Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
iHerbist tellimine
 
Minni 20. oktoober 2010, kl 16.44
Tahaks väga teada, mis keelatud asi see nüüd siis on!

Olen ise ka kahel korral toidulisandeid tellinud (eraisikult) ja ilusti kätte saanud. Kuskilt on siiski meeles, et see võib problemaatiliseks osutuda, vt

http://www.post.ee/6014

"Väga mitmed tooted, mis on USA-s toidulisandid, klassifitseeritakse Eestis ravimiteks. Vastavalt Ravimiseadusele on võimalik saata ravimeid isiklikuks tarbeks ainult eraisikult eraisikule. Kui ravimid on tellitud Interneti kaudu, siis postisaadetist tolliterritooriumile ei lubata (vt Ravimiseadus) ja see tagastatakse saatjale saajat sellest täiendavalt informeerimata."
 
hmm 20. oktoober 2010, kl 17.18
Minu Iherbi pakk jõudis täna kohale, tuli 10 päevaga (vahemaandumisega Saksamaal - ju seal on mingi suurem Euroopa postikeskus, kuhu välissaadetised esmasele laialijagamisele lähevad). Lahti ei olnud keegi teinud ja toll hinna osas ka ei nokkinud, väärtus pakile oli märgitud 22.99 USD.

Panen oma $5 allahindluskoodi ka - JAX994
 
kood 21. oktoober 2010, kl 11.26
Tänan neid, kes allahindluskoodi siia panid. Ühte kasutasin, sain 5 dollarit alla ja niigi allahinnatud toote sisuliselt 1 dollariga:)

Annan nüüd teistele kasutamiseks ka oma koodi: TEH241
 
a 21. oktoober 2010, kl 12.17
mina tellisin silmatilgad, seepärast läks pakk tagasi. Toidulisandite kohta aga niipalju, et osasid tohib, osasid mitte kahjuks. Endale pakub huvi, et kas nad valgustavad läbi või siis tõesti avavad? Mul on enamus pakid lahti võetud :(. Ise ei julge ka enam kõiki asju tellida...
 
Helen 21. oktoober 2010, kl 12.54
Huvitav kas minu vitamiin B5i ja MSMi kapslid saadetakse ka tagasi?
 
tellijaile 21. oktoober 2010, kl 13.32
et ei tekiks pakkide tagasisaatmisi toidulisandite osas, siis küsige enne ravimiametist järele. Nii nende kodulehel kirjutab.
 
zxc 21. oktoober 2010, kl 13.54
MSM pole isegi soomes ravimite nimekirjas kuigi seal on see nimekiri terve kilomeeter pikk! :) loodetavasti eesti agarad lollid pole seda siingi patuseks tunnistanud. kui kohutavaid mürke inimestele iga päev sisse söödetakse ilma igasugu retseptideta aga siis järsku leiad mõne süütu loodustoote kangete ravimite nimekirjast! :) nagu näiteks melatonin, tema raviminimekirja lisamises ei oska küll näha muud kui vägevate ravimifirmade lobi, kes näevad melatoninis ohtlikku konkurenti oma keemiapommidele! ilmselt samal põhjusel lennutatakse sinna nimekirja ka muid loodustooteid.
aga MSM on päris hea asi, minul mõjus juustele väga hästi. loodan tulemust näha ka küünte peal kuigi tundub, et mu küüned on lootusetud, miski ei mõju. ka luudele pidi hästi mõjuma aga seda ei oska kommenteerida! :D ma ostsin selle 250g variandi, tuleb odavam kui kapslitena osta.

