Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
krooniline väsimus
 
väsinu 27. detsember 2007, kl 12.28
Kuidas seda üldse ravitakse ja kuidas diagnoos pannakse? Olen 30-aastane.Kogu oma teadliku elu olen iga päev hommikust õhtuni väga väga väsinud ja unine.Veri on korras..arst ei oska muud uurida :(
Ei trenn ega mõni muu aktiivne meeldiv tegevus ei peleta seda jubedat väsimust..Ei jaksa midagi teha.Depressioon see pole.Keegi ei saa aru ega usu mind kui ma oma muret kurdan.Olen võimeline nädalate kaupa vaheärkamistega magama,kuid väljapuhata ei õnnestu..On keegi veel selline?Kas seda annabki üldse ravida või peangi terve elu unemütsina maha magama?
 
Teele 27. detsember 2007, kl 13.03
loe varasemaid postitusi - väsinute teema on pidevalt üleval.
 
üks võimalus 27. detsember 2007, kl 13.11
madal vererõhk? minul nimelt on see ja mulle tundub, et pidev väsimus on inimese normaalne seisund :)
 
teadja 27. detsember 2007, kl 14.04
KOKAIIN aitab.
 
x 27. detsember 2007, kl 15.06
vaata oma toitumine üle. võib-olla mõni toiduaine, mida pidevalt tarvitad, ei sobi sulle. näit. piim.
 
väsinu 27. detsember 2007, kl 16.52
Vererõhk on ideaalne..
 
z 27. detsember 2007, kl 17.01
Põhimõtteliselt on tegu unehäirega ja tasuks vastava spetsialisti poole pöörduda. Psühhiaatrite rida.
 
kata 27. detsember 2007, kl 17.13
Ära kannata väsimust. Praegu on saada ju igasiguseid häid vitamiine ja toidulisandeid. Meie peres kasutusel vaheldumisi erinevad GNLD firma toidulisandite, vitamiinide ja mineraalide segud.
 
T 27. detsember 2007, kl 23.27
sa kata mine p...e.
 
Daisy 28. detsember 2007, kl 10.25
võiks tõesti unespetsialistidega ühendust võtta
 
Lii 28. detsember 2007, kl 11.12
Sul paistab ikkagi olevat depressioon, see tekitab sellise väsimuse, et jõua näiteks poodigi minna ega põrandalt midagi üles tõsta. Tean, sest olen ise üle elanud peale lapse sündi sellise perioodi. Igal juhul proovi antidepressante pool aastat, panevad aju teistmoodi tööle (näit. Prozac). Ja veel lisaks oleks hea proovida, kuidas mõjuvad GNLD toidulisandid, näit. Formula IV, kus enamus vitamiine-mineraale sees, mis siis võiks juhtuda. Suurt väsimust võib anda ka näiteks krooniline neerupõletik (puudulikkus) või mis muu põletik organismis. Võiksid lasta arstidel asja uurida, kui kaua Sa kannatad. Edu Sulle!
 
k 28. detsember 2007, kl 14.22
uuri ka Aili Paju ja Riina Raudsiku stressiraamatut. Sealt üks soovitus: jäta toidust välja valge jahu, valge suhkur ja hüdrogeenitud taimerasvad, ja vaata, kas aitab (muidugi, anna endale aega!). Jõudu annavad ka õietolmugraanulid, mesi jne.
 
väsinu 28. detsember 2007, kl 17.13
tänan soovituste eest,esmalt vist uurin seda unehäiret..aga jah,see piinab juba mituteist aastat,enam ei jaksa :/
 
N34 28. detsember 2007, kl 19.15
Mul oli sama viga. Mina sain abi korralikust massaazist, tegelikult tuli avada energia kanalid. Oli jube valus, aga aitas kohe. Tulin sealt välja hoopis teise inimesena. Energiat on korralikult ja magada ka nii palju ei taha.
 
n57 29. detsember 2007, kl 09.16
massaaz, reiki, mediteerimine, jooga, toidulisandid.
 
müalgiline entsefalopaatia 25. jaanuar 2011, kl 19.52
Kas kellelgi on diagnoositud ka kroonilise väsimuse sündroom ehk müalgiline entsefalopaatia?

See saab alguse viirusnakkusest.
 
abby 25. jaanuar 2011, kl 21.18
kilpnääre?!
 
otsi, millest oled väsinud? 25. jaanuar 2011, kl 21.57
Väsimus on väga tõsine häire. Mul ei leitud midagi, aga olin väsimusest kokku varisemas,
Minul algas sellega neeruvähk.
 
louise 25. jaanuar 2011, kl 22.09
Oi, see on hirmutav. Kuidas saabus lõpuks selgus, et tegu on algava neeruvähiga? Kas perearst tegi mingi analüüsid?
 
nunuhh 26. jaanuar 2011, kl 00.10
väsimus võib viidata ka mingile haigusele, sest näiteks kui organism võitleb millegagi, siis väljendub see väsimusena. oleneb muidugi kas on veel mingeid muid sümptomeid.
Minul endal hakkas raske haigus suure väsimusega ja kui on haiguse ägenemine siis olen kõige rohkem väsinud.
Samas võib ka mingi unehäire olla, et näiteks magades ei suuda saavutada seda taset, kus ennast välja puhatakse. Organism on väga keeruline süsteem, üks väike nihe ja võib probleeme olla, soovitan erinevate arstide poole pöörduda.
 
qwe 26. jaanuar 2011, kl 01.33
Siin paaril inimesel on väsimus tulnud seoses väga raske haigusega, aga sinul on see ju kogu aeg ja pikka aega olnud.

