Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
iHerbist tellimine
 
tean 28. oktoober 2010, kl 22.27
postikulu läheb kindlasti 22 euri hulka. Lugege Maksu-ja Tolliameti kodulehelt. Ise olen juba loll olnud ja tollilaos käibekat maksnud ja pool tööpäeva nende tigude seltsis veetnud. Kusjuures, mul oli vaja pakk kiiresti kätte saada ja tellisin Ups-ga, mis kokku võttis aega üle nädala.
 
tellija 08. november 2010, kl 21.21
Uutele tellijatele $5 allahindluskood SIR121
Sain kiiresti paki kätte ja olen väga rahul.
 
küsimus 08. november 2010, kl 22.12
Olen kaks korda sealt tellinud ja kaks korda on üks toode topelt pandud, st, et ma olen ka topelt maksnud aga kindlalt ma ei valinud 2 toodet. Oma viga muidugi, et ma ei võrrelnud hindasid ja ei vaadanud kogust.
kas on veel kellelgi nii olnud?
 
Helen 09. november 2010, kl 08.55
Ma arvan, et oled siiski 2 korda ühte toodet valinud, ostukorvis on ju kogused ka näha, mida on 1 ja mida on 2 jne.
 
Minni 27. november 2010, kl 16.15
Minu viimane tellimus tuli pea kuu aega - olin juba omajagu mures, mis siis, et ravimiametiga kooskõlastatud ja nii. Sealt see Evelin vastab nii kiiresti ja asjatundlikult! Jõudsin juba mõelda, et ei meeldi meie tollile ikka need toidulisandid, aga kohale jõudis õnneks! Nüüd jälle rõõm suur uutest asjadest varsti taas uut tellimust esitama :)
 
2 Minni 27. november 2010, kl 17.03
kui sul pakk tollist läbi läks, kas pärast pidi midagi veel midagi juurde ka maksma? on ju mingi impordimaks jne.
 
Minni 27. november 2010, kl 17.06
Tellisin vaid nii umbes $14 eest, seega - ei. 344 krooni peaks olema see väärtus, mille ületades lisanduvad juba maksud. Viide: http://www.tarbija24.ee/?id=198529
 
tellisin 28. november 2010, kl 22.44
Tervist!
Tellisin ka iherbist nii üht kui teist. Aga tekkis küsimus, et kuna pole tegemist otse koju kätte toimetamisega, kas teie käisite ise postkontoris paki kohta järele pärimas? Või tuli hoopis mingi teade telefonile vms?
 
soovitaja 29. november 2010, kl 09.57
kes nüüd tellivad arvestage, et kätte saate jaanuaris.
tellisin oktoobris, kohale tuli kuu ajaga aga nüüd algasid suured jõulupakkide saatmised nii, et arvestage sellega.

minuga oli klienditeenindaja üsna järsk aga vähemalt tuli vastus kiiresti ja kaup jõudis ka lõpuks kohale :)
 
Cat 29. november 2010, kl 11.47
Tellisin eile. Loodan jaanuariks siis kätte saada. Tellisin kokku neli erinevat tooded. Pean ütlema, et hinnad on seal äärmiselt soodsad ning see saatmiskulu pole ka õnneks väga hull. Jagan ka oma allahindlus koodi, millega saab esimeselt tellimuselt 5 dollarit alla. EMA563
 
näuskas 29. november 2010, kl 12.04
minul pole kunagi sealt pakki kuu aega tulnud, maksimaalselt 2 nädalat.
Et kui praegu tellida, siis saab alles jaanuaris kätte, kas klienditeenindaja ütles nii?
 
mure 29. november 2010, kl 14.48
Hei!
Kuidas teie saite teada, et pakk on kohale jõudnud? minu paki staatus on lihtsalt shipped out.
 
soovitaja 29. november 2010, kl 15.53
kui pakk on kohal saadab eesti post pakiteate sulle koju.

mul tuleb reeglina pakk usa-sti 7-14 päeva. (kui registreeritud ja ise kontrollin staatust siis veel varem, sest eesti post mökutab ikka hea 3-4 päeva paki otsas)
olen vana netišoppaja. jõulude ajal võib minna vähe kauem.

aga just nüüd on kõik pakid kuidagi toppama jäänud.
oktoobri lõpus tellsin mitmetest kohtadest.
kõigiga läks kuu kanti.
usas on hetkel mingi keeruline turvakontroll seoses postiga. terroristid olid ähvardanud. nüüd lisandub veel jõuluaeg mis on alati postiteenust suure koormuse tõttu aeglasemaks teinud.

kui juba jaanuaris tellida siis kindlasti on see turvaasi lahendatud ja jõulud läbi - saaks kindlasti 10 päevaga kauba kätte.
selle pärast ma soovitangi, et ise läksin ka närvi kui ükski pakk ei tulnud nii nagu tavaliselt.
nüüd teised tellijad teavad, et pole põhjust paanitseda :)
 
Minni 29. november 2010, kl 21.00
Ka minule mainisid postitöötajad seda terrorivärki. Jama lugu!
 
to soovitaja 29. november 2010, kl 22.52
...kui registreeritud ja ise kontrollin staatust siis veel varem....
Kuidas seda teha saab?...iherbis näiteks.
 
