Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
iHerbist tellimine
 
hehe 26. aprill 2011, kl 08.06
Tänud Minni! Olen ka iHerbist tellinud mitmeid kordi ja sain sellest alles tänu sulle teada!:)
 
Minni 12. mai 2011, kl 14.58
Sain täna paki kätte ja kõigele lisaks olid nad veel prooviks kohvi ka kaasa pannud! Vot see on üks tore ja aus ettevõte, kellele annan hea meelega igal kuul osa oma raha!
 
selline lugu 12. mai 2011, kl 16.59
jah, pakil postikulu ei märgita aga nagu olete ehk märganud - i.herbi pakid kakutakse praktiliselt alati lahti eesti tolli poolt ja tellimuslehel olev postikulu läheb arvesse paraku.
 
Minni 20. mai 2011, kl 14.12
Kas keegi sealt mingeid kaalualandamist soodustavaid toidulisandeid ka tellib? Jagage palun kogemusi, mida olete proovinud, mis mõjub ja mida Eestisse tohib ka tellida...
 
Eva 29. mai 2011, kl 17.52
Pakun värsket -$5 sooduskoodi esmakordsele tellijale: VAV342
 
Mari 30. mai 2011, kl 10.27
saatmiskulu läheb arvesse deklareerimisel, kui summa ületab 21,98 või 89(ei mäleta)€
Kui jääb selle piiridesse, siis ei arvestada saatekulu. Järgi küsitud tollist! Pole vahet kas kakuvad lahti või mitte. Mina suht värske tellija ja kahjuks ühest pakist olen juba ilma jäänud, kadunud! Seega olge valmis, et need pakid ikka võivad kaduma minna küll.
 
Minni 30. mai 2011, kl 12.58
Minu kogemus selline, et kauba väärtus pakil pluss saatekulu peavad kokku jääma alla 22 euro. Kui üle selle, küsitakse su käest ostu tõendavaid pabereid ja kui need summad kinnitust leiavad, siis maksad riigile makse. Minuga on nii paaril korral olnud ja sellest ma juhindun ja soovitan teistele ka.

iHerbi pakid tulevad paar nädalat ja see saatmisviis on päris turvaline, tracking number'it nad jah ei anna, kuid pakkide kadumaminek peaks piirduma üksikute juhtudega. Ja kui pakis juhtub olema meie mõistes keelatud kaup ehk ravimid, siis muidugi ka ei jõua pakk adressaadini.
 
e 15. juuli 2011, kl 14.59
kuna mul pole krediitkaarti ja ühe ostu pärast ei tahaks seda teha, siis kui keegi lähiajal soovib sealt midagi tellida, kas oleks nõus minu asja lisama? ise asun tartus.
 
Tirts 15. juuli 2011, kl 21.45
Mida sa e sealt tellida tahd, ma võibolla teen varsti tellimuse.

Ma olen täitsa vaimustuses (et mitte öelda sõltuvuses) sellest poest :)) Minu sooduskood on TIR834 juhuks kui keegi esmatellija soovib 5 dollarit alet saada.
 
e 16. juuli 2011, kl 17.14
ühte maski ja ühte seepi, lepiks ainult maskiga kui vaja. alla 10 dollari tuleks hind. mask on 4 dollarit.
 
e 17. juuli 2011, kl 12.06
Tirts, tänud aga sain tellitud ja sooduskoodi kasutada. jagan enda sooduskoodi OCE033
 
uss 16. september 2011, kl 18.51
Minule tuli pakk kolm nädalat. Muidu oli kõik korras, pakki lahti ei olnud võetud. Tegin nüüd uue tellimuse ka, eks näis kaua see tuleb ...

Mul on paar küsimust ka.
Kas on kuskil nimekiri, milliseid toidulisandeid tohib tellida, milliseid ei tohi?
Kas kookosõli vms tohib Eestisse tellida?

Pakun ka oma sooduskoodi GUK810
 
Minni 17. september 2011, kl 03.56
Minagi olen tellimisel hakanud arvestama nii 2-3 nädalaga.

uss, usun, et kookosõli võid südamerahuga tellida, aga kui juba Ravimiametiga kirjavahetusse asud, võid ikkagi üle küsida. Nad toetuvad oma otsustes "Aine või toote ravimina määratlemise korrale" (https://www.riigiteataja.ee/akt/885965), konkreetsed nimekirja, nagu soovid, teadaolevalt netis pole.
 
Eva 23. september 2011, kl 18.24
Tegin ka oma esimese tellimuse iHerbist täna. Jään ootama kuikaua minu pakil kohalejõudmine aega võtab.

Tänu siit saadud sooduskoodile sain ühe toote rohkem telllida (muidu ei oleks 22 euro sisse mahtunud ;)) Tänud!!


Minu sooduskood uuele tellijale: EKE955
 
Lauraliis 18. oktoober 2011, kl 12.19
Tellisin MSM pulbrit, looduslikku hambapastat ja suuvett, Alba troopiliste viljadega dušigeeli ja kehakoorija, huulepalsami, kookosõli:) VÄGA lahe koht, tellin sealt peagi uuesti.

