Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
teemaväline kapsasupp
 
Inks 10. detsember 2001, kl 15.16
Mina alustan täna oma dieediga, tegelikult alustasin eile, aga poole päeva pealt, nii et see ei tule vist arvesse. Vahepeal olen aga omale lisakilosid söönud, oma viimase aja tavalisest kaalust erine +3 kg võrra, kõigepealt tuleb sellest lahti saada. Tegelikku kaalulangust saan alles millalgi hiljem näha.
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 15.23
No ma kardan ka,et maha läinud kilod tulevad kõik tagasi.Ei jõua ju pidevalt oma toitumist jälgida.kui ikka tuju paha,siis lähevad need kõige magusamad asjad tuju parandamiseks....ja balti sepik ka kohe maja kõrval....:)Vägisi tõmbavad soojad saiakesed!!!
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 15.26
Mul ka täpselt nii,et kõige palt kolm kilo alla,siis on tavapärane kaal normis ja sealt tuleks siis veel....no oma 4-5 kilokest maha saada.
issand,see päev ka venib....tahaks juba supi keetmise kallale asuda:)
 
marie 10. detsember 2001, kl 15.35
Astuge siis vahel meie aadressilt ka läbi, meil oma klubi ju! http://communities.msn.com/Dieediklubi
 
Külliki 10. detsember 2001, kl 15.49
dieediklubi küll...ma ei oska seal suurt midagi peale hakata.kas peaks ka hotmail maili tegema? või ei ole see vajalik?!
 
h 10. detsember 2001, kl 15.55
on vajalik
 
Tipskin 10. detsember 2001, kl 18.54
Tere dieediklubi!!!
Eelmisel nädalal dieeditasin teisipäevast reedeni, reede õhtul andsin alla ja sõin ka muud (jäätist, praadi), aga mõõdukalt ja täna avastasin, et 2 kg ikkagi kaduma jäänud.:o)))) Täna alustan siis uuesti ja püüan reedeni vastu pidada. Veel 8 kg oleks vaja kaotada... Huvitav, kui supitada nädala sees ja nädalavahetustel normaalselt süüa nii kuu aega, siis kas see organismile kuidagi halvasti ka mõjub? Endal küll väga hea olla ja nälg kadunud.
Hüppan dieediklubist ka läbi!

Edu kõigile :o))
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 09.30
Tere,
kuidas edeneb? Inks,Ülle,Nip?

to tipskin:
ma ei ole muidugi mingi asjatundja.aga arvan,et kui sa nädala keskel supitad ja n-vahetusel sööd kõike muud paremat - loomulikult mõõdukalt,siis ei tohiks see su organismile kuidagi halvasti mõjuda.On kellegil vastuväiteid??
 
Inks 11. detsember 2001, kl 09.53
Tere Külliki!
Hästi läheb, täna teine päev. Eile oli küll igati normaalne, see supp on tegelikult päris maitsev. Aga magama jäin alles kell 4 öösel. Tõusin aga kell 7, aga ega väga viga ei ole.
Nii oligi vist õige, et 5 päeva dieeti ja siis 2 päeva vahet, so. normaalset toitumist.

Kuidas sul läheb?
 
nip 11. detsember 2001, kl 09.55
Tere..

alustasin täna uue hooga, st.arvestan, et esimene päev.
sest eile , kui suppi keetsin...läks köht nii tühjaks, et olid lausa tasakaaluhäired ja siis sõin koos mehega suurt praadi.
aga tänasest korralik...jaaaa olen.
käisin trenniski ja puha.
edu teistele
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 10.14
to inks:

no mul ka teine päev.Eilset päeva tegelikult ei maksaks arvestada, peale tööd oli kõht ikka väga tühi ja supi keetmine võttis ka aega.Mul oli nädalavahetusest veel hapukapsasuppi alles,hävitasin selle suure näljaga ära.
Nii et ma vist hakkas ikka tänasest päevast oma dieeti lugema.
Lõunal lippangi koju supile:)Hommikul sõin ühe (väga suure) mandariini.
Ja mõtlesin,et ma ei kaalugi ennem kui dieet läbi.
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 10.18
to:inks
Ja alles kell neli jäid magama? Und ei olnud?
 
