Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
intiimne mure
 
kreete 09. märts 2016, kl 11.10
aeg ajalt lööb kubemevoldis see on see koht, mis jääb reie sisekülje ja välimise h.moka vahele - mingi allergia. ei suuda kindlaks teha mis asi see on. paar korda aastas lööb välja. siis on see nahk seal punetav ja õhtul voodisse minnes hakkab koledasti kipitama, kuigi ei saa öelda, et päeval miski seda höörub või et ei saa piisavalt õhku.
varem puhastasin viinaga, aga nahk seal nii õrn, et võttis vist naha maha, siis vesistas ja leemendas mitu kuud enne kui jälle ise ära kadus. nüüd siis jälle. kohutav. kas see võib olla mingi seen hoopis, mis niiviisi aeg-ajalt välja lööb?
millega oleks õige puhastada? ma eriti apteegi sõber ei ole, seega võiks olla midagi looduslikku. mida sinna punetava ja sügeleva triibu peale panna? või millega puhastada isegi tavaline vesi ja lasteseep, millega ennast alati igalt poolt pesen, on väga kibe ja valus. muidugi selle elab üle, aga see probleem ise on täiesti lambist. suguhaigus see ei ole ja mingi nakkus ka mitte. ometi ta on olemas viimasel paaril aastal kord või paar aasta jooksul. et mis ma arstile ei lähe. aga ei tundu olevat nii suur mure, et peaks minema. sest ise tuleb ja ilma mingi ravita läheb ju üle ka. aga millest tekib, ei ole suutnud siiani tuvastada. suvel arvasin et on haudnud see koht või rannas liivaga hõõrdunud. aga nüüd talvel siis uuesti .? mida kostate?
 
njahh 09. märts 2016, kl 11.14
tõenäoliselt seen. Ilma apteegita sa siiski abi ei saa, aga ka apteegist on võimalik suht süütuid asju osta. Kui otseselt seenesalvi ei soovi, siis aitab ka tsinksalv vägagi efektiivselt. Beebipuudriga võid ka proovida.
 
soovitan 09. märts 2016, kl 11.55
beebipuudrit või aaloed.
Arstile võiksid siiski ka ikka sellest järgmise visiidi ajal rääkida.
 
ann 09. märts 2016, kl 15.10
Pane peale kartulijahu. Peaks aitama.
 
kreete 09. märts 2016, kl 17.46
aga millest selline asi tekib? pole mingeid muutuseid olnud ... ise juba kahtlustasin et kuna mul wc potis see desinfitseeriv pakike, et äkki sealt pealt pritsib midagi peale, kui hooga pss..n .. ? no ei puutu tavaliselt mitte millegagi kokku, mis võiks sellist reaktsiooni anda. kui just sukkpükste õmblus ei ole tehtud mingist imematerjalist .... see tuleb ka meelde, et justkui just sealt jooskeb sukkpükstel mingi õmblus.
 
soovitan proovida 09. märts 2016, kl 20.14
üks nädal kanda looduslikust materjalist aluspesu ja sukkpükse, samas puhastada seda piirkonda õrnlilla kaaliumbermaganaadi lahusega, õhtul kodus olla ilma aluspesuta ja magada alasti, peaks toimima...
 
njahh 09. märts 2016, kl 21.11
antibiootikume pole lähiminevikus tarbinud?
 
kreete 10. märts 2016, kl 12.57
pole tarbinud ühtki ravimit,toidulisandit ega isegi menüüsse ei ole tekkinud ühtki uut toitu. olen ka siiani aluspesu kandnud ainult siis kui tööle vaja minna, peale tööd lasen kohe lõdvemaks ja magan vähemasti ilma alukateta. paari päevaga on see probleem läinud kergemaks ka ilma mitte midagi kasutamata, kuid kui dushi all olen siis on jube kibe, seega saan aru, et nahk ei ole eriti terve veel. ise ei saa ka sinna kuidagi ligi, mul majas ainult üks peegel ja seegi seinaküljes kinni ning ees raske kummut.
 
