Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Dr. Margus Luht
 
nina 18. juuli 2007, kl 18.08
Paluksin abi, sobranna soovib tulla Eestisse Dr. Margus Luha juurde oma nina korrigeerima, soovis minult infot Dr. Margus Luha kohta, kuid ma ei oska talle midagi oelda. Kas palun jagaksite oma kogemust, kas olete rahule jaanud tema operatsioonidega ja toodega ja kas tasub tema juurde minna. Aitah vastuste eest! Vabandan tapitahtede puudumise parast.
 
teadja 18. juuli 2007, kl 18.13
Sellist arsti pole olemas.
 
teadjam 18. juuli 2007, kl 18.28
Arst Margus Luht
Registrikood: 10545670
Paldiski mnt 68A 10617 Tallinn
telefon 5165512
faks 6091896
registratuur 6405570
e-post - margus.luht@arstipunkt.ee
kodulehekülg - www.arstipunkt.ee
kodulehekülg - www.entc.ee
 
nina 18. juuli 2007, kl 18.46
Mul on tema kontaktid olemas ja tean kust teda leida, aga tahaksin just kuulda inimeste kogemusi tema tehtud operatsioonidest.
 
! 18. juuli 2007, kl 18.53
Eestis temast paremat ei ole. Väga positiivne inimene ja hea käega kirurg.
 
Liis 18. juuli 2007, kl 21.56
Ma ninade kohta ei tea, aga minul lõikas ta paar aastat tagasi ära mandlid. Ma arvan, et paremini poleks seda keegi teine teinud- paranesin ülikiirelt (teised kaebavad veel mitu kuud kurguvalu ja valu neelamisel).
 
keegi 19. juuli 2007, kl 07.51
minu lappis ca 10 aastat pärast autoavariid kokku, nii et näkku jäi vaid imepisike arm, nagu kulmu pikendus. Aga see oli Tartus, ülikooli kliinikus. Mis ta nüüd teeb ja kuidas, seda ei tea
 
t 19. juuli 2007, kl 08.56
super arst on toesti, kiidusonad.
 
ka 19. juuli 2007, kl 13.34
aga minu poja op tal ebaõnnestus.
 
x 19. juuli 2007, kl 15.56
üks parimaid arste eestis.
 
c 19. juuli 2007, kl 17.42
Mis tähendab ebaõnnestus?
 
Luhvti Kusti 20. juuli 2007, kl 16.13
Lähed tohtrihärra jutule ja siis järsku kamandatakse sind välja, sest proua Soomest tuleb otsekohe vastu (vahele) võtta. Kui su sõbranna Eestist pole, siis muidugi saabki vastuvõtule ilma et vastuvõtuajast tund(e) üle läheb. Ülbe, aga kui noogutad tema jutu järgi, saad hakkama.
 
to. Luhvti Kusti 20. juuli 2007, kl 19.02
Ole nüüd. Fakt on see, et keegi teine Eestis ei ole võimeline selliselt, et ka tulemus suurepärane oleks nina opereerima. Võib ju teha piiri taga aga siis tuleb maksumusele kõvasti nulle taha lisada.Kullamaa reklaamib ennast aga eriti seda tööd teda tegema ei usaldaks ja Pree õnneks ausalt ära öelnud, et tema ninaplastikaid ei tee. Margus Luhtile lisaks praktikale lisab boonust hea käsi ja kunstniku silm. Eks see ole parajalt ka loominguline tegevus, sest tulemus peab ju terviklikult näo proportsioonidega sobima.
 
Ursula 10. veebruar 2008, kl 17.21
Mina käisin tema juures oma kartuli nina opereerimas, olen väga rahul! Sain seda mida tahtsin, kuigi ta mulle 100 % tulemust ei lubanud.Paranemine toimus ka väga ruttu..

Olen väga rahul!
 
To Ursula 19. oktoober 2008, kl 23.34
Kui palju see operatsioon Sulle maksma laks ning kaua laks, kui sidemed maha said?
Tanud!
 
Tallinnlane 05. märts 2014, kl 19.38
Käisin Margus Luht vastuvõtul, pettusin väga.

Igastahes minu mandlite seisukorrale pani diagnoosi ilma neid vaatamata ja soovitas hakata tegelema eneseravimisega, kõik vaevused mööduma ise .... vereproovid teda ei huvitanud.
Mulle meenub dr Luht selgitus "Mandlipõletiku ägenemise diagnoosi võib panna kõikidele täiskasvanud inimestele, sest kindlasti ei ole need 100% ideaalsed enam". See osa teatises sai kindlasti kirja enne mandlitele väiksematki pilku heitmata. Eriti häiris mind see, kui arst ei leia tursunud lümfe, samal ajal mind pooleldi ära kägistades.

Nüüd saan väga hästi aru miks dr Luht juurde broneeritud eravisiidi ooteruuumis on eelnevalt nii pikk ooteaeg ja mitte kunagi ei võta arst õigel ajal vastu ... sest arst räägib oma kogemustest, enda haigustest ja enda elufilosoofiast.
Olen kindel, et leidub ohtralt inimesi keda see teema paelub. Minule oli see selline pealesunnitud tarkus. Iga inimene peab oma tee siin ilmas ikka ise leidma ja kogema. Tema lähenemine tundub usukuulutamisega sarnane. Jõuline nagu elusõnalised ja jehhoovatunnistajad! Tehke ainult nii ja siis on õige! Arst oma tasulises vastuvõtus ikka nii teha ei tohiks, see näitab tema ebakompetentsust.

Imestan väga, et arst Margus Luht üleüldse lubatakse vastuvõttu tegema, arst kes ei tundnud korkidega mädaseid mandleid ära aga vastuvõtu eest raha kasserib uhkelt....
Tõenäoliselt tema ei taha oma käsi määrida mandlite mädaga enam, ninaplastika on teema mis toob raha sisse ja see on meelt mööda.
 
meenutaja 06. märts 2014, kl 00.55
Eks arste on igasuguseid. Käisin ka ükskord Fertilitases oma mandleid näitamas, et mida teha. Oli naisarst, nime ei nimeta, ta peaegu karjus mu peale! Ma ehmatsin täiesti ära. Sain nagu šoki, et ei taibanud kabinetist lahkuda, mida oleks pidanud tegema. Tegelikult juba uks taga oodates oli kuulda, kuidas ta ühe oma patsiendiga telefonitsi rääkis, see ei olnud üldsegi meeldiv. Arvasin ka, et eravastuvõtul on lugupidav ja viisakas suhtelmine, kuid ei. Nii kurja ja närvilist arsti pole ennem küll näinud.
 
Vita Vita 19. oktoober 2016, kl 16.58
Vitaclinikas tehakse kosmeetilist nina korrektsiooni ehk rinoplastikat,rohkem informatsiooni saab http://vita.ee/teenus/rinoplastika/



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vita Vita 19.10.2016 16.58.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!