik.Pandi peale ainult väga väiksed plaastrid mis eemaldati nädala pärast.Jah olid vaevu märgatavad roosakad triibud mis kadusid täielikult kuu pärast.
 
viimasele 29. oktoober 2014, kl 22.22
Ega selle aja peale ei mäletagi enam suurt midagi, läheb ikka meelest ära jah....
 
triibu 23. november 2014, kl 12.20
olen 59 a naine,olen ikka igal aastal teinud täitesyste ja nyyd siis otsustasn et uuel aastal investeerin rohkem endasse.Alustada tahan slmedest-mind häirivad rippuvad laud ja muidugi on pisikesed kotid ka silmade all.Värvin kyll ripsmed,kuid see on ka köiK.Ei saa värvida laugusid ega teha mingit huvitavat meiki-köik kuidai ripub.Olen ka uurind ja näen et hinnavahe on ikka suur kliinikutes. Ma arvan ka et las jäävad pealeg väiksed valged triibud,peaasi kui pole neid rippuvaid laugusidPaistab vist töesti,et silmakliinikus tuleb odavam see ok,kui ilukliinikutesMina igatahes otsustasin kohe uuel aastal minna opile
 
minna 23. november 2014, kl 23.57
Olen teemaalgataja. Lasksin op-da alumised laud ja tegi dr. Kullamaa. Hetkel olen ülirahul, mitte mingeid arme pole ja isegi kosmeetik ei näinud luubiga.
Taastumine oli aga päris karm kogemus, sest mul oli metsik paistetus ja meeletu valu vähemalt nädal. 8-ndal päeval võeti niidid välja ja siis kadus ka valu.
Aga silmade ümber on siiani tunne, nagu oleksin nutnud, sest tursed kogunevad ikka vanasse kohta, aga nüüd pole nad enam kottidena.
Veelkord ütlen, et kõigele vaatamata olen ülirahul ja kavatsen ülemised ka teha. Koos ei soovita küll teha, ei kujuta seda valu ja paisteust siis veel ette.
 
Evalotta 25. november 2014, kl 22.16
Palju sul aega opist on tänaseks? Issand mul oli just kavatsus lasta Preel mõlemad silmalaud korraga teha. Kas sul tehti narkoosiga?
 
minna 26. november 2014, kl 11.11
Tehti kohaliku tuimestusega ja op ise oli kökimöki, kestis umbes 30 min ja tundsin vaid nakitsemist. Üldnarkoosi küll ei soovita, sest pole mingit põhjust ja mõlemaid silmalauge korraga samuti mitte, sest kolmandal päeval oli mul nägemiseks vaid pilu silmade asemel ja see valu.....
Eks töö ole tellija materjalist, igaüks ei lähe võib-olla nii paiste.
 
Evalotta 26. november 2014, kl 23.56
Kas ta lõikas sul silma seestpoolt, Minna? Sest Pree ütles mulle, et alumiste laugude op kestab üle tunni siis kui väljastpoolt nahka lõigatakse Prrrr
 
Minna 28. november 2014, kl 16.51
Ei oska kommenteerida, mis ja kuidas tehti, aga üldnarkoosi küll selle väikse asja pärast pole vaja teha ja tulemus on väga hea. Soovitan minna dr. Kullamaa konsultatsioonile.
 
peale 29. november 2014, kl 09.57
operatsiooni on väike valu,kuid kui külmakotte peale panna ja ibumaks sisse võtta,ei midagi hullu.Teine- kolmas päev paistetus kõige suurem(ka arst hoiatas,et ära ei ehmataks)Nädalaga enam vähem ok juba.Peale 10 päeva võib juba inimeste hulka minna kui natuke meiki kasutada.Korraga nii alumised- kui ülemisedlaud tehtud.
 
minna 29. november 2014, kl 13.29
Paistetus sõltub inimesest ja see ongi kõikidel erinev, mõnel vaevumärgatav, aga mina olin, nagu oleks peksa saanud. Niite ei võeta kunagi välja järgmisel päeval, eks 15 a on oma töö teinud:)
Alumiste laugude op on traumaatilisem, ülemiste oma lihtsam.
 
Evalotta 30. november 2014, kl 13.33
paistetus pole midagi hullu, see on loomulik, aga et valu nii tugev on mõnel, selle peale ma ei tulnudki. Käin ikkagi ära jaanuaris ja mõlemaga korraga, ei suudaks enam teist korda sama protseduuri korrata
 
käinud 03. detsember 2014, kl 09.19
Evalotta, sa pole seda ilmselt kogenud, kui peale iluoppi su silmad ei avane ja nina ei on põskedega samal tasapinnal.
 