Minni 30. november 2010, kl 22.42
Eks siin ole mõeldud http://teavitus.post.ee lehte. Kuid iHerbi pakil pole sellist jälgimise võimalust, kuna tegu odavaima saatmisviisiga.
 
soovitaja 01. detsember 2010, kl 00.22
saad valida $16.95 dhl-i ja $24.00 ups-i mõlemad tracking numbriga.
mina olen liiga rott, et selline summa postikulu alla panna.
mõnes teises poes on see soodsam ja siis olen küll sellist posti kasutanud, eriti kalliste asjade puhul.

nii kaua kui pakk on usas kontrollite staatust kas usa lehelt või eesti postile helistades, kui usas näidatab, et pakk on usast lahkunud näete juba eesti posti lehelt.
vist seletasin keeruliselt aga ehk saite aru.
 
Mups 02. detsember 2010, kl 12.09
Tere,kas keegi on paki saatmiseks ka International Airmaili kasutanud. Kas sellega tuleb pakike kohale?
 
zxc 02. detsember 2010, kl 13.44
Int.Airmail ongi see 4$ kuluga saatmisviis millega kõik tellivad. jälgimisvõimalust sel pole, jälgida saab neid kallimaid variante millega Eestisse tellimine on muidugi mõtetu arvestades seda 22 € piiri.

Kas on võimalik, et viivitused tekivad hoopis Eesti poolel? äkki konutavad pakid mõne nädala kuskil tollilaos niikaua kui keegi nad üla vaatab üksipulgi, et jumala pärast mõni pakk üle 22€ poleks? ma tellin iherbi ja muid pakke Soome ja max aeg on 10p mis pakk on teel olnud. 10 pakist 8 on tulnud täpselt nädalaga. need kallid variandid on lausa 2-3päevaga platsis. viimane iherbi pakk oli tellitud 16.nov ja kohal oli 23.nov. foorumis iherbi teemast saab lugeda, et see on kõigil nii, pikemad teelolekud on väga harva esinevad. üksvahe oli jama 10.sept teele pandud pakkidega, need olid vist kõik korraga kuhugi eksinud ja tulid üle kuu aja. Eesti saabuvad pakid vist tulevad läbi Saksa? keegi on kunagi maininud saksa posti kleepse. vbla, et viivitus on seotud ka Saksaga, Frankfurti lennuväli on pakkidele kui põrgu nagu ma oma postis töötamise ajast mäletan. Sinna kadus neid palju, sealt tulid nad kaua ja kõige rohkem katkiseid/peksa saanud pakke tuli ka läbi Frankfurti lennuka. Soome saabuvad pakid on läbi Inglismaa tulnud, Royal Airmaili kleepsud on USA omade peal.
 
lilli 02. detsember 2010, kl 22.51
Mul tuli just üks pakk läbi Saksamaa ja teine otse. Läbi Saksamaa tuli ligi 2 nädalat kauem.
 
m 04. detsember 2010, kl 02.13
Õõh, selle käibemaksuga on siiski nii, et paki saatekulu ei lähe selle €22 alla, kui tellid. AGA kui su paki väärtus ületab €22, siis käibemaksu tuleb maksta kauba väärtuse + saatekulude pealt. Vot.
 
R. 04. detsember 2010, kl 19.00
Mul tuli pakk kuskil pooleteise nädalaga kohale, ka läbi Saksamaa. :)
 
kuki 20. detsember 2010, kl 16.57
ja minu pakk jäigi kaduma, küsisin siis iherb-st, nemad ütlesid et kui mu pakk läks kaotsi siis nemad selle eest ei vastuta ja adjooo...
raha läinud, kaup samuti mina sealt ei soovita tellida....
 
Cat 20. detsember 2010, kl 18.14
Tellisin novembri lõpus ning täna jõudsid kohale. Olin vaikselt juba leppinud, et jõulude tõttu jääb see jaanuariks ,aga nüüd käes. Väga rahule jäin.
Jagan ka oma koodi : EMA563
 
Kriips 20. detsember 2010, kl 19.01
Oh, siis on mul veel lootust:). Tellisin ka ühe paki nov lõpus ja teise dets alguses. Aga kui vähegi viitsite, muljetage ka, mida huvitavat tellisite.
 
mina 20. detsember 2010, kl 22.18
ka sealt rohkem ei telli 2 pakki järjest läksid kaduma ja iherbist öeldakse,et nemad ei tea midagi.Kõigepealt tuli mingi stamp meil.Kui teine kord meilisin siis vastas ,et neil ei ole mingit teavet.
 
kata 22. detsember 2010, kl 13.58
Mina olen viimastel kuudel tellinud kokku 4 korda, kõik pakid on kohale jõudnud. Eile sain korraga kätte 2 pakki, millest ühe tellisin 1 dets. ja teise nädal hiljem.
 
lelts 31. detsember 2010, kl 17.48
jagan ka oma sooduskoodi: ROH837
 
Nipi 13. jaanuar 2011, kl 22.09
kes tellib siis siin Teile sooduskood kasutamiseks-SUJ041
 
Minni 14. jaanuar 2011, kl 02.33
Infoks:

Please note that through January 31st, International Air Mail shipping, where available, is now a flat $3 (applicable for orders valued up to $80.00, and weighing up to 3 pounds or 1361 grams).

DHL shipping option, where available, is discounted at 33% off our regular low rates.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!