'Lii 28. detsember 2007, kl 11.12' , kes sõbralikult soovitab üht-teist, on teine ooper - sünnituse järgi võib küll mingi seisund olla, mis medikamente vajab, aga sinu kohta see ei käi. Noh, D3 vitamiini võib ju meie kliimas juurde võtta, kui muidu toit vaheldusrikas on, siis mingit keemiat pole vaja sisse ajada.

Depressiooni muidugi ei ole, kui inimene aktiivne on, trennis käib ja puha - ainult tahab magada!
Unehäireid ju ka ei ole sinu jutu järgi - tahaks vaid magada.


Võiksid paluda endokrinoloogilisi uuringuid, kui analüüsid kõik korras.
 
maria 26. jaanuar 2011, kl 07.44
mina võin magada nädalaid jutti, vahepeal aint korra söömas käia..mul on olnud eluaeg väga madal vererõhk ja uni on niiiii hea..ei suuda korralikult hommikuti tõusta päeval olen nagu udu sees koguaeg, lemmikkoht on voodi enamuse ajast.
mind aitavad meditatsioonid, d3 vitamiin ja trenn..
 
anni321 26. jaanuar 2011, kl 09.31
väsinu
kui keha on tasakaalust väljas pikka aega tekib nn krooniline väsimus. seda ei ole võimalik uuesti tasakaalu saada kui sa ei tee olulist asja -muutust.
tavaliselt minnakse massööri juurde pingeid leevendama ja siis tuntakse end mõni aeg hästi , see on see aeg kui sul on natuke rohkem energiat, et muutus läbi viia.
soovitan sul mõne hea massööri juurest läbi käia ja peale seda asuda ülevaatama oma elurütm,
- liikumine (ei pea just trenni tegema aga piisavalt jala kõndimine või jooksmine on oluline),
- toitumine (väldi selliseid toiduaineid kust suurt midagi võtta ei ole, tarbi toorest, seemneid, idanda idusid),
- võta omale normiks tarbida palju vett (puhast ilma mullita),
- tee kodus harjutusi regulaarselt (osta mõni DVD jooga,shindo, muud) või lihtsalt pane lemmikmuusika peale ja tantsi üksi.

oma energiakanaleid saad oluliselt aktiveerida ka ise kodus. soovitan sul kasutada akukleebiseid, mis on suhtleliselt lollikindlad ja toimivad hästi ilma kõrvalmõjudeta.
saadan sulle artikli: http://akupunktuurcieaura.blogspot.com...
kuid kui energiakanalite süsteem tahab tugevamat stimuleerimist (ka näiteks peale haigust või antibiootikumide kuuri) siis on parimad sportlastele mõeldud akukleebised cx2, nendest saad rohkem lugeda siin: http://tukaram.cieaura.com/cx2.html
 
Endine väsinu 07. märts 2011, kl 10.11
Tere, Väsinu!

Saan Sinu murest väga hästi aru, sest põdesin ka ise kroonilise väsimuse sündroomi - tervelt 15 aastat! Viimase viie aasta jooksul olen sellest hädast täielikult üle saanud ja nüüd aitan ka teistel sellest vabaneda. Kasutasin keha-meele tervendamismeetodeid. Asi on põhimõtteliselt lihtne: tuleb kuulata oma keha, aru saada "sõnumitest," mida keha meile sümptomite kaudu edastada tahab, ning siis käituda vastavalt nendele sõnumitele. Siis ei ole kehal enam vajadust meile sõnumitega märku anda, et miski meie elus (ja vaimus) vajab korrigeerimist. See on lihtne, aga mitte tingimata terve. Sul peab olema suur motivatsioon terveks saada!!!

Kirjutasin oma kogemusest ka raamatu. See on inglise keeles, aga see-eest tasuta saadaval aadressil: http://fatiguesyndrome.wordpress.com/ Pakun ka eestikeelset konsultatsiooni kroonilisest väsimusest vabanemise teemadel ning võin aidata kasutada ühte väga tõhusat tervendamistehnikat nimega TAT (Tapase Akupressuuri Tehnika). Kodulehelt leiab meiliaadressi. Võta julgelt ühendust.
 
Endine väsinu - parandus 07. märts 2011, kl 10.13
PARANDUS: See on lihtne, aga mitte tingimata kerge!
 
Heli 09. märts 2011, kl 15.28
To Anni321

Sooviks teada,kust neid akukleebiseid oleks võimalik osta?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!