Inks 11. detsember 2001, kl 10.41
Külliki
Jäin magama on isegi palju öeldud. Kuni kella neljani olin lihtsalt üleval, ei olnud tahtmist magama minna, mitte mingit und, siis lõpuks läksin magama, sest kell kippus hilja peale juba, aga uni oli selline, et ega ma tegelikult ei tea, kas magasin või mitte, vahel on selline poolunes olemine, et justkui magaks, aga mõtled ka nagu, suunad justkui oma unenägusid ise. 5,30 ärkasin siiski üles ja peale seda jäin korralikult magama, aga kahjuks ainult 1,5 tundi oli veel jäänud aega magada.
Sedasi siis...
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 11.39
edu sullegi:)
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 11.43
nipile edu.... teistele ka muidugi:)
 
ülle 11. detsember 2001, kl 12.13
tere mul ka täna teine päev.esialgu läheb päris hästi.kiusatus on küll kui lapsed magusat krõbistavad,et võtaks ise ka .aga ei võta.proovin ikka vastu pidada.söön aga suppi ja krõbistan juurikaid. edu teile ka külliki ja inks ja nip
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 12.22
mul jumala imelik....kell juba pooles päevas ja söögiisu üldse pole.Ühe madarini sõin hommikul ja kogu lugu.Ei tea kas peaks ikka vägisi suppi pigistama??!!
Ja vaatan mina oma kalendrit ja seal kirjas,et neljapäeval jõulupidu...mis nüüd saab siis.Imelik ka ju kui ma üldse seal midagi ei söö..kindalsti häid suupisteid ja...mis moodi viisakalt kaaspidutsejatele selgitada oma "isutust".ei saa ju minna rääkima,et näe pean dieeti ja nüüd vot ei söögi midagi.
 
Marie 11. detsember 2001, kl 12.45
No see on muidugist raskem probleem juba. Muidu kaalujälgijates oli see natuke lihtsam, sai nagu niiöelda punkte säästa. No see oli nii, et kui teadsid peotulemist juba ette, siis sõid mõned päevad lihtsalt natuke vähem punkte. Või siis järgnevad päevad hoopis. Supidieediga muidugi seda võimalust ei ole ja enam vähemaks võtta ka oma supikoguseid võtta ju ei saa, siis juba tulevad tervisehädad. Dieet jääb ilmselt nagu poolikuks, aga jätkata siis reedel, ehk? Lihtsalt katsu siis mitte üle pingutada, vali vast sellised suupisted, mis vähem rasvasemad, küpsiseid vast ära eriti söö! Igatahes edu sulle!
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 13.09
no ma kõigepealt üritan neljapäevani ilusati supi peal olla,sellega ei tohiks probleeme tekkida.
ja jõulukal üritan rohkem tantsu vihuda....siis äkki ei jäägi aega pugimiseks:)
igaljuhul annan teada kuidas see neljapäev möödus...
 
Marie 11. detsember 2001, kl 13.11
No anna ikka jah! Ürita tegevust leida jah, äkki unustad siis selle söögigi ära.
 
Inks 11. detsember 2001, kl 13.16
Nii hea on lugeda häid soove.
Edu teilegi!
 
nip 11. detsember 2001, kl 13.27
mul jällegi täpselt pärast dieeti jõulupidu.
organism aga alles sellest dieedist teistsugune/nõrgem siis? ja alkoholi kohe ei soovitatud..
olengi siis kohe täitsa kuival või?
shampat tahaks ju ikkagi:-(
 
supisööja 11. detsember 2001, kl 13.45
enne kui alkoholi juua tuleks dieet vähemalt 1 päev enne lõpetada....see jutt mis klubis on üleval..et organism on nn. puhas ja mürk mõjub tugevamalt ja selle tagajärgi te teate...söögiga on nii et kui piisavalt tantsida siis ei tohiks veidi head-paremat kaalule eriti mõjuda ;)
 
deya 11. detsember 2001, kl 15.46
klubis hotmailis on jutukas ka olemas..lahe!!! võiks ju jutukas ka onlines suhelda..
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 15.53
seal ei ole kedagi:( ma mitu korda seal täna käinud
 
supisööja 11. detsember 2001, kl 15.56
mina olen nüüd jutukas
 
deya 11. detsember 2001, kl 15.57
ma ka ja pole ka kedagi. aga jätan nime sisse, niiet kui satud seda kommi siin lugema siis tead et ma vähemalt mingi aja olen sees
 
Külliki 11. detsember 2001, kl 15.59
juba tulen...:)
 
Crissu 11. detsember 2001, kl 16.13
ET SEE SUPP TEIL KURKU KINNI JÄÄKS!
 
supisööja 11. detsember 2001, kl 16.18
oeh....sa rääkisid enne oma plaanidest...loodan et oled homme paremas tujus siis kui need oled ellu viinud...edu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!