-5$ kood: CIL698
 
küsija 21. oktoober 2010, kl 14.09
eelmisele, vaatan ka seal iHerbist et mida tellida juustele ja küüntele, millist MSM-i sa silmas pidasid?
 
väävel 21. oktoober 2010, kl 14.28
sain ka täna paki käte, täpselt 10 päeva pärast posti panemist....väike orgaanilise kohvi pakk on ka kaasa pandud :) meeldiv üllatus kohvijoodikule :)
 
Helsa 21. oktoober 2010, kl 15.13
Sain minagi oma paki kätte, samuti täpselt 10 päeva pärast tellimuse esitamist. Mul oli nii hea meel :). Just eile lugesin siit, et kes ootab juba kuu aega ja kellel kaduma jäänud... Loodan, et teiegi saate lõpuks oma soovitud tooted kätte. Lisan ka omapoolse sooduskoodi - VIJ023.
 
zxc 21. oktoober 2010, kl 16.01
ma tellisin selle: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-MSM-Powder-250-g/5?at=0
aga ka Life Time oma on soodne: http://www.iherb.com/Life-Time-MSM-Powder-16-oz-454-g/24366?at=0, suurem purk. aga kui üksi tarbid siis kipub see paljuks jääma sest läheb kergesti tükki ja peab sealt kangutama jõuga parajat annust.

on ka ekstra juustele MSMga- http://www.iherb.com/Life-Time-Supreme-Vital-Hair-with-MSM-120-Capsules/5298?at=0

või juuksed-küüned-nahk http://www.iherb.com/Irwin-Naturals-Healthy-Skin-Hair-Plus-Nails-60-Liquid-Soft-Gels/8071?at=0

küüntele olen ostnud ka sellise: http://www.iherb.com/Nature-s-Plus-Ultra-Nails-Nail-Strengthener-1-4-fl-oz-7-4-ml/7508?at=0
 
Tirtsu 22. oktoober 2010, kl 16.08
Leidsin sellise jutu Ravimiameti lehelt:

NB! Toidulisandite tellimine internetist

Toidulisanditele ei laiene ravimitele kehtestatud piirangud ja neid võib interneti teel tellida. Kuid preparaadid, mida internetis teistes riikides reklaamitakse toidulisanditena (vitamiinipreparaadid, taimsed preparaadid), võivad Eesti õigusaktide mõistes olla ravimid. Seega on mõistlik enne, kui tahate mingit toidulisandit internetist tellida, lasta määratleda preparaadi kuuluvus kas ravimite või toidulisandite hulka Ravimiameti spetsialisti poolt. Määratlemiseks tuleks saata preparaadi nimetus ja internetiaadressi link, kust oleks võimalik leida andmed koostise ja tootjapoolse kasutusjuhendi kohta aadressile Evelin.Saar@ravimiamet.ee. Alles siis, kui saate vastuse, et toode ei kuulu ravimite hulka, võib seda interneti teel tellida. Paki saabudes saate Eesti Postist teate, kus palutakse võtta ühendust Ravimiametiga, kuna saadetises võivad olla ravimid. Sel juhul piisab Ravimiameti määratlusega e-kirja edasisaatmisest ning Te saate saadetise kätte. Kui aga määratlust ei ole enne tehtud või kui internetist tellitud paki saabudes määratletakse preparaadid ravimiks, saadetakse pakk tagasi, kuna interneti teel tellitud ravimite kättetoimetamine posti teel on keelatud.
 
tellija 23. oktoober 2010, kl 13.38
Loen siit, et üks ja teine on saanud ka korduval tellimusel mitmeid soodustusi....mina ei ole küll kordagi saanud, va need "enne ja nüüd " reklaamisoodustused, mis kohe toote kõrval on.
Keegi kirjutas, et püsitellijatel on alati mingi lisasoodustus.
Kuidas te neid saate?
 
Apple 24. oktoober 2010, kl 23.34
Jätan ka oma tellimiskoodi siia: ZAD283
 
Trulla 25. oktoober 2010, kl 16.07
.... ja Trulla ikka istub ja ootab pakki!

küsimus neile kel pakk kaduma läinud, kuidas probleemi lahendati? kirjutasin siis i'herbile vastus oli siis selline, et põhimõtteliselt oota veel vä?

