Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
teemaväline kapsasupp
 
Inks 07. detsember 2001, kl 14.39
Supisööja

Jah seda on vist tõesti halb teostada, sest paljud lähevad ka pühadeks maale.
Aga jube hea oleks ikka pühade hommikul lugeda kellegi poolt jäetud sõnumit, et näe, suutsin eile tubli olla, ning kaalu ei tulnud mitte teps juurde, eks tehke järgi!!! See innustaks.
 
supisööja 07. detsember 2001, kl 14.42
eks mõnel ole ikka võimalus ju netis olla...minagi saan enamusel ajal olemas olla...ja ma kavatsen tubli olla :)
 
Kathleen 07. detsember 2001, kl 15.04
Olen ka selle saidi huviline ja ka kindlasti kasutaja!
 
Inks 07. detsember 2001, kl 15.31
Aga äkki kirjutate, kes pühade ajal arvutit kasutada saavad, kui suur enamus saab, siis võiks ju kontakti hoida.

Minul on kodus ka netivõimalus.
 
supisööja 07. detsember 2001, kl 15.36
nu mina saan kindlasti...mul ka kodus olemas nett
 
Inks 07. detsember 2001, kl 16.21
Supisööja

Kuidas Sa seda saidi asja mõtlesid, et mingi portaali all või?
See läheb ju maksma midagi, või mis varianti mõtlesid?
 
supisööja 07. detsember 2001, kl 16.30
ei ma mõtlesin rohkem mingit nn. klubiasja...aga eks ma vaatan mis variandi teen...portaali ma ise küll valmis teha ei oska ja ega ma siin äri ei hakka ajama :)
 
Karia 07. detsember 2001, kl 16.43
Mina ka käsi! Olgu siis klubi või sait või misiganes :))) Padjaklubi nt.

Ma lähen teisele ringile... eee.... homme! Täna veel luban endale veidike veini reede õhtu puhul :)))

Aga mingi nurga peaks endale valmistama küll siin netimaailmas, sest see teema foorumis jälle nii taha lükkunud, et annab otsida. Annan ka teada, et mul net ainult tööjuures, aga sest pole midagi, saan iga päev vaadata.

Kena nädalavahetust kõigile! Vaffad olete :))
 
tiuksu 07. detsember 2001, kl 17.14
Olen siiani vaikne lugeja. Tahtsin just soovitada alustada uue sissejuhatusega, sest see sait on nii taha ära kadunud. Aga see nälgijate klubi on igati tänuväärt asi. Olen kahe käega poolt. Ja arvuti+neti probleemi ka pole.
Supidieedil olen alles kolmandat päeva, nii et tulemustest pole veel midagi rääkida. Plaanis oleks samuti mingi 5-6 kg alla saada.
Loodan ka nädalavahetusel huvitavaid mõtteid lugeda.
Jõudu kõigile.
 
supisööja 07. detsember 2001, kl 19.03
tere siis
olen siin nüüd täna netiasja vaadanud ja otsustasin hetkel mitte hakata kohe saiti ehitama vaid luua siis klubi ühes keskkonnas...
asi lihtne...
vaja läheb @hotmail.com aadressi, mida on lihtne teha ja kellel olemas on seda parem ja klubi enda aad. on http://communities.msn.com/Dieediklubi
siis on asjaga nii, et mitte et ma nn. võimu taga ajan ;) vaid et vältida nn. närvilisi inimesi seal kes jaburdusi trükivad.., et kui te soovite klubiga liituda siis mina pean selle enne nn. heaks kiitma...siis on ka kerge see inimene klubist bannida kes hakkab teisi häirima...muidu ma sellist asja tegema ei hakka, et bannima....seal on siis hetkel foorum, jutukas, päevikud ja nu vaadake ringi...need kes uvitatud pange üles oma päevikud jne jne...liikmena on võimalus veel näiteks tellida omale kõik mis seal foorumites toimub mailile korra päevas näiteks ja seal on erinevaid lisasid...kui on mingeid ideid siis andke teada...ja ma katsun olemas olla et kohe teid nn. klubiliikmeks teha...sry kui vahel on vaja veidi oodata..ma püüan kiirelt tegutseda :)...igal juhul jään sealseid jutuajamisi ootama... :)
 
Inks 07. detsember 2001, kl 20.09
Vaatasin seal veidi ringi, täitsa hea, nii koondub kogu jutt ühe koha peale kokku ja püsib seal.
Jääb veel teha hotmailis aadress ja...
 
supisööja 07. detsember 2001, kl 20.35
to inks:
tee siis see hotmaili aad. see ju nõuab väga vähe aega ju :) igal juhul jään ootama :)))
 
Inks 07. detsember 2001, kl 21.06
Hotmaili aadressi tegin, aga kahjuks ei jõua enam praegu midagi muud edasi teha. Olin nimelt siiamaani tööl, nüüd lähen koju, poest ka läbi, et homseks SUPI materjalid osta. Kui Sa kell 23 paiku viitsid suhelda, siis proovin sellel saidil kontakti võtta.
 
vingerpuss 07. detsember 2001, kl 21.35
nii, neljas päev läbi. kaaluda pole veel saanud, aga tunne on selline millegipärast et ei tahagi sinna kaalule astuda, pole vist midagi kaotanud :-( Aga püksid on küll natukene laiemad...
Aga homme lähen pulma...ja nuuks nuuks...ei istu ju nälga seal :-( Ja suppi kah purgiga kaasa ei võta...hehehe... igal juhul proovin tubli olla.
 