Väske kood uuele tellijale - MOD093
 
tralla 18. oktoober 2011, kl 13.25
peale sooduskoodide jagamist võiks rohkem kirjutada kommentaare toodete kohta, saavad teised ka tellida...
 
Minni 18. oktoober 2011, kl 14.30
tralla, siin on üks teema, kust leiab iHerb'i tootearvustusi delfikate poolt:

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?1,10997339
 
Anny 19. oktoober 2011, kl 12.20
Minu sooduskood NEM914 ja tellisin
1)EcoTools, Bamboo 5 Piece Brush Set(ECT-01213)
2)Aubrey Organics, Pure Aloe Vera, 4 fl oz (118 ml)
3)Humphrey's, Witch Hazel Astringent, 8 fl oz (237 ml), neist kasutanud olen enne vaid Aloe Verat ja see oli mulle hea ja ma ei teagi, kelle või milline toode veel puhas aloe vera oleks. Nõiapuuvett tellisin just siit saadud soovituse järgi.
 
Minni 19. oktoober 2011, kl 23.02
Anny, loodan, et nõiapähkel ei valmista sulle pettumust! Kui aga peaks teisiti minema, võib julgelt mulle pakkuda. Olen fänn. Asun Tallinnas.
 
Anny 20. oktoober 2011, kl 11.57
Ma arvan, et Sinult saingi nõiapuuvee vihje ja ära liialt looda, sest olen palju selle kohta lugenud ja see ei saa pettumust valmistada :))
 
Vajaksin abi 13. november 2011, kl 17.31
Tahaksin nii väga D-vitamiini tablette ja magneesiumtsitraati Iherbist tellida, aga Eesti toll ei lase ju läbi neid:( Kas keegi siinsetest, kes Soomes elab ei saaks mind aidata? kui on mõni hea inimene siin, siis kirjuta mulle delafleur@hot.ee
 
hjhjh 23. november 2011, kl 02.14
mul tuli mingine d-vitamiin läbi, mis pole tegelikult lubatud, nagu ma hiljem avastasin. võid proovida ja pöialt hoida, kui kedagi soomest ei leia ja väga suur isu on ;)

minu sooduskood (töötab hästi) : LUB996
 
Kri 31. detsember 2011, kl 16.03
Minu sooduskood: QIM875 :)
 
Miss 01. jaanuar 2012, kl 21.08
Ma arvan et seoses selle D-vitamiiniga oleks lihtsam kirjutada ravimiametisse (see meili aadress jooksis kunagi ka siit kuskilt läbi) ja täpselt järgi küsida millist tohib ja millist ei tohi Eestisse tellida. Ise tellisin Biotiini iHerbist ja samamoodi kõigepealt saatsin ravimiametisse meili koos toodete linkidega ja sealt sain siis vastuse mida tohib ja mida ei Eestisse tellida.

Minu sooduskood: ROH837
 
jonna 11. jaanuar 2012, kl 14.19
sooduskood -5$ allahindluseks: AGI846
 
ga 21. jaanuar 2012, kl 01.47
Palun öelge, milliseid toidulisandeid te olete tellinud ja mis on läbi ka tulnud tollist? Kas keegi tsinki ja biotiini on tellinud? Aitäh, kui viitsid vastata. :)
 
minaju 21. jaanuar 2012, kl 23.53
see histamine, mis praegu kauba peale kingituseks saab valida, tuli ilusti eestisse. aga kas olete häid uudiseid ka kuulnud? uuest aastast väikseim postikulu 6$, odavam 4$ postikulu tuleb ainult siis, kui kaup maksab üle 40$. seega peaks maksma tollimaksu.
 
minaju 21. jaanuar 2012, kl 23.55
minaju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
-histamine
vabandust, histame.
 
Minni 23. jaanuar 2012, kl 02.50
Kui keegi soovib edaspidi postikulu pooleks teha, võib e-posti teel ühendust võtta. Asun Tallinnas, minu osa tellimusest jääks alla poole ehk 15$.
 
küsimus 25. jaanuar 2012, kl 15.25
Vaatasin, et sellel Humphrey's näoveel (millest juttu ühes teises iHerb'i teemas) on alkohol sees. Kas see nahka kuivatama ei kippunud?
Ise vaatasin hoopis sellist http://www.iherb.com/Thayers-Alcohol-Free-Unscented-Witch-Hazel-Toner-with-Aloe-Vera-12-fl-oz-355-ml/22436?at=0
On kellelgi kokkupuuteid?
Mul on probleemne nahk ja ärritub suhteliselt kergesti, seepärast peaks näovesi olema alkoholivaba.
Nt väävliseep mulle ei sobinud, kuivatas liigselt, andsin selle kellelegi siit foorumist...
Ma tahaksin tellimuse teha ja uurin kaupa. Kui
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!