We apologize for the unusual delay in receiving your order. Unfortunately
since International Airmail packages are not trackable we are unable to see
the current status of your package. It is very possible that your package
has been delayed by customs, had unforseen issues with your postal service,
or has even been returned to us due to a problem with delivery. It is not
unheard of for a package to take as much as 6 weeks to be delivered. We
thank you for your patience.
 
trullale 25. oktoober 2010, kl 16.45
tead, et see maxi-hair on siin eestis keelatud, küsisin järele ravimiametist
msm-i kohta ma ei oska midagi öelda kahjuks
 
Mimmi 26. oktoober 2010, kl 01.16
Mulle iHerb teatas,et üks pakk on tagasi tulnud,seal oli toidulisand.Mul siis kadunud 2 pakki mis tellisin 16,sep. Ei julgegi enam tellida.
 
Helen 26. oktoober 2010, kl 09.46
Mina sain oma vastuse ravimiametist kätte, see B5 vitamiin mida mina tellisin on keelatud ja on eestis ravimite kategoorias, sest see on 500 mg aga sellest poole lahjemat varjanti 250 mg võib tellida ja see on vitamiin. Niiet arvatavasti minu pakk läheb seekord tagasi - nii kahju :( Järgmine kord tellin selle 250 mg.
 
Helen 26. oktoober 2010, kl 10.02
Ja MSMi kohta sain ka vastuse, et seda võib tellida, ei ole ravim.
 
küsija 26. oktoober 2010, kl 11.51
kuidas nad teavad et pakis on ravimid või toidulisandid?
 
Helen 26. oktoober 2010, kl 13.00
Jah, mõtlesin ka seda sama, et kas nad alati kisuvad kõik pakid lahti kust läbivalgustades mingid tabletid või pulbrid paistavad? Ja näiteks alati ju pannakse tasuta mingeid proovi pakikesi kaasa kus erinevad pulbrid sees, neid ei ole mul kordagi lahti võetud.
 
küsija 26. oktoober 2010, kl 13.27
mul ei ole mitte ühtegi pakki avatud....kuigi olen tellinud ka toidulisandeid
 
Helen 26. oktoober 2010, kl 15.17
Nojah, oehh jahh ... ma nii loodan, et minu pakk jääb neil "kahesilmavahele" :) Ei viitsi küll veel 2-3 nädalat pakki oodata uuesti. Kui pakk tagasi saadetakse siis läehb vist Reward'i summa ka kaotsi, sinna cancelled credit'i alla?
 
mari 26. oktoober 2010, kl 19.07
ei tea, kaua neil aega läheb raha tagasimaksmisega?
 
Mimmi 26. oktoober 2010, kl 21.52
Mulle kirjutasid,et 48 tunnijooksul kannavad raha tagasi kui tahan,aga ma praegu iirimaal nii,et lasen siia saata.
 
- 26. oktoober 2010, kl 23.43
tellisin midagi mida ka meil müüakse aga millegipärast on meil sadu kroone kallim...
noh, sellest järeldan, et kui meil vabamüügis siis ei tohiks tagasi minna.

minu poolt ka $5 alekood - SIR759

tolliga on õnneasi - mina pole mitte kunagi ühegi parfüümi pealt miskit tolli pidand maksma. pole vahele jäänud.
iherbil on kindlasti karbi pealt juba näha, et iherbi pakk ja eks seda siis tollitöötajad kipuvad rohkem kontrollima kui teada, et tegu apteegi-poega.
 
m 28. oktoober 2010, kl 11.13
mu kogusumma tuli nüüd iherbist 352kr koos postikuluga. Kas see tähendab, et pean midagi veel juurde maksa tollile?
 
Helen 28. oktoober 2010, kl 11.14
Postikulu nad ei arvesta paki väärtuseks, ei pea tolli maksma.
 
Cheiron 28. oktoober 2010, kl 15.30
kui toll paki lahti kisub(ja nagu kommidest selgub, teeb agar eesti toll seda ilmselt 90% juhtudest) ja invoicet nõuab siis lähevad ka postikulud sinna sisse. su paki väärtus on just nibin-nabin 10-12kr üle 22€! käibemaksu pead maksma kui pakk tolli käppade vahele jääb. kui ma ei eksi siis ca 80kr selle summa pealt.
 
Cheiron 28. oktoober 2010, kl 15.33
sry, ma kogemata arvasin eesti käibekaks 23% aga on ju 20%! siis tuleb see hoopis 70kr.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!