ülle 09. detsember 2001, kl 20.31
olen huviga jälginud seda supidieeti.ja kuidas te oma kilosid kaotate.olete igati tublid!minul pole kunagi jagunud iseloomu.aga seda supidieeti ma proovin küll.alustan kohe homsest.pere kõrvalt on seda küll suht raske teha aga ma arvan et see tasub ennast ära.endal oleks vaja kuskil 10kilo maha võtta.seega soovige mulle edu ,et ma jälle pooleli ei jätaks.
 
supisööja 10. detsember 2001, kl 10.03
tere ülle...tänan kõigepeale heade sõnade eest. ja usu mind minul ei olnud ka iseloomu...aga see nädal tegi selle kõik kuidagi kergemaks...ja ma usun et pere kõrvalt on raske seda teha aga mõtle nii, et see on ainult nädalaks ja see motiveerib sind ka edaspidiseks kui kaal kaob...igal juhul soovin sulle edu ja kutsun ka sind selle klubiasjaga liituma :) mida rohkem inimesi räägib oma kogemustest ja ideedest seda parem ju...ja ma usun et ka see motiveeriks sind kui suhtled inimestega pidevalt kellel on sama probleem olnud või alles on :)
 
ülle 10. detsember 2001, kl 10.29
aitähh!täna siis alustan. hakkan kohe suppi keetma .hommikul sõin mõne õuna.vaatan kuidas vastu pean.kuskilt peab ju alustama.ja ma arvan et teen algust.aitähh veelkord .
 
Reena 10. detsember 2001, kl 11.47
to Supisööja
Ma ei söö sibulat, aga tahaksin ka supidieeti pidada. Äkki võib seda suppi keeta ka ilma sibulata.
 
supisööja 10. detsember 2001, kl 12.07
to reena
ma ka ei söö sibulat..aga siiski panin oma supi sisse väikese...kui lõigata parajad tükid..st et mitte päris imepisikesed...siis ei saa süües aru et kas on sibul või kapsas....aga ka sibula ära jätmine ei ole mingi probleem...
edu sulle :)
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 12.52
Nii,olen mina nüüd kole pikka aega teid jälginud ja muudkui imestan....kilod aina kaovad.Ei tea palju kogu siinse seltskonna peale kilosid kadunud on????:)päris palju vist.Igaljuhul kavatsen ka nii 4-5 kilose panuse teha:)Hommsest hakkan isuga kapsasuppi sööma.Kas keegi veel homme alustab??Tahaks seltsi nagu!!
 
nip 10. detsember 2001, kl 13.00
ma alustasin täna..va.paar piparkooki..
nii, et olen kambajõmm su-ga
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 13.21
to nip

väga hea.ma alustan ka siis täna.hommikul sai küll tükike kooki söödud...aga pole hullu.õhtul koju suppi keetma.ei tea kas siin kehtib ka reegel,et kolm tundi ennem magama minekut ei tohi süüa???
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 13.31
palju siis kilokesi maha tahad saada?
 
nip 10. detsember 2001, kl 13.32
vaevalt see nii oluline on... vahetult enne süües lihtsalt on endal kehvem magada ja söök läheb paremini otse pekiks..aga antud supi puhul ---see ju naa lahja, et pole vast hullu.

ühesõnaga joo vett ja söö õunu/pirne mida iganes kuniks supi valmis saad
 
ülle 10. detsember 2001, kl 14.00
mina ka alustasin täna.ja mul on supp juba valmis.päris hea on.lähen poodi veel õunu ostma.ok.
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 14.01
Ma lihtsalt sihuke hiline sööja.ja vara lähen magama.
st.õhtust söön kella üheksa ajal ja kell kümme olen vähemasti voodis:)
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 14.38
Ohoooo..vat kui tore.Mida rohkem dieeditajaid seda parem.
Mul juhtus sihuke lolla asi,et ühe kuuga võtsin 5 kilo juurde ja nüüd neli kuud olen nende kilodega madistanud,kaks kilo olen kuidagi maha saanud ja vot rohkem enam ei lähe.Äkki sellest supist on tolku...
 
marie 10. detsember 2001, kl 14.42
see dieet mõikab jutu järgi tõesti, muide minulgi mõikas.
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 14.48
No ma loodan ka.
Sa pidasid dieedi ära juba??? Kuidas tulemus oli?
Ma praegu olen küll nii hakkamist täis...loodan,et ses tuhin mul nüüd kuhugi ära ei kao:)
 
marie 10. detsember 2001, kl 14.58
Jah 4,5 päeva tuli arvesse küll. Aga siis lasin lõdvaks, tuli niipalju üritusi ette. Nüüd plaanin uuesti alustada. Tulemus oli mingi 2-2,5 kg, aga tegelt on see hästi. Nüüd tuli kõik tagasi muidugist. Aga see on ka minu viga, ei mõelnud eriti mis suhu toppisin. Nii et alustan siis jälle uuesti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!