Doc_who 12. märts 2016, kl 08.52
Kubemseen mehelt-naisele, naiselt- mehele.
Kellega viimati kontaktis olid, saun jm kohad. Paljajalu avalikes kohtades dušši all?
Jalaseen ronib õrnemasse kohta.
Õhuke kiht jalaseene ravimit nädalas, kui ketendab http://www.healthline.com/hlcmsresource...
Hoiduda teiste jalanõuda, asjade kasutamist. pesta jalanõud, riided.
Tuulutada kohta, hoiduda hautamast. Millisel ajal välja lööb? Kui koht on niiske, siis käimisel hõõrub nahk-naha vastu, riietega. Jahuta kohta külma märja rätikuga.
Suur plaaster, et ei tekiks hõõrumist või
wc paber pükste vahele (pool ja pool) seda on lihtsam vahetada. Plaaster tülikas. Mõned päevad võib kanda, kui kipitus ära kaob.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Doc_who 16.03.2016 22.41.
 
123 13. märts 2016, kl 08.39
aitab taruvaigusalv
 
ehk 16. märts 2016, kl 23.35
Herpes? See ei kao organismist kusagile. Immuunsüsteemi tugevdamisega lööb harvemini välja.
 
VÕETAKSE PROOVID ja uuringud 18. märts 2016, kl 05.12
ehk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Herpes? See ei kao organismist kusagile. Immuunsüs
> teemi tugevdamisega lööb harvemini välja.

ja NAINE ---TARTUS OM OLEMAS
ARSTID ----PANE RAHA LAUALE --JA SAAD KA
KOHE ABI:::
 
NO MIDA TE OOTATE? 18. märts 2016, kl 06.23
kreete Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aeg ajalt lööb kubemevoldis see on see koht, mis j
> ääb reie sisekülje ja välimise h.moka vahele - min
> gi allergia. ei suuda kindlaks teha mis asi see on
> . paar korda aastas lööb välja. siis on see nahk s
> eal punetav ja õhtul voodisse minnes hakkab koleda
> sti kipitama, kuigi ei saa öelda, et päeval miski
> seda höörub või et ei saa piisavalt õhku.
> varem
> puhastasin viinaga, aga nahk seal nii õrn, et võt
> tis vist naha maha, siis vesistas ja leemendas mit
> u kuud enne kui jälle ise ära kadus. nüüd siis jäl
> le. kohutav. kas see võib olla mingi seen hoopis,
> mis niiviisi aeg-ajalt välja lööb?
> millega olek
> s õige puhastada? ma eriti apteegi sõber ei ole, s
> eega võiks olla midagi looduslikku. mida sinna pun
> etava ja sügeleva triibu peale panna? või millega
> puhastada isegi tavaline vesi ja lasteseep, milleg
> a ennast alati igalt poolt pesen, on väga kibe ja
> valus. muidugi selle elab üle, aga see probleem is
> e on täiesti lambist. suguhaigus see ei ole ja min
> gi nakkus ka mitte. ometi ta on olemas viimasel pa
> aril aastal kord või paar aasta jooksul. et mis ma
> arstile ei lähe. aga ei tundu olevat nii suur mur
> e, et peaks minema. sest ise tuleb ja ilma mingi r
> avita läheb ju üle ka. aga millest tekib, ei ole s
> uutnud siiani tuvastada. suvel arvasin et on haudn
> ud see koht või rannas liivaga hõõrdunud. aga nüüd
> talvel siis uuesti .? mida kostate?
SINA ARVASID JUBA SUVEL RANNAS
ET MIDAGI OM SINU TERVISEGA MÄDA ????
KAS SEE MEES ON KA OLEMAS:::
SIIS PEATE MINEMA KOOS -- OMA PROOVID
JA UURINGUD ÄRA TEGEMA::
SIIN OODATA JA KÜSIDA POLE MÕTEKAS::
AEG JA KELL TIKSUB IGA TUND
SINU TERVISE KAHJUKS;;;
 
teemaalgataja 18. märts 2016, kl 12.48
kirjutasin juba aga postitus kadus kuskile. et arstile ei saa aega enne augustit. ja augustisse veel aegasid kirja ei panda. olen läbi käinud kõik kohalikud tervishoiuasutused ja vastus on ühene. arstile aegu ei ole ja ei saa ka. ega ma muidu siis ei pea ise ennast ravida püüdma. partnerit mul pole peale mehe surma paar aastat juba. perearst ütles selgelt, et pole tema rida ja tema on proovinud aidata nii palju kui oskas. aga see pole mõjunud, ikka sama jama jälle tagasi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!