Liisbet 25. detsember 2014, kl 12.47
Kas Terje Araku juures käinutel on ka häid sõnu öelda? Lugesin kommentaarid läbi, kuid leidsin vaid ühe inimese arvamuse. Tahaksin küll minna Pree juurde , kuid tõesti väga kallis ja võimalusel tahaksin vähem maksta, kuna lihtsalt ei ole seda summat. Kuid saan aru, et see ei ole koht kus kokku hoida. Laen on võimalus, kuid kui tehakse ka mujal sama hästi ja saab vähema rahaga, siis oleks ju mõistlik.
 
Liisbet 25. detsember 2014, kl 12.48
Ja tahaksin ka teha mõlemad korraga, kuna lihtsalt jubedalt kardan operatsiooni, siis oleks nagu üks kannatamine.
 
vastus 26. detsember 2014, kl 17.44
Ütleme nii, et Pree on ikka väga ülehinnatud oma kuulsa nime tõttu. Olen sealt kliinikust väga suuri praake tulemas näinud, olenemata sellest suurest summast, mida sinna makstes loodad parimale kvaliteedile...
 
Evalotta 30. detsember 2014, kl 00.30
Ma olengi lugenud, et Preel õnnestuvad silmaopid paremini kui näolõikused.
Viimasele- mis tähendab "väga suuri praake"? Ehk täpsustad?
 
viimasele 03. jaanuar 2015, kl 21.29
Kui konkreetselt on parem ja vasak teineteisest erinevad...rohkem ei täpsustaks.
 
Evalotta 04. jaanuar 2015, kl 02.18
just, selle peale ma ei tulnudki. Vöibolla sellepärast paljud kirurgid ei julgegi kahte korraga teha
 
Liisbeth 17. jaanuar 2015, kl 14.13
Olen nüüd siin need kommentaarid algusest peale läbi lugenud.
Alguse poole keegi soovitas Ida -Virumaa keskhaiglat. Kas oskab öelda ka selle kirurgi nime kes lõikas?
Seal palju tohtrite nimesi, kõik tundmatud, keda siis valida?
http://www.ivkh.ee/et/raviteenused/silmahaigused.html

Või siis Terje Araku juurde Tartu? Kas kellegil on midagi neg ta töö kohta öelda?

Ja kas siis Ida tallinna keskhaiglas ka on keegi teinud? Kuidas on rahule jäänud? Ja Üldse keda veel Tallinnast soovitate?
 
aga palun 17. jaanuar 2015, kl 17.42
IdaVirumaal teeb silmaoppe sealse keskhaigla silmaosakonna juhataja dr Natalja Feldman.Endal see asi umbes poolteist aastat tagasi ära tehtud,sestap julgengi soovitada.Ausalt,olen väga rahul.Ja kordi odavam kui Pree juures.
 
Huviline 19. jaanuar 2015, kl 10.44
Kas keegi saaks oma kogemusi jagada kes dr. Klettil on lasknud laugusid lõigata? Kas olete rahul. Igasugune info on väga teretulnud.
Või üldse kes on Tallinnas lasknud opereerida, siis kelle juures?
 
Liisa 19. jaanuar 2015, kl 12.26
Kas kellegil on kogemusi dr Ingrid Heinmaaga?
 
Helen 22. jaanuar 2015, kl 01.09
minul on kogemus ainult dr. Preega, käisin 2 nädalat tagasi alalau lõikusel. Lugesin siin eelnevaid kommentaare suurtest valudest peale oppi, no mul polnud mingeid valusid ja et opp oli hommikul, siis sain 6 tunni pärast koju.Paistetust ka eriti polnud. Lõigatud on ikka väga tasemel, näha, et tegemist on tippkirurgiga. Olgugi et Pree on kallis, aga asi on seda väärt. Seda enam, et inimesena on ta tore ja sõbralik.
Mis dr. Kletti puutub, siis oleks ta ainus, kelle juurde ma Tallinnas minna julgeks
 
Evalotta 22. jaanuar 2015, kl 01.16
võib olla on see minu kiiks, aga ma ei julgeks alalau opile minna täiesti tundmatute kirurgide juurde, kes teevad odava hinnaga mingisuguse lõikuse ära ja pärast vaata ise kuidas hakkama saad. On ju päris palju juhuseid, kus alalau alt on lõigatud liiga palju nahka ära ja tulemuseks on väljapoole kaardus punane äär. Seda ei saa ju taastadagi 100 %. Ülemiste laugudega on õnneks asi lihtsam
 
Huviline 29. jaanuar 2015, kl 11.19
Mõtlesin ka minna Dr. Kletti juurde. Kuid Itk lehel pole konkreetseid hindasi väljas, kui küsisin hinnakirja paluti tulla konsultatsioonile.Konsultatsioon maksab 70 eurot.Natuke häirib see suhtumine. Konsultatsioonile lähengi ju siis kui kõik hinnad teada ja olen kindel et saan maksmisega hakkama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!